Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

GRATULUJE IVOON !!!- tak sie ciesze:D rob wszystko tylko nie pij! chyba ze dzndzerada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za gratulacje:) gofra to ja też poproszę JLo :) lecę dalej sprzątać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON GRATULACJE WIEDZIAŁAM WIEDZIAŁAM CIESZE SIE RAZEM Z TOBĄ I GRATULUJE ❤️ Szefowo poprosze o jednego goferka :D Tula jak badanie ? daj znać kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - nooooo :) kochana! gratulacje dla Ciebie i szczęśliwego Tatusia!!! 🌻 :) :D to na kiedy masz termin??? chyba już na 2009, co???? :D Szefowo, ja gofra, ja! i może być nawet z małą ilością śmietany, a co tam, jak toast, to toast :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napieklam tyle ze dla wszystkich wystarczy. Tula dawaj relacje z badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według obliczeń kalendarzykowych na połowę grudnia:) Tulka no pisaj o fasolince szybko :D JLo gofry pychoniuteńkie:D mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no WIENC... WSZYSTKO JEST OK :D :D :D Maluch wypiął się tyłeczkiem i najwięcej mam zdjęć jego dupki i plecków :) Serce bije 154 razy na minutkę! Słyszałam je wreszcie :) przezierność karkową mamy 1,2 mm, więc cudo! Wielkość malucha to już prawie 7 cm! zatem przez dwa i pół tygodnia urósł ponad dwukrotnie... aż byłam w szoku! ma nóżki i rączunie, którymi machał do mamusi :D wszystkie kostki są! nosek, żuchwa, szczęka - normalnie szok! 7 cm a ma wszystko!!! a ja, jak pierwszy raz usłyszałam to bicie serca, to zamiast się wzruszyć i popłakać, to zaczęłam się śmiać i widziałam, jak Młody faluje w moim brzuszku, więc wtedy zaczęłam się śmiać jeszcze bardziej - ot, napad głupawki :D z badania odebrała mnie Mama, i poszłyśmy kupić dla mnie zajefajne spodnie ciążowe, czarne z lnu, z eleganckim paskiem oraz moje pierwsze majteczki ciążowe ;) no i rozmawiałam trochę z Panem Doktorem o porodzie i o szkole rodzenia, więc jestem trochę bliżej decyzji, gdzie rodzić. No i to by było na tyle! W poniedzałek idę wreszcie do fryzjera się farbnąć!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula super super super wszytsko OK to najważniejsze ...jeszcze nowe ciuszki :D musisz mieć niezłego banana od ucha do ucha...i tak ma być cały czas :D Rany ale juz duży ten twój synuś i serduszko pięknie bije .....ale jestem podniecona tym twoim usg ...chyba ze szczęścia odwale taniec brzucha przed mężem :D ivoon dostaniesz piekny prezent na gwiazdkę :D[kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie! BYSIA - Ivoonecka urodzi dzidzię w Twoje urodzinki, prawda? ;) hi hi :D :D :D nooo maaaaam banana, jak stąd nad morzem i spowrotem, no mam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ja urodzę sobie prezencik na swoje bo ja mam urodzny w listopadzie a ivonecka rodzi w grudniu :D ale bardzo sie nie pomyliłaś :D Wyobrażam sobie jak musisz byc happy i proszę żeby tak juz zostalo :D❤️ jedno z najważniejszych badań za Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece dziewczynki do wyrka :D pogapię sie troche w pudło i spróbuje komarka przyciąć bo dalej mam problemy ze spaniem i może uda mi sie zasnąć ....wiecie mam lenia i chyba dzis położe sie po amerykańsku i nie zmyje makijażu ...rano wstane i bede dalej piekna :p Do jutra babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia super wieści nam przyniosłaś:) dobrze, że jesteście wszystkie przede mną to będę miała \"kierowników\" ciąży hihihihihi :) bo ja wogóle z tymi badaniami i we wszystkim to zielona jestem :D jutro jedziemy na rajdzik samochodowy do Lanckoron oczywiście w roli gapiów więc będę dopiero wieczorkiem:) zatem życzę wszystkim spokojnej nocki i milusiego dzionka jutro:) buziaki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka!!! Ja juz od 6,50 jak codzień na nogach, ale dziś nie chciało mi się wstwać!!! Boli mnie w dodatku brzuch na @, juz byłam pewna że dziś przyszła bo dziwnie mokro ale jeszcze się ukrywa :) Pogoda marna, więc ani na spacer dziś wyjść :( no to ja zmykam popracować vtroszkę ale tylko 2h dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja juz te wstałam i po śniadanku. Wybywam niedługo z chałupki bo dziś mamy zajęty dzień. Pani ze sklepu gdzie kupuje ubrania gabi zaprosiła ja na dzis na casting i obiecałam jej ze pojade z nia...potem obiadek u mamci ...na 15 lecimy na urodzinki do gabi koleżanki z klasy i wieczorem do znajomych :D wiec cały dzień na nogach ..mam nadzieje że dam rade tyle biegać :D Spróbuje odezwać sie wieczorkiem ..buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Tulka super wiesci:)tyleczek tez ladna sprawa zwlaszcza jak zgrabny i ten jedyny ukochany:) Piekna pogoda wiec lece w swiat...........................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deede22
🖐️ znowu mnie nie było długo..:( moja doba ma stanowczo za mało godzin.. jedyne co mi ostatnio zostaje to weekend... Gratuluję ślicznych brzuszków dziewczynki!! Mój jest troszkę mniejszy ;) Jak tylko dojdę jak się wstawia zdjęcia w necie to też wkleję swój brzuszek. U nas świetnie, w czwartek byliśmy całą rodzinką (ja-mama, mąż-tata i dzidzia) na USG+badanie przezierności karkowej. Cudowne uczucie móc zobaczyć maleństwo na żywo w tv!! Dzidziuś się ruszał, skakał, kopał nóżkami... wszystko jest OK, wymiary (te skomplikowane kody, które dopiero poznaję co znaczą- NT, CRL i kupa innych) też prawidłowe. :D:D:D Jesteśmy baaaardzo szczęśliwi! Bysia, Ty jesteś doświadczona mama: kiedy poznałaś płeć dzidziusia? Ja jestem teraz w 13 tygodniu i pytałam panią dr czy można już zobaczyć czy chłopczyk czy dziewczynka, ona mi powiedziała, że jeszcze trochę za wcześnie, ale z tego co widzi to raczej chłopak niż dziewczynka. :) No i nie wiem... myślisz, że jeszcze za wcześnie? :D Pozdrawiam wszystkie dziewczynki 🖐️ i zabieram się za czytanie zaległości na topiku ;) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deede22
uwaga testuję suwaczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, a ja dzisiaj pospałam! wstałam dopiero niedawno - ale weekend jest raz w tygodniu, więc jak mogę, bo nigdzie się nie wybieram, to śpię do oporu (tzn. z przerwą na śniadanko, i potem znowu do wyrka :P). DeeDee - cześć kochana, dawno Cie nie bylo! To Ty jestes w tym samym momencie ciąży, co ja i Bysia! Ja wczoraj też pytałam o płeć, ale pan doktór powiedział, że jeszcze niiiiiic nie widać, i że raczej dowiem się dopiero na usg połówkowym, więc żebym się uzbroiła w cierpliwość :) ale ja i tak wiem, że to będzie chłopak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Wam mamy zdrowych dzieciaczkow :):) Plec widac okolo 20 tygodnia :) Ja - jak juz wielkokrotnie pisalam licze na corcie- ale oczywiscie czuje, ze bedzie na odwrot :D Dzis mam impreze-imieniny synka Filipka :) Ale sie nagotowalam!!! Milego weekendu dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon 🌻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ G*R*A*T*U*L*U*J*E !!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę.... BARDZO. Naprawdę ślę Ci dużo zdrówka przede wszystkim. Bysiu 👄❤️...bardzo było mi miło, że mnie tam znalazłaś. Przechodzę straszny czas w moim życiu. Tak... jestem urodzoną optymistką, ale teraz łzy mi nie wysychają..... Po złości założyłam sobie konto w sympatii, ale to chyba głupi pomysł, bo to mnie tylko utwierdza,że to co było...było dla mnie Naj.....Mimo bardzo wielu wad. :(:(:(:( Pozdrawiam wszystkie Dziewcynki i Brzuszki ich też :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu❤️ wiem jak Ci jest ciężko....mi moja mama jak sie rozstałam ze swoim mężem mówiła że czas leczy rany i faktycznie, czas mijał a ja coraz żadziej płakałam i gabi żadziej pytała....i w rezultacie to mój mąż przypomniał sobie o nas. Wybaczyłam wiele i powoli uczyliśy się siebie na nowo i to było chyba najpiękniejsze bo zakochaliśmy sie w sobie po raz drugi ale tak inaczej tak bardziej dojrzale i Tobie miumiu ❤️ i Tulci ❤️ życzę tego samego :-) A ja moje drogie wróciłam do domku ....mam wrażenie że sie zima zbliża a nie że jest jesień. Odpoczywam i jakby co to jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu..... przytulam Cię mocno, i łączę się w bólu... ja konto na sympatii miałam kiedyś, też z desperacji wielkiej, i więcej nie założę - mam wrażenie, że są tam sami kretyńscy (równie zdesperowani? :P) faceci :( (poza jednym jedynym wyjątkiem, z którym się przyjaźnię do dzisiaj!!! :D) powiedzcie mi, jaki trzeba mieć tupet, żeby matkę swojego dziecka rozliczać z 75 złotych, które się jej dało na USG???!!! :( kazal sobie wysłać skan rachunku za wizytę mailem. Wysłałam, ale napisałam mu, że robię to pierwszy i ostatni raz, a następnym razem niech sobie zadzwoni gdzie trzeba i sam sprawdzi. Dziewczyny.... mam wrażenie, że idę na wojnę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia...Kochana ja nie wiedziałam..tez Cie przytulam i współczuję serdecznie ❤️ cmokam mocno. ja rozwiodłam się dawno temu, ale była wojna niestety. ostatni raz widział swoje dziecko jak mój syn miał 3 latka...a młody jest studentem już. :( Teraz z obecnym bylismy 4 lata... bardzo go ciągle kocham i najgorsze, że tak naprawde nie było KONKRETNEGO powodu, żeby się wyprowadził. Teraz pisze mi, że starsznie cierpi...tak jak ja. Stwierdził, że z moim synem się nie umie dogadać i generalnie to było powodem :( Chwyt poniżej pasa, bo co j mataka mam powiedzieć? Syn jest oki, wiem to...nigdy sie nie kłócili, niczego złego nie powiedzieli, ale mój M zawyrokował, że młody go nie szanuje....No i już dwa tygodnie jesyem samotna kobietą... Tulcia ja mam przyjaciółkę adwokata i sama też sporo wiem, gdybys potrzebowała czegokolwiek, wsparcia...cokolwiek..to mój mail jest w opisie. Nie znam Twojej sprawy kto co i jak, ale cokolwiek byś nie wybrała, czegokolwiek byś nie chciała jestem z Tobą :) ❤️🌻 Bysiu...jesteś A*N*I*O*Ł*E*M !!!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×