Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Czesc Laseczki! Ciesze sie ze u Was wszystkich jest OK!❤️ Ja cos dzis mam kiepskie nastawienie do swiata :o ajjjjjjjj moze potem mi przejdzie. Maryam tez mi sie robi coraz ciezej i czuje sie jak hipka;) Pozdrawiam Was Wszystkie 🌻 Tulka moj tez kopie jak oszalaly a jak robi piruety to nie wiem czy mam brzuch lapac zeby mi nie spadl na podloge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a ja sobie wykrakalam!! wlasnie dostalam zaproszenie na wesele 9 sierpnia. Troszke mi to nie na reke :/ w lipcu planowalismy wyjazd na wakacje, na poczatku sierpnia szczepienie za 300 zl no i ksiazki do szkoly starszego!!! Odechcialo mi sie :) JLo - ja tez juz mam kiepski humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczynki:) ja pobalowałam - w piątek impreza służbowa na zakończenie roku szkolnegoo, wczoraj grillowanie z przyjaciółmi, a dzisiaj kawcia u teściowej:) Tulka ja nie dostalam zdjątek :( Dziewczyny wierzę Wam, że niezbyt dobrze się czujecie - ja w te upały nawet bez dzidzi wymiękam :/ ale już niedłygo będzie po wszystkim i dzidzie będą w Wami:) pozdrawiam Was cieplutko i życzę cudownej niedzielki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! jak tam niedziela mija? mi jakos jest tak nijako :o brzuch mnie zaczal bolec tak na @ - juz od dwoch dni tak! mam wrazenie, ze ktos mi reka sciska macice- wiecie o co chodzi :( troche poukladalam w szafkach umylam duze okno(2na2), uprasowalam nowa koszule dla mojego do pracy- i jakos tak dzien minal! no jakas kolacyjke trza zjesc- pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Desperate-mnie tez bolalo jak na@ a tu ciaza- takze moze Ci sie udalo:) Rano padalo a teraz slnko swieci - moze da sie uratowac ten dzien przed woda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Lejdis :) W nocy lało strasznie :( już myślalam, że mi ogródek zatopiło, ale...rano piękna soczysta zieleń...🌻 Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hejka, u nas za to upały ogromniaste i słoooooońce!! 🌻 Jutro mam badanie na glukozę i badania krwi i moczu - znowu mnie pokłują i będę chodzić z dziurawą ręką, hehe ale czego się nie robi dla dzidzi ❤️. Dzisiaj z kolei jadę do kuzynki w odwiedziny, także dzień zapowiada się miło. desperate, jak TY to robisz, że masz tyle siły na te prace domowe?? :D Przesyłam Wam kochane to włoskie słoneczko (głównie dla tych zapadanych) i miłego dnia 👄👄👄 ciao ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kropeczki i wracam do garów :-( ale mnie Gabi męczy a dopiero w czwartek wyjeżdża ;-) Odezwe sie później :D..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...ja od rana zrobilam obiad, umylam okno, podlogi, pranie, odkurzanie,zmienilam posciel i na koniec wyprasowalam i powiesilam firanke :D teraz czekaja mnie jeszcze papiery :( ale do tego to brak mi zapalu!! Sloneczka Wam wszystkim zycze :) u mnie w nocy tez ostro rozpadalo sie, a spie na poddaszu i okno mam tuz nad lozkiem!! az sie rozbudzilam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Lasencje:) widzę, że nie tylko ja mam powera na prace domowo-porządkowe:D u mnie jest strasznie parno...i powolutku zbliża się burzysko :D pamiętajcie kochaniątka o Dniu Ojca:) całuski dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! mnie dalej skreca i to niezle mam wrazenie, ze lada chwila zacznie kapac! dziewczyny ale zazdroszcze wam tego deszczu tu ani kropelki! w zime moze tylko dwa razy deszcz padal :( bysia- no no no nieladnie tak o corci mowic hehehe aniaj ty tez niezly power masz :) u mnie byl dzien sprzatania kuchni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj wieczorem podłapałam doła, ale co tam... poniedziałek... to dużo tłumaczy. i czuję się jak jakiś kurdę MEGA SŁOŃ, i wszystko mnie drażni. Jak tylko coś zjem, to się czuję, jakby mi miało żołądek rozerwać na strzępy! I mnie wnerwia, że ten gnojek nie raczy się nawet spytać, jak my się czujemy! on nawet nie wie, że to dziewczynka :( Boze, z kim ja się zadawałam.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! tulciu- nie lap dola jestes silna kobieta! i nie przejmuj sie nim!nie mysl o nim!zobaczysz jeszcze sie opamieta i bedzie plakal pod drzwiami! niestety my kobiety tak mamy, ze jak sie zakochamy nie potrafimy patrzec trzezwo na niektore sprawy- to jest naszym slaaabym punktem😠 ja nie mam dola ale jestem bardzo niespokojna- dusi mnie jakos mam wrazenie, ze nadciagaja jakies klopoty! nie wiem dlaczego ale ja jakos te sprawy wyczuwam na km! to samo ma moja mama :o i niby wszystko do okola ok, a ja siedze poddenerwowana jak na szpilkach! co jest grane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! tulciu- nie lap dola jestes silna kobieta! i nie przejmuj sie nim!nie mysl o nim!zobaczysz jeszcze sie opamieta i bedzie plakal pod drzwiami! niestety my kobiety tak mamy, ze jak sie zakochamy nie potrafimy patrzec trzezwo na niektore sprawy- to jest naszym slaaabym punktem😠 ja nie mam dola ale jestem bardzo niespokojna- dusi mnie jakos mam wrazenie, ze nadciagaja jakies klopoty! nie wiem dlaczego ale ja jakos te sprawy wyczuwam na km! to samo ma moja mama :o i niby wszystko do okola ok, a ja siedze poddenerwowana jak na szpilkach! co jest grane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek... :) jaki ładny dzionek dzisiaj...już nie tak parno, a w nocy to nawet okna zamykałam bo chłodno było...:) Wczoraj wieczorkiem też mnie podduszało, ale ja astmatyk jestem....tylko, że cały czas na lekach, to nie powinno nic się dziać, a jednak... Desperate ❤️ może i mnie na jakieś kłopociki brało....:O Tulcia...wiesz ile dziewczyn by chciało być na Twoim miejscu.... sliczna, zaradna, w stanie błogosławionym z taką piekną Jagódką...no coś Ty... jak chcesz, zapraszam Cię na kawke do mojego ogródka...moge i poprzytulać :P hehe 👄 Miłego dzionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki miumiu ranny ptaszku....ty też sie nie smutaskuj ❤️ jak chxcesz moge dac ci namiar na mojego doktorka i może on jakoś ci pomoże . Dziewczynki ma straszngo lenia :-( nawet nie mam sił zrobić sobie śniasania a Czaruś już się upomina . Lece do Gabi może mi zrobi ;-0 Tulcia to dla Ciebie❤️ a to dla Jagódki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem dziewczynki, wiem... już mi lepiej generalnie, tylko wczoraj mnie tak przytłumiło... jakieś czarne wizje zaczęłam mieć, jak się starzeję, jak jestem sama do końca życia, że bede musiala z moim ex walczyc o dziecko, że jest krach na rynku nieruchomości, że złotówka leci na łeb na szyję i lądujemy z Maniunią pod mostem... taka czarna seria czarnych scenariuszy sie przewinela przez moja zmeczona glówkę ;) a wszystko się zaczelo od tego, ze moj \"doradca kredytowy\" sie \"pomylił\" co do mojego kredytu na 1000 zł miesięcznie!!!! na szczęście się to w miarę szybko wydało, ale się wkurzyłam! no i powiem Wam jeszcze, że kupiłam sobie wreszcie krem przeciwko rozstępm ;) koleżanka z pracy mnie namówiła, pokazała mi poprostu swoje rozstępy, których w czasie ciąży nie smarowała niczym - i to mi wystarczyło za wszelką motywację! MIUMIU ❤️ DESPERATE ❤️ dzieki Laseczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Tulka glowa do gory bedzie dobrze zobaczysz -stara wrozka JLo Ci to mowi a juz pare razy sie sprawdzilo;) Desperate nie sciagaj sama na siebie burzy po co Ci to?! Bysiu ja tez mam totalnego lenia:o Ulcia a co u Ciebie?! Miumiumiu lap dziewczynki na kawke lub soczek -POPIERAM!:D Ivoon wolne masz w szkole ale nie na kafie;) A gdzie nasze mlodsze kolezanki stazem ?Natali,Maminka,Justyna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo- Twoje malenstwo ma juz prawie 30 tygodni...:) jeszcze 5 tygodni i bedzie to ciaza donoszona! hehe Glowa do góry Tula! ja tez dzis jestem leniwa, a mialam tyle planow !:) wole isc poogladac babskie progamy np tvn style ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :-) Grzecznie sie melduje :-D Bylam kilka dni nad morzem, wymoczylam pupe w wodzie! Ale odpoczelam! Zyc nie umierac! :-D Na plazy oczywiscie mocne filtry i parasol – w zyciu nie bylam taka blada w lecie. Blada i gruba, juz mam ponad 3 kilo na plusie :-O Zrobilam porzadki w szafie i dwie trzecie ciuchow spakowalam, bo dlugo ich nie zaloze. Zawsze nosilam obcisle rzeczy, wiec wiekszosc juz sie nie nadaje. Zostaly puste polki. Maz sie ze mnie smieje, i mowi, ze jak chcialam to mam. :-D I ma racje, hihi. Kupilam dzis dwie bluzki, ale jakos sie nie moge przyzwyczaic, ze te ciuchy nie sa obcisle – czuje sie jak slon, haha. A co bedzie potem! No nic, grunt zeby dzidzia byla zdrowa, a juz mamuska sobie po porodzie da rade ze swoim sadlem :-D Tez kupilam sobie kremik na rozstepy, ale przyznam sie, ze nie smaruje regularnie – rano zapominam, a wieczorem nie zawsze mam sile. I tak mam rozstepy po okresie dojrzewania, wiec kilka w te czy wewte nie robi roznicy :-D Caluski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane ja też się melduję, chociaż już połowa dnia za nami :) Tula ❤️, desperate ❤️ ściskam Was i życzę poprawienia humoru i nie łapania żadnych dołów! Lato jest!! 👄 Bysia, nawet nie mów o leniu! MNie ostatnio taki ogarnął, że nie chce mi się po prostu NIC! Na szczęście Ty masz Gabi 🌻 JLo, aniaj, wy też leniuszki? HEhehe jakieś zbiorowe lenistwo na forum.. Natalie... dobrze ci, ale nie mów że jesteś jak słoń z 3 kg, ja mam już 6 do przodu!!!!! a co do kremów na rozstępy to powiem wam, ze ja nie mam i nie kupię- za to smaruję się codziennie balsamem nivea (tym mleczkiem granatowym) i oliwką Nivea dla dzieci - na zmianę. Rewelacyjnie delikatna skóra po nich jest! Buziaczki 👄 i miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobietki :) wolne wolnym, ale pracy dużo :D byłam u lekarza, ale teraz się wyżywam na prasowaniu :) wieczorem aqua park i potem pewnie padnę jak długa :D całuski dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjjjjjjj Natali ja tez juz jestem z6-7kg do przodu i nie cierpie siebie w ciazowych ciuszkach zwlaszcza tych szerokich;) Ajjj jeszcze troche i bedzie dobrze:) No tak wg.@ to juz 30tydzien ale moja ciaza jest mlodsza i zaczelam 28tydzien od poniedzialku :)Jeszcze 10 tygodni i bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie bede pisac ile przytylam bo wstyd :D ale ja tak mam zawsze przy ciazach :D tyje tyje tyje :D nie wygladam szczegolnie grubo bo normalnie zawsze bylam drobna...ale kilogramow przybywa :) Wasze kilogramiki dziewczyny to nic, zapewniam :D szczegolnie JLo- 6-7 kg to chyba nawet za malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki? dzisiaj zrobilam sobie dzien obzerania sie zjadlam pyszna pieczona rybke i 4 gofry z bita smietana i wisienkami- wlasnej roboty! ha nikt nie umie takich dobrych wafli robic jak ja :D caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wróciłam właśnie z budowy i padam. Znowu mam teścia ale tylko do piątku :D Byłam dzis na kontroli podwozia i wszytsko ok. A jeśli chodzi o przyrost wagi :-o u mnie 9 kg na plusie a to dopiero 22 tydzień :-o. Szefowo .....dla Ciebie i jeszcze taki mały bonusik 🌼 Tulcia bedzie dobrze ❤️ i tak jesteś silna babka i jesli do teraz sobie poradziłas to poradzisz sobie zawsze i w kazdej sytuacji. I pamietaj że to co Cie nie zabije to Cie wmocni.❤️❤️❤️ desperate ale mi smaka narobiłas tymi goframi 😠 jak mnie zaprosisz to wsiądę w moją Renatkę i przyjadę ;-) Moja Gabrysia w czwartek jedzie do babci i powiem Wam że już tęsknie za nią tzn dojade do niej jak pozałatwaim sprawy ale ja nie lubie jak ona mnie zostawia:-( wiem niezły bachorek ze mnie :-( ale to taka moja przyjaciółka ❤️ Lece się kapać i odpoczywam przed pudłem :D może jakis fajny film obejże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym leniem moje kochane to naprawdę ciężka sprawa. Obiecałam Dziś Gabi kino i powiem szczerze ze wiem tylko że film był pod tytułem Horton słyszy ktosia ale reszty nie pamietam bo spałam przez 40 minut :-o a Gabi jak sie przebudziłam grzecznie pogłaskała mnie po głowie i mówi śpij mamusiu jak sie skończy to cie obudze :D hehehe kocham ta moja córunię ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×