Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

hej Coś puściutko i cichutko na naszym topiku, chyba ostro sie staracie haha Ja wciąż czekam, jeszcze 4 dni, ale ja mam raczej @ nieregularny więc jak do przyszłej niedzieli sie nie pojawi to hmmm bede sie zastanawiać 🌻 Miłej niedzieli i bezstresowego czekania. Wiem, wiem jak tu sie nie stresować i o tym nie myśleć:-) Pozdrawiam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Siema dziewczyny!;) To mamy już na naszym topiku pare przyszłych mamusiek 🌻 Ale pozostało tez pore staraczek ;) myśle że wszystkim w swoim czasie się uda!!! Pozostaje cierpliwie czekać🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jeśli @ byłaby o czasie to powinna być we wtorek, ale dopiero jak do soboty nie bedzie to poczuje nadzieję dzis mnie mdli trochę, chyba mam ciążę urojoną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jest tu ktoś???:) dajcie spokój juz tym waszym facetom i chodźcie pogadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) widze ze ciaze sie juz zaczynaja sypac :D Gratulacje! Ja dostalam okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzisz jest kilka szczęśliwych przyszłych mam pozostałe cierpliwie(albo mniej :) ) czekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem niecierpliwa :D moj instynkt macierzynski osiagnal maksimum :D ee ale na pewno sie uda :) ide w tym tygodniu do lekarza bo trzeba zaczac cos robic z tymi moimi hormonami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś fatalnie sie czuje :( mam okropny ból głowy-migrena i cały dzien glodówka bo mnie mdli okropnie :( eh może jutro bedzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś powiedzieliśmy rodzicom. Teściowa stwierdziła że ma być dziewczynka a moja mama prawie się popłakała. Wszyscy oczywiście bardzo się cieszą. Nadal żadnych męczących objawów nie mam poza bolącymi piersiami które mi urosły o 2 rozmiary i w żaden stanik się nie mieszczę i mam lekkie kłucia w podbrzuszu. Jak nie zjem na czas to zaczyna mi się robić słabo i niedobrze. No i mąż cały cza sjest milusi :) Bez gadania robi niektóre rzeczy no i np. jak sobie leżymy i oprę o jego ramie głowę to normalnie po 20 minutach mówił złaź bo już mnie ramie boli a teraz 2 godziny i nic. On twierdzi ze mi się tylko zdaje i on byl zawsze taki kochany. No może przed ślubem i krótko po:) Będę się odzywać jak i co u dzidzi i u mnie życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super Ula:) cieszę się że czujesz się taka szczęśliwa:) u mnie nie ma objawów:( wczoraj trochę mnie mdliło ale to raczej za mało żeby być w ciąży poza tym zmierzyłam temperaturę i było pomiędzy 36,9-37 więc to za mało na ciążę czyli jutro muszę być przygotowana na @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano się przygotuj
że tak się wtrącę, aga nie sugeruj się tylko temperaturą ;) u mnie gdy zaszłam była 36,7 góra 36,8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że innych objawów raczej nie mam:( niby czytałam ze są ciąże (przynajmniej na początku) bezobjawowe ale większość tu na forum ma objawy troszkę tylko mnie mdli ale to pewnie stres przed @ i pewnie przez to ze się denerwuję to mi się spóźni:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w tym miesiącu nici! Własnie zaczyna mi się plamienie, bóle krzyża - czyli @ nadchodzi (niestety). Ale trudno, już w tym m-cu nie będe ryczeć jak ostanio, spróbujemy niebawem znowu. Najgorsze jest to czekanie- po okresie na dni płodne, a po tych dniach na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiat] Cześć dziewczyny!🌻 Ja dziś się czuje dużo lepiej niż wczoraj ale nie wiem czy to dobrze czy zle zostaly mi lekkie mdłości no i czuje sie tak jak przed @ -pobolewanie w podbrzuszu (a i pojawil sie biały śluz) Kolejny teścik zrobie za tydzien-jesli wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
W moim przypadku temperatura w dniu spodziewanej @ wynosiła 37 i dlatego zrobiłam test. Wyszedł pozytywny. A normalna temp. u mnie wynosiła 36,6. Fakt, że Pani wypowiadająca sie o godz. 9:21 miała w ciąży temp. 36,7 świadczy tylko o tym że normalna temp. u niej wynosiła 36,4 np. Każda kobieta ma troszeczkę inaczej, ale zawsze temp.w ciąży sie podnosi o kilka dzisiatych stopnia względem normalnej temperaturki. Aga25_n - trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłka-22
witajcie Piszę bo jest mi żle od 6 miesięcy staram się zajść w ciąże i nic ostatnio powiedziałam dosyć i w czwartek ide do ginekologa mój mąz robił sobie badania i wyszło mu że ma 15.600.000 plemnikków to jest troszke za moło do normy czy może ktoś wie bo ten lekaż nic mi nie powiedział czy to jest żle czy nie bo ja odbierałam badania tylko przepisał jakiś witaminy anrowid i kazał powtużyć badania reszta jego badan jest niezła 67% żywe 90 % prawidłowa budowa proszę jak ktoś z was coś wie na ten temat i jakie badania robi kobieta to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a ja mam dziś doła :-( Mówiłam Wam że często chorowałam na zapalenia, grzybice i dziś znowu zaczęło mnie swędzieć i mam upławy, w sumie nie wiem co robić?? Już prawie sie poryczałam, że jakbym była ewentualnie w ciąży to może być coś nie tak, a do lekarza na razie nie idę bo mam dostać @ w czwartek- sama nie wiem, chyba zrobie test w czwartek ( jak @ sie nie pojawi) i odwiedze gina buuuuuu :-( Co byście zrobiły na moim miejscu kochane, poradźcie coś prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawidłowe parametry nasienia Objętość 2,0 ml pH 7,8-8 Ilość plemników w ml 20 mln i więcej Ruchliwość 50% lub więcej ruchu całkowitego, progresywnego, postępowego (typ A, B) w tym 25% i więcej o ruchu szybkim, prostoliniowym, postępowym (typ A) w ciągu 1 godziny od pobrania Morfologia 30% i powyżej Żywotność 75% i więcej Leukocyty pow. 1 mln w 1 mm. Nieprawidłowości w parametrach nasienia Objętość Hypospermia Objętość poniżej 2,0 ml Polispermia Objętość powyżej 6,0 ml Oligospermia Objętość poniżej 1,0 ml Ilość plemników w ml Polizoospermia Powyżej 250 mln/ml Cryptozoospermia Poniżej 2 mln/ml Aspermia Brak plemników Ruchliwość Astenozoospermia Poniżej 50% o jakimkolwiek ruchu lub poniżej 25% o ruchu szybkim, postępowym Morfologia Teratozoospermia 30% i powyżej Dla prawidłowej spermatogenezy ważną role odgrywa cynk i selen ich niedobory mogą być przyczyną nieprawidłowości w morfologii plemników. Przy zmniejszeniu ruchliwości skojarzonej ze stanami zapalnymi zaleca się stosowanie kompleksu witamin B, E, B12 oraz preparaty Fe, Ca i P. W przypadku wykrycia w spermatogramie parametrów granicznych badania nasienia należy powtórzyć w odstępie 1-3 tygodniach. Przy wartości patologicznych odstęp pomiędzy badaniami być dłuższy. Zgodnie z zaleceniami WHO badanie przeciwciał przeciwplemnikowych powinno stanowić integralna część badania nasienia. Przy istniejącym stanie zapalnym nasienia, obecnością licznych bakterii gramujemnych należy wykonać badanie na obecność Chlamydia trachomatis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza pójdę na pewno, ale jutro i w środę nie dam rady ( uczelnia), a jak myślisz gdybym zrobiła sobie test w 30 dniu cyklu jeśli mam cykle 31-35 dni, to wynik byłby wiarygodny. Owulacje miałam mniej więcej 25-27 grudnia, trudno mi określić konkretny dzień. Chciałabym po prostu wiedzieć czy jestem w ciąży, bo co powiem lekarzowi- leki sie bierze po miesiączce, żeby nie robic przerw, a jak bede wiedziała że spodziewam sie dzidziusia to tym bardziej biegnę do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gin cie zbada i powie czy istnieje sznsa na ciaże-chociazby po zmianie na narzadach rodnych itp. da skierowanie na badanie krwi no w koncu skonczyl medycyne i wie jak wyglada poczatek ciazy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
moja lekarka ostatnio nie chciała mnie badać, bo stwierdziła że w 5 tyg nic tam jeszcze nie zobaczy. Zleciła mi badanie HCG. Nie nalegałam na badanie bo skoro nic sie nie dzieje to chyba nie ma powodu aby przeprowadzać badanie ale podobno dobry lekarz zauważy zmiany we wnątrz juz kilka dni po zapłodnieniu. Także moja rada - idź do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś termin @ a temperatura spadła do 36,6 wprawdzie jeszcze @ nie ma ale to kwestia czasu czyli nie ma dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×