Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Hehe, Kamcia, nie wiem co to za prądy ;))) moze masz jakies niezwykle wlasciwosci :D typu ręce które leczą ;) zart :) ja dzis bylmu u lekarza..jak zwykle w osrodku za darmo to nic z tego nie wynioslam :) usg 2 minuty, badanie na fotelu jeszcze ok ... na pytanie czy wszystko w porzadku padla odpowiedz: skąd mam wiedziec :D:D:D \"bo taki sprzet refunduje mi podobno nfz i nic nie widac\", hehehehe ludzie, nie wiem czy plakac czy sie smiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewuszki!!! Kamcia nie wiem co masz za prady?!Moze jakis nerwobol Ci wlazl w bok;) Aniaj znam ta rzeczywistosc z innej strony,choc i ze strony pacjenta tez-dlatego chodze prywatnie choc nie wiem poco place spore skladki :oPowinno byc tak jak np.w Stanach-no ale to inna bajka. Ivoon GWIAZDO ty nasza:) Miumiumiu to juz pewnie odlicza minuty do wyjazdu:) Bysiu jak tam Gabi? Tulka jak umowa? Basia co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :D Umowa podpisana, ale ile było zachodu z nią... najpierw na 12tą podpisanie, potem musiałam dylać do Sądu Hipotecznego a tam sceny dantejskie! a potem wracałam jeszcze raz do banku, więc w sumie zajęło mi to kilka godzin... taka głodna byłam, że wleciałam do spożywczaka koło sądu, złapałam dwie jagodzinaki i poł litra jogurtu, i poleciałam dalej :P Teraz czekam na pieniadze z tego kredytu, place zadatek i podpiusje umowe na mieszkanie, no i na kredyt na to mieszkanie! Jak dobrze pojdzie to przed porodem się wyrobię :) Mam pytanie, dziewczynki, czy Was przepuszczaja w kolejkach etc? Ja jak jestem baaardzo zmeczona a jest kolejka to zazwyczaj po prostu rezygnuje, bo ludzie to sa tacy bezduszni w Warszawie, ze szok! Nawet mi babka wczoraj w sądzie powiedziala, ze dla ciezarnych NIE MA ZADNYCH PRZYWILEJOW! :( macie to?! juz mi sie nie chcialo z nia kłócić... i stalam jak ta pindzia godzine w kolejce... a ci wszyscy ludzie mieli takie miny, jakby mieli pozabijac siebie nawzajem.... i tylko jedna babeczka po godzinie sie niesmialo spytala, czy ja przypadkiem nie powinnam isc bez kolejki. Ale to juz akurat był moj numerek... JAK JEST U WAS? BUZIAKI DLA WSZYSTKICH Z SAMEGO RANA ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka obawiam sie ze tak jest w calym naszym kraju:(Nikt nie ustapi miejsca a wpuszczenie bez kolejki zapomnij!!!Dobrze wychowani ludzie TO MUZEALNE EKSPONATY-z gory skazane na potepienie!!!Mlodzi ludzie z rocznikow70 jeszce maja wyczucie ale pozniejsze roczniki80czy90 mysla tylko o sobie.pare wyjatkow pewnie znajdziesz ale ogolnie KATASTROFA!!! Aha i ciesze sie z pozytywnie zalatwionej umowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J miałam przez jakiś czas coś takiego jakbym obtarła sobie bok brzucha do krwi z tym że kuło mnie i piekło w środku a z wierzchu wszystko elegancko -tak ze 3 dni. Nie mogłam na tym boku leżeć ani gwałtownie się obudzić. Ale to pewnie powiększający się brzuch tak mi naciągal wszystko. U mnie też nikt nie przepuszcza bez kolejki. Zakupy to koszmar, bo na miesnym musiałam się wystac a potem jeszcze do kasy. A jak były jakieś dni wolne to maskara ludzie przez cały sklep stali robili zapasy jak na wojne. Na szczęscie teraz maż robi zakupy. Raz przepuścił mnie facet o jedna pozycje do przodu-dobre i tyle. Niestety na poczcie i w innych urzędach trzeba stac albo się wykłócić chociaż ja tak nie potrafię i przez to albo stałam albo nic nie załatwialam bo po 10 minutach kręgosłup odmawiał mi posłuszeństwa. Ostatnio byłam w aptece po leki od lekarza i stałam tam bagatela 20 min a przede mną 5 facetów. Pani mgr takie miała ruchy a panowie tyle pytać o wszystko że już myślałam ze na ziemi sobie usiąde bo leki musiałam wykupić. Ona tylko zerkała co chwile na mnie bokiem. Takie czasy ............. niestety U mnie w banku jak widziałyśmy kogoś w ciąży albo z malutkim dzieckiem od razu kazałyśmy podchodzić do kasy bez kolejki mimo czasami protestów klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane 👄 Dziś ja też mam kontrolę zawieszenia :D i zraz jade bo mam na 12 :D wczoraj miałam tyle latania i do domu wróciłam o 21 i padłam a mój mąz wrócił o 23 i mnie obudził i gadaliśmy do 1 w nocy :-o Szefowo z Gabi już lepiej dostała antybiotyk i jakis steryd na rozluźnienie krtani ale nie pozwoliłam jej go podawać . I w związku z tym miałam wieczorna dyskusje z teściową która upierała sie żeby jej go podać 😠 argumentując że jak pogotowie przyjeżdza to zawsze podają encorton 😠 do furii doprowadza mnie zjawisko jakim jest moja teściowa ale już chyba pisałyśmy kiedyś na ten temat i nie ma co sie rozwlekać bo stron na kafe by zabrakło ;-) Tulcia bardzo się cieszę że wszytsko zaczyna się układać ❤️ a jeśli chodzi o kulturę osobistą to jestem zdania żę świnie mają jej więcej. W zeszłym tygodniu stałam 2 godziny żeby odebrać paszport :D przynajmniej popatrzyłam sobie na ludzi ;-) Wczoraj mój maż zrobił mi niespodzianke i pokupował mi ubranka dla Czarusia aż sie popłakałam jak to wszytsko zobaczyłam Tak poza tym moje kochane u mnie życie płunie dalej ..w piatek znowu na Mazury ale wracam juz z Gabi bo co za dużo to nie zdrowo i bedziemy powoli pakować sie na kolonie ;-) aniaj masz słodką rodzinkę ❤️ śliczne oczy mają twoje chłopaki można sie w nich utopić ;-) Kamcia może jakieś ścięgno masz nadciągnięte ????? Lece babeczki śmietankowe do doktorka dam znać jak wróce kiessesssssssss 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszytskim Kochaniutkim Koleżaneczkom z mojego ulubionego Kafe, number II :P.... duzo buziaków wakacyjnych :) 🌻 Jesli będę na grobie Matki Boskiej....a mam być, to też paciorek zmówię i za Was wszytskie o zdrówko dla mamuś i dzieci i tych co się staraja Całuję was mocno...może skrobnę cosik stamtą d DUŻA buźka...prosze o same dobre wieści po powrocie PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu kochana ❤️ odpoczywaj i korzystaj z zycia ;-) i z góry dziekuje za pacorek w swoim i Czarusia imieniu :D Kobitki co robicie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu paciorka nigdy zaduzo. Bysiu jak wizyta? Ja zaraz bede robc cos na kolacje.Ale od paru dni chodzi za mna owsianka:DA i czekam na meza wlasnie wraca zpracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Was zaskoczę... bo ja śpię :) normalnie dzisiaj rano miałam mdłości i gdyby nie pokaźny brzuszek, to bym myślała, że znowu jestem w I trymestrze :P dzisiaj ucięłam sobie drzemkę juz 3 razy, i mam wrażenie, że zaraz znowu pójdę spatulki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szefowo ❤️ wszytsko w porządku :D Nic sie nie skraca i nie rowiera czyli wszytsko na swoim miejscu :D A jak Ty się czujesz ? Widziałam łóżeczko :D śliczne tylko faktycznie na długo nie wystraczy :-( ale ja jak sie nie przeprowadze przed porodem do swojego domku to tez bede mieć taki koszyk wiklinowy na nózkach :D na 4 miesiące wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia witaj w klubie bo ja też dzisiaj przysnełam :-( niestety to chyba wina tej pogody i niskiego ciśnienie :-( Aaaa doktorek pomierzył mnie i poważył i sie załamałam :-o Przytyłam już 11 kg :-o A jak u Was waga ? dużo przytyłyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, dziecinko! 11 kg!? czym Ty sie przejmujesz :) ja przebijam chyba Was wszystkie, bo do niedzieli przytyłam 15 kg, a że w niedzielę bladym świtem zbiłam wagę, to nie wiem, na czym teraz stoję :P Ogolnie walę już to, czy ważę mniej czy więcej, jem co chcę i kiedy chcę, a prawda jest taka, że im dalej w las, tym mniej mi się chce jesc, bo raz, że gorąco, a dwa, że mnie Maniunia uciska na żołądek i mi sie szybciej zapełnia... :) Jak raz zjadlam dwudaniowy obiad, to myslalam, ze mi skora na brzuchu normalnie popęka, wiec juz nie ryzykuje :) :) :) Moja aktualna dieta to arbuzy, czereśnie, woda, czasami wieczorem mleko... jakis serek, sałatka z pomidorow i mozarelli i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu ja tez 11kg do przodu :) 75kg juz mam:D A czuje sie w miare dobrze oby tak bylo do konca.Ja to nie daje rady spac w dzionek ale i nocki tez nie zaliczam do wyspanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, ja mam 80 na liczniku, tak? :) jakieś pytania? :) a ile przytylas z Gabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia z Gabi przytyłam 30 kg :-o Szefowo idziemy łeb w łeb ;-) ale w tej konkurencji chyba wole przegrać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Tulka narazie masz pirwsze miejsce i prawo do hasla NAS NIE DOGONIAT!!!:D ale uwazaj szefostwo o krok za Toba;) Bysia co tam kilogramy DZIECIATKO W DRODZEMUSI ROSNAC:) Ivoon meldowac sie prosze!:) Na podlasiu pada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się. Ja nie przyznaję się ile mam na liczniku nie będąc w ciąży:) Na Śląsku też nieciekawie, padało w nocy, teraz pochmurno i pewnie lunie lada moment. Zmykam rodziców moich odwiedzić bo przyjechali z wakacji. ps. może coś mi przywieźli hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki Ja ważę 74,8 kg Wczoraj miałam wizyte i jest bez zmian czyli dobrze. Mam tylko leżeć jak najwięcej. następna wizyta dopiero 11-08 bo pani doktor ma urlop Jak pójde to zacznie się 37 tydz. czyli prawie w domu. Spędziłam wczoraj 3 godz na poczekalini-obłęd. Rejestrujesz się na godzine a wchodzisz wg tego jak kto przyszedł, a ze sie długo czeka to wszystkie babki przychodza dużo wcześniej. Spotkałam koleżanke która rodziła niedawno w moim szpitalu i dowiedziłam się paru rzeczy zw. z porodem. Okazało się że położne nie pozwalają chodzić. Jak już posadzą w fotel to ruszyć się nie można. Ale Moja Pani dr jest tam główną szychą po ordynatorze i pozwala bez problemu na chodzenie, picie skakanie na piłce tylko mąż musi być bo inaczej położna raczej nie pomoże zejść z fotela. MOżna się też umówić z nią żeby była przy porodzie i nie bierze za to kasy. A ja myślałam ze się czasy zmieniły. Mama kolegi jest położną w tym szpitalu i może jakoś spróbuje ją sobie umówić żeby była przy porodzie. A ja nic nie mam dla mojego dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis!!! Babki trzeba liste podpisac na koniec tygodnia by wypadalo:) Ula nie lam sie ze nic nie masz ja tez niewiele mam.Teraz wystarczy ze masz kase i w godzine no dwie masz cala wyprawke dla maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie melduje :) dzisiaj bylam na badaniu krwi i na oznaczeniu glukozy! tyle sie naczytalam, ze tego sie nie da wypic, a tymczasem jak dla mnie to same pysznosci :D teraz czekam w domku, az godzina minie, bo mam niedaleko, wiec nie chcialo mi sie tam siedziec... z newsów to sie widzialam wczoraj z ojcem Jagody i znowu sie poklocilismy, tym razem poszło o nazwisko dla Niuni. Ja bowiem nie widze zadnego powodu, abym miala dac dziecku nazwisko ojca. to ja ją noszę w brzuszu, to ja ją karmię, to ja ją urodzę, będę karmić cycem, wstawać do niej w nocy, uczyć mówic, chodzic, zapisywać do przedszkola, utrzymywać - wiec po jaka cholere ona ma nosic obce nazwisko? Pan \"Tatuś\" powiedzial, że on by chciał i że byłoby mu miło. A mi będzie miło, jak Mała będzie miała moje nazwisko i koniec pieśni. I wiecie ze ten palant sie na mnie obraził?????? Boze, z kim ja sie zadawalam.... Ula - ja tez praktycznie nic nie mam dla Niuni, a jesli Cie to pocieszy, to jeszcze remont i przeprowadzaka przede mna :) a zostały mi niecałe 3 miesiące!!! miłego dnia dziewczynki 🌻 oraz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki :D Stawiam kropeczki ..................i zmykam na Mazury do Gabryni :D Tulcia spokojnie z wszystkim dasz rade a jakby co to masz taka fajna koleżankę Bysławę w Wa-wie to Ci zawsze chętnie pomoże w zakupkach dla Jagódki :D Szefowo ❤️ for you Uważajcie na siebie dziewczynki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej! podpisuje liste! wczoraj nie mialam sily juz sie wpisywac-same widzialyscie moj opis gg:pranie, prasowanie, 2 ciacha, obiad, kuchnia i tak jakos wpadlam w trans i latalam caly dzien z/na miotle :) akurat wrocilam od szwagra, bo dzis tam byl obiadek! moje tiramizu powalilo wszystkich :) kurcze sama sie dziwie, ze mi takie dobre wyszlo :) ale sie objadlam jejjuuuuu... spodnie przyciasne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
witam was kochane pozdrawiam wszystkie z osobna i maluszki ktore macie pod serduszkami rowniez. kochane mam zaleglosci na forum,postaram sie to jakos z czasem nadrobic ale dajcie mi czasu jestem leniwa zdolowana slaba i mowcie na mnie beksa.jakos moj poziom nastroju spadl do minimum mam malo czsu i duzo zalatwiania ,bo moze pamietacie ze 16 sierpnia jest to moj wazny dzien,wychodze za maz i takie zalatwianie pamietanie o wszystkim strasznie na mnie dziala a dotego mam sie oszczedzac,wiec gdy tylko moge leze,lekarz kazal dzisiaj to juz naprawde potrafilabym chyba zabic,maz pojechal na dzialke a ja zostalam z 25kg ogoraskow,ktore wkladam w sloiki niby norma ale jak mnie to mycie krojenie wku.... obiecuje ze bede do was zagladala ze nadrobie kazdy dzien ps.u mnie 6 kg wiecej a musze sie zmiescic w suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIA 84
odezwe sie jak bede w lepszej formie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się melduje Mąż na weselu a ja w domu. Niestety dzownił że źle sie czuje i wymiotuje i lezy na górze w pokoju. Wróci wcześniej. Już od rana jakiś taki byl niewyraźny Biedaczek ledwo mówił-nie rozstaje sie z muszlą. Ja też mam oststnio jakąś depresje chyba przedporodową wszystko mnie doprowadza do szału i rycze z byle powodu. To chyba hormony A ja ide leżeć bo przez to wesele musiałm uprasować mu koszule i uszykować pare rzeczy i się tochę nachodziłam i coś mnie brzuszek boli Zmykam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ulcia- no i dobrze, ze nie poszlas- dzidzia wazniejsza- jak tam mezus???? moze zjadl cos nie tak??? nie przemeczej sie zlotko- lez, lez i lez :) u mnie juz po weekendzie, moj wzial dzisiaj wolne-musi polatac po urzedach i rozne sprawy pozalatwiac :) jak to dobrze,ze to on to zalatwia a nie ja :P no lece jakies sniadanko zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Stawiam................................................................i uciekam:) Bylam wczoraj u lekarza i Gabrys ma juz 2kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×