Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Olenka, mi pomaga zuber:):):)to taka woda lecznicza, w marketach duzych, czasem aptekach i sklepikach. Nawet pepsi mi tak nie pomaga:)ohydnie smakuje, ale jak dziala!!!!Polecam goraco wszystkim z mdlosciami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie malego zubera na próbe, ale mowie ci..jest boski! odbije ci sie i od razu mdloasci przechodza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D:D ja juz po usg :) Widzialam mojego szkrabka :) sliczny taki ze jeju :D:D gosc od usg sie ze mnie smial ze sie taka \"kijanka zachwycam\" :D:D ma juz 2 cm :D:D wszystko jest tak jak sobie wyliczylam 8 tydzien ciazy i 5 dni :) termin z usg mam na 4 wrzesnia czyli identycznie jak z ostatniej miesiaczki :D:D:D Jutro ide do gina zaniesc mu wyniki do \"opisu\" ale ja juz wszystkow iem bo gosc byl tak mily ze wszystko mi pokazal i poopowiadal. pokazal mi glówke i brzuszek i cos z czego beda nóżki :D:D i maluskie serduszko :D:D:D:D:D mam nawet fotki z usg :D:D kupilam sobie nowy telefon bo stary mi mania zjadla :) Tego musze pilnowac bo juz mnie na kolejny nie stac :( jutro ide do szkoly a tak mi sie nie chce... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Mani mani to u mnie będzie pewnie podobnie bo mam termin na 10.09. To uSG 3d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! 2 dni nie miałam internetu dlatego nie pisałam. U mnie wszystko w porządku, gin zrobił usg, maluszek ma prawie 3 cm, serduszko pięknie bije - nawet mogłam posłuchac przez chwilę :D. Plamień już nie mam, a te bóle brzucha to pewnie od rosnącej macicy. Dalej mam brac luteinę i dużo odpoczywac. Na następne usg mam przyjśc za 3 tyg. tak żeby zdążyc przed 14 tc, bo będzie badał przeziernośc karku. MaMani cieszę się, że wszystko u Ciebie i maluszka w porządku, bardzo fajne zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość colon c
przepraszam ze sie wcinam ale moze pomoge:) kiedys ktoras z was pytala co moze wziac na problem z wyproznianiem mi kobieta w aptece polecila COLON C przeciwskazan -brak sporzadzony jest z naturalnych skladnikow ulatwiajacych perystaltyke jelit ,codzienna dawka colon c zapewnia odpowoiednia ilosc blonnika i dostarcza jelitom przyjaznych bakterii co najwazniejsze to nieprzeczyszcza tylko ulatwia wyproznianie no i kosztuje ok 17zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:( juz nie pasuje do Was...wczoraj rano zaczely sie plamienia, najpierw zoltawe, pozniej brazowe, pozniej pokazala sie krew:( pojechalam do lekarza. zrobil mi usg i powiedzial,ze to nie poronienie tylko okres..nie znalazl zadnych cech ciazy. Robil mi usg dolem, gora, badal mnie i nic. 2 testy pokazaly falszywy wynik:( dostalam @ w 38 dniu cyklu..moja radosc trwala zaledwie tydzien...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek jest mi przykro ze Twoja radosc trwala tak krotko i ze okalzalo sie ze to nie jest ciaza.ale nie martw sie uszka do gory na pewno niebawem zajdziesz w ciaze i bedziesz szczesliwa mamusia buziaki trzymaj sie cieplutko i nie mow ze do nas nie pasujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko głowa do góry pasujesz do nas, zobaczysz za niedługo będziesz miala swoja fasolkę. Pisuj do nas. Będziemy Ci kibicować w twoich ciążowych staraniach. Przesyłam Ci cieplutkie fluidki ****************************************. Odzywaj się do nas i pisz co tam u Ciebie. Całuski 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek123 a moze dolaczysz do pazdziernika 2008..ja tam jestem ale w ciazy to jeszcze nie wiem czy jestem....głowka do gory!!!bedzie dobrze!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majek123 strasznie mi przykro!!!! ale głowa do góry i może w tym cyklu się uda. życzę ci terminu jeszcze w tym roku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pasuje do Was, bo juz nie mam terminu na wrzesien:( chyba juz nigdy nie kupie zwyklego tesu ciazowego..wczoraj jak zobaczylam te plamienia mialam okropny dzien, w poczekalni u lekarza rece mi sie trzesly niesamowicie:( bylam przekonana,ze stracilam drugiego Dzidziusia:( Majka oby, ale teraz czekaja mnie badania i pewnie leczenie i niewiadomo kiedy sie zaciaze.. Olenka chciałabym Wam za miesiac napisac,ze bylam na usg i widzialam ten malutki punkcik..a fluidki to ciazowe sa mi potrzebne;):D kamka82 narazie zostane na swoich ciazowych starankach, bo nie wiem czy na pazdziernik uda mi sie zalapac. Najpierw badania a pozniej starania. Mam dwurozna macice i nie wiem czy nie bede miala operacji. Tzn nie wiem czy mam, bo jeden lekarz, ktory prowadzil moja poprzednia ciaze nic nie znalazl, a lekarka do ktorej poszlam po porodzie stwierdzila,ze mam dwurozna. Teraz musze poszukac dobrych specjalistow , ktorzy zobacza jak to rzeczywiscie ze mna jest. Bo wczoraj na usg lekarz nic nie wypatrzyl,ze mam jakas wade a ja sie nie przyznalam,ze bylam u innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika3 i Mamani cieszę się że u was wszystko w porządku. ja oszaleję chyba do tego piatku....a na wizycie to chyba z fotela spadnę, strasznie mnie te wizyty u lekarza stresują, wiem że juz później się przyzwyczaję, ale póki co mam głupie myśli....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na marginesie, potrzebuje naprawde dobrej kliniki w Krakowie. Polecacie jakas? wiem tylko,ze MaMani i Monika sa z Krakowa, ale moze ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny wczoraj byłam na usg moje maleństwo ma 4,4mm ale olbrzym hehe serduszko tez widzialam :) a moja corcia jak sie patrzyla na ekran hihi bo bylismy w trojke zeby wszyscy mogli zobaczyc. :) Mamani twoje malenstwo juz takie duze i widac wszystko na usg u mnie narazie na usg widac \"cos\" Anika3 tez mam bóle brzucha ale u mnie to druga ciaza i macica rozszerza sie szybciej :) Majek123 na tym forum nie tylko wrzesniowe mamusie siedza nie masz sie co martwic nastepnym razem sie uda napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majek tak mi przykro, czemu los musi niektorych ludzi tak doswiadczac :( Kamcia, MaMani ale super ze juz po usg :) ja mam usg za tydzien a kolejne u bardzo dobrego specjalisty dokladnie 14 lutego, wlasnie sie umowilam bedziemy mieli prezent, to bedzie prawie 14 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka
a ja chciałam tylko napisać, że dołączam do wrzesnia. jutro ide na pierwsze usg i juz się nie mogę doczekać choć oczywiście czarne scenariusze tez mi przychodza do głowy i strasznie się denerwuję. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam dziś z wynikami-wszystko jest OK OBY TAK DALEJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia, no właśnie lekarz mi też powiedział, że przy kolejnych ciążach macica powiększa sie szybciej i stąd mogą byc te bóle. Majek trzymam kciuki żeby jak najszybciej zamieszkała u Ciebie mała fasolka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae.... sorki pomylilam sie w ten poniedzialek zaczelam 6 tydzien a czy ty bylas juz na usg ja mam wizyte w poniedzialek 4.02 mam nadzieje ze zobacze serduszko albo chodziaz uspokoi mnie ze wszystko ok bo jak narazie nie czuje sie jakbym byla w ciazy a czy sa na forum dziewczyny ktore nie maja wiekszych objawow ciazowych bo ja oprocz braku@ wiekszego apetytu i leciutkich mdlosci nie czuje sie inaczej... pierwsza wizyte mam 4.02 ale bede chciala zrobic przed nia badania i pojsc odrazu z wynikami poki co musze znalezc gdzies laboratorium bo dopiero od tygodnia mieszkam w gdansku pozdrawiam wszystkie mausie🌼❤️🌼 ................................................................................ 🌼❤️🌼to juz 6 tydzien i 3 dni🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
do aga!!nie szkodzi to zadna pomylka!!kazda ma inny cykl i z tymi terminami roznie bywa!!!ja dopiero od kilku dni mam lekkie mdlosci i te slabosci rano, wiadomo sennosc itp, tylko ,mam male zmartwienie bo jak mialam dostac @i kilka dni po niej to bolaly mnie bardzo piersi a po tygodniu juz prawie wcale wiec nie weim czy jest ok!!chociaz jak piersi zaczely m,nie malo bolec to pojawily sie mdlosci wiec sama nie wiem!!!!ja na usg wybieram sie w ta sobote ale na zwyklebo martwie sie przez te piersi, serca moze nie byc slychac przy zwyklym ale chociaz sama wielkosc!!oby bylo wszystko dobrze tego tobie i sobie zyczy oraz wszystkim mamom ktore sie za mocno martwia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja zaczelam 7 tydzien i nie mam zadnych objawow ciazowych mdlosci itp.jedynie co to bola mi piersi i spie wiecej.a jesli chodzi o apetyt to jakos go nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae........ mnie na poczatku bolaly sutki a pozniej nie majka28 to.......to troszke mnie uspokoilas ze chodziaz ty nie wymiotujesz chodziaz czytalam gdzies ze moga sie zaczac tak ok10-12tydz oby nas to ominelo troszeczke jakby mnie mdlilo od czasu do czasu pozdrawiam wszystkie mamusie wpisujcie moze pod postem wiek waszej ciazy lub termin buziaki ......................................................................................... 🌼❤️🌼6tydzien i 3 dni🌼❤️🌼 gdansk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga moja kolezanka tez jest w ciazy rodzi teraz pod koniec marca i pytalam jej jak u niej bylo z tymi objawami.powiedziala ze na poczatku nie miala zadnych oprocz zmeczenia i bolacych piersi jednak potem mdlosci przyszly i wymiotowala.kazda kobieta inaczej to przechodzi my chyba powinnysmy sie cieszyc ze nie mamy tych mdlosci ;) bo ja jak popatrzylam na moja przyjaciolke (urodzila teraz w styczniu) jak bidulka wymiotowala i sie meczyla to bylo mi jej bardzo szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×