Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

witam mamusie🌼 do eweniunia24 uwarzam ze dobrze by bylo gdybys poszla na usg zobaczysz czy maluszek jest dobrze zagniezdzony no i moze serduszko bedziesz spokojniejsza... u mnie narazie mdlosci brak nieraz tylko tak lekko nudzi ale jak cos zjem to przechodzi ale chyba nie mam co sie cieszyc bo czytalam ze niektore mamusie dostaja mdlosci ok 7-8tyg oby nie... dzisiaj dopadl mnie jakis dol jakos wszystkiego mialam dosyc wszystko na nie mam nadzieje ze to wina hormonow i jakos przejdzie do tej pory mialam apetyt teraz nie mam na nic ochoty tylko obwarzanki mi smakuja-wlasnie zaczynam druga paczuszke :-)... trzymajcie sie mamusie🌼 .............................................................................. 🌼❤️🌼6tydzien i 5 dni🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, ja sie dziś fatalnie czuje, wczoraj mdłości minimalne, a dziś pełną siłą. W dodatku mam migrenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wrześnióweczki Ja postanowiłam pójść na USG w walentynki-faktycznie chyba się uspokoję jak zobaczę i usłyszę bijące serduszko mojej fasolci. Myślę że taki wydruk będzie miłym prezentem dla mojego Walentego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie :) Nie wiem jak wy, ale ja czuje sie jak zdechly pies...mam cisnienie 75/55 i prawie caly czas spie, zamiast konczyc prace magisterska :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) nie wiem czemu ale od paru dni bola mi plecy gdyrozmawialam z kolezanka ktora niedawno rodzila ona tez miala bole plecow na poczatku ciazy.czy wy tez macie cos takiego? Koug ja tez mam wyznaczona wizyte na 14 lutego do mojej gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My dzis mamy sprzatanie... Mamy jechac wieczorem do ikei rozejzec sie za jakimis pojemnikami na zabawki ale takl koszmarnie sie czuje ze chyba nigdzie nie pojedziemy... Mam ochote zasnac i obudzic sie w dniu porodu :) Glowa mi pęka :( Plecy mnie nie bolą. W 1 ciazy bolaly mnie dopiero na koniec. nie moglam sie na lózku przekrecic tak mnie krzyze bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdae
czesc wszystkim!!!kilka dni temu pisalam ze 1.5 temu przestaly mnie bolec piersi albo bolaly malo!!!a dzis bylam na zwyklym skanie i widzialam zarodek ktory na 6,4 dni ciazy od dnia miesiaczki ma 6,7 mm i bilo mu serduszko 100 uderzen na minute, tak wiec z tymi piersiami to roznie bywa i wcale nie musi oznaczac najgorszego, zreszta caly czas mni malo bola , i druga sprawa kazdy mowil ze nie bedzie widac serduszka na zwyklym skanie i okazuje sie ze widac, sama widzialam, tak wiec rozwialam swoje okropne watpliwosci na pozytywnie!!!i wam wszystkim tez zycze zeby dzidzie rozwijaly wam sie szybko i zdrowo!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze nasz topic upada :( ja tez mam usg 14 lutego :) to bedzie 14 tydzien, czytalam ze wielu kobietom ten gin juz poznal plec, wiec moze bedziemy mieli mega niespodzianke :) w sumie z synkiem tez bardzo szybko poznalam plec no ale najwazniejsze jest to ze bedzie to bardzo dobry specjalista od usg wszystko bede miala nagrane nie czytalam wszystkiego, bo dopiero od paru godzin mam net na laptopie zaraz wezme sie za czytanie ja z piersiami to mam roznie, raz sa napuchniete, bolace, a raz takie srednie jakby wogole nie w ciazy i nie bolace ... poza tym dzis skonczylam 12 tydzien :) mam nadzieje ze teraz bedzie z gorki, czuje sie juz super i oby tak zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie kiedy mialyscie usg genetyczne? zastanawiam sie czy w 10-11 tyg robic czy pozniej ja narazie jestem w 7 i zaczynam 8 tydzien dzidzia rosnie z czego bardzo sie ciesze :) pozdrawiam wszystkie ciezarowki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade na takie profesjonalne usg do dobrego specjalisty wlasnie 14 lutego, teraz skonczylam 12 tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps ja czytalam ze usg genetyczne najlepiej zrobic po skonczonym 11 tygodniu wiec moze lepiej poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, cały dzień spędziłam u mamy. Właśnie wróciłam. Wczorajsza migrena odeszła. Dziś czułam sie rewelacyjnie, zero bólu czaszki, nawet mdłości nie miałam. Za to myślałam że nie dojadę do siebie. Oczywiście kolacja popłynęła do Bałtyku. Od razu mi sie lepiej zrobiło. Szok. Jutro wracam do pracki. Ciekawe jak wytrzymam 8 godzin. I mam nadzieje ze nie będę wymiotować. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w pracy.... Mąż mnie odwiózł, tak abym nie musiała się męczyć z mdłościami w busie. Ciekawe ile wytrzymam w robocie. Dziewczynki a Wy co, strajk. Czemu się nie odzywacie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez sie zaczely nudnosci i wymioty mam dosc :( mam nadzieje ze przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałaś o usg, mi lekarz kazał przyjść w 12 tyg powiedział że wtedy zrobi ważne pomiary na wady genetyczne, to chyba najlepszy czas, w każdym razie pisza że do 14tyg ciąży nalezy zrobic takie badania. później ważne jest usg w 20 tyg, ale wtedy pod innym katem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :) mdlosci mam juz dawno za soba ale jak bylam w ok 7 tyg to tez sie meczylam :( a od gina nie mozesz wziasc zwolnienia? wspolczuje tak meczyc sie w pracy, w pierwszej ciazy akurat bylam na stazu i koszmarnie ten czas wspominam :( pozniej gin proponowal mi zwolnienie i przypisal czopki, koztowaly ok 3 zl a po nich wkoncu czulam sie jak czlowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja myślałam, że już mi mdłości przeszły bo 2 dni były w miarę ale od soboty znowu jazda na maxa :( W dodatku cały weekend miałam migrenę więc było nieciekawie. Mam nadzieję, że jeszcze ze 2 tyg i będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja niedosyc ze mam nudnosci wymioty (nawet w nocy sie zaczelam budzic) to jeszzce jestem taka slaba ze ustac na nogach nie moge :/ przy pierwszej ciazy tak nie mialam Evi_22 jakie czopki ci lekarz przepisal ze lepiej sie czulas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja niedosyc ze mam nudnosci wymioty (nawet w nocy sie zaczelam budzic) to jeszzce jestem taka slaba ze ustac na nogach nie moge :/ przy pierwszej ciazy tak nie mialam Evi_22 jakie czopki ci lekarz przepisal ze lepiej sie czulas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia nie pamietam nazwy wiem ze na ulotce pisalo ze kobiety w ciazy moga je uzywac i sa tez dla pacjentow po operacji cierpiacych na mdlosci jak mowie o czopkach na mdlosci to gin zawsze wie o co chodzi kosztuje ok 3 zl pisze ze brac je rano i wieczorem, ale jak wezmiesz je rano to caly dzien tylko spisz, a tak wieczorem nie ma problemu i nie budzilam sie juz z tym okropnym uczuciem w zoladku nawet w nocy caly dzien czulam sie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wszystkim :) Czytam i czytam o tych waszych mdlosciach i az mi sie slabo robi...ja mam jakies takie od czasu do czasu ale bez wymiotow na szczescie :) Tylko, ze pol dnia przesypiam a drugie pol chodze jak zombie! Dzis ide do lekarza i mam nadzieje na usg...cos mnie pobolewa w dole jak chodze i sie martwie, wiec chcialabym sprawdzic i zapytac sie u zrodla jak to z tym stomatologiem- mam wizyte na robienie zabkow i wiem,ze znieczulenie u mnie to podstawa, a naczytalam sie,ze nie powinnam w pierwszym trymestrze. Zobaczymy co lekarz mi powie. Wazne jest dla mnie zalatanie tych dziur bo to w przednim zebie, a w mojej rodzinie sypia sie kobietom w ciazy zeby :( Mam nadzieje,ze znajdziemy zloty srodek i wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam wrzesnioweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi siedze w domku na cal szczescie a mam pytanie to usg gnetyczne to 3 lub 4d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwww
hejka dziewczyny:) ja na szczęście nie mam mgłości, jeszczę tego by brakowało:( ostatnio itak się czuje do bani, jak pomysle idzie wiosna,lato, a ja bedę taka gruba, nie potrafie sie już tak cieszyć jak na początku, czasem mam wrazenie ze to sen który się skączy:( tak bardzo chcę żeby juz był 9 miesiac. Ale wam współczuje musi to być wkurzające , wymioty, a jak radzicie sobie pod czas jazdy samochodem w roli pasażera? bo ja okropnie, wole chodzić pieszo:) w środę idę do lekarza , ale sie boje, zresztą jak za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! U mnie przeprowadzka pełną parą! O ciązy wiemy tylko z Mężem, aha i pan z castoramy, ale to przypadkiem;) Nie mam wymiotów, ale czasem mi strasznie niedobrze, totalnie nie mam ochoty na słodkie,ale cały czas na ostre i pikantne rzeczy..... jak za dużo popracuję boli mnie w dole brzucha, jakby mi się gazy zbierały, w sobotę aż musiałam wziąść espumisan, bo myslałam, że wykorkuję. w piatk za tydzień jedziemy na USG. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA BAJBAK
Jestem w 9 tygodniu ciazy ,wszedzie pisza zed wydzielina z pochwy powinna w tym czasie byc koloru bialego -ja mam ja przezroczysta -cos takiego jak woda ,a wczoraj i dzis wyplynelo ze mnie cos takiego jak przy dniach plodnych ,wydzilina jak tezejaca galaretka koloru moczu . Boze co to moze oznaczac ? juz 2 ciaze stracilam . Boje sie ze to sie powtorzy. Jak mysliucie czy taka wydzielina jest niebezpieczna ? Czy ktoras z Was tak miala? Czy mam dzwonic do gina i czy sie nie osmiesze ? Sama niewiem ?? Blagam odpowiedzcie mi co o tym sadzicie.Prosze . Pozdrawiam ! Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwww
kasiu najlepiej do ginekologa. Ale mysle że nie powinnaś się stresować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was mamusie🌼 noooo faktycznie nas coraz mniej.... zycze zdrowka wszystkim mamusia ktore maja klopoty z brzuszkiem... dzisiaj bylam u lekarza ginekolog wybralam po zachwalaniach przez pielengniarke i szczerze mowiac jestem rozczarowana i nie wiem co mam teraz robic czy szukac innej czy chodzic do tej... moze mam zbyt duze wymagania juz sama nie wiem albo lekarka miala zly dzien po pierwsze to nawet nie przeprowadzila ze mna szcegolowego wywiadu dot chorob na jakie chorowalam i ogolnie gdybym wielu rzeczy sie jej nie zapytala too ona sama by mi chyba nie powiedziala.. do domu przyszlam taka zniesmaczona bo chyba czegos innego oczekiwalam od lekarza.. acha i za wizyte i usg dopochwowe zaplacilam 180zl czyli jak bede chciala usg to za kazde bede musiala placic naprawde mam problem najlepiej to chcialabym lekarza ktore ma dobre usg wykonuje przy kazdej wizycie i jest sympatyczny a problem jest jeszcze w tym ze musi to byc kobieta... acha i tak apropo mam uplawy o ktorych nie wiedzialam bo myslalam ze mam taka biala wydzieline a ona okazala sie lekko zolta i okazalo sie ze musze sie przeleczyc to tak apropo zebyscie zwrocily na to uwage... no i widzialam bijace serduszko czego nigdy nie zapomne i dopiero jak zobaczylam fasolke na usg uwierzylam ze jestem w ciazy mam pytanie dot tego usg genetycznego w ktorym dokladnie tygodniu musi byc ono zrobione i czy jest one robione dopochwowo? ................................................................................ 🌼❤️🌼7tydzien🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×