Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

sandra jakie ladne brzusio :) no to moze i ja wrzuce swoje ;) [URL=http://imageshack.us]http://img172.imageshack.us/img172/6647/cimg6624gr6.jpg mamani nie mart sie jeszcze moze byc tak ze zarobicuíe na tym aucie pamietam jak mialam wypadek z rodzicami ( nie z naszej winy) to moj tato dostal duzo odszkodowania z ubezpieczalni ze pare tys jeszcze byl na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka dzieki :) niestety link mi nie dziala widze tylko... zabe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani! Samochód samochodem, wiadomo, że lepiej jak by był sprawny, ale najważniejsze, że mężowi nic się nie stało. Zwłaszcza, że było to spotkanie z TIRem - znaczy, że miał dużo szczęścia. A jeśli to była okazja, kto wie, może akurat tak wycenią, że nie będziecie bardzo stratni, trzeba być dobrej myśli. Sandra -fajny brzuszek. Taki sympatycznie ciążowo zaokrąglony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko MaMani współczuję Ci tzn. Wam ale całe szczęście, że nic się mężowi nie stało. Może z tym odszkodowaniem nie będzie tak źle i szybko sobie sprawicie nowe autko :) Z tego co wnioskuję, to mieszkasz w podobnym miejscu jak ja, wszędzie daleko, jeden sklep, w którym na dodatek nie ma tego co się akurat chce, na spacer z dzieckiem nie ma za bardzo jak wyjść, bo chodników brak a przy jezdni strach bo auta zapierniczają jak szalone. Znam ten ból :) Ale cóż zrobić ... Bez auta to rzeczywiście ciężko żyć :( Majka gratuluję synka :) No i jestem za, aby uczcić ... soczkiem tą naszą SETKĘ :D Spadam gotować zalewajkę - mam ochotę na taką kwaśną achhh :) Jutro mamy gości i w niedziele też - przychodzą prosić na wesele 26 kwietnia a to aż w Szklarskiej Porębie - mam nadzieję, że będę się dobrze czuła i pojedziemy :) A gdzie Evi się podziewa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka brzusio fajniutki :) No i jesteś blondyneczką :D ja też :D Właśnie siedzę z farbą na włosach bo sobie odrosty zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAjka! Udało się, jest brzuszek ;)! Pozdrówki P.S. Kurcze, a ja bym dzisiaj wcięła kapustę kiszoną, albo nawet kapuśniak, którego nigdy nie lubiłam... tylko kurcze skąd tu wziąć taką kapustę? Zajrzę do tych moich polskich sklepów tutejszych, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby to było możliwe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kasinska to masz taki sam problem jak ja.u mnie tez nie ma kapusty kiszonej tzn jest mozna kupic w sklepie ale strasznie smierdzi i wogole nie przypomina smakiem polskiej kiszonej kapustki. a wiecie jak ja tu sie przyzadza.gotuje sie tzn podgrzewa do tego dodaje sie kminek bleee (przy gotowaniu jest taki smrod ze hej) no i do tego ziemniaku puree i kielbaska cienka smazona.nawet nie probowalam tej ich kapusty bo sam zapach mnie odzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wrzesniowki!! Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona :) moj termin to 18 wrzesnia..chcialam Was lepiej poznac i mialam ambicje zeby przeczytac caly watek ale wymieklam po 20 stronach... Wiec troche oszukam i wskocze bez czytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze pytanko, co mam zrobic zeby sie wpisac w tabelke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Karro :) Witamy :) Na 100 stronie jest tabelka, więc jesli masz ochotę to wpisz się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy u nas Karro musisz skopiowac tabelke,wkleic i dopisac sie według terminu porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię..........wiek....miasto....termin............płeć/i mię. .....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia........... 1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz..............1 wiewiórka.... .20....................29.08? Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Jaśminka?......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ...1 bimba 2008.....25....................05.09......???? .........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 ewunienka24..24....................12.09??.............. ...................1 Kamilla87.......21.....Grudziądz....12.09.........Huberc ik..............2 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? karro............29....................18.09...................................1 Koug.............34....Opole...18.09....Bartek /Agatka......... aga............. 25.....Gdańsk.......18.09.......Jakub/Natasza.........1 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga.....1 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ....................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... .....................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia.........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, udalo sie :) dzieki dziewczyny! Czy ktoras z Was zna juz plec maluszka? a jesli nie, to czy chcecie wiedziec czy wolicie niespodzianke? Ja sie bije z myslami, chcialabym niespodzianke ale tez ciekawosc mnie zzera... a tatusiek dzidzi zdecydowanie chce niespodzianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj karro widze ze masz termin tego samego dnia co ja :) ja wlasnie wczoraj dowiedzialam sie plec dzidziusia bede miala synka :) tak jak myslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałabym znać płeć :) Na poniedziałkowej wizycie, nie było nic widać między nóżkami, więc może dziewczynka :) Bardzo bym chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ja za niedługo kończe pracę.Nareszcie :) :) :) :) :) :) Perspektywa weekendu jest bardzo miła :) choc czekaja mnie porządki.....na sama mysl boli mnie kręgosłup...... ale jak wrócę z pracy, hcę iść na spacerek się dotlenić :) A wy duo spacerujecie????????bo mnie lekarz kazał jak najwięcej, tylko czasu brakuje :( Ale Wam fajnie,że juz znacie płec.Ja idę do lekarza dopiero 2 kwietnia, to będzie już 18 tydzień, to może juz coś zobaczy.Bo ja mam termin na 4 wrzesnia, a niektóre z Was juz znaja płeć, a później rodzicie ode mnie :) no zobaczymy :) Brzuszki macie słodkie :) Fajnie wyglada taki zaokragaljacy się brzuszek, powoli widać,że skrywa jakąś tajemnicę :) Mój tez się zaokrąglił,ale nie tak fajnie :) Choc juz troszke sterczy :) Oj chce mi sie juz obiadku :) A tak swoja droga, może któras pochwali sie jakie macie dzienne menu, bo ja zastanawia się, czy nie jem za duzo......sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciala wiedziec, ale moj sie uparl ze nie, bo w zyciu i tak malo niespodzianek.. a ja i tak juz mialam niespodzianke jak sie okazalo ze natura obdarzyla mnie dwoma (!) macicami.. Podkreslam, nie dwurozna, z przegroda ani nic takiego, dwie zupelnie osobne! Bardzo sie martwilam 3 pierwsze miesiace ale jak na razie wszystko przebiega bezproblemowo :) i jestem spokojna Majka, ciekawe jak to bedzie z ta nasza data porodu :) ja z moja wada mam troche mniejsza macice i ryzyko ze szyjka moze sie potem skracac, tak ze ciezko mi bedzie donosic cale 9 miesiecy, ale kto wie? A Eryce w takim razie zycze corci zeby bylo do parki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadłam dziś : rano szklanka mleka 2 kromeczki chlebka płnoziarnistego własnej roboty smarowany serkiem do chleba 2 jajka na twardo pół pomidora sok warzywny- szklanka wafel ryżowy musli jogurt winogronowy :) To tyle- jeszcze obiad i lekka kolacja..... co myslicie???????????/ co jecie codziennie ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wcinam to na co mam ochote i ile chce :-D.Jak bym patrzała na to co pisza w tych czasopismach czego nie jesc to bym chyba zagłodziła sie na amen.Coś mnie kłuje brzuch co chwile w dole mieliscie tak?jak by mi kto igłe wbijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przyszlam sie wyzalic :(:( rzeczoznawca powiedzial ze koszt naprawy przekracza koszt samochodu :( I powiedzial ze jak nam dadza 1000 zl to powinnismy byc szczesliwi bo na jego oko to gora 700 zl sie nalezy :(:(:(:( no to mamy po samochodzie... :( mama ma wieczorem dzwonic i pytac bo jakis jej znajomy chce sprzedac auto... Kurde trzeba bedzie wziasc kredyt :( Myślalam ze zrobimy sobie w tym roku chodziac kanalizacje a teraz czarno to widze :(:(:( Jak pech to pech :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ty sie odchudzasz?? ja dzis zjadlam garsc suszonego chleba, budyn czekoladowy, 3 jabłka, 4 herbaty a teraz pije barszczyk z torebki i jem pierogi z miesem... jak narazie bilanss jest na zero bo co zjadlam to zwymiotowalam :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ricotinka
hej, ja mam termin na 26.09 caly czas z mezem mowimy o dziecki "on", "maly" ciekawe czy bedzie chlopak, a wlasnie dla chlopaka nie mamy jeszcze imienia. chodze do pracy, ale jest mi troche ciezko wysiedziec te 8h pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ale mi narobilas smaka na pierogi z miesem!! I Skad ja je teraz wezme..beda za mna chodzic caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis robie pyszna zapiekanke z makaronu ,parówek ,cebulki i papryki czerwonej.posypaną serem żółtym pychotka to tak na ostro.mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro... ja wzielam z zamrazarki :D:D jak sie do niej wybralam na poszukiwanie obiadu to sie na nie nadchnełam ... mam jeszcze tam gulasz, fasolke, bigos i cukinie w sosie pomidorowym :D:D Robilam kiedys zapasy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina,ja chyba czegoś nie rozumiem.... Jeśli w niego wjechał TIR to oprócz odszkodowania powinniście dostać pieniądze z jego odszkodowania.To po pierwsze a po drugie z własnego doświadczenia wiem że taki rzeczoznawca uwielbia swoją pracę a zwłaszcza z niej pieniążki więc za stówkę myślę że wyceni go znacznie wyżej wpisując szkodę całkowitą :) A tak nota bene mogę sprzedać Ci swoje autko jeśli chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! eryka jestem 🌻 zazdroszcze tego poniedzialkowego usg, ja musze jeszcze tyleee czekac przepraszam ze malo sie udzielam, ale jestem w trakcie sprzatania i nie chcialam zapeszac, ale kupilimy mieszkanie :) 106m2 mamy podpisana umowe, teraz jestesmy w trakcie zalatwiania kredytu co ma potrwac 1-2 tygodnie i tak jakos zalatana jestem :( ciagle gdzies musimy jedziic i cos podpisywac, najwiecej klopotu zrobilo to ze mamy juz 2 kredyty ktore teraz wlasnie calkowicie splacilismy, ale trzeba pisac pisma do banku w sprawie tej splaty w calosci a nie ratach itp... same wiecie jak to jest z bankami ale czasami wchodze i czytam co tam u Was ❤️ brzuszki macie sliczne, sandra ja nie wiem gdzie Ty blizny jakies widzisz? po czym niby mialabys miec te blizny? majka ja Twojego zdj nie widze :( ja swoje zdj wklejam na biezaco -link ze zdj w podpisie fajnie jest tak popatrzec, ja mam porownanie z 1 ciaza-tez mam zdjecia czasami z sentymenu zagladalam na swoje stare zdj ;) majka ja z kapusty kiszonej robie jedynie bigos i jako dodatek do golonki-moj maz uwielbia, ja zreszta tez :-D ale teraz patrzec na nia nie moge :( Mamani wspolczuje tych mdlosci, dlugo Cie trztymaja mnie z Olkiem trzymaly do ok 18 tyodnia :-/ karro witaj! pare dziewczyn zna juz plec, ja wiem ze bedzie corka, 2.04 idziemy na potwierdzenie ;) lece, maly sie budzi, tak wlasciwie to spal dzis od 20-tej do 10:20 rano szok a teraz znowu sie polozyl i juz slysze ze wstal... zajrze wieczorem jak poloze go na dobre do psania 👄 dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja napisałam...masło maślane Chodziło mi o odszkodowanie z OC tirowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani ale mi zrobiłas teraz ochote na fasolke po bretońsku.Kurcze chyba sobie zgotuje w poniedziałek cały gar i słoiczki sobie napakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×