Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

ja tez tak sobie mysle że jak juz sie cieplej zrobi to wskocze w legginsy i jakieś tuniko sukienki. niektóre z tych z allegro za krótkie do samych leginnsów, bo jak nam brzuchy wyskocza to wszystko na brzuchach do góry idzie, ale do spodenek akurat. tymczasem musze się cieplej ubierać, bo u mnie pogoda zimowa, a ja zmarzlak jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki! aga no nie pociesze Cie bo mi vichy starcza na tyle co Tobie inny krem czyli ok 2 tygodnie no chyba ze bede smarowac sam brzuch, ale w 1 ciazy nie smarowalam piersi dokladnie i pod spodem mam biale prazki ktore na szczescie sa tylko pod spodem, no ale moglo byc roznie ja postanowilam ze zamowie w jakiejs promocji z 4 kremy zeby chociaz za przesylke nie placic pojedynczo ja tez mam kojec po Olku, taki w kwadracie wielki, super sie przydal,bylam naprawde z niego b zadowlona :) ja bluzeczki tez zamawiam ciagle na allegro, ale ostatnio kupilam sobie w H&Mmama i tez naprawde jestem zadowlona, mam bluzke i spodnie dresowe, rozmiarowka wg mnie jest jakas tam dziwna tzn wg mnie zawyzona bardzo ale ciuszki naprawde ok :) robie obiadek, wpadne pewnie pod wieczor :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej widze ze mowicie o lozeczkach kojcach i cuszkach ja tez bardzo chcialabym juz kupowac ale poczekam do czerwca z takimi rzeczami, ciuszki moze za jakis miesiac bo zaczna sie wyprzedaze tych cieplejszych ubranek bo w lecie to raczej letnie beda a nam przydadza sie jakeis cieplejsze :) podoba nam sie to lozeczko http://www.allegro.pl/item334915715_nowosc_delfinek_2_lozeczko_tapczanik_stolar.html ale tez mysle o kojcu moze jakims uzywanym tak do pokoju jak bede w kuchni cos robic zeby malenswo miec na oku- wiadomo ze lzoeczko bedziemy miec na poczatku w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mebelki kupuję z Baby Vox tak jak pisałam wcześniej a kojca na razie nie przewiduję. Mam taki leżaczek dość duży, więc jak będę chciała mieć Maleństwo pod ręką to je włożę w leżaczek. Wiecie co ja jem? Pół godziny temu zjadłam kapuśniak a teraz jem sałatkę ryżową i popijam kefirem truskawkowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka a ja właśnie wszamałam kaszkę mleczno-ryżową z malinami dla dzieci :):):) ostatnio tak mi się zachciało takiej kaszki i sobie zakupiłam. mój synek jak był mały to nie wziął do buzi nawet łyzeczki żadnej kaszki czy mleka sztucznego, teraz ma 7 lat i dałam mu do spróbowania to powiedział że fuj, ciekawe jakie upodobania kulinarne bedzie miało maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka sliczne są te meble vox dla dzieci i aranżacje pokoików tez super mozna co nieco podpatrzec, zwłaszcza co na ściany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Huberta, ja jedne mebelki widziałam na żywo - model Romeo i Julia ma moja koleżanka. Prześliczne są i ładnie zrobione:) Pokoiki też nieźle na tej stronce są zrobione i rzeczywiście można co nieco podpatrzeć Z tą kaszką to mi podsunęłaś pomysł muszę sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze firma Meblik - dla bardzo rozrzutnych http://www.meblik.pl/ Meble przepiękne, rzeźbione, kolorowe i szokujące cenowo - przynajmniej mnie. Szafa np potrafi kosztować około 1.600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutta wyglada solidnie :) Ja nie widzialam tego na zywo wiec nic o niem nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie problem tkwi ze ja tez....:P Jak przylece do polski to wtedy sie rozgladne... A zakupy dopiero bede robila w czerwcu, to bedzie moja ostatnia wizyta w kraju... Nastepna juz bedzie z Dzidziusiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe wrześniowe mamusie :) Pozdrawiam serdecznie wszystkie z Was i życzę udanego rozwiązania :D Mam sentyment do września :) wszystkie piekne chwile jakie mnie spotkały miały miejsce właśnie we wrześniu. Ślub i narodziny Naszego Kochanego Serduszka Kubusia 🌻 A meble CUDO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutta ja tez bede w polsce w czerwcu a pozniej to juz z maluszkiem :) Kasiak witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczynki! A ja dzisiaj zrobiłam sobie wyprawę sklepową i nawet udało mi się co nieco zakupić - najbardziej jestem zadowolona z sukieneczki czarnej z H&M, odcinanej pod biustem z lekkim zapasem na brzuszek ;). Mam też jeden biały T-shirt z całkiem sporą ilością miejsca na brzuszek - to jakbym się już przestała w cokolwiek mieścić ;), aha no i taki czarny rozpinany sweterek taki pod którym też zmieścić się powinno trochę urośniętego brzuszka ;). A do tego jeszcze w innych sklepach jakieś T-shirty, normalne, tyle że nie taki kuse, tylko troszkę dłuższe, no i nieco obszerniejsze, choć bez przesady. A, no i cienie jeszcze sobie fajne kupiłam L\'Oreala -2 zestawy- właśnie siedzę z jednym okiem pomalowanym jednym zestawem, a drugim drugim i puszczam do Was oko ;), ha ha, musiałam przetestować i jestem z tego powodu niezmiernie zadowolona ;). Właśnie się przymierzam do wypróbowania przepisu na pizzę :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie... Kasinska28 - dzieki za zdjecia wozka. wczoraj pokazalam mezowi,to mi powiedzial,ze takich gondoli w stanach nie mamy. ja oczywiscie w to nie wierze,ale jak do tej pory zajrzalam na kilka stron czy widzialam wozki w skepie, to faktycznie wozkow z gondola nie widzialam. Nick mi wytlumaczyl,ze zima dzieci sie nie wyprowadza i koniec kropka. u mnie faktycznie bywa i minus 40-45 , takze zime chyba spedzimy w domu :( aga - ja mam tak jak ty, wczesniej pryszcze i zero ochoty na slodycze,ale teraz juz przeszlo...pryszcze zniknely a ochotka na czekoladke jest nawet calkiem niezla :) jutro wybieramy sie na USG! yeee to dopiero bedzie moje drugie. napisze po powrocie Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak zwykle obudzil mnie moj kochany jak wychodzil do pracy..mialam znowu zasnac ale glod mnie wypedzil z lozka :) Iza, w jakim stanie mieszkasz ze u was takie srogie zimy? My za rok wyprowadzamy sie ze Szwecji na Alaske, dopiero nam tylki zmarzna..:) Napisz jak tam twoje USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lalki. My dziś mialysmy pobudke o 6.30... A teraz chodze i ziewam :D:D:D Echh iza zazdroszcze Ci tego Usg. Ja musze zrobic w przyszlym tyg badania bo w środe ide do lekarza a badan oczywiscie jeszcze nie zrobilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu ubrań ciążowych, to ja zakupiłam sobie już dwie tuniki lekko rozszerzane pod biustem w Orseyu - tam czasami można cos dopasować na rosnący brzuszek. A jakiś miesiąc temu znalazłam parę dłuższych sweterków z marszczeniem na brzuchu w Newyorkerze. Po spodenki ciążowe to chyba jednak musze sie wybrać do H&M. Często przeglądam też ubrania ciążowe na allegro i na pewno cos tam zamówie bo fajnie sie prezentują i są nie drogie. MaMani bardzo fajna strona z mebelkami, zachwyciłam się, a poza tym mają punkt sprzedaży w moim miasteczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja juz po wizycie! wszystko ok, 18 tc. 21 kwietnia idę na połówkowe usg i lekarz mnie uprzedził, że spędzę w gabinecie ok godziny. czuje się świetnie! jutro ide do fryzjera, bo mam wrażenie że włosy rosną mi szybciej niż brzuszek. musiałam tez odwiedzić sklep z bielizną bo z małego 75 B zrobiło się 75 C:):), wszystkie biustonosze mam za małe:) waga niecałe 3 kg do przodu, więc nie jest źle :) a teraz obiecany przepis na ciacho truskawkowe: składniki na biszkopt: 4 jajka 3 łyzki wody- wrzątku 0,5 łyżeczki proszku do pieczenia 9 łyzek maki 9 łyzek cukru wszystko zmiksować wylać na blachę piec ok 20 min w temp 180 600 g mrożonych truskawek rozmrozic i zagotowac z 5 łyżkami cukru, 3 budynie truskawkowe (bez cukru!) rozrobić w 0, 5 szklanki wody, dodać do truskawek i ugotować jak budyń, ciagle mieszając. masa ma mieć gęsta konsystencje- jak budyń. biszkopt nasaczyć i wylać letnia masę truskawkową. 3 smietany słodkie 30% po 200 ml ubić z 3 śmietanfixami, mozna dodac odrobine cukru. rozłozyc na truskawkach. na śmietanie ułozyć zwykłe herbatniki. herbatniki nalezy zalać lukrem ( ja robie sama i dodaje dobre 0,5 cytryny do lukru) ciasto do lodówki!!!! a później to juz tylko palce lizać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Huberta a co to jest smietanfix? (Nie mieszkam niestety w Polsce tak ze nie moge go kupic) czy mozna zamiast tego dac zelatyne? Jeszcze jeden problemik, z polskich zapasow mam tylko budyn waniliowy, ale chyba moze byc? Bardzo bym chciala zrobic to ciacho..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeczcze jedno pytanko :) te 3 slodkie smietany to mniej wiecej jaka objetosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro smietanfix to taki zageszczacz do ubijania smietany żeby nie poplynela w lodowce na nastepny dzien, ma to dr. oetker, nie wiem gdzie mieszkasz ale kiedys przywozilam to z niemiec jak w polsce jeszcze nie bylo. jak nie znajdziesz to nie dodawaj, bez tego tez wyjdzie ale wtedy posłodź ta śmietanke. ja zreszta dodalam cukru bo nie lubie takiej mdlej. a z budyniami tez miałam problem, w efekcie kupilam malinowe, ale koleżanka robiła z waniliowymi -także śmaiło!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie🌼 mamahuberta a na jakiej blaszce robilas to ciacho bo ja bym chciala na takiej malej tortownicy wiec chyba 1/3 lub 1/2 tego co podalas a masz moze zdjecia ciacha mam jeszcze pytanie czy przez te herbatniki i lukier nie jest za slodkie? zamieszczam super stronke z ciachami http://mojewypieki.blox.pl/html wszystko tam wyglada tak apetycznie ze tylko jesc swoja droga musze wyprobowac mufinki bo nigdy nie pieklam i jakies prawdzone drozdzowe moze macie jakis przepis buziaki🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki mamahuberta :) :) Dam znac czy wyszlo, jak zdaze to zrobie jeszcze dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro smacznego!!!! aga ja robiłam na prostokatnej taka pospolita wielkość, na tortownicy odradzam, bo herbatników tak fajnie nie ułożysz, a na prostokatnej blaszce równiutko wyszły mi herbatniki jeden obok drugiego (kupiłam takie zwykłe w biedronce) i jeden herbatnik to porcja ciacha, więc się łatwo kroiło. lukier o dziwo cały wsiąkł w herbatniki i nie był za słodki, zalecam dodać sok z połówki cytryny:) zdjecia nie zrobiłam-niestety, zresztą po pierwszym dniu świat z ciasta zostało wspomnienie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski. jak zwykle dlugo nie pisalam bo pisze magisterke. Poprawiam sie w tabelce: Imię...........wiek......miasto......termin......płeć/i mię.....która ciąża Evi_22.......... 22.....................20.08......Emilka.... ................2 Backspace82..25.....Poznań.......23.08.... .Alex/Nela..................1 naturalna blondynka...31..Łódź....23.08......David/Natalia........... 1 wiewiorka2004.....21......Białystok....26.08.....Kubuś/? ...............1 Kasiutka3..... 20.....................27.08 mata78........ 30.....................28.08............ ? .....................1 Monika_28.... 28...Kraków.........28.08...........Mateusz............ Anika3....... ..33.....................30.08 MaMani........21....................30.08......Kornelek/ Jaśminka?......2 Jołasia ........ 31...... ..............31.08 ? mrs_ziec.......28..Warszawa......01.09.........?........ .................3 mamahuberta.26.................. ..02.09.........?Oliwia/Igor............2 Marta Obdarta26....................04.09........Weronika/Kuba..... ...1 bimba 2008.....25....................05.09......???? .........................1 asia 83.........24.....................05.09 Andusiaaa.....24...Londyn.........05.09.......Nicola/??. ................1 Izabelcia78...29....MN/US.........07.09.......Mateusz/?? ?.............1 Aga_ja.........30.....................08 .09 Ewa............ 20.....................09.04 betty-83.......24....woj.lodzkie...22.08-10.09...Patryk /Alicja......2 Myszka5.......28.....Krotoszyn....10.09....Dawid/?...... ..............1 el79.............28...................11.09............. .......................1 Kamilla87.......21.....Grudziądz....12.09.........Huberc ik..............2 Dafodilek.......28....Wrocław......12.09........Karol?.. ...................1 eryka...........28..Częstochowa..13.09.....Sara,Laura... .............2 Nytka.......... 27....................13.09? aina80..........28...WROCŁAW....14.09?.....Emila/?...... ..............1 ewunienka24..24....................14.09.............. ...................1 Natka...........26...Wrocław......15.09................. ..................1 sanday1........ 25.....Żywiec......15.09....Mateuszek.................1 Edytka113.....25....................17.09? majka28........29....................18.09? karro............29....................18.09............ .......................1 Koug.............34....Opole...18.09....Bartek /Agatka......... aga............. 25.....Gdańsk.......18.09.......Jakub/Natasza.........1 olenka7olenka. 28...Tarnów.......19.09...Piotr/Aleksander/Inga.....1 eMKa31..........31...Kołobrzeg....19.09..............??? ?..................3 kasinska28......28...BE.............20.09....????....... ....................1 Kaska79.........28 .. Suwalki.......21.09.........????? .....................2 sandra27...... 27......Słupsk......22.09......./...... .....................2 brutta.........28..Krakow/Dublin..22.09..........????.. ..................1 Kamcia1985... 22...Warszawa....24.09.......Emilka/...?...............2 Słońce..........30....NL.............25.09(?)........... .....................2 gosiaczek8722... 21....Kielce......26.09?.......Wiktor/Oliwia.........1 AGI78...........30......Mielec.......27.09.............. ...?................1 munka82.......25.....Ustroń........30.09.......?/Melania ............... P.S. Co do roznic miedzy terminami to u mnie sie w zasadzie zgadza,ale moja kolezanka chodzila do 2 lekarzy i jeden trzymal sie terminu a drugi kierowal sie wielkoscia dziecka i przepowiadal rozwiazanie na ponad dwa tygodnie wczesniej. W koncu urodzila tydzien po terminie dziecko 4,3 kg. Wiec nie ma co sie kierowac wielkoscia chyba:) Ja za tydzien ide na USG badajace wady rozwojowe i mam nadzieje, ze plec mi tez powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny! Byłam tak lekko głodna, przeczytałam o tych ciastach i teraz to normalnie się głodna jak wilk zrobiłam :). Idę się zapchać resztkami maminego mazurka, a potem jak już będę mogła trzeźwo myśleć zastanowię się nad czymś konkretnym hi hi :P. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×