Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

hehe to kolyska jest :) duza jak lozeczko i ma takie fajne szerokie plozy ze dziecko nawet jak sie wierci to z niej nie wypadnie i jej nie przechyli... mój dziadzius to zlota rączka mowie wam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ale macie wiklinowe cudenko :-) Ja sie tylko zastanawiam czy lepsza bedzie na koleczkach czy wlasnie forma kolyski??? Tego jeszcze nie wiem, bo na koleczkach dzidzi nie pokolysamy ...hi hi Myszka wiem mam ten sam dylemat. Na ebay mamusie sprzedaja nowe kolyski , ktore uzywaly gora do 3 miesiecy ale tez sa takie xxl ktore sluza nawet do pol roku. Nowe tutaj kosztuja ok 150 Euro a uzywane mozna dostac za polowe ceny. Jest to Oczywiscie zalezne od Firmy i wieku. Fajnie miec takie cacko w sypialni :-) Mysle ze potem zawsze mozna je sprzedac albo i nie... A co sadzicie o taki uzywanych rzeczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia, będę szczera Tylko nowe, chyba że używane ale z pewnego źródła. Jak na przykład moja kumpela, która już mnie zaopatrzyła w laktator, leżaczek dziecięcy, poduszka do karmienia itp.Dala mi też kilka ciuszków ciążowych. Ja jakoś nie jestem przekonana do używanych rzeczy z nieznanego źródła, ale to kwestia gustu i zasobów finansowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam nic przeciwko uzywanym rzeczom czy to sprzętom czy ubrankom... Mani kupuje duzo ciuszków po lumpeksach- sobie też i jak mi sie trafi coś fajnego za grosze to sie ciesze a dla mani to juz wogóle bo mi nie szkoda jak bluzka za 2 zl sie ubrudzi marchewka i nie chce doprac a jakbym dala za nią 60 zl to by mi pewnie bylo szkoda :) Wiem ze duzo ludzi robi wyprake w ciucholandzie bo ubranka dla bobaskó sa tam w stanie idealnym- nie zniszczone niektore nawet z metkami, a kosztują doskłownie grosze! I to sa dobre gatunkowo ubranka. a wyprac i tak trzeba i poprasowac wiec jaka to rożnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy od kogo i w jakim stanie:))bo chce zeby moje dziecko mialo ladne i nie zniszczone rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie taki mam dylemat. Bo kupujac przez inernet nie znamy zrodla. Ja niestety nie mam nikogo od kogo moglabym dostac czy odkupic jakies fajne rzeczy i w super stanie. A na allegro po ile chodza takie nowe kolyski? Ogladalyscie juz moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro od 200 zl juz kupisz http://www.allegro.pl/item334803816_grapi_kolyska_sosnowa_teak_materac_nieuczulajacy.html http://www.allegro.pl/item329875092_promocja_piekna_kolyska_materac_warszawa.html ja osobiscie uwazam ze nie ma nic zlego w kupieniu uzywanej kolyski. posluzy ci gora 3-4 miesiace bo ja dziecko zaczenie sie przekrecac na brzuszek i na plecki to już strach do tego wlozyc. a tu taka jak moja :D:D http://www.allegro.pl/item330444030_bardzo_ladna_kolyska_dla_dziecka_polecam_.html hehe no moze nie zupelnie bo moja zamiast tych szczebli ma plyte z otworkami jak w lożeczku i plozy ma szetokie plaskie drewniane ale ogolnie do mojej podobna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, ale Ty masz dziadka-zdolniachę, naprawdę, pozazdrościć :)! Ja widziałam u koleżanki taki koszyk dla dziecka, oczywiście na początek, dla takiego maleństwa. Trochę mi się to skojarzyło z takim koszykiem dla psa albo kota, ale cóż, kwestia przyzwyczajeń, wcześniej po prostu takiego koszyka dla dziecięcia nie widziałam. Zastanawiam się, czy to nie dobry pomysł. Takie dzieciątko małe lubi mieć nie za dużo przestrzeni, być takie otulone jak w brzuszku u mamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale Wy tu cudenka podajecie :-) Mania juz w pizamce ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie sie idzie kąpac z tatusiem :D:D odkad jestem w ciazy tatus przejąl wieczorne kąpiele corci :D:D:D a jej w to graj bo go chlapie i rzuca w niego kaczkami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz calkowicie zapomnialam jak to jest gdy w domu jest maly dzidzius. Czas sobie poprzypominac :-) W pierwszej ciazy nie balam sie tego wszystkiego co mnie czeka , za to teraz bardzo sie boje a raczej obawiam. Jedyne czego pragnie kazda mamusia to zdrowy dzidzius :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena dobranoc 🌼 magia opieki nad dzieckiem to sie nie boje ale strasznie sie boje porodu- chodzi mi o te wszystkie problemy przy porodzie... moja kolezanka ma synusia z porazeniem mózgowym :(:(:(:( ech... nawet nie chce o tym myśleć. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i bede miala 2 takiego urwiska jak Maniulka :) a mala juz umyta w lózku lezy... poszlam zobaczyc jak tam sobie radzą i splukac jej wloski no i jestem cala mokra :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marlena dobranoc :-) MaMani Mamy prawie ten sam termin porodu :-) Wlasnie chodzi o to ze ja tez bardzooo boje sie porodu i tego wszystkiego co sie dzieje podczas. Zwlaszcza ze jak juz kiedys pisalam nie znam jezyka i pewnie wszyscy w kolo beda mowili cos czego nie bede rozumiala. Tez mam kolezanki ktore urodzily chore bobaski, chodz np pierwsze maja zdrowe. Rok temu moja znajoma tutaj rodzila i dostala znieczulenie to do kregoslupa i podobno sie poruszyla niooo i stalo sie. Bole porodowe bardzo sie zmniejszyly ale po porodzie Ona prawie ze umierala. Zle wbita igla i sciagnieto jej plyn z kregoslupa , ktory ciezko i dosc dlugo sie sam uzupelnia. Oczywiscie nie pozostalo to bez skotkow ubocznych jak okropne migreny. Boje sie bardzo, teraz tego wszystkiego. Ale musimy byc dobrej mysli :-) Wszystko bedzie dobrze :-) Buzka dla Mani na dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej i spokojnej nocki Dziewczynki... :-) Milego wekeendu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie przyszłe mamy, no co tu duzo pisac skoro jestem na tym topicu znaczy że i ja wybucham we wrzesniu!!!! I jestem z tego powodu bardzo bardzo szczesliwa, choc penwie nie tak jak wy, bo samotna mama chyba bede, tzn z niedizelnym tatusiem. wrazie czego zapraszam równiez na temat SAMOTNA MAMA tam tez duzo fajnych mamusiek i duzo nądrych rzeczy do przekazania, tu tez bede zaglądac. Pozdrawiam 🌻❤️🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) maMani wozek Twoj jest extra normalnie i nie dziwie sie ze ludzie sie za nim ogladaja to jest jak limuzyna wozkowa ;) a co do kolyski tez jest przepiekna Twoj dziadek potrafi :) widze ze poruszylyscie temat kolysek wlasnie nasz przyjaciel oferowal sie ze moze nam oddac kolyske drewniana ale ja sama nie wiem czy wogole ja chce bo kolyska jest na krotki czas. Bubba23 witaj serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobitki :) Majka, ale z ciebie ranny ptaszek :) Chociaz my tez juz od siodmej nie spimy..szok jak wczesnie teraz sie wstaje.. Bubba, witam i gratulacje :) u nas juz stopnial caly snieg, tylko sloneczko cos nie chce wyjsc.. no nic, ide na miasto, moze kupie jakies spodnie..milego poranka/poludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Śliczna pogoda dzisiaj , słońce i plus 14, wypuszczam się więc na spacerek :))))! Pozdrawiam i miłego dnia :) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzieki że przyjęłyscie mnie w swoje skromne progi :) Kasinska28 jestes mniej wiecej w takim samym czasie ciązy jak ja, hehe, ja rodze 5 dniu pozniej, suuuuper!!!! Wobec tego widziałam Twoje zdjęcie brzuszka i kurcze zdołowałam sie, ja mam ze dwa razy większy, to ja sobie nie wyobrażam jak bede wyglądac w 6tym 7mym itd miesiacu!! Mam pytanko jeszcze, jak zmieniło Ci sie ciałko?? Tzn chodzi mi przede wszystkim o biust, masz duuzo rozstepów na piersiach?? I jak z nimi walczysz, bo ja juz opadam z sił, moje cycuszki wyglądaja jak pasiaste melony, całe w rozstepach, jak słoneczko i juz próbowałam kremów na rozstepy, narazie jestem na etapie kremu nivea i on chyba najbardziej działa mimo wszystko. 🌻 Pozdrawiam serdecznie wszystkie przyszłe mamy i miłego dzionka ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Witam nową koleżankę Bubba23 🌼 Dzisiaj rano jak leżałam na plecach z wyprostowanymi nogami to dostałam małego kopniaka....... Chyba mu było niewygodnie i chciał mi o tym powiedzieć :) A że mi sie nie chciało zmieniać pozycji, to dostałam jeszcze 4 kopniaki, aż w końcu położyłam sie na boku. Super to było. Takie jakby puknięcia od środka z informacją: HALO, NIEWYGODNIE MI !!! To już 17 tydzień, więc jak najbardziej ruchy wskazane :) U mnie dzisiaj pogoda dziwna - raz pada a raz słońce. Rozleniwia taka pogoda. Zrobiłam sobie małą kawkę na rozbudzenie. Jak się otrząsnę (hihi) to pojadę do marketu i zrobię jakieś smakowite zakupy. Sama nie wiem na co mam ochotę, więc wyprawa może być interesująca.... Idę poczytać książkę :) Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skasowalam posta wrrrrrrrrrr... a wiec dzisiaj wskoczylam na wage i w ciagu 17 dni przytylam 1,3kg!!!!! jezu jak to bedzie przy koncu ciazy jak w ciagu 2,5 tyg 1,3kg na + w sumie od 7 tygodnia przytylam 2,3kg wiec teraz pierwszy zakup to waga i niestety trzeba kontrolowac co sie je ale ja wcale az tak duzo nie jadlam.... planuje przytyc tak ok 12kg ciekawe jak to bedzie a moze juz obecne mamusie napiszecie jak tylyscie w ciazy w poszczegolnych tygodniach miesiacach? pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skasowalam posta wrrrrrrrrrr... a wiec dzisiaj wskoczylam na wage i w ciagu 17 dni przytylam 1,3kg!!!!! jezu jak to bedzie przy koncu ciazy jak w ciagu 2,5 tyg 1,3kg na + w sumie od 7 tygodnia przytylam 2,3kg wiec teraz pierwszy zakup to waga i niestety trzeba kontrolowac co sie je ale ja wcale az tak duzo nie jadlam.... planuje przytyc tak ok 12kg ciekawe jak to bedzie a moze juz obecne mamusie napiszecie jak tylyscie w ciazy w poszczegolnych tygodniach miesiacach? pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze skasowalam posta wrrrrrrrrrr... a wiec dzisiaj wskoczylam na wage i w ciagu 17 dni przytylam 1,3kg!!!!! jezu jak to bedzie przy koncu ciazy jak w ciagu 2,5 tyg 1,3kg na + w sumie od 7 tygodnia przytylam 2,3kg wiec teraz pierwszy zakup to waga i niestety trzeba kontrolowac co sie je ale ja wcale az tak duzo nie jadlam.... planuje przytyc tak ok 12kg ciekawe jak to bedzie a moze juz obecne mamusie napiszecie jak tylyscie w ciazy w poszczegolnych tygodniach miesiacach? pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zawsze lubie was poczytac zanim sie wpisze,ale dzis odwrotnie ...najpierw wpis potem doczytywanie kilku ostatnich stron. Karro- mieszkam w Minnesocie, na samej polnocy, ok godziny i juz Kanada. Nie jest tak zimno przez cala zime,ale w tym roku ok 2-3 tygodni bylo -35C, a z wiatrem bo tutaj zawsze podaja dwie tem. bylo nawet -45C. Takze mamy czasami komunikaty typu...nie wychodz z domu jak nie musisz, zaslaniaj twarz itd. Takze jak jest u nas -15C to ja bez czapki i szalika chodze,a jak zero stopni ...tak bylo wczoraj i slonce swiecilo to widzialam kilka osob w podkoszulku :) USG...oh jak bylo milo. moj maz chcial koniecznie isc ze mna i badanie bylo ok 15 minut. zrobila wszystkie wymiary i typu...waga, wzrost,2 nogi, 2 rece itd. Nick byl taki zadowolony,ze az podszedl do monitota zawieszonego pod sufitem i sie wpatrywal przez 5 minut. Dostalam 6 zdjec w roznych pozycjach. Teraz lekarz sie pyta czy chce zrobic badania genetyczne,ktore sie robi ok 20 tygodnia (przynajmniej tutaj) ale nie wiem dokladnie jakie,wiec musze do niej zadzwonic i sprawe wyjasnic, bo inaczej moje ubezpieczenie tego nie pokryje. a tutaj to kosztuje ...nawet sama nie wiem ile,ale zawsze lekarze i prawnicy sa strasznie drodzy. ok...zabieram sie do czytania i jeszzce do was dzis napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×