Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Głodna, głodna, głodna, głodna ;)! Lecę na spotkanie przy kebabie - straszną mam na niego chętkę :). A a propos chętek - to od dzisiaj mam wagę w domu, przed chwilą się zważyłam (ale to wieczór, więc nie wiem na ile miarodajne) - ale kurcze jest 64,2 a 14 marca u lekarza i od pocz. ciązy było 62,5, a więc - 1,7 kg do przodu!!! Zobaczymy jeszcze, ile wyjdzie na wadze u lekarza 23.04, czy coś się zmieniło, ale zdaje się, że waga zaczyna mi jednak rosnąć... Może to ta pracowniana stołówka ;)... Nic to, lecę, bo się z psiapsiółką umówiłam Buziaki dla mamuś i maleństw w brzuszkach :) 🌼!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cichutko... :-) Evi wspolczuje ja juz od miesiaca walcze z przeprowadzka i remontem, juz powoli widac koniec. Chodz nie mam jeszcze kuchni niestety, w czwartek wybieram sie do Ikei cos poogladac. Musze cos ja najszybciej kupic bo zdrowo sie odzywiac bez kuchni jest strasznie ciezko :-( Kuchnia na zamowienie wyszla mniej wiecej 10 tys Euro. wiec podziekowalam Panu bardzo. A mnie sie marzy zupka jarzynowa :-( zero rodzinki wiec nie mamy do kogo isc na obiadek. ale co tam. Dziewczynki ja mam od dwoch dni wczesnie rano , bo wstaje ok. 6-tej, przez krotka chwilke strasznie twardy brzuch. Nagle mi twardnieje i za chwilke jest miekki (normalny). Nie wiem czy to dobrze czy zle, czy cos z macica. Jesli tylko sie powtorzy pojde do lekarza, nastepna wizyta za 20-dni a nie chce czekac. Troszke sie obawiam czy wszystko jest w porzadku. Dobrej nocki...Wam zycze... :-) Ja ogladam program o facecie ktory wazy 500kg... Buziaki E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Ja dzisiaj bylam u lekarza ale tak jak juz zostalam miesiac temu uprzedzona usg tym razem nie bylo robione ale za to pocieszylam sie slyszac bicie serduszka mojego malenstwa :) wyglada na to ze wszystko jest ok tylko stwierdzono ze za malo tyje ale ja jakos sie tym nie przejmuje wkoncu zdaze jeszcze przytyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie byl tylko jeden dzien wiosny i juz znowu szaro i pada :( Eh, moze i lepiej i tak musze siedziec w srodku i pisac prace.. My pod koniec miesiaca tez sie przeprowadzamy, niestety jeszcze nie ostatecznie i zanim dzidzi sie urodzi bedzie jeszcze jedna przeprowadzka:( po prostu nie udalo nam sie znalezc wiekszego mieszkania i na razie musielismy zadowolic sie kawalerka kolegi (co prawda duza ) dopoki nie znajdziemy czegos lepszego. Strasznie mi sie nie chce dwa razy przeprowadzac.. Wczoraj mialam jakas schize i martwilam sie o moja fasolke. Mam wade macicy i od kiedy sie o tym dowiedzialam (zanim zaszlam w ciaze) ciagle mi wrozono przyszle komplikacje w ciazy. Juz nie wspominajac o tym ile sie czlowiek niepotrzebnie w necie naczytal.. A moja fasolka wszystkich zaskoczyla i jak na razie zero problemow i wszystko wyglada super, az lekarze sie dziwia ze jest tak bezproblemowo..wiec ciesze sie ale czasami mnie strach oblatuje, najchetniej chodzilabym codziennie fasolke ogladac! Juz nie moge sie doczekac kiedy sie urodzi bo caly czas sie boje ze cos sie stanie i ja strace, a tak dlugo sie o nia staralismy.. Dobra, juz nie przynudzam :) na pewno bedzie dobrze :) wracam do roboty a wam zycze milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro nie martw sie jak do tej pory jest ok to i duza szansa ze i pozniej bedzie a w koncu podobno poczatek ciazy najwazniejszy wiec tylko sie cieszyc ze jest dobrze :) U mnie tez jeden dzien bylo ladnie a dzis znow jakos pochmurno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dzisiaj tutaj pusto.. Gdzie sie wszyscy podziali? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) El, ja byłam w kuchni....... hihi Gotowałam zupkę gulaszową :):P U mnie za oknem dzisiaj tak dziwnie, ale najważniejsze że nie pada. Od wczoraj mój Dawid coś się mniej rusza i trochę zaczynam się denerwować, ale jeszcze nie świruję. Przecież on też może mieć gorszy dzień, prawda? Miłego dnia moje Panie i buziaki dla Maleństw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja dzisiaj umowilam sie na usg 4d na 30kwietnia nie moge sie doczekac :) ostatnio nie pisalam bo ciagle cos musze robic jak to w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie pochwale ze wczoraj trafilam do szpitala ... mam anemie i chcieli mnie zostawic na oddziale ale sie nie dalam :) Lykam witaminy feminatal i zelazo. mam nadzieje ze mi przejdzie... Widzialam moją lalusie wczoraj. taka już duza jest :D:D i serduskzo jej tak slicznie bije :) a moja druga a raczej pierwsza lalusia wlasnie teraz w tej chwili konczy roczek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A mnie dzisiaj znowu dopadła alergia :(. Nos już czerwony i tylko co chwila wyciągam nowe chusteczki - totalna katastrofa. Właśnie jestem w trakcie poszukiwania jakiegoś alergologa, któy może doradzi mi jakąś alternatywną metodę, nieszkodliwą dla dzieciątka. A z tą moją wagą, to aż się boję, bo na mojej wadze dziś rano było 2 kg na plusie, (wczoraj wieczorem 1,7) a u przyjaciółki wczoraj -aż 3,5! Ciekawe, która waga jest zepsuta, tak swoją drogą - to ciut za duża różnica, żeby to było możliwe... Tak więc czekam na wizytę za 2 tyg., zakładam, że to jednak lekarz ma dobrze działającą wagę. A tak poza tym to u mnie w pracy nudy - połowę ludzi gdzieś wywiało, więc wiatr hula po kątach ;). Chyba zaraz zacznę wypełniać druczki, żeby mi ubezpieczenie zwróciło koszty leczenia i lekarstw, a trochę się już tego ostatnio nazbierało... Pozdrawiam tymczasem K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! u mnie dziś strasznie zimno na szczęście nie pada, tak sie już wymarzłam w pracy, że marzę o moich grubych skarpetach i kocu!!! mam humor do bani, mój wczorajszy entuzjazm wózkowy sobie poszedł, bo jest mi zimno i mam ta cholerną zgagę :( 2 ciąża przebiega u mnie prawie tak samo, czuje sie świetnie, zero dolegliwości, ale ta straszna zgagaaaaaaaaaa Mamani to sie doigrałaś, a z wynikami tez sie ociągałaś!!!! dbaj o siebie i maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ja tez mam anemie :( ale poczatki z zelaem mam poczekac na pierwszego mocnego kopniaka teraz czuje ruchy ale takigo kopniaka jeszcze nie mialam wiec czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mnie w pracy wszyscy mecza ....how are ya??? chyba sobie wywiesze tabliczke na szyi z moimi wynikami i z humorem :) u nas jest juz po sezonie zimowym, wiec w pracy kazdy sie obija i ploty przez pol dnia. wczoraj zdecydowalam,ze nie przylatuje do Polski podczas ciazy, przylecimy juz w trojke ...moze nawet w grudniu. Oj jakby bylo milo przyleciec na swieta i objesc sie dobrym jedzeniem :) az mi sie lezka zakrecila moi rodzice tak mi odradzali przylotu,ze jak im dzis powiedzialam,ze nie przylatuje , to moja mama ze szczescia sie poplakala. tak sie bali o mnie. takze teraz zamiast szukac biletu na necie zaczynam zaraz szukac wozkow i tysiaca innych rzeczy :) chyba tez powoli wkrecam sie w humor zakupowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D mnie lekarka pytalą czy czuje już ruchy wiec jej powiedzialam ze czuje ale delikatne :) mam ndzieje ze szybko to minie :) widze ze wszystko wpadlyscie w wozkowe szalenstwo :D:D ech... tez bym kupila jakis fajny wozek ... ale nie kupie... szkoda kasy jak mam :D:D jeszcze nie kupilam nic dla dziecka. Ostatnio w ikei ogladalam kocyki... i nie wzielam... nie wiem dlaczego jakąś mam blokade... czasem tak bardzo chce i juz cos wklądam do koszyka... a potem wyciągam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani...uwazaj na siebie i zycze zdrowka, czyli mam na mysli braku anemii my jeszcze nie wiemy czy to chlopak czy dziewczynka,a tu wczoraj znajoma wrocila z wakacji z Kalifornii i kupila ...taka malutka sliczna bluze z kapturkiem w kolorze....rozowym :) mowi...wiem, wiem ze jeszcze nie znacie plci,ale nie moglam sie oprzec. Nick jak zobaczyl to sie troche zdziwil i od razu zapowiedzial,ze jak bedzie chopak to zadnych rozy,fioletow! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio widzialam na ciuchach taką cudną kamizelke rozowa z królivczkiem... za jakies grosze... ale nie wie no poprostu nie moge... wzielam ja do kasy i kazalam jednak odlozyc. kobieta mi mówi ze mi ja da za darmo... glupio mi sie zrobilo jak cholera bo z 40 groszy kosztowala :D:D:D mam jakieś opory sama nie wiem dlaczego :) szkoda ze kolezanka bluzy w uniwersalnym kolorze nie przywiozla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm u nas juz wiosna jest. my dzis w podkoszulkach chodzil;ismy po podwórku... baaardzo bylo cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :-) Dziewczynki co sadzicie o tym jak kobieta w ciazy bardzo sie czyms przestraszy????? Czy moze to miec jakies kosekwencje, czy to tyko przesady???? Ja dzis mam strasznie zly dzien , jakas handra i lezki ciagle leca, wiec nie bede dzis marudzila. Pozdrawiam Was i :-) buziaki dla maluszkow. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie :-) Dziewczynki co sadzicie o tym jak kobieta w ciazy bardzo sie czyms przestraszy????? Czy moze to miec jakies kosekwencje, czy to tyko przesady???? Ja dzis mam strasznie zly dzien , jakas handra i lezki ciagle leca, wiec nie bede dzis marudzila. Pozdrawiam Was i :-) buziaki dla maluszkow. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przestraszyłam w pierwszej ciąży... Mieliśmy sypialnię z oknem na balkon, było gorąco więc spałam przy otwartym oknie. Położyłam sie wieczorkiem do łóżka, już zasypiałam a tu nagle mój mąż zajrzał przez okno i powiedział mi dobranoc... Tak sie przestraszyłam, że z łóżka spadłam, rozpłakałam się na maxa...!!!! Piotruś ma dziś 5 lat i miewa się całkiem dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mamani zycze duzo zdrowka i zebys sie szybko pozbyla tej anemii!! A jesli chodzi o kupowanie rzeczy dla maluszka to mam to samo, ogladam i \"prawie\" kupuje bo jakos tez nie moge sie przemoc. I wyznaczylam sobie ze do moich imienin (5 lipca) nic nie kupuje, a potem hulaj dusza! Nie bede juz wtedy pracowac tylko ganiac codziennie po sklepach :) No, ganiac to moze nie bo brzuch juz bedzie duzy :) hi hi Sluchajcie ogladalam wczoraj program o porodach i oczywiscie przysnilo mi sie ze wyladowalam na porodowce..i jak juz tam bylam to sie zorientowalam ze nic ze soba nie mam..i w wielkiej panice dzwonilam do rodzicow co maja kupic :) dalej nie pamietam :) Magia nie martw sie od przestraszenia nic sie dzidzi nie stanie, to jakies stare przesady :) Zycze lepszego humorku, tez czasami mam zle dni bez powodu, jutro sie obudzisz wesola jak skowronek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie:D🖐️ Powrocilam po krotkiej nieobecnosci:) Na weselu bylo super, najadlam sie i wytanczylam....:) az czlowiek poczul sie jak nowo narodzony;) Myslalam ze bede miala konkretna lekture do czytania a tutaj tylko dwie stronki:) Co tutaj tak cicho? U Nas dzisiaj sloneczko:D Mam nadzieje ze jutro tez tak bedzie bo mam wolne:D MaMani-zdrowka zycze... Dbaj o siebie:) A ja w przyszly piatek ruszam na pierwsza wizyte do szpitala... W koncu bede miala robione badania krwi itd...:P Ciekawa jestem jakie beda wyniki... Pozdrawiam i przesylam Wam kilka promyczkow sloneczka :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć U mnie pogoda się zepsuła ale mimo to idę na spacer. Potem zakupy i gotowanie wieczorem. MaMani dbaj o siebie i przegoń tą anemie :) Ostatnio nie za bardzo się czułam ale dziś już jest lepiej i Mały znów fika i daje o sobie znać:) Dzisiaj zaczęłam 19 tydzień i wiecie co? Uzmysłowiłam sobie, że to już półmetek!! A pamiętam jak niedawno robiłam test i jak marudziłam, że ten czas się tak ciągnie..... Pozdrowionka dla Mamuś i Maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wracam z USG z dzidzą wszystko w poeządeczku, rozmiar na 20 tydzień... i już mogę zacząć do niej mówić Hania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich,długo mnie nie było,ale już wruciłam.Teraz bede czesciej siedziec na pogaduchach bo mam internet w domu:)Umnie zaczął sie szesnasty tydzien,a według doktora 18:)trzy dni temu poczyłam pierwsze ruchy mojego kochanego bobaska,ale jestem szczęsliwa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec gratuluje coreczki! Zazdroszcze ci troszke :) tez bym chciala dziewczynke ale cos czuje ze bedzie synus..a do tego moj sie uparl ze chce niespodzianke i nie pozwala mi sprawdzic..no nic, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - gratuluję córeczek :) Widzę, że jak na razie to mamy wysyp dziewczynek i malutko chłopców. Biedny ten mój Dawid......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez gratuluje córeczek :) Własnie dzwonilam po wyniki badań... morfologia jest w normie wiec to jednak nie anemia... i teraz nie wiem co to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×