Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Sama jestem ciekawa która pierwsza z naszej szóstki na 18.09 sie rozpakuje :) Mamohuberta gratuluje córci :) myszeczko Twoja lekarka przynajmniej się przejęła pajączkami-mój lekarz mówi że moje dwie pajęczynki to jeszcze nie żylaki więc mam nie panikować:O Ja mam wizytę w piatek a zaraz po niej wyjeżdżam odpocząć na cały weekend....Już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koug, też się cieszę że lekarka tego nie \"olała\" :) W ogóle z tej wizyty jestem bardzo zadowolona. Dłużej trwała, porozmawiałyśmy, wypytałam ją o różne sprawy - nawet pierdółki :) No i ten mój wiercipięta dał posłuchać w końcu bicia swojego serduszka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) :) :) Witam Was porannie :) z pracy :) Jak zwykle jestem jedna z pierwszych z rana,ale to z racji mojej pracy :) Jejku, a dzis pogoda taka.....piekna.....aż się nie chciało do pracy iść.....chetnie poszłabym na spacer.a tu do 15.00 muszę być. Ale już za miesiąc jedziemy z Łukaszkiem na wakacje- tylko tydzień,ale już mi się marzy, bo to Bieszczady :) :) :) Ale się rozmarzyłam.......apotem wróce na krótko do pracy :) i od połowy lipca chce iść na zwolnienie.A co.....tez mi się coś od życia należy :) no i trzeba nabrać sił, bo jak się dzidzius pojawi, to nie będzie pewnie czasu naodpoczynek :) A Wy??? te co pracujecie, jak planujecie wolne????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka, a te tabletki na zyleaki są na recepte, czy nie???????Bo mnie to ciekawi bardzo :) Fajnie,że dzidzius zdrowy :) i mama zadowolona :) MamaHuberta :) gratuluje córeczki :) coraz nas wiecej mam dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !:) Dzięki Marta :) Jeśli chodzi o te tabletki, to ja miałam zapisane na receptę, ale nie wiem czy można je kupić bez niej. Na receptę są płatne 100% więc może nie trzeba jej mieć... Trzeba by zapytać w aptece :) Ja już wstałam, zmierzyłam sobie ciśnienie i nadal jest niskie 95/60 ale walnę kawkę małą i może się poprawi. Lecę zaraz do mojej firmy zawieść zwolnienie lekarskie i na zakupy :) Za oknem jest śliczne słoneczko :):) Miłego dnia Mamusie (i Maleństwa), a szczególnie dla Mam pracujących 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) ale Ci aż zazdroszczę tego zwolnienia.Też bym pobyła troche w domu.ale jeszcze miesiac i wakacje, a potem troche pracy i idę na zwolnienie :) Odpoczywaj i ciesze sie pogoda też za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez tylko na chwilke- jak zwykle Myszka z nieba mi spadlas z tym lekiem, mi w tej ciazy jak za dlugo stoje tez robia sie takie pajaczki i tylko na prawej nodze-stopie :-o a wizyta dopiero za 2 tyg, wiec dzieki 🌻 dzis pojde i sie zapytam o ten lek :) mamahuberta gratuluje corci :) ja mam stetoskop i slysze juz serduszko - ale tylko czaami i bardzo slabo, mam specjalna koncowke do podluchu plodow -wyglada jak mala trabka - kupilam ja w medycznym nie wiem czy przez zwykly stetoskop byc cos uslyszala, ale pamietam ze kolezanki synka tak podluchiwalam i wszystko bylo super slychac a u mniwe dosyc slabo lece sie ubrac i na targ, bo pozniej czeka nas zalegly bilans 2-latka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:) U mnie pogoda taka sobie ale za bardzo mi to nie przeszkadza bo ide do pracy:P Juz w niedziele lecimy do włoch na dziesiec dni :D:D:D A pozniej 29-go laduje w polsce:D Dziewczyny powiedzcie o ktorej i gdzie sie chcecie spotkac w Krakowie??? Moze piatek albo sobota ostatnie dni maja??? Co Wy na to??? Wczoraj bylam na pierwszych zajeciach szkoly rodzenia:) Ogolnie sama teoria ale np.Pani terapeltka pokazala na pare cwiczen wlasnie na zylaki , bole plecow,miesnie kegla itp...:) Byly jeszcze zasady zywienia i urzedowe sprawy co nam sie nalezy tutaj:) Nastepna klase mam dopiero w sierpniu:) Mamahuberta-Moje gratulacje dziewczynki:D🌼 Mam pytanie do Ciebie... Czy lekarz wczesniej stwierdzil ze to bedzie chlopiec czy to byly tylko Twoje przypuszczenia??? Ja sie Wam nie chwalilam bo odnosnie tego jestem zla ze sie dowiedzialam ze wiem:P :) Otoz na moim ostatnim usg wypatrzylam chyba co bede miala,chwilke pozniej Moj lekarz mnie pta czy chce znac plec a ja do niego ze nie:) Zapytalam tylko czy widac-a On na to ze oczywiscie wiec pomyslalam ze chyba widzielismy to samo:) Pozniej jak sprawdzal dzeciatko to powiedzial ze tu jest Jego raczka a tu jest Jego nóżka .... A ja na koniec ze mam nadzieje ze mowiac ON to nie znaczy ze jest to chlopczyk??? A lekarz mi na to zebym sie niczym nie sugerowala bo on tak zawsze mowi i ze nic nie powie jak nie chce wiedziec... Ale w domku jak sobie przegladlam kilkakrotnie plytke to doszlam do wniosku ze widac ze to chlopiec:) Nie bedzie coreczki:) W piatek mam usg polowkowe w szpitalu... Zobaczymy czy tam moje sokole okocos wypatrzy:) Ale sie rozpisalam:D Milego dnia kobitki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem:) Zrobiłam trochę zakupów chemicznych i widziałam sie z kilkoma osobami z pracy. Niektórzy z nich mówili mi że ładnie wyglądam i w ogóle że zdrówka życzą... tak mi się miło zrobiło :) No i powiedzieli że nie mam wcale wielkiego brzucha.... a może mili chcieli być dla ciężarówki :) hihihi Marta, do czasu Twojego urlopu i zwolnienia lekarskiego będę się cieszyć słoneczkiem za Ciebie też :) Evi - cieszę się, że pomogłam tymi tabletkami - daj znać czy można je kupić bez recepty. Dobre w nich jest to, że może też pomogą na te żylaki odbytu - chociażby dla tego skutku warto w nie zainwestować :) Byłam jeszcze w piekarni i kupiłam sobie ciastko francuskie z serkiem i brzoskwinią (właściwie to dwa) i właśnie zrobiłam sobie kawkę i będę je wcinać. Dawno ich nie jadłam a są przepyszne :):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.wszystkie dziewczyny:również z pracy:) uzupełniam liste, gdyz już wiem...bedzie chłopczyk:):) lekarz stwierdził tez za duzą ilość płynu owodniowego(tzn.w górnej granicy normy).ale powiedział też z dzidziusiem wszystko w porządku, żeby sie nie martwić i za 4 tyg.bedziemy sprawdzać płyn.także uspokoiłam się i nie mogę się już doczekać tej wizyty za m-c:) faktycznie dużo nas na 18 września.i widzę, że faceci dominują:) Evi_22...............22.......16.08.........Emilka wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia/Igor? magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MaMani.............22.......4.09..........Kornelek MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........28.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....24........14.09.........Karim/Amira karro..............29........18.09........Maksymilian/Zo sia Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery sanday1..........25.........18.09.... ....?????? marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga :) gratuluje chłopczyka :) :) :) fajna wiadomość :) ja będę miec córeczkę :) A Ty nie pisałaś czasem na forum o Bielsku białej i Eskulapie :) Jejku, bo jak tak, to bedzie nam raxniej przygotowywac sie do porodu :) no i mozemy wymienic doswiadczenia odnosnie lekarzy :) Myszka :) oj, zrobiłas mi smaka na drożdżówke :) ale ja juz posniadanku :) A ty na pewno super wygladasz w ciazy, zreszta każda z nas :) Ze mnie sie juz smieją,że najpierw wchodzi brzuszek, potem ja :) no to ciesz sie latem za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼dzien dobry wszystkim!!u mnie tez niestety te pajaczki na nogach ale mialam je wczesniej wiec u mnie jest to bardziej dziedziczne-niestety!!pewnie i tak bym nie znalazla tego leku w angli a lekarz nie zapisze bo powie ze tak moze byc w ciazy!!widze ze kilejny chlopczyk bedzie!!ja nadal bez energi-chyba juz mi nie przyjdzie bo w III trymestrze to raczej czesciej sie czuje zmeczenie niz wypoczynek!co do pracy to ja oficjalnie pracuje z wyjatkiem mojego zwolnienia teraz ale za poltora tyg wracam i musze pracowac do 28 tyg c a potem jest od razu macierzynski, wiec jak wroce to zostanie mi 5 tyg oby nie ciezkich!!!!pozdrawiam jeszce raz mamy i te nowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) No, nareszcie sie rozruszalam..wstalam dzis kolo 8, zjadlam platki na pierwsze sniadanie i takie mnie zmeczenie wzielo ze szok, a zawsze jestem raczej energiczna z rana. Wiec poszlam sie jeszcze polozyc i ledwo sie zwleklam a lozka kolo 10 tej....ale wskoczylam pod prysznic i troche sie ozywilam :) u mnie pogoda srednia, pochmurno i chlodno ale chociaz nie pada. Widze ze pojawili sie kolejni chlopcy :) tak sobie mysle ze statystycznie to chyba bede miec dziewczynke bo juz jest tyle chlopcow :) Myszka - dwie drozdzowki masz i nie czestujesz ?? :) powiem ci ze mi tez wszyscy naokolo mowia jak ladnie wygladam, no i ze oprocz brzuszka w ogole sie nie zmienilam :) no ja mam troche inne zdanie bo niedlugo toczyc sie bede jak kulka, ale milo posluchac :) jesli chodzi o prace to ja pracowalam za dwoje do poczatku roku a teraz mam luzik :) w czerwcu bronie magisterke a potem mam wolne az do porodu.. czyli zycie jak w madrycie :) Brutta zazdroszcze ci wyjazdu do Wloch..a jeszcze bardziej tego do Polski.. ja niestety jestem uziemiona i podrozowac moge dopiero po porodzie sluchajcie, mam nowa zmore pt ZGAGA!!! co za cholerstwo wstretne!!! meczy mnie coraz czesciej i dluzej...:( mam takie tabletki do gryzienia ale pomagaja doslownie na 10 minut..a mleka to chyba pije ze 2 litry dziennie. Moze macie jeszcze jakies sposoby? ale za to juz codziennie czuje ruchy :) :) a taka byla leniwa ta moja dzidzia ze do zeszlego tygodnia siedziala cicho :) jeszcze dosyc slabe, ale juz sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro :) mnie też zaczęły męczyć zgagi,ale mnie na nie pomagaja migdały.Jak "rura pali", zjem kilka i przechodzi.Spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro, aż mi głupio :( ale zostało mi już tylko pół.............. Może jutro Wam kupię :P A na zgagę spróbuj kupić sobie migdały - np w płatkach - i je jeść. Pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Marta. Ta sama porada o tym samym czasie :):) Nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta Obdarta - tak piszę też na forum o Bielsku(gdzie rodzić):) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, dzis kupie migdaly!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Ja się uczę tych testów i już mam mętlik w głowie :) Mam nadzieję, że zdam :D Średnia robionych błędów = 1 :) raz robię 0 błędów a innym razem 2 :( Dam Wam znać czy zdałam ten wewnętrzny :) Trzymajcie kciuki :D Miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje się grzecznie do tabelki, iż na bierząco was czytam.:) Evi_22...............22.......16.08.........Emilka backspace82........25.......23.08........Mia ;) wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia/Igor? magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MaMani.............22.......4.09..........Kornelek MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........28.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....24........14.09.........Karim/Amira karro..............29........18.09........Maksymilian/Zo sia Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery sanday1..........25.........18.09.... ....?????? marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie! dziękuję wszystkim za gratulacje córeczki 🌼 brutta u mnie dwa razy podczas usg lekarz na 80% był pewny dziewczynki, ja intuicyjnie czułam, ale wolałam się upewnić. na połówkowe poszłam z nastawieniem że się dowiem, a tu mała schowała się i nie ujawniła, ale poczekałam 3 tygodnie do następnej wizyty i się nie nastawiałam na potwierdzenie, a tu wczoraj niespodzianka pięknie nóżki rozłożone :) solidaryzuje się z dziewczynami co mają zgagę- okropnośc, mnie męczy od 4 miesiąca, z synkiem też tylko zgaga mi dokuczała. ja piję mleko też dochodzi czasem do 2l dziennie :) rennie pomaga mi na chwilę dosłownie. musze wypróbować te migdały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dziewczynki ja polecam całe migdały.Płatków nie jadłam,ale całe będą chyba bardziej wydajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaktualizowałam tabelke :) Evi_22...............22.......16.08.........Emilka backspace82........25.......23.08........Mia wiewiorka2004.....21.......27.08.........Kubuś Monika_28..........29.......28.08.........Nikola BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09...........???????? sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MaMani.............22.......4.09..........Kornelek MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Izabelcia78........30.......7.09..........Mateusz/Zosia< br /> Myszka5...........28.......10.09..........Dawid el79.................28.......11.09..........????? eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....24........14.09.........Karim/Amira karro..............29........18.09........Maksymilian/Zo sia Koug ..............35........18.09.........Agatka / Bartek majka28..........30........18.09.........Ksawery sanday1..........25.........18.09.... ....?????? marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl brutta...........28.........22.09..........??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u nas byl dlugi weekend od czawartku do poniedzialku i przez tan czas byli u nas znajomi z pieskiem i malym dzieckiem 4 miesiecznym.weekend byl spedzony bardzo przyjemnie ( no troche nas nasi faceci powkurzali ) i tak jak patrzylam na malutka kruszynke to tak myslalam ze chcoalabym bardzo zeby moje juz takie bylo ;) zauwazylam ze moj T nadaje sie na dobrego tatusia bo z mala fajnie sie bawil itp.a malutak jest przeslodka. i jeszcze pare dni i jedziemy do polski na dwa tyg bo pozniej dopiero na boze narodzenie. u mnie dzis upal i czuje sie jakas zmeczona ze spaceru dzis zrezygnowalam ide teraz sie zdrzemne a potem mam jeszcze troche pracy w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, uciekam na spacerek. Musze się przy okazji rozejrzeć za jakimś obuwiem na lato i na te nieszczęsne wesela w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuchatki! z ta zgaga i migdalami to zescie mnie zagiely, rzeczywiscie, po migdalach mi przechodzilo, a ja nie uswiadamialam sobie ze je tak hurtowo jem :) ja akurat mam zgage po mleku, wiec go unikam, a pije wode mineralna \"zabarwiona\" sokiem pomaranczowym, ale nie moze byc to sok z koncentratu, niestety. na poczatku ciazy na mdlosci pomagala mi woda z cytryna, ale teraz nawet nie moge patrzec w strone cytryn, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja dzisiaj byłam na belgijskim połówkowym. Żeby było śmiesznie, babka, która mi je robiła, również była w ciąży :). I to znacznie bardziej zaawansowanej. Wyników nie dostałam na razie, bo tu inne zwyczaje panują - wyniki wysyła się do lekarza prowadzącego. Ja poprosiłam o kopię, też mi wyślą do domu. A fotki przekaże mi mój pan dr za 2 tygodnie, w środę, na wizycie. Aha - podobno wszystko w porządku, badanie nie było jakieś bardzo długie, trwało może z 15 min. Cudnie jak się widzi te małe paluszki u rączek i takie słodziutkie małe stópki. Oczywiście, mój synek cały czas się wiercił, manipulował tymi swoimi małymi rączkami, przekręcał na bok, kręcił główką, etc. Widziałam jego twarzyczkę w 3 D i stwierdziłam, że chyba będzie podobny do swojego tatusia ;). To tak oczywiście się śmieję, nie wiem, czy u takiego maleństwa można stwierdzić podobieństwo do kogokolwiek. Myślę, że dopiero po kilku miesiącach od urodzenia . A jak wróciłam z badania, to odbyłam cudną, godzinną drzemkę :). Taka pogoda rzeczywiście sprzyja takim drzemkom Ja na szczęście, odpukać, jakoś ostatnio nie mam problemów ze zgagą. Dokuczała mi przez pewien czas na początku trzeciego trymestru. Ale to chyba przez niezbyt regularne posiłki, no i objadanie się na noc. Teraz jakoś wszystko się ustabilizowało, posiłki jadam o w miarę regularnych porach, no i staram się nie przesadzać na wieczór. Ciekawa jestem strasznie, czy nam się wyrówna liczba chłopców i dziewczynek. W sumie jesteśmy dość przypadkową statystycznie grupą (tak mi się przynajmniej wydaje, ekspertem nie jestem), więc byłby to taki obraz społeczeństwa w miniaturze. Pozdrawiam wraz z moim dokazującym w brzuszku synkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jeszcze jedno! Wczoraj zmierzyłam sobie brzuszek centymetrem - raz z ciekawości, dwa, bo zamawiam kilka ubranek przez internet, no i tam bluzki mają podany do jakiego obwodu brzuszka się nadają. No i wyszło mi : 92 cm. A Wy swoje mierzyłyście? Jestem bardzo ciekawa. Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sobie ulozyc mysli,bo ....no przeciez jestem w ciazy i za kazdym razem w pracy jak cos zapomne,to mi z wielkim usmiechem kazdy mowi...po ciazy minie :) 1.zgaga....brak, ufff 2.brzuszek mam w ksztalcie wystajacego,taka raczej pileczka z przodu, z bokow raczej nic. jak tak sie patrze na siebie to zdecydowanie nie wygladam na 6 mieciecy. dopiero od kilku tygodni ludzie mi mowi,ze w koncu cos widac. no tak,ale ja jeszcze w zimowych ciuchach chodze. 3.pogoda...wczoraj padal snieg przez jakies 15 minut,wielkie platki, i od razy zamienial sie na ziemi w deszcz 4.w moim miasteczku sa juz 4 osoby, ktore mowia po polsku: dwoje starszych Polakow,ja,moja znajoma,ktora pare dni temu przyleciala znowu do stanow i wychodzi za maz. az mi sie cala buzia smieje, bo mi przywiozla \'laskowa princesse\' i czekolady wedla :) 5. chyba nie pisalam,ale bylismy w szkle rodzenia na pierwszych zajeciach i byly takie ok. nic specjalnego, troche teori i cwieczenia oddechowe. u mnie na miejscu jest b. maly szpital, w ktorym nie mozna miec cc czy nawet znieczulenia, i wszystkie dziewczyny chca w znim rodzic, ja jestem jaka jedyna,ktora chce rodzic w duzym szpitalu, 2 godziny od nas. tam oczywiscie cc i wszystko co tylko dusza zapragnie. podziwiam te dziewczyny,bo oznacza to,ze one beda rodzily w sposob naturalny.a jezeli cos nie tak,to karetka na sygnale przez 2 godziny. jest tez helikopter,ale mysle ze ciezarnej, ktora juz prawie rodzi to nie wsadza w helikopter. ok....gratuluje chlopczykow i dziewczynek, a my jeszcze nie wiemy. nastepne usg 2 czerwca ....chociaz Nick mysli,ze bedzie dziewczynka i sie juz tym pogodzil :) a dzidzia dzisiaj kopie troche inaczej, tak jak w zegarku...co 2 sekundy i tak przez prawie minute. woow wczesniej dostawalam kopniaki,ale nie takie czeste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×