Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Evi no nieźle - 2 tyg. to już !!!! :) Wychodzi na to, że będziesz pierwsza wśród nas. A to nie za wcześnie troszkę ?? MaMani odpoczywaj i uważaj na siebie 👄 Karro Ty to masz tzw. dom otwarty :D co chwilę ktoś do Ciebie przyjeżdża :) Fajnie :D Ewunienka ja takie skurcze mam dość często, mimo że biorę magnez, ale juz umiem sobie z tym radzić - szybko naprężyć nogę i podciągnąć stopę do góry i wtedy mija szybko i potem nie boli łydka. Najgorzej jak złapie w nocy brrrr MamaHuberta mój gin też cały czas mi mówił, że mała jest mała i jakby 2 tyg. młodsza a w pon. jak byłam na usg to powiedział, że szybko rośnie i urodzi się duża, więc może Twoja mała też przybierze teraz szybko :) Mój Filip miał 4100 jak się urodził, więc lekarz mówi, że córa też może dociągnąć do tej wagi :) Z jednej strony fajnie, bo dziecko takie wykształcone i jest co trzymać, ale z drugiej to znów takiego klocka rodzić brrrr :D Napisz kochana z jakiej firmy masz ten balsam 🌼 Aaaaa i jeszcze jedno: jak wstaje rano z łóżka to mnie stopy bolą i szczypią ale nie są popuchnięte, dopiero jak trochę pochodzę to przechodzi. Ma któraś z Was coś takiego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Oj naprawde wymiera nam to forum :( jak beda bobaski to juz nic nie napiszecie ... u mnie spoko tylko mama po 3 dniach juz zaczyna dzialac mi na nerwy 😡 a to ze ciuszkow mam za malo trzeba dokupic, a czemu taki proszek a nie inny a to wanienka nie taka .. boziu daj mi cierpliwosc .. na pewno jak pojedzie bede za nia tesknic ale te wszystkie uwagi zdeka mnie denerwuja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, coś cicho tu ostatnio, ociągacie się, a może korzystacie z wakacji....???? eryka mam balsam migdałowy z serii AA skóra wrażliwa, nie jest drogi a dobrze nawilża :) twój Filip to kawał chłopa był jak się urodził :) mój synek ważył 3100, więc lekarz powiedział, że malutka raczej tez wielka nie będzie. ale pro forma za niecałe dwa tyg idę sprawdzić jak przybiera na wadze, chciałabym żeby do tych 3 kg dociągnęła :) nie ukrywam, że współczuje dziewczynom rodzic dzieci z waga ok 4 kg, bo na pewno jest ciężej, ale najważniejsze żeby maluchy były zdrowe!!! evi pewnie bedziesz pierwsza smigac z wózkiem i zdawać nam tu relacje na kafe co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro faktycznie mamusie nasze są kochane, ale czasami potrafią nieźle zaleźć za skórę. ja ostatnio tez chodzę naminowana, lekarz mówił że to estrogen- hormon walecznych kobiet, amazonek:) oj oberwało się juz mojej mamuśce nie raz.... cierplowości ci życze, pewnie ona przezywa przyjście na świat wnuka bardziej niz ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie Evi 2 tyg? zazdroszcze Ci mnie jeszcze zostalo troche czasu. eryka u mnie juz od dawna gin mowila ze maly jest mniejszy niz powinien byc wlasnie tez o 2 tyg.a ostatnio mnlwila ze ladnie urosl i nie bedzie malym chlopcem moze sie urodzic okolo 3800kg. dzis byla u mnie polozna.bardzo mila kobietka no i polka :) odpowiedziala na mnoje pytania i dala mi olejek do smarowania krocza od 36 tyg i herbare z lisci malin kazala pic tez od 36 tyg. do dziewczyn mieszkajacych w niemczech.jakis czas temu byl poruszany temat co zabrac do szpitala.a wiec polozna powiedziala ze dwie koszule wystarcza (dla karmiacych rozpinane u gory) bo to i tak tylko na noc na dzien cos wygodnego np dresik.reczniki kapcie przybory do mycia.ubranko dla malenstwa na wyjscie.podpaski i majtki jednorazowe daja w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam dodać, że Filipa przenosiłam tydzień, więc miał czas by tak urosnąć i nabrać masy hihi, aha noi miał 59 cm więc wszystkie ubranka w rozm.56 były za małe. Położna jak ubierała po kąpieli to mówiła: \"co Ty mama takie małe ubranka wzięłaś?\" hehe :D Teraz wolałabym nie przenosić a najchetniej urodzić troszkę przed terminem :) Zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katahrin
Witajcie drogie mamusie:) A ja kurcze nie wiem ile waży mój chłop, chociaż już kilka razy miał robione usg!!! Wiem za to, że mi przybyło 10 kg, a to mniej niż w pierwszej ciąży (Z Kubą przytyłam 19 kg)... Jeszcze pewnie ze dwa mnie przybędzie... U mnie teraz sezon przetworów, więc jak Młody śpi, to ja zamiast usiąść na forum, to w kuchni, przy garach.... Zrobiłam już dżemy truskawkowe, porzeczkowe, trochę ogórków, cukinię, wczoraj dżemy wiśniowe... Wszystko z myślą o moich maleństwach... Tylko, że czasem już jestem trochę zmęczona. Dodam, że te przetwory to robię samodzielnie pierwszy raz w życiu!!! Dobrze, że choć trochę pogoda się zmieniła... Nie jest aż tak upalnie:) MaMani trzymaj się dzielnie:) I wszystkie inne wrześniowe mamuśki :) Żadna z Was nie ma przepukliny pępkowej??? Bo ja mam... Wieczorami boli... Już pytałam, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamahuberta dzieki za pocieszenie - widze ze nie tylko ja jestem taka wyrodna corka :P hi hi Ja wiem ze to wszystko w dobrej wierze i z przejecia ale wiecie jak to jest z tymi zlotymi radami .. uszami czasem wychodza .. Katharin ale z ciebie gospodyni !! Tyle przetworow ho ho :) Kurcze a nasza Evi juz ma rozwarcie - kurcze nie moge uwierzyc e niedlugo juz jedna z nas topikowych mam urodzi !! Juz nie moge doczekac sie zdjec pierwszego maluszka ! Mamani jak sie czujesz kochana ?? Mam nadzieje ze u ciebie juz koniec sensacji .. przezylas juz wystarczajaco duzo stresow Caluje was laseczki i piszcie ile sie da !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis mam dlugi dzien w pracy, bo sporo wolego sobie wzielam w tym tygodniu,a jutro do lekarza. Chcemy wybrac sie do szpitala i zobaczyc jak wygladaja tutaj sale porodowe i co musze przyniesc do szpitala. mi zostalo jeszcze ok 7 tygodni i oczywiscie z jednej strony nie mozemy sie doczekac ale z drugiej...to mamy jeszcze kilka rzeczy do kupienia i zrobienia w domu. moje malenstwo jeszcze chyba nie ulozylo sie glowka do dolu, bo czasami czuje chyba glowke po bokach. ach...siostra przysle mi \'rozek\' :) a propo bolu w lydkach czy skurczach. ja milam ich ok 4 od poczatku ciazy, zawsze w nocy, trwaly moze ok 15-20 sekund,ale byl to najgorszy bol w moim zyciu. lapalam sie lozka, zagryzalam zeby i oczywiscie budzilam Nicka. mam nadzieje,ze wiecej ich nie bedzie, bo sa naprawde niemile. myslalyscie juz kiedy np zaprosicie przyjaciol aby zobaczyli dziecko? tydzien, dwa po porodzie czy wiecej? moja znajoma pracuje w szpitalu i ona przyniosla do pracy dziecko aby pokazac wszystkim 8 czy 9 dni po narodzinach. ja bylam w szoku jak ktos mi o tym powiedzial. takie malutkie i jeszcze do szpitala. brrr ja juz wiem,ze kilka osob nas odwiedzi dosyc szybko, bo beda przynosic nam obiady. taki tutaj zwyczaj,aby odciazyc rodzicow od garow. :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane! Ale tutaj naprawde cichutko! Ja dzisiaj jestem po wizycie u lekarza. Na poczatek jak zawsze krew i mocz a pozniej ktg u nas ctg . Wszystko dobrze tylko wyszla u mnie anemia, ale to podobno nalezy do ciazy. Szyjka zamknieta i z Malenka wszystko wporzadku. Lozysko ok i wazy juz to moje Malenstwo 2340. Obrocona jest glowka w dol, i mam nadzieje, ze tak juz zostanie :-) Bylismy tez przed chwilka w szpitalu zapisac sie i wypytac ale jak to zawsze jest , ze przed wizyta mam tysiac pytan a pozniej pustka w glowie. Powiedzialam ze martwie sie moim niemieckim a Pani polozna powiedziala ze w tym szpitalu jest duzo polskich pielegniarek i 2 polozne. Ja tez z tego wzgledu wybralam ten malenki szpital niz duzy w miescie. Wszyscy sa tam bardzo mili i polozna z ktora rozmawialam byla z Indii wiec fajnie sie dogadalysmy ;-) Dowiedzialam sie ze do okolo 36 tygodnia musimy szczegolnie na siebie uwazac, odpoczywac i spacerowac. Koniec z myciem okien i wiekszymi porzadkami. Aby Dzidziusie Nam sie za wczesnie nie urodzily. Do dziewczyn mieszkajacych w Niemczech i zainteresowanych Akupunktura to cena wynosi okolo od 25-do 30 Euro za jedno spotkanie. Ale WSZYSTKO zalezy od poloznej, pod co napisze te zabiegi i wtedy kasa za to placi. W tym szpitalu do ktorego sie zapisalam, jest taka oferta dla kobieta tam rodzacych ze placi sie za spotkanie tylko 5-euro! Na dzis mam dosc szpitali i lekarzy brrrr...! Powiem Wam ze jak tylko wchodze do tego szpitala to zaraz robi mi sie slabo. Uwazajacie na siebie i dbajcie o siebie Kochane! Caluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziś tak cichutko tu u nas, że zaczęłam czytać lipcówki i sierpniówki :) A tam dziewczyny już się sypią :D Wracając do mam to moja jest kochana, czasem się wymądrza jak to mama, ale nie narzuca ani nie wtrąca się. Część rad można wykorzystać a inne poprostu wypuścić drugim uchem hehe Ale za to moja teściowa ... Lubię z nią spędzać czas - nawet więcej z nią przebywam niż mąż hehe ale ona uwielbia rządzić - tylko, że ja się nie daje i ją to wkurza i opowiada potem, że ja to jej na złość robie. No cóż zrobić. Teraz to ma pretensje, że chcemy dać małej na imię Roksana, mimo że jej się nie podoba. Mówi, że to nietylko nasze dziecko i powinnam uwzględnić to czy innym się podoba. Bo ona ma tyle koleżanek i żadnej się nie podoba. No masakra !!!!!!!!!! Zaczęła nawet mówić na małą Rexona !!!! Czujecie ??? W końcu już nie wytrzymałam i krzyknęłam wręcz, żeby zostawiła ten temat, że to nasze dziecko i damy tak jak będziemy chcieli ;) no i się obraziła. Znów będzie opowiadać, że jej na złość robię. Ale ogólnie to ją lubię hehe Izabelcia ja jak urodziłam Filipa to znajomi przychodzili co dzień do szpitala !!! Potem jak wróciliśmy do domu to też każdy dzwonił i zapowiadał że przyjdzie choć na chwilę. Ja, że taka \"cipka\" trochę jeszcze wtedy byłam, to nie potrafiłam odmówić i szykowałam a to ciasto a to kolację. Teraz jak sobie przypomnę to się w głowę pukam, że taka głupia byłam. Teraz na pewno z tydzień, dwa po porodzie dopiero zgodzę się na wizyty znajomych :) No bo rodzina wiadomo przyjdzie do szpitala :) Uciekam mężusiowi obiadek naszykować, bo zara przyjedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj faktycznie tu cichutko czasami!! ja malo pisze bo o czym!!do lekarzy nie chodze, proboje sie omowic na usg ale tam sie dodzwonic to jak cud jedynie z pomiarow brzuch wynika ze maly idzie po tej najwyzszej lini! a tak poza tym szukamy mieszkania i nie wiem gzdie bede rodzic!!-super poza tym ciagle jakis problem wychodzic-mozna oszalec-same nerwy zero relaksu! pokupilam w koncu kilka ubranek ale obawiam sie ze za duzo mam tych najmniejszych!z wozkiem nie wiem nic a co do pokoiku dla dziecko to dziecko bezdie z nami w pokoju tylko ze w lozeczku, nie wyobrazam sobie nocnych wedrowek do innego pokoju, zreszta tego starszego trzeba najpierw wyeksmitowac! skurczy jako tako nie mam ale zaczyna mi twardniec brzuch tak bez boli bo wczesniej to mialam z bolami, na dodatek sprwdzalam sobie szyjke tak delikatnie to jej nawet nie moge dotknac tak sie skrocila-wczesniej moglam-wiecej nic nie sprawdzam bo sie nie bede denerwowac boje sie czy mi sie nie otwiera bo ostatno o tym czasie zaczela, na dodatek czasem czuje jakby mi wszystko szlo na dol boje sie ze nie dotrzymam tego 40 tyg -chcialabym sie pomylic! ja jestem tu bez rodzicow wiec nikt mi sie wtraca i zrezygnowalismy z przyjazdu tescia na czas porodu damy rade sami! pozdrawiam was i milego, spokojnego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,ja dzisiaj nie za dobrze sie czuje,obudziłam sie z bólem gardła dokładniej to mnie tak drapało no i sobie zajechałam do apteki i dali mi Homeogene lek homeopatyczny,ale że jakos na mnie nie działa bo nadal mnie drapie:(a do tego jeszcze kaszle,chyba będe musiała wypróbować płukanie wodą z solą,ble a tego nienawidze! Ja też nie wiem ile wazy mój mały i ile mierzy,bo już długo nie miałam robionego usg,a następną wizyte mam 5 sierpień to mam nadzieję,że już w końcu się dowiem. Evi zazdroszcze ci że już za dwa tygodnie!,ja już się nie moge doczekac kiedy będe mieć koniec i maluszek będzie z nami:) Co do odwiedzin to bardzo bym chciała żeby zaczęli chodzic dopiero tak po minimum 3 tygodniach,ale umnie to raczej nie możliwe i zapewne pierwsi będą już zaraz po moim przyjeżdzie ze szpitala,oprócz tego mieszkam z tesciami i szwagierką,która ma dwuletnią córeczke,to raczej sobie nie odpoczne od ludzi. Mam pytanie boli was też bodbrzusze przy schylaniu,bo mnie tak,albo jak siedzicie i chcecie się schylic.Może mały wtedy za mocno uciska w dół.? Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem wam szczerze jestem w niezlej formie, bo dzis np spedzilam ponad dwie godziny canoeing :) nie bylo za goraco, na pare minut wyszlo sloneczko, takze jak dla mnie to super. ale obiecuje...juz wiecej nie bede robila takich wycieczek :) mama...powiem szrzecze,ze moja mama wychowala czworke dzieci, ma jak do tej pory trojke wnuczat....i jest jakos tak dziwnie nastawiona. to znaczy wezmie wnuki na kolana na zdjecie itd,ale jak np moja siostra potrzebowala ktoregos z moich rodzicow do opieki nad wnukiem to zawsze moj tato jechal i opekowal sie np przez 6 godzin. moja mama w ogole. takze teraz jak rozmawiam z nia przez telefon (kilka razy w tygodniu) to tylko zapyta jak sie czuje. zero rad. to ja sie wypytuje czy miala rozstepy, czy karmila piersia itd. sama nie wiem....jest taka kochana i pomocna, lubi wszystko wiedziec,ale w sprawie wnuczat jakos schodzi na drugi plan. tesciowa...zero rad, powiedziala,ze bedzie brala na spacery i bedzie robila pranie. takze pozyjemy zobaczymy, czy bedzie dzicinka sie opiekowala jak pojde do pracy. mam wrazenie,ze nie, bo w Stanach raczej dziadkowie zadko sie opiekuja wnuczkami. Ale kiedy ludzie sa starsi nie oczekuja od dzieci,ze sie nimi zaopiekuja, tylko od razu do domu starcow. nawet moja tesciowa (64 lata) nie mysli abysmy sie nia opiekowali na starosc. ok...zabieram sie do spisania pytan do mojego lekarza i do szpitala, bo teraz to czas ucieka szybko,a nie wiem kiedy bede miala nastepna wizyte. milych snow...bo pewnie juz wszystkie smacznie spicie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie o poranku,jak tam wasze maluszki?:)Ale dzisiaj miałam noc,poszłam spać o 23.00,obudziłam sie o 3.00 do ubikacji i nie mogłam zasnąc,poprostu byłam już wyspana,do tego obudziłam się z okropniejszym bólem gardła i kaszlem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Witam wszystkie mamusie iMalenstwa:D Ja zaraz ruszam do lekarza... Zobaczymy co mi powie:) Zobaczymy tez czy pozwoli mi na lot do polski:P Acha... Musze Wam sie pochwalic ze kupilam wczoraj sobie samochodzik:D Fiata Pande:D Dzisiaj wiec mam dzien zalatwiania po lekarzu i to autobusem:P Tutaj niestety posiada sie ubezpieczenia na osobe a nie na samochod😠 Wiec nie moge nim jeszcze jezdzic:P A za tydzien przeprowadzka:P:) Caly czas na wysokich obrotach:) Odezwe sie po lekarzu:) Marlena-kuruj sie :) Herbatka z miodkiem i cytrynka:) PS. A tak na marginesie to pogoda u Nas pod psem:(:P Mam nadzieje ze jak sie juz przeprowadzimy to znajdzie sie jakies pare ladnych dni zebysmy mogli grilla zrobic:) Milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , U nas pogoda idealna - chłodno ale nie pada. Jest przynajmniej czym oddychac. Ze spaniem mam problemy, czasami nie mogę długo zasnąć, o której nie zasnęłabym to zawsze budzę się ok 3, później juz budzi mnie \"kaszlący teść\" o 5 dokładnie, o 6 budzi mnie walenie dzwonów z kościoła, a później już śpię do 9. Ale i tak wstaję mocno wk.... , mam już dość mieszkania z teściem i siostrą męża. Irytuje mnie wszystko... do południa kuchnia i łazienka zajęta bo siostra E. rządzi. Nic nie mogę zrobić !!! W całym mieszkaniu syf - bo wszyscy myslą że skoro siedze w domu to będę gotować, prać i sprzątać. Kurde ... wanna jest taka brudna że rzygać sie chce ( ja myje wannę 2*tyg. mimoże sama wchodze pod prysznic) ja nie wiem jak to będzie przy dziecku. Dzis odmówiłam gotowania obiadu, bo umówiłam się z koleżanką w restauracji, to siostra E. się obraziła i ugotowała zupę - taką śmierdząca że się wytrzymać nie da. A najbardziej śmierdzi u mnie w pokoju - jakaś taka głupia wentylacja jest. Fuuuuu..... i wogóle jest do d.....!!!!! Jak tylko urodze to sie stąd wynoszę ---> do mamy. Mam nadzieję że wy macie lepsze humory --- bo ja mam taki że tylko mordować. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko no nie dziwie się,że masz zły humor,ja też bym była wsciekła na twoim miejscu,rodzinka powinna być na tyle wyrozumiała i pomagać ci,w końcu jesteś w ciąży,może porozmawiaj z mężem to on im coś powie.Ja dziele kuchnie z tesciową i kazdy sobie sam gotuje,nawet sobie nie wyobrażam jakbym miała wszystkim gotowac i łazienke też mamy razem to myjemy ją na zmianę.Ja też ostatnio miałam takie dni że wszystko mnie wkurzało i sobie tylko myslałam,niema to jak mieszkac sobie samemu,no ale nie kazdemu to jest dane. Brutta gratuluje zakupu autka:)no i kuruję się za chwile chyba zabraknie mi cytrynki i chyba będe musiała do sklepu iść. Umnie dzisiaj poprawa pogody jak narazie słoneczko swieci i jest dosyć ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katahrin
Witajcie:) Ja miałam dziś fatalną noc... Położyłam się późno, tłukłam się jeszcze półtorej godziny, wstawałam, jadła, piłam, kilka razy odwiedzałam WC. Mąż masował mi nogi... Zasnęłam koło 2, o 3 już wstałam... Ale byłam zła na siebie. Chciałam nawet odkurzać, ale mieszkamy w bloku... A mąż i Kubuś spali... Rano zaś spało mi sie dobrze, a tu syn o 7 pobudkę zarządził... I masz ci baba placek:) Z tym mieszkaniem samemu. Jasne, że fajnie. Ale,... no właśnie... Od roku mieszkamy na swoim i czasem mnie coś trafia, jak muszę sama siedzieć z Młodym w domu. Jest ok, gdy idę do pracy, czy gdy ktoś nas odwiedza, ale czasem cały dzień... aż mąż wróci z pracy. Ostatnio spakowałam Młodego w samochód i pojechałam na wieś do babci... na co mój małżonek: już dawno się ze swoją mamą nie kłóciłaś... Dzisiaj popołudniu też jedziemy na wieś> na cały weekend. Pozdrawiam i życzę lepszego humoru niż ja mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki kochane :) Ja dziś poleniuchowałam w łóżku do 11, dałam tylko o 8 synkowi śniadanko i dalej w kimono :) Jak dobrze, że jest już w miarę samodzielny tzn. sam się ubierze, sam się pobawi i mamusi da pospać ;) Strasznie słabo się czuję, nic mi się nie chcę :( Już po 14 a ja dopiero sie ubrałam i zupę wstawiłam. No masakra !!! Oby to przejściowe było, bo tyle mam jeszcze do zrobienia. Cieszę się, że weekend, bo męzuś będzie w domku :D A tak mało czasu ostatnio ze sobą spędzamy :( Marlena kuruj się kochana i wygoń to choróbsko 🌼 Słonko współczuje Ci serdecznie 🌼 Brutta daj znać co tam u lekarza :) no i gratuluję kupna autka 🌼 Jejku może się zmuszę do umycia okna, choć nie chce mi się strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki, widze ze wszystkie jakos nie abrdzo w humorze jestescie...Moze to ta pogoda i ostatni trymestr..hmmm?? Slonko wspolczuje, szczegolnie kaszlacego tescia, bo wiem jak takie kaszlenie denerwuje a przeciez to nie wina tego co kaszle tylko jakiegos chorobska :) Ja tez mam problemy ze spaniem, ale zwiazane z dretwieniem rak i takim dziwnym uczuciem bezwladu konczyn!!! Nie daje mi to zasnac. Wczoraj tak sie meczylam od 5 rano prawie do osmej, a o 8.30 musialam wstawac do lekarza. Potem po wizycie jak padlam to spalam dwie i pol godziny :) A moja lekarz stwierdzila, ze to dretwienie to moze byc od zatrzymywania wody w organizmie ale nic mi na to nie poradzi i jedynie srodki nasenne moze mi zapisac!!!! Wyobrazacie sobie? A ja szczerze watpie czy to woda w organizmie bo bym byla spuchnieta chyba,co? Moze to przez magnez albo co...Miala tak ktoras??? Blagam dziewczyny pomozcie, bo sie wykoncze. A tejmojej lekarce juz zupelnie nie ufam i nie wierze bo olewa mnie strasznie a teraz jeszcze na urlop idzie i nastepna wizyte mam dopiero 14 sierpnia!!! Przynajmniej moj maz sie bardzo stara i zalatwil kontakt do polskiej poloznej, podobno bardzo milej. Musze sie jakos z nia umowic na kilka godzinek porad oddechowych i cwiczen tp. i oczywiscie na opieke po porodzie. Na szczescie tutaj 10 dni opieki poloznej po porodzie jest zapewnione i w zasadzie bezplatne :) :) Ja jak sie juz odezwe to tylko narzekam :) Mam nadzieje, ze mi wybaczycie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! mam już meble w domu, jeszcze ich nie widziałam, bo siedze w pracy, ale cieszę się, że sa szybciej niz sie spodziewalismy:) już teraz to z górki i mieszkanko będzie gotowe na przyjście na świat Oliwki:) słonko strasznie współczuje ci sytuacji mieszkaniowej. brutta gratuluje zakupu! marlena kuruj się, bo kto to mysli latem chorowć! cos wszystkie ostatnio w bojowych nastrojach :) ewunienka niestety nie wiem co z tym drętwieniem, może masz jakiś ucisk na kręgosłup, na to by wygladało, a lekarka faktycznie lekceważąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MAMY!!!! GRATULUJE ZAKUPU AUTA!!! WSPOLCZUJE MIESZKANIA Z TESCIAMI(CHOCIAZ ZNIKTORYMI DA SIE WYTRZYMAC)-JA TAKICH NIE MIALAM, TERAZ MIESZKAMY SAMI ALE 2000 KM OD DOMU I SAMOTNOSC CZASAMI DOSKWIERA, ALE COS ZA COS!! JA FIZYCZNIE W MIARE SIE CZUJE CHOCIAZ OD KILKU DNI BOLA MNIE RANO ALBO NERKI ALBO KREGOSLUP Z TYLU-TRUDNO OKRESLIC CO TO I MAM TAKI UCZUCIE JAK NA MIESIACZKE ALE JAK WSTANE PRZECHODZI! Z TEGO CO WIEM TO CZASAMI DZIECKO POTRAFI GDZIES TAM UCISKAC NA NEWRWY I MOZE POWODOWAC WLASNIE DRETWIENIA Z REGULY NOG!ALE NIE IWEM!A NA SKURCZE LYDEK TO POTAS I CYNK MNIEJ MG. TERAZ JAK NIE CHODZE DO PRACY TO MNIEJ SPIE POPOLUDNIU I NAWET MI KREW NIE LECI Z NOSA, WIDOCZNIE JAK PRACOWALAM TO BYLAM ZA BARDZO PRZEMECZONA!TU W ANGLI JESZCZE ROK SZKOLNY ALE DO WTORKU I W KONU POLEZE CHOCIAZ GODZINE DLUZEJ!! POZDRAWIAM I MNIEJ STRESOW CHOCIAZ JA PSYCHICZNIE JESTEM DO NICZEGO!!!!!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff ... to sobie ponarzekałam, wiecie - staram się myśleć pozytywnie: niedługo odbieramy własne mieszkanie, ale to czekanie mnie dobija i czasami pękam. A nie mam się komu wygadać ... miałam dzis zły dzień. Teraz mi juz przeszło (fakt, była u mnie koleżnaka, to też sie wygadałam) a druga sprawa to taka,że siostrunia męża pojechała do pracy - kiedy jej nie ma to czuje sie duzo lepiej i swobodniej. Ale jutro do południa będzie powtórka z rozrywki - sobota - będę musiała szorować łazienkę, inaczej sie poobraża,. Eh ... chyba to oleję - wszytstko mnie boli, kręgosłup i krocze, nie sądze abym dała radę myć podłogę na kolanach. Ok, juz nie narzekam, dziekuję za miłe słowa, będziemy dzielne z Lenką - takie postanowienie. Brutta - gratuluję zakupu. trzymajcie się Mamuski, buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Juz po wizycie... Lekarz mnie tylko zbadal i jak to okreslil wszystko jest pozamykane:);) Co do obrocenia dzieciatka to jeszcze kazal mi sie nie martwic i zostawic Malenstwo w spokoju, niech sobie bryka:D Wypisal mi tez zaswiadczenie do samolotu:) Teraz tylko czekac na spadek cen za bilety i za tydzien bede w Polandii:D A tak miedzy nami to jestem troszke zla bo sie okazalo ze moj lekarz zjezdza na stale do polski😠:P Najgorsze to ze kazal mi sie zapisac na za 4 tyg. a recepcjonistka do mnie ze Doktora juz wtedy nie bedzie😠 Uwazam ze powinien mnie o tym poinformowac no ale coz... Trudno uczyc ludzi manier:P Dzieki dziewczyny za gratulacje co do samochodziku:) Mam nadzieje ze tak jak ladnie wyglada tez tak bedzie chodzil:D Slonko-olej wszystko i naprawde poloz sie dogory D>>>>>:D To jest Twoj ostatni czas na relaks i korzystaj z niego:) Nie przejmoj sie innymi... Glowa do gory..:) Kathrin-pytalas kiedys o przepukline pepkowa??? Moja kuzynka ja ma... Nabawila sie jej przy pierwszej ciazy a teraz w drugiej dopiero wyszla... Ma ja poniewaz Stasiu byl duzy... Urodzila malego smoczka:)4500:P Teraz tez bedzie miala duze dzieciatko i poraz kolejny cesarka... Jak sie nie myle to jej powiedzieli ze mozna usunac to operacyjnie ale juz nie bedzie mogla byc pozniej w ciazy bo jak cos to jej to powroci... Ale nie wiem jak to jest do konca... Musialabym sie jej dopytac jak chcesz uzyskac jakies informacje... A do wszystkich pozostalych mamusi.... To chyba ten trzeci trymestr dziala na nas drazliwie...:) Ja tez osoba zazwyczaj ze stoickim spokojem nie trzymam nerwow na wodzy:P:) Za to Moj sie zrobil pokorny jak baranek a powiem Wam szczerze ze do takich nie nalezy:) Pocieszmy sie ze to juz blizej niz dalej:D Evi juz tuz tuz... Chcialabym byc na jej miejscu:) Milego wieczoru:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie dawno sie nie odzywałam bo miałam załatwiania spraw co nie miara :-(ale teraz juz jestem na luzie .Mam pytanie czy ktoras z was tak miała że przy chodzeniu ciągnie was cały doł brzucha?czuc przy tym jak by sie siusiu chciało niesamowicie,a tak pozatym to zasypiam o 3 nad ranem bo nie moge sie ułożyc do snu śpie tylko na lewym boku lub na siedząco masakra plecow nie czuje. Evi-fajnie ty niedługo juz przytulisz swoje maleństwo jak znosisz juz tą końcowke nie masz parcia na siusiu bo ja w poprzedniej ciązy pod koniec miałam problem z trzymaniem moczu:-( obym teraz tak nie miała.pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra ja tak mam jak leze badz siedze jest ok a jesli troche pochodze to wlasnie ciagnie mnie dol brzucha i jest uczucie jakby siku sie chcialo.mam to od jakiegos tygodnia.ale chyba to jest normalne moja kolezanak tez tak miala pod koniec ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja też mam takie uczucie ciągnięcia w dół i widać już że mi się trochę brzuch opuścił i zmienił trochę kształt - jakieś 2 tygodnie temu zauważyłam. Pewnie dlatego że Dawid jest już gotowy do startu główką w dół.........:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.anita.com/de/de/148,3,0,0,39123__products-detail.htm Witam Dziewczynki! Jak tutaj cichutko :-( forum ledwo sie rusza. Meldujecie czesciej co u Was i jak sie czujecie... Myszka fajnie ze Jestes :-) Wyzej wkleilam link . To pas dla kobiet w ciazy , ktory polecila mi lekarka wlasnie na bol w dole brzucha. Odciaga kregoslup i podnosi brzuszek ale nie uciska. Podobno jest rewelacyjny i bardzo lubiany przez kobiety w ciazy. ewunienka24 Jaki to olejek do kroczo dostalas od swojej poloznej. Jak sie nazywa? Ja tez bede musiala o cos takiego sie upomniec. U mnie juz teraz wizyty co 2 tygodnie. Pozdrawiam Wszystkie Dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×