Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

dziewczyny nie dziwcie sie, że po sztucznym mleku dzieciaczki spia po 7, 8 godzin, mi pediatra wyjasniła, że mleko sztuczne dłuzej jest trawione i na dłuzej pozostaje w zołądku wiec dziecko nie odczuwa głodu, a mleko matki jest szybciej przyswajalne przez organizm i szybciej trawione, dlatego głodomorki częściej się domagaja, co nie oznacza wcale że sie nie najadaja, po prostu na krócej im wystarcza. karro jesli jest to tylko biały nalot na jezyczku to nic groźnego, to od mleczka zwłaszcza po jedzeniu, ale jeśli sa to krostki białe i czerwone i w całej jamie ustnej to plesniawki, z domowych sposobów znam jeden skuteczny, acz kontrowersyjny, zrobisz jak uwazasz. musiałabys włozyc małemu pieluszke tetrowa i jak nasiusia w nia, wytrzec mu mokra pieluszka jame ustna,zetrzec te pleśniawki, wiem że to dosc dziwne ale to sposób naszych babc. moja mama kiedys zrobiła tak córci mojej cioci i przeszło po 1 razie. eryka ja też mam mętlik z tymi szczepieniami, a my juz we wtorek mamy 1 szczepienie. faktycznie jakby się chciało zaszczepic szczepionka skojarzoną plus rotawirusy plus pneumokoki to chyba z 800 zł tzreba wydać. moja pediatra zalecała mi pneumokoki, a z kolei wszyscy strasza teraz rotawirusami. pneumokoki plus szczepionka skojarzona to juz ponad 400 zł i w sumie na to się zdecydowalismy, ale mam cały czas mętlik w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASINSKA- Spróbuj może podawać ten Enfamil tylko na noc a w dzień przystawiaj do piersi... Mamo Niny- wit D3 najlepiej małej wkrapiaj wprost do buźki. -pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie i ich pociechy! karro - mysmy musieli wymyslec jakies imie funkcjonujace w polsce, na ukrainie i w anglii, tak wiec maks dostal imie po moim dziadku-niemcu :) drugi dziadek niemiec nazywal sie reinhard i jego kandydatura nie zostala wzieta pod uwage :)) na drugie ma mikolaj - mialo byc na pierwsze ale nazywalby sie tak samo jak tesc co na ukrainie nie jest przyjete... mamo huberta, pocieszylas mnie - myslalam ze tylko mi dzidzia robi takie numery - maksa karmilam jeszcze w kurtce, przed samym wyjsciem na spacer, a pol godziny pozniej wjezdzalismy do parku "na syrenie". no i nie mow mi, ze aura nie sprzyja, jak trzeba to mus. no, cycek troche zmarzl... :) kasinska28, mnie tez trafia, szczegolnie nad ranem, jak maly se znajduje czas na delektowanie sie mleczkiem i przysypia przy cycu, heheh. mam nadzieje, ze dzieciaki szybko podrosna i wtedy bedziemy tu dyskutowac o cenach garniturow i sukienek slubnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) mój głodomorek chwilowo jeszcze śpi :) ale czekam aż sie obudzi i zje i ja też wtedy pójdę spac, to bedzie ostatnie karmienie przed moim pójściem spać :)... kompałam go z mężem dzisiaj po raz pierwszy, nie lubi tego, bo nie lubi byc goły...straszny zmarzluch z niego...darł się strasznie - ale tylko go ubraliśmy i nastała cisza :D Mamo Huberta i Oliwki - on na serio wygląda na takiego dużgo dzieciaczka?... no to nieźle, no i chyba dużo zjada bo 120ml co 3-4 godz... :) kurde obudził się...dopiszę resztę później...pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chcialam sie pochwalic ze moj Maks dzis przespal w swoim lozeczku pierwsza noc :) dopiero o 7 rano wzielam go do lozka bo szczerze mowiac sama sie chcialam troche potulic, stesknilo mi sie :) :) Wieczorem po karmieniu dawal koncert, nie pomagalo zadne noszenie lulanie spiewanie ani nic wiec wlozylismy go do lozeczka zeby sie wyplakal .. sluchajcie nie wiem sama ile sie darl bo bylam tak padnieta ze sama zasnelam. Bylo to kolo wpol do pierwszej w nocy, jak zasnal po tym darciu tak obudzil sie dopiero na karmienie po czwartej i potem kolo siodmej (wtedy juz zostal ze mna w lozku). Potem sie obudzil 9.30 nakarmilam go i dalej spi wiec mam pare minut na kawke :) Zobaczymy jak bedzie dzisiaj bardzo bym chciala zeby sie nauczyl spac u siebie .. trudno przezyjemy troche darcia wieczornego ;) Mamohuberta on ma takie biale plamki na jezyku i to nie jest nalot z mleka bo nie schodzi jak potre pielucha .. najgorsze jest to ze strasznie sie denerwuje i placze przy jedzeniu, ciagle wypuszcza sutek i w ogole to wyglada jakby go bolalo .. karmienie teraz to przeprawa. A o sposobie z siuskami slyszalam ale jakos nie moge sie zdecydowac, nie wiem sama boje sie o jakies bakterie w moczu, jakos ogolnie mi sie ten sposob nie usmiecha Onyx my tez szukalismy chcielismy imienia miedzynarodowego bo ja Polka, Nels Amerykanin a mieszkamy w Szwecji :) :) Ha ha a zmarznietego cycka tez nieraz przerabialam ;) tez staram sie karmic przed samym wyjsciem i czasami przespi na spacerze 2 godziny a czasami po 40 minutach wyje jakby nie jadl pol dnia .. Ja nadal probuje nauczyc smoka ale z marnym rezultatem .. Pozdrawiam laski i zycze milej soboty :) Ide troche ogarnac zanim maly terminator wstanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Moj maluch spi a ja odciagam mleko... Dziewczyny czy ktoras tez odciaga mleko pompką? bo miałabym pytanie odnosnie czestosci ... Moj Mikolaj dzisiaj konczy 10dni... kiedy mozna byłoby go wyprowadzic w wózeczku na spacerek?... Mikołajowi tez nie smakuje herbatka koperkowa, mam taka z hippa od 1tygodnia... i na jezyku i dziąsłach tez ma biały nalot, musze sie temu przyjrzec blizej... pozdrawiam chwilowo i miłego dnia zycze...:) 🌼 Monika_28.......29........28.08...........Nikola BETTY83.........24.........1.09............Kuba/Alicja aga(Gaga).......26.........18.09...........Filip aga...............25.........19.09...........Jakub nina............. .30.........19.09 ..........????? Misiaewelka.....25………... 22.09..........Konrad munka82.........26.........28.09..........Maurycy/Melani a< br Imię.Mamy.......data.porodu.....imię.Dziecka ....waga.....wzrost Barwy Jesieni....24.07.2008........Mikołaj...........2000 ........47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia ............2500.........47cm Evi_22.............03.08.2008.........Emilka...........2 950. .......54cm katharin...........22.08.2008..........Maciej.........33 90. ........52cm Izabelcia78.......23.08.2008.........Sophia...... ....2800........53,3cm Koug................23.08.2008........Emilka..... ......3245.........54cm mrs_ziec...........23.08.2008........Ola...............3 250.. .......54cm wiewiorka2004....24.08.2008........Kubuś...........3500 ........56 cm SYLCIA 20..........28.08.2008.........Kris.............2620..... ...47cm sanday1.............31.082008........Mateusz........3000 .. .......55cm karro................01.09.2008........Maks............2 790.........47cm MaMani.............02.09.2008........Kornelek........3,7 70. .......53 cm Słonko_26..........02.09.2008.........Lena Emilia....3440 .........56 cm magia_...............04.09.2008........Nicole-Julia... 3880...........54cm kasinska28..........05.09.2008.........Mateusz......275 0 .........53cm el79..................06.09.2008.......Arianna.......... 3230.........50cm mamahuberta.......09.09.2008.......Oliwia...........3050 .........53cm majka28............10.09.2008........Amelia...........29 20 .........52cm ewunienka24.......11.09.2008.......Amira............3340 .. .......53cm Dafodilek...........12.09.2008........Karolek..........3 400........55cm MartaObdarta.....12.092008........Weroniczka....3550.... ......55cm kate562.............13.09.2008........Marta...........37 20........ myszka5..............14.09.2008.......Dawid...........41 00........54cm sandra27..............18.09.2008.......Damianek.....3900 .........56cm marlenaaa.............18.09.2008.......Damian........337 0.........56cm eryka...................18.09.2008......Blanka.........3 920..........56cm ewa.z14...............20.09.2008.......Miłosz.........43 50..........61cm magdae................30.09.2008.......CYRYLEK.......350 0.........53cm tulipusia spóżniona..05.10.2008.......Antek..........4240.........57c m brutta................06.10.2008.......Francesco....350 0...........49cm oleniga...............08.10.08.......Mikołaj Marcin......4360.......62cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutta i Tulipusia gratuluję synusiów :) bo jeszcze nie miałam okazji :) cieszę się że już wszystkie mamy swoje szkraby...jeszcze raz GRATULACJE I DUZO ZDRÓWKA :) 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga ja bylam z mala na pierwszym spacerku jeszcze w szpitalu w drugim dniu zycia wiec mysle ze spokojnie...tylko zaczynaj od krotszych-pol godzinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki! wczoraj chciałam przechytrzyc moja gwiazdeczkę i po 18 nie dawałam jej zasnąć, zabawiałam ją jak tylko mogłam, była wymeczona, ok 20 wykapalismy ja i mielismy nadzieje na szybkie zaśnięcie, ale sie przeliczyliśmy poszła spać o 24. czyli dzień jak codzień... dziś tez urządziła sobie maraton spania, spała od 14 do 19:15 z przerwa na jedzenie na spiocha. więc pewnie dziś też pójdziemy spać koło północy. born tylko nie przesadź z tym nabiałem żeby maleństwo nie dostało skazy białkowej. chciałam tez was zapytać czy kupujecie dla waszych pociech takie grube zimowe kombinezony, czy raczej kurteczki na zimę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Mamo Huberta i Oliwki- ja już kupiłam mojemu synkowi kombinezon na spacerki, moim zdaniem nie jest bardzo gruby, już teraz mu go zakładam w chłodniejsze dni, później będę go cieplej ubierac pod spód i myślę, ze będzie ok. Plus ciepły kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo huberta, mysmy dostali 2 kombinezony a ja w miedzyczasie kupilam taka dluzsza kurtke. nie wiem sama co lepsze, okaze sie pewnie w ciagu zimy. znam sie na troche starszych maluchach, takich dwuletnich. zawsze mam wrazenie, ze niemowlaka ubieram albo za cieplo, albo za lekko :( a maks ma katar, ktory utrudnia mu oddychanie, wiec przed kazdym spacerem jest wojna z mezem, ze zmarznie. maz by go ubral w polowe ciuszkow, hehe. sama nie wiem... jak sprawdzam karczek to nie jest nigdy spocony ani zimny, za to lapki zawsze chlodne, nawet w rekawiczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni wieczor:) Francesco spi a ja czekam na moich rodzicow...:) Dzisiaj przylatuja:) Prawie trzy tygodnie tutaj beda:) Wczoraj moj zrobil super kolacje... Pene z lososiem;) Mniam... Niestety efekt dzisiaj nie najlepszy... W srodku byla starta cebula i maly ciepi dzisiaj caly dzien... Robi ładne kupki ale strasznie sie przy tym meczy... Glupia jestem..:P Ja nie podaje zadnych herbatek ale sama pije herbatke z kopru i rumianku... W szpitalu tez naczylam sie pic herbate z mlekiem i jakos mi to weszlo w nawyk...:) Co do kombinezonu to tez wlasnie dwa dostalam ale nie wiem czy one sa strikte zimowe... Planujemy leciec do polski na swieta... Musimy sie wiec zaopatrzyc w cieple ciuszki... Tutaj jakis zim strasznych nie ma... Oleniga-dziekuje i rowniez Ci gratuluje:) W koncu sie doczekalysmy Naszych Skarbow:D Ja prawie mialam cesarke bo Francesco byl zle twarzyczka odwrocony i nie mogl sie przdostac przez kanal ale w ostatecznosci skonczylo sie tylko na proznociagu... Strach byl ale wszystko skonczylo sie dobrze:) Malo mnie tu ostatnio:) Widze doszlo kilka nowych mamusi:) Serdecznie pozdrawiam:) Mamahuberta-widze ze Ty najbardziej wytrwala jestes na forum:) Teraz jak rodzice beda to pewnie tez was czesciej bede odwiedzac:D Milego wieczoru:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz w domu! hurra! przez dwa dni pracowalam...tyylko 12 godzin dziennie, z przerwami tylko na karmienie lub odciaganie. nick byl ze mna w pracy, w hotelowym pokoju i razem z Zoska ogladali filmy,grali w play station i spali :) kombinezony...my mamy dwa z polarku i jeden zimowy. tylko ze u mnie problem, bo jak jest nawet zimno na dworze, to gdziekolwiek jedziemy to ja zazwyczaj i tak ich nie zakladam. mala ubrana jest w body z dlugim rekawkiem i w pajacyka. przykrywam kocykiem i do samochodu. razubralam ja w polarkowy kombinezon i po pol godziny jazdy samochodem, sprawdzam jej szyjke i glowke a tam doslownie mokro. bylam w szoku, bo po raz pierwszy ja przgrzalam. ogolnie to ja ja chyba lekko ubieram, czasami nawet bez czapeczki. ide sie przespac, bo u mnie 15, mala mi zasnela i ja troche zmeczona, bo ostatniej nocy spalysmy na tym samym lozku, a ona....gada cala noc!!! doslownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia ale ci fajnie :) tez bym chciala do pracy z powrotem, na pewno nie na caly etat teraz jak jest dzidzia ale wyskoczyc na 2 dni w tygodniu byloby super .. Sluchajcie wczoraj kupilismy malemu hustawke - najlepszy zakup w moim zyciu ;) po raz pierwszy jak nie spi moge go odlozyc i nie placze .. http://www.toysrus.com/product/prodpop.jsp?LargeImageURL=http%3A//TRUS.imageg.net/graphics/product_images/pTRU1-2787694dt.jpg&displayTab=enh&productId=2265072&totCount=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzalam tylko czy link dziala - w kazdym razie buja sie w tej hustawce i gapi na rybki a ja w koncu mam chwile zeby np umyc zeby czy isc siku (albo napisac do was) ;) wczesniej moglam go tylko odlozyc do lozeczka lub wozka i tam sie widocznie nudzil bidolek bo zaraz byl ryk na rece .. Musze mu jeszcze sprawic lezaczek bo ta hustawka za wielka jest zeby ja ciagac ze soba Ja mam kombinezon z polaru w ktory ubieram malego na spacery do wozká a do samochodu tak jak Izabelcia tylko przykrywam kocykiem Oj znudzila sie hustawka :P to pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro ja tez mam hustawke i powiem ze sie rewelacyjnie sprawdza. Jak juz niczym sie jej nie da uspokoic to zazwyczaj hustawka pomaga do tego jakas melodyjka i karuzelka i na jakis czas spokoj a czasami nawet zasnie na 2 godz tez uwazam ze to dobry zakup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniłek
karro mi pediatra i połóżna mwiły ze na pleśniawki można stosować fiolet gencjanowy. w pl kupuje się to bez problemu. są dostępne dwa roztwory: na bazie siprytusu stosuje sie do pępka a na bazie wody - taki mocno rozcieńczony do przemywania buzi w przypadku pleśniawek lub do kąpieli przy silonych potówkach. kolor ma, jak nazwa wskazuje, fioletowy. nazwa chemiczna chlorek szściomtylo-p-rozaniliny. ja uzywalam tego na sobie do płukania gardla po wycieciu migdałków. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anilek dzieki za porade ale ja niestety nie mieszkam w Polsce i tutaj w aptece nic bez recepty na plesniawki nie ma :( A to co jest na recepte niechetnie wypisuja bo tu sie uwaza ze najlepiej jak przejdzie samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate562
NA PLESNIAWKI najlepiej jak nasika na pieluszke i wytrzec tym język.Moja mama tak zrobiła mnie i bratu po jedny m dniu juz ich nie bylo.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! brutta przyzwyczaiłam się klikac na kafe, w końcu jesteśmy razem już prawie rok:) magdae ja mam vigantol roztwór0,5 mg/ ml (20 000 j.m./ml) dokładnie tak jest na butelce i daje 1 kroplę raz dziennie, nie wiem czy ci to coś pomorze. karro super że znalazłaś sposób na małego terrorystę;) pisałam ci że ja zadowolona jestem z leżaczka, także uważam że są to dobre zakupy, choć wcześniej wydawało mi się, że to zbędne gadzety. huśtawka tez jest super, ale ja chwilowo bankrutuję na szczepienia małej i na chrzciny :o ostatnio przezywam kryzysy tego nocnego usypiania, no ale cóż nie moge mieć aniołka 24 godz na dobe;) izabelcia podziwiam cię, że byłaś w pracy no i grzeczniutka ta twoja Zosia że dała ci popracować. ja raz zastąpiłam męża w sklepie na 2 godz i jednego klienta musiałam obsłużyć z małą przy piersi, wesoło było. buziaki dla was mamuski i dla waszych pociech. myszka, mamani gdzie jesteście?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje :) podaje link na Nk to w koncu zobaczycie jak wygladam :) fryzura nietwarzowa wiem o tym :( pani fryzjerka nie do konca zrozumiała o co mi chodzi :) włozy odrosna :) Moja córeńka spi i póki co jest zdrowa :) Uwielbia ostatnio lezec w łozeczku i gapic sie na taka karuzelke z misków :) Wit.D3 nie znosi podaje jej na łyzeczce bo do buzki bezposrednio to o matko jest masakra :) Wydaje coraz wiecej dziewków i smieje sie duzo :) pozdrawiam:) to my razem :http://nasza-klasa.pl/profile/3733949/gallery/15 a to jej reakcja na karuzele mame i tate: http://nasza-klasa.pl/profile/3733949/gallery/14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, jesteśmy tylko brakuje nam czasu na czytanie nie mówiąc już o pisaniu...... Dzięki za troskę :) Obiecuję jutro troszkę poczytać i na pewno napiszę co u nas. Rzuciłam okiem na Wasze wpisy i widzę, że nie tylko ja mam terrorystę.... Niedługo odstawię Dawida od piersi - w sumie i tak niewiele pił ode mnie i wciąż na butelce. Tym bardziej, że od 2 tygodni jest na Nutramigenie a ja na diecie bezmlecznej. Dawid dostał wysypkę na buzi (dość ostrą) no i lekarka tak zadecydowała, szczególnie że mój brat jest alergikiem. Chciałam go karmić długo piersią ale on nie może się nim najeść (albo wygodniej mu z butelki). Po nutramigenie wszystko mu zeszło, ale jak ja zjem coś co mu szkodzi to znów mu trochę wychodzi, dlatego podjęłam decyzje że lepiej dla niego i dla mnie jak przestane go karmić piersią. Tym bardziej, że już sama nie wiem co mogę jeść i w związku z tym prawie nie jem..... Nie mogę nawet masła jeść..... w związku z tym, strasznie schodzi mi skóra z dłoni i w ogóle brakuje mi rożnych witamin itp a na witaminach się nie da wyżyć..... Generalnie Dawid jest super, tylko bardzo mało śpi w dzień, czasem AŻ 3,5 godziny. Wieczorem zasypia około północy a potem po karmieniu nocnym nie zawsze chce zasnąć od razu :( Tempo jedzenia tez jest zastraszające.... przy piersi zasypia, przy butelce także... Mleko w ilości 100 ml potrafi pić 30 do 40 minut!! Wyobrażacie sobie?? W międzyczasie trzeba to mleko ponownie podgrzać, żeby nie pił zimnego. Czasem znowu jak zaciągnie to można oszaleć bo taką samą ilość wypija w 10 minut. No i to ulewanie :( Co do mnie to obecnie jestem na antybiotykach w tabletkach i na antybiotykach w zastrzykach (dożylnie). Zrobił mi się zator mleczny na lewej piersi i mam piękną twardą kulkę :( Na szczęście już chyba się poprawia Obiecuję jutro zajrzeć :) Buziaki dla Mam i Maleństw no i oczywiście gratulacje dla najnowszych Mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nie potrafię odstawić Młodego od piersi :( jest mi strasznie ciężko i przykro, chociaż wiem, że tak chyba będzie dla niego najlepiej....... Mam nadzieję, że nie robię mu krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ❤️ Nie zadreczaj sie !! Dla Dawidka na pewno jest lepiej miec zdrowa dobrze odzywiona mame. Po co masz nie dojadac i ciagle sie stresowac ze dziecku cos zaszkodzi ?? To nie bedzie dobre ani dla ciebie ani dla niego. Rozumiem ze jest ci przykro ale glowa do gory to naprawde nie koniec swiata, niejedno dziecko wychowalo sie na butelce (na przyklad ja) i ma sie swietnie :) Bedzie dobrze :) Ja mam za to inne zmartwienie - moj maly sie jeszcze nie usmiecha a skonczyl 7 tygodni .. martwie sie tym .. lekarka na wizycie 10 dni temu powiedziala ze moze zaczac pozniej bo urodzil sie 3 tygodnie przed terminem ale ja sama nie wiem .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro dziękuję Co do uśmiechów Twojego Maluszka to może lekarka ma rację i trzeba jeszcze troszkę poczekać? Nasz Dawid już się śmieje, najchętniej jak się go smoczkiem po nosie \"stuka\" albo jak mama robi śmieszne miny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały Potworek właśnie skończył męczyć butelkę (135ml w 40 minut) i sobie zasnął :) Co do Wit D3 to ja mam taka w kapsułkach typu twist off i podaję mu jedną dziennie (wyciskam do buzi) Planuję kupić nosidełko, bo czasem nic nie mogę zrobić bo jak od niego odejdę to zaraz mnie woła, a tak będę go miała przy sobie :) Najlepiej jakby ktoś cały czas był przy nim. Spać w łóżeczku nie chce, chyba że włożę go tam już śpiącego, w nocy śpi z nami w łóżku a w dzień najchętniej śpi w leżaczku.... Dziewczyny, czy Wasi Tatusiowie też Wam pomagają? My oboje ostatnio chodzimy po ścianach. On rano do pracy nie może wstać i wraca dość późno a potem stara się pomagać przy Małym, a ja jak próbuję się położyć jak Młody śpi to on chyba złośliwie się budzi..... Zresztą, jak on śpi to jest tyle innych rzeczy do zrobienia.... Ostatnio odkryłam, że jak jestem w kuchni to stawiam jego leżaczek na stole i on usypia przy dźwiękach.... okapu :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja .. jestem w kropce - moj Maks urzadzil sobie maraton spania jakis. Juz wczoraj nas zadziwil bo zawsze marudzi wieczorem tak okolo 21 - 24 zanim pojdzie spac, a wczoraj spal jak zabity od 20 do pierwszej w nocy. Nakarmilam go i spal dalej do piatej rano kiedy stwierdzil ze poryczy z godzine zanim pojdzie dalej spac ;) Potem obudzil sie kolo dziewiatej na jakas godzinke, cyca nie chcial, pokwekal troche i dalej spi jak zabity .. mam nadzieje ze zaraz wstanie bo mi cycki eksploduja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ja mam nosidelko i u mnie sie sprawdza, nie robi sie rzeczy rownie sprawnie jak bez ale sto razy lepsze to niz sleczenie przy kwekaczu i nic nie zrobione ;) Moj Nels duzo mi pomaga jak jest w domu, niestety glownie sa to weekendy bo w dni powszednie wraca do do domu dopiero kolo 20 tej .. a ze wstaje rano staram sie go w nocy nie budzic zeby sie wyspal. Ale ogolnie uwazam ze jest wzorowym tatusiem, nie mozemy na niego narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid też ostatnio nas zaskakuje - ale tylko w nocy jak już zaśnie około północy albo czasem wcześniej, to budzi się co 4,5 - 5 godzin, czyli zdarzy się nam tylko jedna pobudka w nocy. No ale on jest na butelce, a to trochę inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×