Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

onyx super zdjecie!!! Brutta ja tez ci nie pomoge bo mam corcie i na solarium nie chodze...aodrosty i tak musza poczekac az do Polski sie wybiore wiec tym sobie gflowy nie zawracam. Co do witamin to ja tez tylko D bo tutaj tak siedaje a K daja na kazdej wizycie u pediatry :) D podaje w tabletkach rozpuszcone na lyzeczce w odrobinie wody lub mleka. Moja tez ma od urodzenia w zasadzie krostki na twarzy ale i lekarz i polozna mowia ze to moje hormony. Poza tym ma powiekszone troszke piersi wiec kazali nie cisnac klatki piersiowej zeby jej mleko nie lecialo. To tez podobno normalne i zanika po jakims czasie samo. Dziewczyny mysle o macie edukacyjnej, wiem ze niektore z was juz maja...od jakiego wieku sie wasze dzieciaczki zaczely interesowac? Moja ma 7 tygodni i karuzelka ja poki co nadal fascynuje :) Niestety nie usypia...w tym celu lepszy odkurzacz sie okazal :) A jak wasze dzieci z gaworzeniem? Moja juz ladnie \"gada\" i popiskuje, szczegolnie w nocy, tak jak pisala ...hmmm...zawsze zapominam co kto pisal :( Mam nadzieje, ze sie na mnie nie obrazicie :P A my przedwczoraj jak zaplanowalam sprobowalismy w slozku i bylo super tylko na poczatku troche bolesnie...a teraz sie zastanawiam nad spirala, bo slyszalam ze te tabletki powoduja tycie a u mojej kolezanki wlasnie ze dwa tygodnie temu zahamowaly laktacje :( wiec tak mysle, ze moze ta spirala lepsza...a co wy o tym myslicie? Ma ktoras doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja córka tak piszczy w nocy ewunienka mi tez sie zdarza czytac tak szybko ze potem nie pamietam kto co wiec spoko mysle ze nikt sie nie obrazi :) brutta moja córka przez pierwsze 3 tyg zycia cały czas spała wiec miałam czas na pofarbowanie włosów :) farbowanie wykonał w mojej łazience mój kolega który robi to rewelacynie :) Mała przespała zabieg :) jestem padnieta dzis wiec ide spac i zycze wszystkim dobrej nocy :) jutro kontrola u lekarza miało byc szczepienie ale chyba po tym antybiotylu to jej nie dadza ? ja sie naczytałam i tych smiercionosnych szczepionkach i teraz boje sie zaszczepic Nine panicznie sie boje po tych ostatnich zdarzeniach:( dobranoc kobietki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jestem nowa,ale czytam Was z zaciekawieniem od kilku dni.Dobrze tak wymieniać się doświadczeniem albo pytać o różne rzeczy dotyczące naszych aniołków.Mój Aniołeczek Pawełek urodził się 16 września i ważył 4750 więc sporo.Jutro idziemy na szczepienia więc zobaczymy ile teraz waży,ale jest już strasznie ciężki,a ma przecież dopiero 6 tygodni:) Mam problem od jakiegoś tygodnia po kąpieli przy wieczornym piciu mleczka z cycunia Mały po kilku minutach ładnego picia zaczyna płakać i prężyć się,musze wtedy przerwać karmienie i go uspokoić chodząc z nim na rączkach.Nie wiem dlaczego tak się dzieje(brzuszek ma miękki,nie powinien go boleć).Czy któraś z Was ma podobny problem? Miło mi do Was dołączyć:) Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rana! brudzia witaj, no to ładnego klocuszka powiłaś:) moja mała też tak ma i pionowe potrzymanie pozwala jej odbic i wypuścic nadmiar powietrza które łyka podczas jedzenia, potem znowu do cycka i jak trzeba zabieg powtórzyc to puszcza pierś i grymasi:) ewunieńka moja mała też juz ładnie \"gada\" od dłuższego czasu, zwłaszcza jak sie do niej pieszczotliwie przemawia to wtedy jakby się w dyskusje wdawała, odpowiada na zaczepki i to jest takie rozkoszne, że ąz sie serducho cieszy:) mate mam chicco,która ma podobno posłużyć nawet do roczku- zobaczymy. połozyłam ja kilka razy i była zaciekawiona kolorami i bajerami, ale na razie czesciej leży w leżaczku i kopie nóżkami w panel z bajerami:) mata się przyda jak bęzie chętnie leżałą na brzuszku, ale teraz tego nie lubi jakoś. fajnie, że seks wam \"wychodzi\", my spróbowalismy 2 razy i lipa, coś czuje dyskomfort i sucho jak cholera, dodatkowo słabo z moja ochotą:( w środe będę u gina to wypytam o wszystkie możliwe metody antykoncepcji dla karmiących. pozdrawiam tymczasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki 🌼 My sobie zrobiłyśmy 2 dni laby i wybrałyśmy się z mężem w trasę, przedwczoraj do Łodzi a wczoraj byłysmy w Warszawie :) Wczoraj była piękna pogoda, to spacerek zaliczyłyśmy konkretny w stolicy :D Jeśli chodzi o farbowanie, to ja farbowałam w ciąży i teraz już też zaliczyłam jedno farbowanko 2 tyg. po porodzie a że włosy mi rosną szybko więc niedługo znów będę musiała farbować :) O solarce też myślałam i sama nie wiem czy iść, myślę też o natryskowym opalaniu na święta i sylwestra żeby ładnie wyglądać :D Witaminki podaję D, K, Cebion i CebionMulti :) Moja mała na buźce też ma krostki i przemywam jej solą fizjologiczną i smaruję Oilatum soft, myślę że jej ładnie schodzą już :) A jeśli są potówki z białymi końcówkami to lekarz mi powiedział, że można spirytusem tym co się pępuszek smarowało, zetrzeć to białe-ja tak zrobiłam jak małej na szyjce wyskoczyły i od razu znikły :) Aha oliwka zatyka pory i robią się potówki i krostki :) ja oliwki już nie stosuje. Kupiłam mleczko Johnsona to ułatwiające zasypianie i smaruję małą po kąpieli wykonując masaż - uwielbia to :D jak przestaję to zaczyna płakać. Nie wiem czy po tym szybciej zasypia, bo ona wogóle ładnie usypia od razu po kąpieli :D Ale bardzo ładnie pachnie przez cały następny dzień :) A jeśli chodzi o odciąganie chłopcom to ja mojemu synkowi odprowadzałam delikatnie raz w tygodniu w kąpieli a potem lekarz już kazał codziennie przy kąpieli ale nie pamiętam od którego miesiąca :p A teraz to już sam sobie naciąga i myje pod prysznicem :D Ja kupiłam matę fisherprice z takim pałąkiem, pianinkiem i przekształca się ją później jak dziecko podrośnie w bujaczek taki na biegunach lekkich i własnie czekam aż przyślą, myślę że dziś już będzie to napiszę jaka był reakcja małej :D Bo ona bardzo lubi maskotki kolorowe, uwielbia też na brzuszku leżeć i główkę bardzo wysoko trzyma i już czasem się przewraca na boczek :D Nie wiem czy to nie za szybko :) Gaworzy ładnie, uśmiecha się jak mnie albo męża albo braciszka zobaczy :D a jak kogoś zauważy pierwsza to zaczepia wydając śmieszne dźwięki :D Najbardziej lubi brata :D bo on śmieszne miny robi, bawi się z nią w \"kosi łapki\" a ona się śmieje :D wydaje mi się, że bardziej z niego hihi niż z zabawy :D Mój synek dziś ma Halloween w przedszkolu i będzie przebrany za wampira hehe ciekawa jestem jak będzie wyglądał, bo sami stroje przygotowywali w przedszkolu z ciociami :D Ma to być niespodzianka jak wróci do domu mam krzyczeć aaaaaaa ;) No i dynie ma przynieść straszną ;) którą sam zrobił :D Umieram z ciekawości :D Ale się rozpisałam :D Uciekam ciacho robić znów :D a tyłeczek sobie rośnie ... :D A najbardziej jestem szczęśliwa, bo mi wszytskie żylaki i pajączki poznikały z nóg :D :D :D a w ciąży narobiło mi się dużo :( Teraz walczę z celulitem i powiem Wam, że tę walkę wygrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Strasznie sie ciesze ze topik zyje :) nie bylo mnie tu 2 dni i tyle do czytania ho ho !! A nie bylo mnie bo niestety przedwczoraj tak rozbolal mnie zab ze myslalam ze jajo zniose :( Meczylam sie caly dzien i noc, wczoraj bylam u dentysty i juz lepiej. Zab do kanalowego i wdala sie jakas infekcja a ze nie za bardzo moge antybiotyk wiec dalej pobolewa ale nie jest juz zle :) Moj Nels zajmowal sie malym 2 dni a ja juz sie boje co to bedzie jak on wroci do starej pracy (jest marynarzem ale na okres mojej ciazy pracowal na ladzie ) .. z jednej strony fajnie no bo nie bedzie go 3 tygodnie ale potem 3 tygodnie w domu non stop . Ale boje sie wlasnie takich niespodziewanych sytuacji jak np wczoraj - mnie zab na..dala, jego nie ma i co wtedy?? Nie mamy tu nikogo z rodziny´i nawet nie za bardzo jest kogo poprosic wtedy o pomoc .. No nie pozostaje mi nic innego jak lykac witaminy, zdrowo sie odzywiac i po prostu nie chorowac i tyle ;) Kasinska ty sie nic nie martw, moj Maks ma juz 2 miesiace i tez sie jeszcze nie usmiecha. Pediatra mi powiedziala zeby sie nie schizowac i nie porownywac z innymi niemowlakami bo kazdy malec ma swoje tempo a na usmiech ma czas do konca czwartego miesiaca. A co do lezenia na brzuszku to u nas tez jest zaraz bonanza jak go poloze, nie lubi i juz ;) Ja tam wlosy farbuje, w ciazy tez to robilam i nie wiem skad sie biora te mity .. Co do napletka to tutaj (Szwecja) mowia stanowczo ze ni wiec nie ruszam .. Do solarium nie chodze ale taka opalenizne w sprayu to tez bym sobie faktycznie przed swietami moze zrobila .. nigdy nie probowalam, a wy ?? Co do witaminek to ja daje kropelki w ktorych jest A i D Mamaniny jak twoja malutka, juz lepiej ?? Trzymam kciuki zeby twoj D jak najszybciej znalazl prace !! Born to love moj Maks tez mial taka hormonalna wysypke, utrzymywala sie ok 2,3 tygodnie i zeszla sama z siebie .. z tego co wiem to na to zadne specyfiki nie pomoga, nie martw sie, nasz tez wygladal okropnie ;) to przejdzie! Mamahuberta polecam lubrykant jesli chodzi o seks, u nas zdzilalo cuda mowie ci spruboj bo w czasie karmienia sluzowka moze byc sucha i wrazliwa .. i nie zaluj, smaruj porzadnie ha ha ;) Brudzia witaj, moj synek ma to samo z tym prezeniem, najczesciej pomaga odbijanie a czasem sie okazuje ze po prostu nie byl az taki glodny bo jak go odloze i przystawie po np godzinie czy pol to ladnie je Moj Maksio zasnal w hustawce, mam nadzieje ze zaraz wstanie bo chce go isc zwazyc a przychodnia tylko otwarta do 12 . 00 Buziaki dla was wpadne potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 jestesmy w Polsce!!! hurra! podroz...ok dokladnie 21 godzin przebiegla idealnie! az mi sie nie chce wierzyc,ze tak duzo spala a jak nie spala to byla taka grzeczna, ze nawet ludzie w samolocie mi gratulowali :) plakala moze przez cale 10 minut jak sie wszystko polaczy. piszcie piszcie...kiedys was poczytam :) iza and zoska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny birka87- niestety moja corcia smoczka tez nie lubi wiec troche sie boje czy po tych 10 dniach bedzie dalej chciala moja piers . Cos czuje ze teraz bede walczyc zeby wziela butelke a pozniej zeby wziela z powrotem piers :( oj chyba ciezko bedzie brutta - wlasnie mi sie przypomnialo ze jak mala miala 4 tyg to ja tez farbwalam wlosy tyle ze nie farba tylko szamponem bez amoniaku :) Pisalyscie jakie witaminy swojemu dzieciatku dajecie.Ja swojej Aruni daje tylko witamine D3. Witamine K dostala 2 razy w szpitalu i raz jak bylismy u pediatry i to podono wystarczy. Oprocz tego ze sie martwie teraz karmieniem malej doszedl kolejny problem a wiec CIEMIENIUCHA. Od 3 dni smaruje mocno olejkiem ale jak narazie to chyba za wiele nie daje a i ta szczotka dla dzieci z wlosiem jakos nie idzie nic wyczesac. Ma ktos moze ten sam problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny własnie wróciliśmy do domku po szczepieniu,Pawełek był bardzo dzielny,choć trochę popłakał,ale wydaje mi się,że ja gorzej to zniosłam niż on,teraz grzecznie leży i stara się zasnąć.Mam nadzieję,że obejdzie się bez gorączki (bo to różnie bywa po szczepieniach)aż się boję.Dziewczyny czy Wasze dzieci źle reagowały po szczepionkach?Mój klopsik waży już 6400 więc rośnie jak na drożdżach:) Mówiłam pani doktor o tym płakaniu przy piciu mleczka wieczorem i o problemach z kupką (bo czasami pręży się, dusi i płacze,jakby chciał zrobić,a nic nie idzie)dopiero po jakimś czasie wydusi piękną kupkę,ale ile się przy tym namęczy,więc przepisała mu lekarstwa bo stwierdziła,że mogą to być po prostu kolki(1 na polepszenie pracy jelit),a 2 lekarstwo będę miała dopiero w poniedziałek -mam nadzieję,że pomogą! Jeżeli chodzi o fryzjera,to ja chodziłam w czasie ciąży farbować włosy i teraz tez będę szła,nie widzę w tym nic złego! A co do solarium,to w poniedziałek idę do ginekologa i się zapytam,bo moja skóra jest tak blada,że szok,przyda się jej trochę zabarwienia:) Eryka daj znać czy mata spodobała się Twojej córeczce!ja tez przymierzam się do kupna,ale nie wiem,którą wybrać! Na razie mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ależ sie fajnie czyta te wypowiedzi :) Przynajmniej jest chociaż wrażenie, ze jest z kim pogadać :)Moje maleństwo dzisiaj bardzo ładnie śpi :) Wiki też dostała wysypki jakieś 2 tygodnie temu, od wczoraj stosuję oilatum soft i buzia zrobiła się trochę ładniejsza :) Dzisiaj pierwszy raz dałam jej enterol i czekam na kupkę, zeby zobaczyć czy coś lepiej, bo od 3 dni mi biegunkowała :/ Mamo Niny mój P. też szuka pracy więc wiem co to znaczy :) więc trzymamy kciuki podwójnie :) Powiedzcie mi co ja robię źle?? Że moja Wiki potrafi się cała zasikać?? Już nie wiem jak jej te pampuchy zakładać :/ Poza tym Brutta mi lekarka mówiła, zeby chusteczki trochę w dłoni ogrzać, zanim się dzidzi dotknie :) Ja myję woda z mydłem i wacikami :) więc zawsze cieplutka, no chyba, ze gdzieś idziemy :) El79 może zapyaj położnej albo pediatry co robić w takiej sytuacji?? Ja mojej pisie daję łyżeczko, ale kamić cały posiłek tak to masakra by była :/ a może kubek niekapek, są takie dla maluszków z tego co słyszałam. I zapytaj w dobrej aptece o aktywny smoczek z wolnym przepływem. http://tomi.nq.pl/szczegoly/7357/tommee_tippee_butelka_150ml_ze_smoczkiem_0m_warszawa http://tomi.nq.pl/szczegoly/1354/avent_smoczek_do_butmini_silikon_1_dziurka_dla_noworodkow_i_dzieci_warszawa Musisz pytać :) Też się oję ciemieniuchy, ale póki co brak, więc niestety nie pomogę :/ Brudzia, ale klocek :) moja ledwo 4,200 a już mi się duża wydaje :) Izabelcia78 Witamy w kraju :) Kasinska28 nie martw się tym uśmiechem, może Twój maluszek podjął się nauczyć czegoś innego :) Moja Wiki uśmiecha się rzadko i nie gaworzy trzeba ją na prawdę rozbawić, ale za to opanowała przewracanie się na boczki i coś mi się czuje, że za niedługo się przegibnie i na brzuch :) Już nam się wczoraj z łóżka sturlała, bo oczywiście my twierdziliśmy, ze przecież takie małe to niemobilne jeszcze :/ Dziękować że nie się nie stało :) A na brzuchu musi mieć ochote leżeć :) Co do masażu... Wiki lubi przed kąpielą, później drze się wniebogosy :) i ni huhu nie da rady :) Przesyłamy buziaki I do następnego przeczytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
el wiesz ja na małą ciemieniuchę dostałam od pediatry parafinę i nacieram glowę na 2 godz przed kapielą po czym zczesuje,działa rewelacyjnie.Mój maluszek ma uczulenie,za duzo jem nabiału i od tego ma krostki na brzuszku,żre wiec więcej mięcha i problem nieco mniejszy. Odżywczo skórę dziecka mam smarować euceryną. Mamy problem z suchym powietrzem w mieszkaniu,mam pytanie czy macie w domciu nawilżacze powietrza czy stosujecie jakieś preparaty w spray ,jeżeli tak to jakie?Małemu nad ranem okropnie świszczy w nosie,ma zwykłe ceramiczne nawilzacze ,ale te nie zdają egzaminu-kicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El nie nastawiaj sie tak pesymistycznie, bedzie dobrze !! Moj maly jak sie urodzil za nic cycka nie chcial, dopiero po 2 tygodniach udalo mi sie, a w tym czasie byl karmiony butla i kubeczkiem. Najwazniejsze to sie nie poddawac ale faktycznie nie jest latwo jak dzieciak uparcie odmawia ... Izabelcia super ze podroz minela ci tak spokojnie, mam nadzieje ze nasza podroz do Polski tez przebiegnie bez sensacji :) Ewwa a moze spruboj klasc mokre recznki na kaloryfer ?? To powinno nawilzyc powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki zasnęła :) bez płaczu i większego narzekania :) Chyba wodę w kąpieli miała wcześniej za gorącą (tatuś szykował, a mój P. lubi tyłek wygrzać w gorącej wodzie, to mu się temperatura poprzestawiała :), a dzisiaj ja nalałam i ok :) Tzn jak zwykle przy ubieraniu ryk :) Co do suchości powietrza, u nas stosujemy ręczniki albo pieluchy na kaloryfer, na noc, w ciągu dnia i tak zazwyczaj pranie malutkiej wisi, więc paruje. Lekarka powiedziała, że nawilżacz warto mieć jak dziecko choruje, albo jak silną alergię ma. Też chyba zrezygnuję na 2 dni z mleka i zobaczę, co na to mała. Ale to po kuracji, żeby nie było, ze jej po lekach przechodzi, a ja sobie wmówię, że skazę ma :/ Ładniutka ta sukienka, tylko chyba na cieplejsze dni, bo taka leciutka się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dsiewczyny :) staram sie czytac, choc czasu brak na pisanie... a czasem czytam i pisze od razu-jak teraz... :o Brutta wystawiaj malucha czesciej do slonca, nie bezposrednio ale tak troszke zeby mial kontakt, nawet ze swiatlem odbitym i rozproszonym, tzn. jak tylko trafisz na sloneczny dzien i nic mu nie podawaj... a wit. K ktora dostal po porodzie nie musisz uzupelniac- mam tylko nadzieje ze dostal w zastrzyku... a tak w ogole jak sobie radzisz?... napletka tez nie doradzam odciagac, podobno nie wolno, wystarczy ze widac dziurke, wiecej nie trzeba... moj maluch tez makrostki na twarzy-dobrze wiedziec, ze to od moich hormonow... Brudzia witaj :) 🌼 moj maluch tez byl spory, wazyl 4360g - skonczyl 3tyg. w srode i wazy prawie 5kg juz... :)... a to wyginanie u mnie spowodowane jest nalykaniem sie powietrza przez Mikolaja, bo łapczywie je i brzuszek tez ma miekki... karmie go swoim mlekiem (odciagam) i sztucznym...maly juz je160ml co 3godz. w dzien i co 4 w nocy (srednio), czasem mu sie uleje ale nie zawsze...czy to nie za duzo?, czy ktoras mama karmi butla?... zaraz doczytam dalej... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
co do witam. K nie wszyscy lekarze ja zalecają,jedni uważają ,że dawniej się nie dawało i dzieci były zdrowe,jeden z lekarzy powiedział ,żeby nie dawać wit. K tylko obserwować kupki jak sie pojawia ślady krwi to dopiero wtedy dawać,nadmiar wiatminek może szkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka a jak walczysz z cellulitem?? Izabelcia milego pobyty w Polsce... :) ale Ci fajnie :) ... :o Dobrze wiedziec dziewczyny o tym farbowaniu wlos.ow, tez musze cos ze soba zrobic... a czy krem tzw. samoopalacz mozna uzywac (np. tylko do twarzy) jak karmi sie malucha swoim mlkiem??... MamoNiny i Birka - powodzenia dla mezów :)... oby szybko znalezli prace...🌼 El79 nie radze eksperymentowac ze smokiem, butla i persia... jak karmisz piersia to nie dawaj smoka... podobno to inny rodzaj ssania, a jak maluch poczuje butle to do cyca nie wroci, wiem cos o tym i teraz odciagam mleko pompka i karmie butelka... no i maluch krzyczy... uciekam :(...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc dzisiaj zaczęłam się poważnie zastanawiać, czy to nie po tych witaminach Wiki dostała wysypki, bo to się pokryło w czasie. Zrobię jej chyba 2-3 dni przerwy i zobaczę, czy będzie efekt. Poza tym wydaje mi się, że jak ja biorę witaminy, to dostaje ich wystarczająco?? Co wy o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwazam ze wystarczy Birka... w mleku matki jest mniej chyba tylko wit.D dlatego dobrze ja uzupelniac o tej porze roku, kiedy nie ma zbyt wielu slonecznych dni... zwlaszcza teraz, jesienia w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maluch mial krostki na buzi jeszcze dzisiaj rano, ale po spacerze (dzis dosc zimno w Anglii) normalnie prawie nie ma, zniknely prawie wszystkie - chyba byl przegrzany... albo krem z hippa pomogl, bo posmarowalam przed wyjsciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelcia witaj w Polsce i miłego pobytu, ciekawe czy Zosi się spodoba hihih :) karro współczuje bólu zęba el trzymam kciuki za przeprawę z butelka i powrót do piersi, a nie moga ci przepisać bezpiecznego leku dla dziecka? głupie pytanie bo pewnie jakby mogli to by to zrobili:( trzymam kciuki, moze nie będzie tak strasznie. co do suchego powietrza to u nas jest okropnie sucho, ja jak się budzę to mam susze w nosie i gardle, nawet usta mam suche a co dopiero moja niunia... jutro kurier dostarczy nam nawilżacz, bo zamówiłam i jak tylko wypróbuje to podzielę się z wami opiniami. tymczasem pozdrawiam w nietypową, bo słoneczną pogodę, co sie rzadko zdarza na Wszystkich Swietych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
u nas też ten problem z suchym powietrzem,mamahuberta jak obczaisz ten nawilżacz to napiszesz jak sie sprawdza. A propos jakiej jest on firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/item451268850_nawilzacz_powietrza_climatic_313_nowy_gwarancja.html ewwa to link do tego nawilżacza, znajoma go kupiła i chwali, bo tez miała problem z suchym powietrzem, nawilża przed snem i mówi że czuje róznicę. zobaczymy, bo mokre reczniki i ceramiczne nawilżacze nie zdaja egzaminu. jak wypróbuje to na pewno napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Z karmieniem malej nie jest tak zle jak myslalam ze bedzie.Wczesniej nie chciala pic z butelki a teraz pije na za sadzie jak glodna to pociagnie.Mam nadzieje ze moje obawy do powrotu do piersi tez beda na wyrost :) oleniga- przestawilam mala na butelke z koniecznosci. Biore antybiotyk ktory nie moze byc przy karmieniu piersia a niestety nie mam innej obcji bo nieodporna jestem tylko na dwa rodzaje i nie mozna przy nich karmic wiec nie mialam wyjscia. Jednak po skonczeniu antybiotyku chcialabym wrocic do piersi i wlasnie obawiam sie tego ze mala nie bedzie juz chciala. mamahuberta- dziekuje za trzymanie kciukow i za pocieszenie tez juz mam nadzieje ze nie bedzie tak zle :) niestety antybiotyk musze brac ten co mi przepisali ale co tam jakos sobie poradzimy :) birka87 - o tej parafinie na ciemieniuche juz tez gdzies czytalam niestety moja coreczka ma dosc duza juz nawet na powieki jej zaczyna wchodzic i po bokach twarzyczki sie zaczela skora luszczyc wiec kto wie czy to tez nie to. 11.11 ma szczepienie to sie zapytam lekarza co stosowac bo juz nie wiem czym to zwalczyc ale dziekuje za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
wiesz spróbuj z tą parafiną, kosztuje grosze,mnie ją doradziła lekarka,spróbowałam i zadziałało zero strupków,teraz jeszcze od czasu do czasu przed kąpaniem powtarzam zapobiegawczo ,ciemieniucha zniknęła. Mamahuberta dzieki za linka o nawilżaczu,dzis w nocy znów mi malutki sapał noskiem. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ciemieniuchy - parafina jak najbardziej, mój miał troszkę, to wystarczyło smarowanie oliwką. Podobno są też specjalne szampony na ciemieniuchę właśnie (nazwy niestety nie znam). Aha, dobrze kupić taki grzebyk,którego zęby zakończone są z kuleczkami - Canpol np. ma takie w zestawie ze szczoteczką do włosów i tym troszkę \'poczesać\' taką wcześniej naoliwioną/posmarowaną parafiną główkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Wam dziewczyny. Nie wiem czy w Niemczech parafina jest dostepna w aptekach zobaczymy a co do grzebyczka to mam taki i wlasnie nim probuje wyczesywac ale ogolnie malo jej tego zchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz :) mielismy bardzo zajete dni wizyty u prababci .babci ciotek mnie troche wyprowadziły z równowagi a moje dziecko jest rozbestwionedo bólu ... Babcie jak to babcie zamiast pozwolic malej spac to ja wybudzały bo im sie podobało jak Nina gaworzy no k***rwa mnie strzelała bo mała teraz oczekuje odemnie konwersacji :) zamiast sobie spac dzis juz odsypia te eskapady ale wczoraj cały dzien nie spała bo babcia do niej gadała mała była rozdrazniona bo oczka małe spac sie chce a ta nadaje do niej a potem zdziwienie ze mała tak płacze i karmienie na siłe co 2h eh te babcie .Ja zeby mnie nie strzeliło cos wyszłam z pokoju do dziadka na mecz :) a jak przychodziłam do małej to zostałam wypraszana od mojego dziecka .No ale mała przynajmniej w nocy przespała 8h :) i babcia szczesliwa:) Mój kregosłup wysiadł totalnie wiec w nocy do małej wstaje D:) i ja karmi poki jest bezrobotny moge go wykorzystac troszke :) u nas tez chyba nawilzacz bedzie potrzebny moje mieszkanie to nieporozumienie jak włacze grzejniki to jest za goraco a jak wyłacze to po 30 min w mieszkaniu lodówka :( el.. Nina miała cos takiego jak ciemieniucha ale tylko na brwiach p.doktor zapisała nam krem z wit.A i zeszło pieknie ale to jest krem robiony w aptece wg recepty .. Koszt ok 5 zł . Birka dziekuje i mam nadzieje ze Twój maz znajdzie prace szybko i mój D tez bo inaczej z mieszkania nas wywala mój macerzynski nawet na to nie wystarczy ... No mała własnie sie głodna wybudziła :) napisze pozniej wiecej buziaki dla Mamusiek :) Mam nadzieje ze u Was ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×