Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

weszłam własnie na temat o cc i ktos tam napisał ze 5 mies po cesarce ma nadal silne bóle głowy.Wiecie ja praktycznie od powrotu ze szpitala mam wiecznie bóle i zawroty głowy np wczoraj to miałam problemy z utrzymaniem równowagi moze to od tego miała któras z was podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wlasnie wrocilismy z wazenia - Maksiu wazy 5215 :) Czyli przez miesiac przybyl mu prawie kilogram :) Darl sie w przychodni bo w drodze zasnal sobie smacznie w wozku a tu nagle rozbieranie do golasa i wazenie .. potem nie mogl zasnac i jeszcze sie podarl w sklepie a teraz siedzi na hustawce i oczy dalej jak 5 zlotych :) Mamaniny jak czytam o tych twoich zawrotach glowy wiesz ja mialam to samo bylo to spowodowane silna anemia, przy cesarce stracilam duzo krwi i jakos dlugo nie moglam dojsc do siebie. Lykaj zelazo i witaminy powinno pomoc Co do babc to rozumiem cie ja mialam tu moja tesciowa ze Stanow 2 miesiace (!!) ostatni miesiac ciazy i pierwszy miesiac zycia Maksa myslalam ze p..dolca dostane mowie ci bylam juz na skraju wyczerpania nerwowego :O Dziewczyny jak zachowuja sie wasze maluchy wieczorami ?? Bo moj Maksio codziennie daje dwugodzinny koncert przed pojsciem spac na noc :( W dzien jest spoko, placze tylko jak jest glodny albo zmeczony, daje sie w miare latwo uspokoic, w nocy zaplacze tylko ze jest glodny i usypia zaraz przy cycu z powrotem, ale wieczor to horror - najedzony, przebrany, brzuszek miekki a on placze jakby go ze skory obdzierali :( potem zasypia jak kamien i spi cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
wiesz karro wyczytałam że u dzieciątek to normalne takie pobudzenie wieczorne odreagowują przeżycia całego dnia a to spacerek a to wizytę gości. Zastanawiam się nad kupnem śpiworka do spania dla mojego Piotra bo zaczyna sie mały robić rożek.Jakie są najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro, moja Wiki też daje koncert, ale zaraz po wyciągnięciu z wanienki :) Jest straszny ryk, więc zorganizowałam to sobie tak: ok 18:00 daję jej jeść, o 18:40 masaz, 18:50 kąpiel, od teraz opera... przy ubieraniu, smarowaniu itp. W tym czasie Wiki drze się tak, ze nawet nie można jej przystawić do piersi, reaguje tylko na smoczek, ale i tak marudzi ciumkajac go, tyle ze gardełka nie zdziera :) idzie spać, budzi się o 22, je i śpi do 3-4 w nocy. przez reszte dnia spokój, wstaje o 7 bawimy się do 11, idziemy na dwór, tu usypia do 16, a później znów zabawa :) i tak codzień :) swoją drogą rutyna mnie dobija :/ Mamo Niny spróbuj jeść więcej czerwonego mięsa, coś z żelazem, albo poproś lekarza o radę. Ja jem duzo mięsa i wogóle chyba dużo jem :) Nie mam zadnych zawrotów, ani bóli głowy, no chyba, że na pogodę :/ u Wiki ciemieniuchy wypatrzeć na razie nie dam rady :) za dużo kłaczków na głowie :) zostaje czesanie co wieczór :) zaczelam dopajać moją Wiki na zlecenie p doktor :) pije z butli i z piersi nie ma problemu, chyba po prostu już się nauczyła i jedego i drugiego :) Zjadłam głupia pomidorową i Wiki znów ma wysypke :/ Pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birka ty masz chociaz jako taki ratunek w smoczku a nasz Maksio za cholere smoka nie chce wiec zdziera gardelko :O Dziewczyny z tego co wiem to w Polsce dzieci szczepi sie na gruzlice zaraz po urodzeniu ?? Tu w Szwecji sie na to nie szczepi ale z racji tego ze Maksio do Polski bedzie jezdzil dostanie szczepionke w czwartek. Denerwuje sie troche, jak zareagowaly wasze dzieciaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniny moja mala tez ma takie cos na braiwach tylko i poki co smaruje oliwka bo pomaga na jais czas a w czwartek zapytam poloznej czy cos wiecej z tym zrobic. Ewwa ja mam spiworek zapinany z przodu na zamek i jestem zadowolona choc ma swoje plusy i minusy...zamek szybko sie zapina i rozpina od dolu wiec mozna nie budzac dziecka np, wywachac czy przypadkiem cos sie w pieluszce nie zjawilo (nie wiem czemu ale moja mala wogole nie placze ani nie daje znac ze zrobila siusiu czy kupke...wiec musze wachac co jakis czas :) ) minus ze czasem sie podsuwa do gory spiworek- np. jak sie podnosi dziecko i mam wrazenie ze zamek jej do buzi wchodzi ale ona nie narzeka :) pierze sie latwo w pralce no i cieply jest dosyc, ale na zime i tak musimy kupic wiekszy i cieplejszy. Karro niezly juz klocuszek :) moja miala tydzien temu 4,5 kilo a tera to nie wiem... Co poza tym u was? Izabelcia zazdroszcze bo tez bym chetnie sie w Polszy zjawila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a u mnie gorzej ale ze mna kreci mi sie w głowie i wymotuje ...Nasiliło mi sie to ostatnio strasznie jutro jade do lekarza bo to nie jest zabawne :( Nina spi od 18 w foteliku samochodowym nic jej nie rusza :) Mam nadzieje ze w nocy bedzie równie pieknie spała w łozeczku .Dzis rozłozyłam jej mate dla dzieci znudziła sie po 20 min :) No ja juz zmykam spac .. dobranoc mamusie miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El zawsze jest rozwiazanie odciagania swojego mleka i podawania z butelki... ja tak musze robic... tzn. chce malemu dawac swoje mleko a ze ssac cyca nie chcial to tylko opcja odciagania mleka pozostala... ale trzymam kciuki zeby malenstwo wrocilo do cyca, zawsze to łatwiej i szybciej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! moj maly je za dwoch i ja tez, hehe. juz zagaduje i rozmawia z zabawkami, jest przesmieszny! :) robi sie ciezki, wazy juz 5,5 kg!! wielki chlop z niego, a niedawno sie urodzil... czy wam tez ten czas tak szybko leci? mialam dla niego swietny kombinezon: w zeszly poniedzialek byl za duzy, a dzis jest ciasnawy... mam propozycje ale nie wiem czy wam sie spodoba. chcialam, zebysmy znowu stworzyly tabelke, bo musze czesto sprawdzac, ile ktore dziecko ma tygodni :) niestety, nie pamietam wszystkich :) jak wam sie nie spodoba to olejcie, no problem! moja propozycja to nick-imie dziecka-data urodzenia-ile ma tygodni. chcecie cos jeszcze dopisywac? waga? wzrost? mozna sie wpisywac wedlug daty urodzin dziecka zeby bylo przejrzyscie. onyx1....maksymilian mikolaj......02/09...............5500............55cm moze tak byc? czy macie jakis sposob na wprowadzenie rutyny dnia? ja probowalam pare razy i zawsze plan mi sie sypie - a to maks dlugo spi, a to ryczy bo jest glodny a smoczkiem pluje, a to znow nie chce jesc tylko pogadac... podrzuccie jakies dobre pomysly. a moze ja chce to wproe]wadzac za wczesnie...? wieczorem kapiel o tej samej porze prawie sie udaje, potem male swiatlo...niewiele to daje co prawda ale sie staram :) a jak to wyglada u was? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo pozna pora...:) Moj maluszek zasnal na sofie w salonie wiec na niego czekam bo jak go podniose to sie obudzi:P Zaraz pewnie oko otworzy bo juz cos sie gniecie:) onyks-jak widac u mnie tez nie ma rutyny... Ciezko z tym...:P Wczoraj mielismy gosci... Przyjechal kuzynek mojego Francesco w odwiedziny i mojemu sie tak poprzestawialo ze spal od 19 do 21.30:) Nawet go nie wykapalam:P Najsmieszniejsze jest to ze normalnie o tej porze jest najbardziej pobudzony:) No coz... Widocznie mial gdzies gosci;):D W ogole to dziekuje Wam za odpowiedzi na moje pytania:) Tak wlasnie myslalam ze z tym farbowaniem to jakas bzdura ale lepiej sie upewnic:) Kilka z Was pytalo o SPRYTAN??? Ja bylam na tym w 4m-c ciazy:) Kiedys tam Wam pisalam... Efekt byl superowy... W polsce nikt nawet nie pomyslal ze to opalenizna w spreju:) Ale uwazajcie na salony... Moja fryzjerka mi opowiadala w polsce ze jej znajoma trafila na jakas papranine i miala straszne zacieki... Tak czy siak.......... Jest to swietna sprawa jak potrzeba szybko zmienic kolor skory:) Polecam... Co do samoopalczy.... Jak sie nie myle to Oleniga pytala... Napewno na twarz mozesz uzywac ... Opalenizna w takiej postaci jak rowniez w spraju nie ingeruje w skore... Mozna je uzywac w ciazy i podczas karmienia:) Rodzinka moja juz rano poleciala sobie do polski i znowu za dnia z Francesco jestesmy sami:( Tak jakos pusto w domu bylo dzisiaj... A ja sie musze rozgladnac za biletami do polski na swieta... I jeszcze paszport wyrobic Malemu... A jeszcze nie wiem jakiej narodowosci... No chyba ze bede mogla miec wiecej niz jeden:D Oki tez bym poszla juz spac... Jutro z rana mamy wazenie a moje Szczescie ma to gdzies i sobie smacznie spi... hi hi hi:D dolaczam sie do tabelki......... onyx1....maksymilian mikolaj......02/09...............5500............55cm brutta...Francesco Jan.............06/10...............4300............? hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was ale jakoś nie mam kiedy coś napisać - obiecuję sie poprawić :) Dopisuję się do tabelki - nie wiem ile ma wzrostu bo o od urodzenia nie mierzono więc wpisze tyle ile miał po urodzeniu onyx1........maksymilian mikolaj....02/09.......5500.......55cm myszka5.....Dawid....................14/09........4100.......54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300......? hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny z samego rańca :) U mnie rutyna :) tzn. co dzień tak samo w granicach pół godziny. Chociaż wczoraj Wiki dała się namówić na cyca zaraz po kąpieli i spała do 23 już. Także nie zawsze jest tak samo idealnie. Dzisiaj podrzucam małą mojemu P. i zabieram się za porządki generalne w pokoju, bo mam wrażenie, ze normalnie oddychać się tu już nie da :/ To ja też się dołączę, choć nowa :P onyx1........maksymilian mikolaj....02/09.......5500.......55cm myszka5.....Dawid....................14/09........4100.. .....54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300......? hi hi birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090........54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki onyx1........maksymilian mikolaj....02/09.......5500.......55cm myszka5.....Dawid....................14/09........4100.. .....54cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090........54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300......? hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie dopisze do tableki w piatek jak zwaze Nine :) Milego dnia wszystkim ja ide sie poobijac jeszcze w łozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro................Maks..............01/09........5215.......56cm onyx1........maksymilian mikolaj....02/09........5500.......55cm myszka5.....Dawid....................14/09........4100.. .....54cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090........54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300......? hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema mamusie :) Brutta to ja pytalam o Spraytan - a ile to sie trzyma ?? Bo kolo mnie jest wlasnie taki salon i zastanawiam sie nad tym zeby sie spryskac przed wyjazdem do Polszy na swieta :) Oleniga a probujesz mu jeszcze dawac piers ?? A nuz zassa nie bedziesz musiala odciagac .. moj byl na odciaganym dwa tyg po urodzeniu, piersi nie umial ssac ale probowalam codziennie i po 2 tyg zalapal .. Taka byla kruszynka z mojego Maksia, wazyl 2800 jak sie urodzil ale widze po tabelce ze juz nie odbiega od swoich kolegow co mnie bardzo cieszy :) Onyx u mnie tez z rutyna kiepsko .. jesc daje jak zawola, spi w sumie tez kiedy chce .. na spacery tez nie codziennie o tej samej porze .. postaram sie chociaz kapac go o tej samej godzinie - no ale jak mi przysnie o tej godziny to co budzic mam go czy jak UU placze, spadam Mamaniny jak sie czujesz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że z rana nie powinnam do Was pisać bo pisze pierdoły :) Poprawiam aktualną wagę Dawida :) karro................Maks..............01/09........5215.... ...56cm onyx1........maksymilian mikolaj....02/09........5500.......55cm myszka5.....Dawid....................14/09........5200.. .....54cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090........54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300......? hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)! To teraz ja się dopiszę - waga sprzed dwóch tygodni, wzrost... wpiszę urodzeniowy, innego nie znam, choć ubranka na 56 już zaczynam odkładać, bo ciut ciasne niektóre się zrobiły, lepsze są na 62. Aha, jutro przed szczepieniem Mateusz znów będzie ważony, to zaktualizuję :)... A mam jeszcze propozycję - a może podawać w nawiasie wagę urodzeniową, żeby było widać jak dzieciaczki urosły? Ja podam, Wy zróbcie jak uważacie :). Pozdr K. karro................Maks..............01/09........5215 .... .......56cm onyx1........maksymilian mikolaj....02/09........5500............55cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4080(2750)....53cm myszka5.....Dawid....................14/09........5200.. .........54cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090............54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300............? hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro................Maks..............01/09........5215 ...............56cm onyx1........maksymilian mikolaj....02/09........5500...............55cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4080(2750)........53cm myszka5.....Dawid....................14/09........5200.. .............54cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090................54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300................? hi hi małe poprawki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u mnie w tym tygodniu sajgon bo w niedziele mamy chrzest malego Mateusz roscnie jak na drozdzach ma juz 5,5kg :) jest juz co nosic w nocy budzi sie srednio3razy na jedzonko kolek na cale szczescie nie mamy- jedyne co to berdzo kocha byc na raczkach moj maly mezczyzna mnie wola pozdrawiam napisze cos wieczorem karro................Maks..............01/09........5215 .... .......56cm onyx1........maksymilian mikolaj....02/09........5500............55cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4080(27 50)....53cm myszka5.....Dawid....................14/09........5200.. .........54cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090............54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300............? hi h asiek24........Mateusz................31.08.08....5500.............59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro................Maks..............01/09........5215 .... .......56cm onyx1........maksymilian mikolaj....02/09........5500............55cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4080(2750)....53cm myszka5.....Dawid....................14/09........5200(4100)....54cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090............54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300............? hi h asiek24........Mateusz................31.08.08....5500.. ...........59cm chciałam coś jeszcze napisać do Was ale Dawid się obudził :(, więc lecę do Misiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja juz nie bede pisac wieczorem bo jestem nieprzytomna. rano tez jestem nieprzytomna! ja ta tabelke proponowalam, zeby nie sprawdzac w kolko, ile dany dzieciaczek ma teraz tygodni! no i gdzie to jest w tabelce...?? moze dopiszemy, co? przepraszam was... :( ryje nosem po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro................Maks..............01/09........5215 .... .......56cm onyx1........maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg).....5500(2980)......55cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4080(27 50)....53cm myszka5.........Dawid.................14/09........5200(4 100)....54cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090............54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300............? hi h asiek24........Mateusz................31.08.08....5500.. ...........59cm moze tak byc? zycze wam milego dnia! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro................Maks..............01/09(9tyg)...5215(2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....5500(2980)......55cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4080(27 50).......53cm myszka5.........Dawid.................14/09........5200( 4 100).....54cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090...............54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300...............? hi h asiek24........Mateusz................31.08.08....5500.. ............59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro................Maks..............01/09(9tyg)...5215(27 90).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....5500(2980)......55cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4080(27 50).......53cm myszka5.........Dawid.................14/09........5200( 4 100).....54cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg).,.???.....(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090...............54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300...............? hi h asiek24........Mateusz................31.08.08....5500.. ............59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro................Maks..............01/09(9tyg)...5215(27 90).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....5500(2980)......55cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4080(27 50).......53cm myszka5.........Dawid.................14/09........5200( 4 100).....54cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg).,.???.....(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090...............54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300...............? hi h asiek24........Mateusz..........31.08.08(9tyg).....5500............59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja szybciutko się dopisuję poki mała terrorystka śpi .... karro...............Maks..............01/09(9tyg)...5215(27 90).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....5500(2980)......55cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4080(27 50).......53cm myszka5.........Dawid.................14/09........5200( 4 100).....54cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg).,.???.....(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna...........23/09.......3090...............54cm brutta.......Francesco Jan...........06/10.......4300...............? hi h asiek24........Mateusz..........31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×