Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

A mi domowy nie wyszedl. Tzn pierwszy nie wyszel dzien po spodziewanej miesiaczce a 2 dwa dni po spodziewanej miesiaczce wyszedł niejednoznacznie bo kreska byla tak blada ze widoczna tylko pod światlo. Za to beta mi wyszla 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chimerka
Witam Was serdecznie, również zaliczam sie do Waszego grona, co prawda termin na zdjeciu z USG 24.08, ale wczesniej jakies sierpniowiczki rowniez sie wpisywaly. Pierwsze testy zrobilam tydzien przed swietami, obydwa wyszly pozytywnie... Zadzwonilam do lekarza i umowilam sie na wizyte, i jeszcze nikomu ani mru mru, z wyjatkiem mojego Miska of kors. Lekarz zrobil mi USG, i wyraznie, bylo widac fasolke na monitorku, no i zdjeciu (4 tyg i 6 dni, liczone od ostatniego okresu). Pod choinke nasi rodzice dostali malenkie buciki:) To moja pierwsza ciaza i jakos to do mnie nie dociera:) W ogole nie mam roznicy w samopoczuciu, zadnych mdlosci, zadnych specjalnych zachcianek, itd... Badania krwi i moczu, ktore zlecil mi moj gin. moge zrobic dopiero w przyszlym tyg. Poki co lykam dziennie kwas foliowy... Ktoraś z Was coś wspominała o bolącym brzuchu, miałam to samo, ból brzucha taki jak co miesiąc przed okresem (podobno to normalne). Poza tym mam chyba większe piersi, na pewno bardziej obolałe... Również ktoś wspominał o okresie w ciaży. Pracuję z dziewczyną, która do 3 miesiąca regularnie miesiączkowała. Nie wiedziała w ogole, ze jest w ciazy... Niezły numer, ale słyszałam o takich przypadkach. No cóż dziewczyny, jak powiedział mój gin to dopiero początek długiej drogi, więc zyczę wytrwałości Wam i sobie:) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia1
CZEść Kochani !witam Was serdecznie u Mnie to juz 21 tydzień !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eewcia1
Chimeko witaj!najdłuższa droga a najpiękniejsza!Ja na początku wogóle nie myślałam o moim stanie nawet byłam trochę zła nie wiadaomo dlaczego,ale to mija bardzo szybko a jak już pojawi się brzusio i ruchy oszalejesz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny.Mi test pokazał ciąze juz 6dni przed spodziewaną @ z tym że był to test elektroniczny który pokazywał tylko ciaża lub nie było to o tyle łatwiejsze ze na tescie paskowym miałam bardzo słabiutką kreseczke a tak bardzo chciałam już wiedzieć czy zostane mamusią więc kupiłam test który wykrywał ciąze 5dni przed@ oczywiscie dla pewności spr jeszcze w dniu spodziewanej@ zwykły paskowy i pokazał mi dwie mocno czerwone krechy:)szalałam ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaagodla
Dziewczyny, gratuleję:) Andusia, jak sie nazywa ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WWWWWWWWWWWWWWWWW
🌼 👄 🌼 👄 [kwiatek[ G!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaagodola ten test nazywa sie clearblue digital kupywałam go w anglii ale mysle ze w Polsce tez cos takiego można znalesć.Pisze na nim ze wykrywa wczesną ciąże.Naprawde polecam ma same zalety,bardzo łatwy w użyciu a przedewszystkim co zaważylo na jego duży plus to to że nie trzeba sie zastanawiać czy jest ta druga kreska czy nie bo jasno pokazuje PREGNAT lub NOT PREGNAT.Jeśli nie będziesz potrafiła znaleść takiego to zapytaj w aptece poprostu o test elektroniczny napewno cos podobnego będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaagoda
Andusia, wielkie dzieki:) spytam sie w aptece czy coś takiego mają, no i ile to u nas kosztuje. Powodzenia i trzymajcie za mnie kciuki, też mam nadzieję zalapac sie na wrzesien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! ja póki co czuję się dobrze i oby tak dalej... mam nadzieję ze cała ciąża taka będzie, podobno że przechodzi się podobnie ciąże jak własna mama przechodziła, no moja mi mówiła że było ok, tylko pod koniec trochę spuchła.... gdyby nie to że mnie piersi bolą to bym chyba wogóle nie myślała że jestem w ciąży... dzisiaj tylko zjadłam 3 bułki z serkiem i tak to nic cały dzień bo nie miałam ochoty... mam nadzieję że nie zaszkodzę bejbikowi.. uciekam dziewczyny, obejrzę sobie jakiś filmik :) pozdrawiam!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda tej samej seri tutaj są dostępne testy na owulacje podobno b.dobre tylko niestety drogie:( ale dziewczyny chwala je sobie.Jakbym była zdesperowana to pewnie bym tez takie kupiła ale w moim przypadku poszło bardzooooooooo szybko po odstawieniu tabletek które brałam ok 5 lat miałam tylko jedną @ i następnej już nie dostałam :) tylko liczyłam tzn komputer mi liczył kiedy mam owulacje a że miałam przez tabletki wyregulowany okres to te obliczenia widać poskutkowały:).Testy owulacyjne chyba są najlepszym wyjściem dla osób które mają nieregularne @.Trzymam kciuki za wszystkich którzy sie starają o dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotkkaaaaaaaaaa
ahoj! mamuśki .....dużo zdróweczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
dziewczyny ja wczoraj po południu zrobiłam test wyszedł blady pozytywy( 29 dzien),w sobote powtórze ,problem w tym,że leczyłam przeziebienie gripexem przez 3 dni,boję sie czy to nie zaszkodzilo dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czewas wszystkim :D:D Jak sie czujecie? Ja jednak jutro ide do lekarza. Pewnie dzis nie usne z nerwów! co do gripeksu to w pierwszych tygodniach nie powinien zaszkodzic :) główka do góry. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatatata
tak bardzo chcę być z wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zyjecie? ja tez na poczatku ciazy o ktorej nie mialam pojecia przeciez tez bralam rozne leki na przeziebienie, nie tylko gripex :-o do tego bardzo czesto chodzilam na solarkim, bo akurat w listopadzie wypadaly moje urodziny, mojego meza i nasza 2 rocznica wszystko pare dni po sobie pozniej wielkie wyrzuty ale po usg sie troche uspokoilam poki co nadal jestem chora a gin powiedzial ze moge brac wapno musujace, septolete na gardlo, duzo wit C plus herbatki z cytrynka albo miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
mam pytanko jestem w 5 tygodniu ciazy w 29dc robilam bete -wyniosla-3036 powtorzylam ja w 32dc i wyniosla tylko 3628 czy to juz wiadome ze ciaza sie nie rozwija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasilla
Hej:) Mamami, jęsli możesz to proszę dpowiedz, kiedys czytałam, ze jak starałaś sie o pierwsze dziecko, to lekarz powiedział, ze w danym cyklu nie będzie owulacji? Miałaś juz później, czy czegoś ne dopatrzył:( Pytam, bo sama bylam dziś na usg, lekarz stwierdził, ze brak dominujacego pecherzyka, jeden ma 9 drugi 9,5mm, endo 3,6 a dzisiaj już 13dc. Tak strasznie szkoda mi tego cyklu, bo staramy się już parę miesięcy i ciągle nic. Cykle mam 30-32 dniowe, a owulację ok.16-19. boję sie ze zowu nic z ttego :((:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
do evi22- wiesz bardzo mnie uspokoiłaś .Dzieki ci dobra kobietko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) w pierwszej ciazy mialąm monitoring cyklu po tym jak lykalam clostil na wzrost pecherzyka i lekarka na monitoringu mi powiedziala ze pecherzyki sa za male i ze juz nie ma szans w tym cyklu, wiec sobie darowaląm i pojechalismy na wakacje... jak wrocilam ro zrobilam test :D Potem powiedzialam lekarce o tym ale nic mi nie odpowiedziala Ja juz po wizycie u gina... Okazalo sie ze cykl mi sie wydluzyl i to baaaardzo bo z 32 dni do okolo 40 kliku i dlatego mi testy nie wychodzily a beta byla taka slaba ... mój dzidzius ma dopiero 2 tygodnie i ledwo widac pecherzyk ale widac :D:D:D 21 stycznia ide na kolejna wizyte i jesli bedzie wszystko ok to dostane wtedy karte ciązy. Narazie dostaląm skierowanie na badania i musze je sobie porobic w poniedzialek... pozdrawiam was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMana super!!! ale sie ciesze :) ja nst wizyte mam dopiero na poczatku litego, matko jak dlugo :-o a jak sie czujesz? czemu tak malo piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwa33
Dziewczyny jak myslicie w którym tygodniu ciązy nalezy pójsc na pierwsza wizytę jestem w 3 tyg ale rok temu miałam poronienie,ja bym już poszła ale czy jst sens??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
mamani fajnie że juz jesteś po wizycie:) tylko teraz musisz zakładac temat o innym miesiącu, swoja drogą na kiedy macie wizyty kolejne dziewczyny? mi juz mineły narazie ochoty na sledzie itd, może dla tego że jestem przeziebiona i nie mam ochoty na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwww
mamani teraz dla Ciebie te dni do kolejnej wizyty będą wiecznościa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwww ja mysle ze bede miala termin na wrzesien tylko ze nie na początek a tak na polowe miesiaca :) wiec nie bede zakladac nowego tematu :D:D Masz racje strasznie sie denerwuje i juz odliczam dni do tej wizyty. evi czuje się tak sobie. Dzis bardzo zmarzlam i nawet mialam stan podgorączkowy ale teraz juz mi troche lepiej. Mam nadzieje ze to sie nie rozwinie dalej... ewwa ale to 3 tydzien ciazy od miesiaczki czy od zaplodnienia? bo jelsi od zaplodnienia to juz napewno bedzie cos widac. U mnie dzis w 2 tyg od zaplodnienia bylo widac :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonko_25
Hej, wg mojego lekarza jestem w 5 tygodniu ciąży ( 3 tyg od zapłodnienia). Lekarka na podstawie wyników testu HCG potwierdziła ciążę ale nie chciała robić żadnych badań, USG czy ginekologicznych. Troche mnie to martwi, kolejna wizytę wyznaczyła na 24 stycznia, wtedy będzie to koniec 8 tyg. Zastanawiam sie czy iść prywatnie do innego ginekologa, w zaszadzie dobrze się czuję, trochę zmęczona jestem bo dwa dni pod rząd pracowałam po 12 godz. dzis tylko 8 , ale nic sie nie dzieje złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olola28
Hej dziewczyny Dziś rano zrobiłam test - dwie piękne wyraźne kreseczki!!!! Wg moich obliczeń termin 08 wrzesień 2008r. Cieszę się że jest Nas już troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttttttftf
Witamy i gratulacjie[ kwiatek] a co maz na to>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olola28
Test zrobiłam specjalnie dla niego, ponieważ nie mógł uwierzyć że Ja to czuję od dobrych 2 tygodni...zresztą czułam to już od drugiego dnia a to mój pierwszy raz:) Wcześniej przez kilka lat śmiałam się z koleżanek które też ponoć czuły od razu a w końcu mnie to spotkało - i to tak szybko bo w sierpniu odstawiłam pigułki. Po drodze straciłam nadzieję i w końcu przestałam o tym myśleć i stało się! Mąż jest szczęśliwy - tak bardzo tego chcieliśmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×