Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Zmykam moje Panie do łóżka - może trochę snu złapię, chociaż nie łudzę się za bardzo......... Do jutra Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki widze ze dzisiaj jestem pierwsza ;) jesli chodzi o spanie to nie mam z tym najmniejszego problemu codziennie o 20 spie juz przed tv a moj T tylko sie smieje ze jestem otulona jak w kokonie i tylko spie za to rano wstaje przed 7 juz a jesli chodzi o balsamy na rozstepy to ja juz sie smaruje mam jakas specjalna oliwke dla kobiet w ciazy przeciw rozstepom firmy frei nie wiem czy jest ona dobra ,pani w aptece mi ja zaproponowala pozdrawiam wszystkie wrzesnioweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana :) ja też nie mam problemu ze snem... wręcz przeciwnie, mam problem żeby nie zasnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wstałam, ale nie czuje sie nic lepiej......... Zjadłam małe śniadanko i teraz wlewam w siebie herbatę:( Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny.. wczoraj czułam sie tak fatalnie ze hej. wieczorkiem co nie zjadłam w bałtyk. straszne. Spiąca jestem okropnie i marudna. Nie obyło się bez awantury. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia, super brzusio! ładnie się zaokrągla... a rozstępami się nie martw, też miałam po porodzie, polecam fisan, już chyba ktoś tu o nim pisał, likwiduje troszkę już istniejące rozstępy :) Do mających zły humor... to pogoda! Niedługo wyjdzie słonko i wszystko wyda się bardziej wesołe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Licze ze to pogoda bo wsyztskim sie oberwało. W dodatku mamy remont. I mój mąż daltonista sam mieszał farbę, bez konsultacji. A kolor wyszedł że heeeejj. No i sie wkurzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs_ziec podczas 1 ciąży używałam fissanu i jak widać nie pomógł :) a pogoda rzeczywiście fatalna albo pada albo pochmurno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi moi sąsiedzi z dołu umilają życie, palą i ja to wszystko czuję... bleee... obecnie niedobrze mi się robi, jak czuję ten zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My na nogach juz od... 5.30 :D mam nadzieje ze córciatko skonczy kanapke i pojdzie spac a ja w tym czasie naszykuje jakis obiad. kamcia alez masz \"okropne rozstepy\" :D:D:D:D:D Jakbys mój brzuch zobaczyla to bys przestala takie glupoty wypisywac :) Nawet nie wiecei jak sie ciesze ze jutro sobota i maz ma wolne. pobedziemy sobie razem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zrobić fotki i wstawić swój brzuszek i Maleństwo ale niestety przerwy pomiędzy kaszlem, wycieraniem nosa i robieniem herbaty są zbyt krótkie......... Jestem przerażona - ledwo mówię i zużywam tysiące chusteczek.... Mogłaby już przyjść wiosna. Brakuje mi tego słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Myszka5 - jej z tego co opisujesz ladnie jestes chota :( wygrzewaj sie w lozeczku moze troche pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że ktoś wymyślił krem Nivea - wyglądam jakbym piła 4 dni rzędu. Piękny czerwony nosek, hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha oj biedna dziewczyno az mi Cie zal ze tak sie meczysz ale wkoncu musi minac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesliczna jest :) blond królewna :) ale bedziesz miala pomocnice w domu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mówi ze bedzie kapac dzidzie i bujać :) narazie jedyne w czym mi pomaga to w robieniu bałaganu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcia ale pewnie sie ucieszy jak sie dzidzia urodzi :) Moja to guzik jeszcze z tego bedzie wiedziala pewnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamcia oj ale masz corcie w przyszlosci to nawalnica chlopakow przez dom bedzie przechodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani twoja tez cos napewno zrozumie :) a tak apropo to czemu nie ma ciebie na żadnym zdjeciu tylko Mania z tatusiem, babcia, ciocia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z tej nawałnicy niewiele zostanie po tym jak jej tatus zacznie robic selekcje hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki!!!! myszka dużo zdrówka zyczę!!! musze się podzielic z wami dobrymi wiadomosciami, jestem po wizycie i usg genetycznym, wszystko jest w porządku, tą słynna przezierność karkową moja dzidzia ma 0,93,kość nosową widziałam, serduszko pika 180 uderzeń na minutę, kruszynka ma 6,2 cm. ruchliwa była! i lekarz pokazał mi twarzyczkę w trójwymiarze w zbliżeniu- normalnie rysy twarzy, wszystko było widać!!!!! jestem taka szcześliwa!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×