Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość
z jednej strony chcialabym juz miec to za soba , ale z drugiej strony , niech siedzi tam jeszcze jak mu dobrze ;) u nas wysyla sie kartki do znajomych , do rodziny , jak sie dziecko urodzi , moje beda dopiero za 2-3 tyg gotowe , i dekoracja do ogrodka dopiero zaczeta , szkic jest , ale jeszcze pomalowac trzeba wiec niech sie nie spieszy za bardzo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pieklam ciasto to ja ;) a wiec hmmmm w smaku dobe musze przyznac ale wyszlo bardzo niskie (tesciowa stwierdzila ze za malo mialam ciasta na taka blaszke i to dlatego niskie jest) no i troche boki przypalone a i tak trzymalam 15 min krocej niz bylo napisane w przepisie. no ale moj mezus w obiad zjadl go sporo i mu smakowalo...boki poodkrajalam bo srodek dobry ;) a jesli chiodzi o przepis to podam innym razem udoskonalony bo ten co mam od kolezanki to jest w nim za malo maki ,sera i wogole jakos tak haotycznie napisany ze ja musialam sie domyslac co mam robic i dzwonilam do kolezanki o porade.tak wiec nie chce Wam tu glupot pisac.ale mysle ze niektore z Was na pewno znaja to ciasto spod jest taki cacaowy tam idzie maka bialka masa czekoladowa potem polewa sie masa z sera bialego to do piekarnika i po upieczeniu polewa sie polewa i posypuje wiorkami. karro pisalas ze masz taka straszna zgage ja mam niestety to samo od jakiegos czasu strasznie zaczela mnie meczyc wczesniej mialam tylko wieczotrem a teraz od samego rana do nocy juz tez nieraz mialam az lzy w oczach tak pieklo.ostatnio kupilam cos w aptece jakas zawiesine dzialalo ale tylko na jakies 30-40 min.dzis kolega przywiozl mi z polski maalox slyszalam ze jest dobry zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka solidaryzuje sie z toba w zgagowych cierpieniach :) A faktycznie wiem co to izaura moja mama to piecze - ale ja tu nie mam bialego sera niestety :O Wiecie co mi to juz na leb siada .. tak mnie jakos nosi ostatnio ze nie wiem - ciagle jestem poddenerwowana, plakac mi sie chce z byle powodu i w ogole .. mojemu biednemu N. ciagle sie za cos oberwie az mi glupio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko widze ze mamy termin na ten sam dzien :) Dziewczyny a kiedy ciaza jest donoszona po zakonczeniu 36 czy 37 tygodnia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
karro--->> polozne wyliczyly mi termin na 25 wrzesnia , wedlug usg 19-20 wrzesnia (czyli mniej wiecej tak jak stopka) a jak bedzie to zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SYLCIA 20
z tego co ja wiem to po skonczeniu 36tyg 37to juz terminowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak sobie was czytam i czytam ... strasznego mam lenia na wszystko, może to dlatego że teraz to oboje z mężem biegamy po sklepach i zamawiamy ... płytki, kleje, drzwi, meble, AGD... zamawianie to jeszcze nie problem ale to że nie mam jakiegoś wyobrażenia jak to mieszkanko ma wygladać. Bardziej interesuje mnie dzidzia niż to jaki kolor płytek w łazience będę mieć. A dla dzidziuśka kupiłam dziś Oilatum i Sudokrem ... myślę że będzie OK. W przyszłym tygodniu zabieram sie za pranie i prasowanie. No i czeka mnie wizyta u lekarza. Niuńka zrobiła się też dość leniwa. Już nie bryka jak wcześniej - ciasno jej widocznie. Jutro idziemy na wesele - wyglądam jak wieloryb więc bedę unikać fotografowania i pewnie zalegnę ok 21 -szej ale na szczęście wesele jest w moim hotelu wiec łóżek będe mieć pod dostatkiem. Zgaga - jeju .... coś strasznego, męczy mnie juz dłuższy czas. Najczęściej piję chłodne mleko a jak nie pomaga to zasysam Rennie. MaMani - byłam dziś u fryzjera i wyobraź sobie że mam teraz tą osławioną grzywkę jak Mania ---> hi hi, tylko że ja nie wyglądam tak słodko. Na końcóweczkę składam gratulacje dla naszych topikowych Mamuś - szczęściary ... ja też już chcę. 37 tydzien dzis kończymy ... A w sobotę lecę po liście z malin ... buziaki dla wszystkich ... :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! My już mamy skończony 36 tydzień,więc mam nadzieję, że Dawid zdecyduje się niedługo na wyjście. Złożyłam komodę i padam z nóg.... Jutro wrzucę Wam fotki. Pokoik skończony !!!!! Coś mi ostatnio palce u rąk drętwieją i trochę puchną :( Magia - co u Ciebie> humorek się poprawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mamusie:) ale naklikaliście, muszę nadrobić zaległości jak poprawi mi się humor:( bo narazie czuje się do duppyyy...nic mnie nie cieszy , nawet to że jestem mama, wszystko robie bo muszę. Cięzko jest mi się przyzwyczaic do tego , non-stop to samo....kupki....jedzenie...spanie....kupki ...jedzenie...spanie....:( rutyna!!! Zawsze byłam energiczna, wszędzie mnie pełno a tu dom...dom...dom....już nie moge się doczekać jak mała trochy urośnie to zostawie z babcią a sama wybiore sie do kosmetyczki, siłownie. Nie wiem , może są to skutki uboczne tabletek BROMERGON które biore , jeszcze mam na 3 dni. Zawsze pocieszam sie tym , ze są matki co mają 3 dzieci i sobie radzą ja mam tylko jedną na dodatek aniołka który nie płacze , w nocy spi, jest zdrowa, ale mamusi itak nic nie pasuje. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko wpadam powiedziec ze nie urodzilam i nie rodze... słonko bedziesz mi wypominac tą grzywke do konca moich dni :D:D:D:D a mi tak wstyd :D:D:D myszka mam nadzieje ze twój dawid sie uwinie bo mój młody wcale sie za cwychodzenie nie zabiera a ja niedlugo 38 tydz skoncze :( backspace główka do góry. ja tez mialam taki okres po porodzie ale przeszlo :) bedzie coraz lepiej :) mala zacznie sie rozgladac dookola, bawić usmiechac :d pomysl ile fajnych chwil przed wami :D Buziaki laseczki. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczęta:-) Backspace-te tabletki nie są przypadkiem na zasuszenie pokarmu bo ja je brałam jak juz małą karmiłam piersią prawie 3 rok i miałam juz dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra-tak są na zatrzymanie pokarmu, nawet nie chcę mi sie wspominać bo przezycia miałam traumatyczne, karmie ja butelką. Niestety, mi sie nie udało. Myślałam że chociaż miesiąc ją pokarmie ale dupa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.Ja z pazdziernikowek 2008.Chcialam was sie cos zapytac bo u nas na forum pustki.Jestem w 29 tyg i 4 dni.Wczoraj bylam na usg 2/3/4 d i lekarz zmierzyl glowke.Z pomiarow glowki dzidziusia wyszlo ze maly jest o tydz mniejszy .Powiedzial mi lekarz ze to sa dopuszczalne odchylenia.Powiedzcie mi kochane czy mam sie czym martwic..moze ktoras z was tez tak miala????????????????Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26......------tak, są dopuszczalne odchylenie chyba do 2-3 tyg o ole się nie myle:P u mni e też były o 2 czy 3 dni coś tam nie pasowało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, MaMani ---> grzywka u Mani była super ale u mnie juz niekoniecznie tak fajnie to wygląda. Wrzucę fotki - to zobaczycie. A właściwie mam pytanko --- jak wyglądają wody płodowe? Są zupełnie pzezroczyste, czy raczej takie mleczne? Bo mi przed chwila coś pociekło po nogach, trochę tego było ... i nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee... to pomyłka, bo już teraz jest sucho ... sorki, nie bedę juz wiecej panikować. Zbieramy sie na wesele powolutku ... miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! MaMani - chciałabym żeby Dawid się pospieszył, ale na razie nie ma na to widoków. W poniedziałek może uda mi się umówić na wizytę do lekarza to będę wiedzieć jak to wygląda, czy wszystko pozamykane itp.... Dzisiaj jakoś mi dziwnie słabo. Nie mam wcale energii za to Młody sobie fika :) Boli mnie kark, dolna część pleców, nie wspomnę już o drętwieniu palców u rąk.. puchną mi trochę :( Spróbuję zaraz wrzucić fotkę komody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam fotki:) Idę trochę połazić, może się rozkręcę, jak na razie to energii brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu napisalam tyle i skasowalo. ja juz po imprezce :D słonko pokaz te foteczki z nowa grzywką :D Jesli chodzi o wody plodowe to powinny wygladaj jak woda- przejrzyste. jesli sa zielone, brunatne albo podbarwione krwią to trzeba szybko do spzitala bo to zły znak. A takie mleczne to chyba śluz taki... ja tez takie mam... myszka oj mój tez sie nie spieszy :( miał sie dzis urodzic a tu lipa. kolejna nasza szacunkowa data to 24 sierpnia... zobaczymy :D:D Myszka zaraz sobie komode pooglądam :) backspace ja mani tez nie karmiłam piersią. tabletek na zasuszanie pokarmu nie bralam bo pokarmu wcale nie mialam. Glowka do gory bo jestes super mamusią!!!! a co do rozmiarów glówki to nie mam pojecia. u mnie na opisie usg pisza tylko ze w normie i tyle... jeju jak dzis goraco... rano bylo tak pochmurno i deszczowo a teraz tropiki... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka komoda super :) a przewijak mam identyczny tylko kremowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki myszka kompoda ladna :) jeszcze tylko synusia brakuje ;) backspace nie lam sie mowia ze po porodzie czesto tak jest bo nadal hormony buzuja.na pewno niejedna z nas tez to czeka ;) pamietam jak moja kolezanka urodzila (miala wtedy chyba 18 lat) to po powrocie do domu ze szpitala przez tydzien maial takiego dola ze nawet malej na rece nie chciala brac.jej mama przy malej wszystko robila. dzis bylam w szpitalu na przeszkoleniu o znieczuleniu anastazjolog pogadla troche powiedziala jak to wszystko wyglada i kazala nam papiery podpisac. no i mam pytanko moze bedziecie sie orientowaly : jak sie maly urodzi chce porobic takie pocztowki z jego zdjeciem i powysylac rodzinie itp no i wlasnie gdzie znajde w necie jakies teksty typu: \"nazywam sie...urodzilem sie...itp\" bo nie wiem jaki tekst moge napisac a chcialabym cos fajnego.moze Wy bedziecie wiedzialy gdzie tego szukac w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczynki :-) Jak sie czujecie? Rozpakowala sie Nam ktoras? Czy czekam na wrzesien grzecznie? :-) Myszko humorek pod gorke , ale pokoik cudny :-) Moje cyber dziecko nie chce mi sie skopiowac w calowsci dlatego nie wchodzi i nie wiem dlaczego. Mamani wiesz moze czy na fotosiku mozna kasowac tez fotki , ktore sie tam wsadzilo? Moze uda mi sie pokazac pokoik od Niki :-) Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczynki za pochwały :):);) Magia, czekamy na fotki :) Mam nadzieję,że humorek Ci się niedługo poprawi 🌼 Chciałabym móc niedługo napisać Wam posta o treści \"zaczęło się! jedziemy urodzić\" Ale jak na razie to tylko marzenia....... :( Chyba Dawidowi dobrze w brzuszku...... A ja tak mu opowiadam o jego pokoiku i innych jego rzeczach i próbuję namówić i przekonać żeby już się pojawił. Aha!! Wczoraj zapomniałam Wam o czymś napisać..... Była u nas chrześniaczka mojego T. i przyszła zobaczyć brzuszek..... Ma 6 lat i jest słodka :) No więc jak się dopadła do brzucha to go dotykała i głaskała, pytała czy mam tam dziecko, ale Mały akurat spał więc nie czuła jak się rusza. Potem oglądała pokoik i tak się nim zachwycała i wszystkiego dotykała (to dobry znak skoro innemu dziecku podoba się pokoik - Dawidkowi też się spodoba) A na końcu zapytała \"A kiedy Ci się to dziecko WYKLUJE?\" Bardzo mnie tym rozbawiła :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze cos zobaczycie. Jutro zrobie i wkleje "ostateczna" wersje pokoiku, bo ta to juz z tydzien ma i troche sie zmienilo ale tez troche doszlo. Myszka super goscia mialas wczoraj :-) Moja Laleczka tez sie nigdzie nie wybiera, no ale maja te Nasze Maluchy jeszcze prawo posiedziec troszke. Czytalam ze po terminie musimy codziennie robic Ktg i tutaj w DE nie trzymaja dluzej niz do 10-dni po. A ja marze urodzic pod koniec sierpnia :-) Myszka zaczelam "mini" diete juz wprowadzac sobie wiec humorek tez mam taki wilczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia!!!! Pokoik śliczny! Bardzo mi się podoba :):):):):):) I widzę, że KTOŚ już sobie w nim mieszka...... A z tą dietą to u mnie jest tak, że apetyt mi już nie dopisuje jak kiedyś. Jem bo muszę ale żebym zajadała tak jak kiedyś to już nie... Dawida pokoju pilnuje żubr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki :) znalazlam wczoraj sliczny tekst do tych kartek ktore bede robila iv juz podrukowalam beda sliczne :) magia pokoik cudowny masz dla swojej niuni meble super.i widze wozek quinny ja tez mam quinny i gondole mam identyczna tez czerwona ale moj jest freestyle.ma duze trzy kola i bedzie sie super sprawdzal w lesie :) moj Ksawery tez nie spieszy sie na swiat jeszcze a wolalabym aby sie mu troszke pospieszylo bo jest mi juz ciezko juz trzecia noc z rzedu jakos slabo spie i ten brzuch tak ciagnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wpadlam sie przywitać. magia przesl;icny pokoik taki jasniutki i typowo dziewczecy :) ja niestety rowniez jeszcze nie rodze. Mam chora córcie :(:( Pozdrawiam was laseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:-) Mamani aczemu corcia chora przeziebiona?to wszystko przez ta zmienną pogode moja mała wczoraj popusciła w majteczki i sie popłakała nawet nie czuła ze siusia pewnie przeziebiła pecherz:-( .Ajesli chodzi o mnie to wczoraj gdzies przez godzine miałam skurcze co 10 min apo godzinie przeszło a juz sie cieszyłam a moj mąż taki wystraszony :-)co chwile sie pytał jak sie czuje i czy jedziemy do szpitala hehe ale to tylko przepowiadające były a szkoda chciałabym juz przytulic maleństwo .Co do mojego zakazu palenia to sie wkońcu udało:-)dopięłam swego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć MaMani, co z Manią?? Mam nadzieję, że szybko jej przejdzie ;) Dzisiaj czuję się FATALNIE! Nie wyspałam się, Młody szaleje - jestem cała skopana. Nie wiem jak on to robi, ale chyba mu jest ciasno :( Mam podły nastrój i nawet w nocy mojego T. ochrzaniłam bo mnie 2 razy obudził i potem zasnąć nie mogłam :( Odradzam dziś wchodzenie mi w drogę bo jestem nieźle podminowana. Na dodatek wszystko mnie w dół ciągnie i ledwo chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×