Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

hej dziewczynki no w koncu ogarnelam sie ze wszystkimi tobolami po podrozy.nie bylo nas 3 tyg i po powrocie Amelka poznala mieszkanko jak zobaczyla ze jestesmy w domu cieszyla sie bardzo.a gdy ujzala swoje kurki wiszace i aniolka to az smiala sie glosno ze szczescia i krzyczala.wogole ostatnio jej rozmowa jest krzyk czasami tak zawziecie rozmawia ze ktos moglby pomyslec ze dziecku sie cos dzieje a ona jest tylko taka szczesliwa ;) w polsce kazdy byl zachwycony nasza kruszyna i wszyscy mowili ze jest bardzo spokojnym i wesolym szkrabem i wogole nie placze.zauwazylam ze bardzo lubi dzieci i towarzystwo innych ludzi.na poczatku balam sie troche jak zareaguje na tyle nwych twarzy bo np w swieta bylismy u brata mojego i bylo tam duzo doroslych i dzieci a Amelka sziedziala w swoim lezaczku patrzyla tylko i sie smiala. pisalyscie o usypianiu swoich pociech.moja niestety jest lulana prze ze mnie na raczkach inaczej nie zasnie.raz probowalam ja uspic w taki sposob o ktorych piszecie polozylam w lozeczku a ona tak sie darla ze potem nie moglam jej uspokoic wiec dalam sobie na luz. karro zdaj relacje jak bylo na basenie z synkiem bo ja tez juz niedlugo wybieram sie na taki kurs plywania dla niemowlat. myszko i dziewczyny karmiace butlami: czy podajecie juz jakies inne rzeczy dzieciaczkom do jedzenia? jeslio tak to co? i czy same to przygotowujecie czy kupujecie sloiczki? ja zaczelam Amelce juz podawac jabluszko i ostatnio jabluszko z marchewka ze sloiczka ale chcialabym sama jej robic takie rzeczy tylko nie wiem jak sie to robi czy np jablko surowe czy trzeba gotowac to samo z marcheweka pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny eMKa31 dzięki za rade, tak zrobię. majka 28 ja podaje Pawełkowi (on jest tylko na cycku) już jabłuszko,bo ma problemy z kupką-jabłko surowe trę na specjalnej tarce dla dzieci, bardzo je lubi! Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka zdam relacje na pewno, idziemy dis na 15 sta. Moj Maksio zasnal wczoraj 0 19.30 i spal do 8 rano z dwoma pobudkami na jedzenie tak wiec u nas samodzielne zasypianie naprawde zdaje egzamin choc jeszcze protesty sa :) Maly drzemie wiec lece nogi ogolic co by nie straszyc ludzi na basenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brudzia ja jakis czas temu miałam podobny problem z piersią, karm z tej bolacej duzo nawet jak boli, i rób ciepłe okłady, ja pod prysznicem lałam goraca wodę na pierś. miałam wyczuwalne guzki to je masowałam podczas karmienia. wszystko zeszło:) majka ja karmię co prawda tylko piersia, ale podaje juz małej jabłuszko, na zalecenie lekarza, bo nie robiła kupek. teraz po jabłuszku jest ok z wypróżnianiem. trę świeże jabłko na tarce dla niemowląt i podaje małej, marchewke należy ugotować w małej ilości wody i wystarczy zmiksować blenderem na papke. później można do marchewki dodac ziemniaczek, ryż. do jabłuszka można dodać bezglutenowe biszkopty, rozgnieść jak nasiakna i jest super deserek. możesz też robic kaszkę czy kleik ryzowy i dodawac świeże starte jabłuszko. no a później w miarę jak mała będzie rosła coraz to nowe składniki. poszukaj w necie stronek o zywieniu niemowląt są tam cenne wskazówki i przepisy na dania dla najmłodszych. nie podam ci linków niestety bo mała juz mnie wzywa. dziewczyny podawały jakis czas temu stronki z przepisami. pozdrawiam pa. lecimy z małą na jabłuszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko, ale twoja córa już duża :) brudzia, ja też pod prysznic i gorącą wodą lałam, karmiłam z tej piersi, mimo bólu (mała trochę zaczęła protestować, jak ją któryś z kolei raz przystawiłam do tej samej, ale pomogła mamie :) i wzięłam oscilococcinum( lekarka powiedziała, że pomoże zbić gorączkę, a jest homeopatyczny, a ja miałam 38,5; powiedziała, żeby apap wziąć jak będzie 39 i więcej). Dzisiaj znów noc z pobudkami 2 :l ale mi się rzucała na piersi, jakby nie jadła z miesiąc :) ale najgorsze, że rzucała się, a po 5 minutach usypiała, starałam się ją obudzić, ale nie dało rady :l smoczka nie chciała tylko cyca na kilka minut :l kąpiel znów tragiczna, włożyłam jej stópkę do wody, a ona wrzask :l spróbujemy się dzisiaj z tatą wykąpać, a jak nie to zrobimy 2 dni przerwy może będzie lepiej... na prawdę nie wiem, czy coś jej zrobiłam podczas kąpieli, czy coś zobie umyśliła, ale raczej to pierwsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brudzia :) ale z Ciebie ładna dziewczyna :) i synka macie ślicznego, chyba do taty podobny, tak mi się wydaje :) ale włosy też można w irokeza czesać, jak u Wiki :P też bym chciała, żeby moja mała tak ciałka nabrała :) bo ja mam w domu patyczaka małego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki 🌼 Jejku dziewczyny jakie Wy ładne są :) I dzieciaczki takie słodziutkie :) Brudzia wysłałam Ci zaproszenie na naszej-klasie :D A piersi tak jak dziewczyny pisały - ciepły prysznic, masaż i przystawianie małego jak najczęściej :) Ja karmię piersią, tylko na noc daję butlę i na razie nic więcej. Muszę sobie taką tarkę na jabłuszko kupić :) A ja walczę dalej z chorobą od piątku :( z nosa sie leje, gardło boli, głowa pęka - pewnie z niewyspania, bo ja nie umiem spać jak mam nos zapchany :( a akurat moja mała ładnie dziś spała od 20.00 do 5.50 to mogłabym się wyspać na maxa - to przez ten pieprzony katar nie dałam rady :( Zła jestem i wszysko mnie boli ehhh Leki biorę tylko te co można przy karmieniu ale nie wiem czy to coś daje. Dobra uciekam, bo mała chce się bawić :) Całuski kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brutta dopiero teraz doczytałam :D hehe ja uwielbiam krzątać sie po kuchni :) to moje królestwo hihi a przy pieczeniu ciast to się odprężam choć oczywiście nie zawsze mi wychodzą hihi ;) Właśnie teraz piję kawkę i wcinam resztki ciacha :D A jesli chodzi o figurę, to nie jest źle - pozbyłam się celulittu - przynajmniej tak mi się wydaje - mąż też potwierdza, choć on chyba nawet nie wie co to jest hehe a jeśli chodzi o kg to już wróciłam do wagi sprzed ciąży :D z czego jestem zadowolona i zarazem zdziwiona przy tym moim jedzeniu za 10-ciu hihi Nigdy się nie odchudzałam i nie będę, bo ja poprostu kocham jeść :D :D :D Zostało mi tylko popracować nad mięśniami brzuszka i zaczynam od dzisiaj ćwiczenia przez 6 tygodni \"6 weidera\" Słyszałam same pozytywne opinie na ten temat, więc zobaczymy - mąż ma zamiar ćwiczyć ze mną :) Sprawdzimy naszą wytrwałość i systematyczność ;) Lecę powiesić pranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mój MAteuszek ostatnio bardzo niespokojnie śpi w nocy, często się budzi, czasem nawet zdarza mu się krzyknąć przez sen :(. Kończy się na tym, że pół nocy śpi w naszym łóżku. Dziś kupiłam kleik ryżowy, tj. 2 - kaszkę mleczno-ryżową Bobovita i Bebiko z kleikiem gryczano-ryżowym - obydwa po 4 mies. Spróbuję dać mu na noc (a potem i tak pierś, jeśli będzie chciał) i zobaczymy, czy mu posmakuje i czy będzie po tym choć trochę dłużej/spokojniej spał. CZy używacie takich specjalnych smoczków do kaszek? Pozdr K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro i Maks melduja sie po basenie :D bylo bombowo :D Ha ha wpol do szostej a ja juz w pizamie :P wskoczylam pod goracy prysznic korzystajac z tego ze Maksio odsypia wrazenia i stwierdzilam ze rownie dobrze moge juz wskoczyc w pizamke :) Na basenie bylo super, woda cieplusia. Jedna grupa to 6 mam z dziecmi (tatusiowie tez moga uczestniczyc oczywiscie). Maks na poczatku za bardzo nie wiedzial co o tym myslec jak weszlismy do wody, a ze niektore maluchy sie poplakaly tez juz mi zaczal ro bic podkowke - ale cale plywanie zaczyna sie taka wspolna lagodna piosenka ktora spiewa pani instruktorka i rodzice i przy tej piosence zaraz sie dzieciaczki uspokoily :) Dzis instruktorka pokazala nam jak trzymac dziecko w wodzie, w sumie plywalismy chyba z 20 minut. Maksia nigdy jeszcze nie widzialam tak umeczonego jak po tym plywaniu, oczy mu sie kleily jak go ubieralam :) zasnal w wozku od razu jak go tam wlozylam no i dalej kima :) A ja w drodze powrotnej fundnelam sobie sushi i wlasnie szamam :D Czyli ogolnie polecam tym mamom ktore maja mozliwosc poplywac ze swoja dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo musialo byc super ja to bym swego Shm wysłała na ten basen ale niekoniecznie z mała ;P My wszystkie Mamusie jestesmy Piękne :D z tymi piersiami twardymi to sposoby prysznic ciepły, masowanie i podawanie cycunia maluszkowi coby mleczko sciagnal lub samej sciagnac laktatorkiem albo partnera do wspolpracy zaprosic w siaganiu no i tak jak myslalam wiki sie zbudzila o 2.40 ehh :/ dzisiaj pewnie zrobi to samo przyszła do mnei dzisiaj paczuszka reklamowa z Hippa i w srodku jest sloiczek z dynia z ziemniakami, lyzeczka, jakies male prospekty, herbatka jabluszko z melisa i ksiazeczka rabatowa no i w niej jest kupon do odebrania drugiej podobnej paczuszki w rossmanie jutro sie wybiore, ciekawe co tam bedzie? hmm :) i dostalam z gerbera ksiazeczke na temat zywienia maluszkow (jeszzce nie czytalam) mam pytanie czy beda w klinice/szpitalu wypelnialyscie jakies kupony reklamowe z roznych firm aby Wam cos przysylali? bo jakos cos wypelnialam ale to nie byl hipp ani gerber teraz wikusia zasnela doslownie 10 miut temu i moge cos popisac a dzien byl jakis taki meczacy i przegapilam aukcje pzrez to wszystko eh tak to jest jak sie siedzi nonstoper samej z malutka a tatus wieczorkiem tylko godzinke, bo do spania czas, ehh dobrze ze kapie wikusie i tego sie nie boi od pierwszego dnia :) wogole ostatnio zostawilam Shm na pol 20 minut samego z małą, ktora spała a sama wyskoczylam do sklepu, wracam a tu placz. corcia zbudzila sie zaraz po moim wyjsciu (tak jakby wyczula ze nie ma mamusi w poblizu ;) ) i moj mezusio dzielnie ja zabawial, zmienil pieluszke i bujal a mala dalej placze jak tylko mnei zobaczyla cisza :D on karpika zrobil :) moze cos w tym jest więź czy coś :) no i teraz Shm boi sie zostac z corcia sam, nawet sam na spacer boi sie isc Wasi faceci też tak mają?? dobra ponarzekałam ide kąpu kąpu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo ja własnie sie zastanawiam nad basenem, ale nigdze w poblkizu nie ma no i ten mróz mnie przeraża... widzę ze wiekszośc z was podaje dodatkowe jedzenie a ja nadal mam młodego na piersi, jak narazie mu to wystarcza, je srednio co 2-3 godziny i dobrze przybiera na wadze, moze jak skonczy 5 miesiąc cos dam.. sama nie wiem zaleca sie do skonczenia 6go miesiaca tylko piers chyba ze dzieciątko jest na butli to wczesniej dzis niespodzianka od Bartusia w nocy, o 2giej karmienie okolo 3.30 zacząl sie wiercic, wstawałam do niego chyba z 10 razy i o 4tej miałam juz wziąc go karmic ale jakos zasnełam i pobudka była dopiero 5.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro super że na basenie wam sie podobało, ah zazdroszczę wam. stokrotka ja w szpitalu wypełniałam jakies ankiety, sprzedałam swoje dane osobowe:D i teraz tez mi przychodza paczki reklamowe. dostałam z bebilona sliniaczek i próbke mleka, z bobovita 2 słoiczki po 4 mcu, jeden deser i jedna zupka do tego 2 próbki kaszek i 1 próbka herbatki i do tego stos literatury. dzis przyszła literatura z gerbera ale sknery słoiczków nie dali:D Oliwka grzeczniutka ostatnio, tfuuu nie zapeszam, ja mam spadek formy chyba przez ta zimę. do tego zaczęły wypadać mi włosy :( wam też? dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... czytam was codziennie po troszke poznymi wieczorami ale nie mam kiedy pisac bo padam :( ... Mikolaj skonczyl 13 tyg. i jest coraz bardziej zajmujacy, wazy juz 7 kilo a ze ja mam klopoty z kregoslupem po ciazy to padam ze zmeczenia ... no i jeszcze mleko odciagam teraz wlasnie ... urwanie gitary :o ;) Mikolaj dzisiaj zjadl 230ml rano a potem 210ml, 180ml i 210ml -czyli dzisiaj 4 razy a zwykle 5 razy je... do tej pory jadl do 200ml (200 maksymalnie), nie wiem co robic bo przeciez ponad 200ml to bardzo duzo na taki maly brzuszek... doradźcie coś butelkowe mamy :o Czytam o Waszych karmieniach i koduję bo niedlugo bede raczej musiala przejsc na pożywniejsze jedzonko... Karro ale masz fajnie z tym basenem... chyba tez cos poszukamy :)... a od ktorego miesiąca mozna zabierac maluszka na basen? Mamo Huberta i Oliwki mi włosy zaczely wypadac jak Mikolaj skonczyl 2 mies. ... straszne to jest :( a było tak pięknie w czasie ciąży... Kate no nie mam kiedy się do Ciebie odezwać... przepraszam :( Czy Brutta jeszcze pisuje?... pozdrawiam Was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudzia i Birka łaaadne z Was dziewczyny :) i takie szczuplutkie ... pozazdroscic....a ja jeszcze 17kg mam do zrzucenia i brzuch jak w 5-6 mies.... porazka :( ... ide spac bo zavzynam smecic... pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamohuberta dziekuje za informacje dotyczace dokarmiania :) narazie zostane jeszcze przez jakis czas przy jabluszku i marchewce z innymi rzeczami jeszcze troszke poczekam poniewaz zmieniam pomalu tez mleko z beba pre na beba2 i tyle nowych rzeczy moze byc za duzo dla malego zoladeczka Amelki oleniga na kurs plywania niemowlakow mozna isc od 3 miesiaca tak jest w niemczech eryka ja tez od wczoraj zaczela cwiczyc 6weidera efekty po tych cwiczeniach sa naprawde widoczne a wiem bo przed zajsciem w ciaze robilam A6W trzeba tylko byc systematycznym i robic te cwiczenia poprawnie.dobre jest tez 8minute ABS i sa latwiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:D Ja tylko wpadam sie zameldować:) Oleniga-dziekuje ze o mnie pytasz:) Zyje i pisuje ale mam maly zawrot glowy... W niedziele mam chrzciny i pelno przygotowan;) Do tego kazdy chce sie spotkac a Francesco juz potrzebuje wiecej uwagi....;) Uffffffffff... Jakby doba miala 48godzin pewnie bym byla bardziej zorganizowana:) Eryka-i ak dalej uwazam ze jestes niesamowita:D A mozesz cos wiecej powiedziec o tym \"6 weidera\" Mamohuberta-mi tez zaczely wlosy wypadac ...wrrrrrrrrr:P A tez byly takie piekne w ciazy;) Karro-super masz z tym basenem...:) Jak wroce do Irlandii tez bede musiala sie rozgladnac za czyms takim:) Oki zmykam bo przyjechala do mnie przyjaciolka ktora byla ze mna przy porodzie...:) Buziaczki kochane👄 aha... Oleniga-glowa do gory... Mi tez jeszcze pozostaly kilogramy do zrzucenia... Jak to sie mowi... (mc bylysmy w ciazy wiec 9mc potrzebujemy do powrotu do swojej figury:) Beda jeszcze z Nas laski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzieki Majka :) ... to ja poszukam tego basenu, mam nadzieje ze w Anglii tez tak maja :) Idziemy dzisiaj na drugie szczepienie... znowu zabieram meza, zeby poszedl z Mikolajem na zastrzyk, ja poczekam na zewnatrz. Ostatnio nie plakal ale nie wiadomo jak teraz bedzie... trzymacie kciuki zeby to spokojnie przeszlo ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! widze, ze temat wagi powraca. ja juz tez waze tyle, co przed ciaza, ale, niestety, nie te ksztalty... nogi i rece chude, a faldki na bioderkach i na brzuszku skora wisi - uch... lato sie zbliza (sorki karro) i trzeba cos ze soba zrobic ;) ale i tak liczy sie ten blysk w oku, prawda? wlosy zaczely mi wypadac jakies 3 tyg temu, jak dostalam @, pewnie hormony... :( maks ostatnio strasznie sie wierci przy przebieraniu, normalnie nie moge za nim nadazyc. rak ma tyle co osmiornica i lapie wszystko - ostatnio podbil sobie noga czystego pampersa, przygotowanego do przebrania, zlapal go raczka i do buzi! ledwo zdazylam, a bylam przy nim. no a jak nie ma ochoty na ubieranie (a przewaznie nie ma) to prostuje nogi i napreza je tak, ze nic sie z tym nie da zrobic :D a z tym karmieniem to okazuje sie, ze jest ok, bo jak sie tylko karmi i nie dopaja to tak wlasnie moze wygladac. wiec pozdrawiam wszystkie niedospane mamy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za rady dotyczące piersi,juz jest lepiej-ściągnęłam mleko laktatorem, wymasowałam ,pod ciepły prysznic,potem dodatkowo ciepłe okłady i już nie mam twardych miejsc na piersi,troszkę jeszcze bolą, ale to nic w porównaniu z tym co było. Karro zazdroszczę Ci tego basenu z Maxem- super sprawa. MamaHuberta włosy ostatnio zaczęły mi strasznie wypadać,od zawsze gubiłam ich trochę,ale od jakiegoś miesiąca po prostu mogła bym perukę zrobić...na szczęście mam tych włosów trochę,więc nie czuję żebym traciła na objętości,ale sam fakt... Birka dokładnie synek podobny do taty coraz bardziej,a na początku jeszcze słyszałam,że do mnie:) Eryka śliczna dziewczyna z Ciebie,rodzinka tez super! Stokrotka ja też wypełniałam jakieś ankiety w szpitalu,ale nie pamiętam dokładnie z jakiej konkretnej firmy,ale 2 tygodnie temu przyszła pierwsza paczka z Bebilonu,a później z BoboVity. Co do wagi to ja w ciąży przytyłam 23 kg!!!ale po m-cu wróciłam do starej wagi 50 kg,miałam ogromny brzuszek (Pawełek 4750 kg) dlatego zostały mi małe fałdki,które do lata trzeba by było zlikwidować,w dodatku skóra na pupie i udach taka sobie więc z tym tez trzeba coś zrobić,ale kiedy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Brutta dzięki :) 👄 \"6 weidera\" to są ćwiczenia na brzuszek-jest ich 6 i wykonuje się przez 42 dni codziennie :) zwiększa się tylko ilość powtórzeń i ilość serii - pełno jest filmików w necie :) Zaczęłam wczoraj ćwiczyć z mężem i powiem Wam, że brzuszek bolał po jednej serii :) Majka przejrzałam co to jest \"8 minute ABS\" i powiem Ci, że te ćwiczenia wydają się lepsze bo \"6 weidera\" trochę nudne :) No ale jak już zaczęłam to skończę a potem wezmę się za ABS :D hehe ale mam postanowienia :) Nie ukrywam, że popracowanie nad brzuszkiem to moje postanowienie noworoczne :D Karro super że masz możliwość pójścia na basen z małym :) u mnie nie ma takich zajęć niestety :( Ja też wypełniałam jakieś ankiety w szpitalu i narazie przyszedł mi 1 numer gazetki Twój maluszek i coś z bebilona ale jeszcze nie zajrzałam co tam jest :) Mamo Huberta i Oliwii mnie też wypadają włosy od jakiegoś miesiąca :( Onyx :) uśmiałam się z tekstu \"rak ma tyle co osmiornica\" hehe moja mała też tak się wierci i wierzga kończynami jak szalona :) No i zgadzam się z Tobą, ze najważniejszy tej błysk w oku ;) Brudzia :) dzięki i nawzajem :) ładniutka jesteś i szczuplutka - jak Ty takiego kloca urodziłaś :) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka trzeba było mi pomóc oczywiście,bo sama raczej bym nie dala rady urodzić mojego grubaska:) cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Wpisuje sie do tabelki bo wreszcie po 2 miesiacach wiem ile moja corcia wazy i mierzy :) nick.......imię dziecka...data ur(tydzień)....waga(waga.ur.)....wzrost Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (21tyg)....6600 (2700).....62cm ?? Koug.........Emilka.........23.08.08 (21tyg)....7375 (3245) .......73cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg).....6200.(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09.........7020 (2790).....64cm MaMani......Kornelek........02.09....11 tyg........6,500 (3770)...? onyx1....Maksymilian Mikolaj....02/09 (12tyg)...6100?(2980)......60?cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(18 tyg)......6680(3440).....66cm kasinska28.......Mateusz............05/09........5780(27 50).......62cm el79.............Arianna........06/09(19 tyg).....6100(3230).......62 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(13 tyg)...5400(3050).......(53) ? majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)......62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira........11.09(14 tyg)...6000(3340).......62cm Dafodilek........Karolek........12.09(17 tyg)...6900(3400)........65cm kate562.....Marta.........13.09(13tyg).......6600(372 0)......64cm myszka5.........Dawid........14/09.(13tyg).....7050(4100 ).....ok 66cm eMKa31........Hania...........14/09 (12 tyg)......4750 (3450).....62 cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) aga klee......Jakub...............16/09 ..............ok 5500 (3170)...?cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6200 (3920)......60cm sandra27....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(15tyg).....5300(3090)......?cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.....Francesco Jan.....06/10(6tyg)....5200(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(13tyg)....6900 (4360)....62cm Born2Love..........Tim.........30/09......3m5d.....7600( 4160).....64cm Malutka miala dzisiaj 3 szczepienie i oczywiscie znowu krzyczala w nieboglosy a ja pomimo starac zeby nie plakac nie wytrzymalam zdecydowanie jestem za miekka ale co zrobic. karro - zazdroszcze basenu oj musialo byc super :) ja chyba sprobuje z mala w wannie zobaczymy czy umie plywac :) Mamohuberta- mi wlosy wypadaja odkad pamietam w ciazy chyba tez wypadaly ale z tego co czytam inne dziewczyny maja podobnie jak Ty Widze ze wrocil temat figury. Ja juz dawno wrocilam do swoich 52 kg ale niestety brzuch zostal wiekszy niz z przed ciazy i trzeba by bylo sie za siebie wziasc ale i ochoty brak i czasu :( onyx1- oj moja malenka tez sie wierci strasznie wiec przebieranie trwa dluzej niz zwykle szczegolnie podoba jej sie prostowanie nog a ja wtedy nie moge nic zrobic a co do raczek to zawsze mam obok jakas grzechotke wiec raczki przewaznie ma zajete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka07
dziewczyny czy te ćwiczenia na brzuszek mozna bez problemu robic po cesarce??? Jakiś miesiąc temu próbowałam zrobic brzuszka ale wszystko mnie bolało i teraz się trochę cykam. wiecie coś na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonka po cesarce mozna robic takie same cwiczenia jak po zwyklym porodzie tylko trzeba z nimi poczekac zamiast 6 to 8 tyg po porodzie, potem mozna juz wszystko normalnie robic. Dziewczyny no wlasnie mi wlosy tez wylaza i to normalnie garsciami :( sa wszedzie i ciagle tylko malemu ciagle z raczk wyciagam :( W ogole jakies takie do doopy sie zrobily, elektryzuja sie i jakies takie matowe. A niedawno podcielam koncowki ale nie pomoglo. Ja dzis kupilam malemu krzeselko BUMBO nie wiem czy ono w Polsce jest popularne ale tutaj tak, i powiem wam ze maly b lubi w nim siedziec. Ciesze sie bo on na brzuszku nienawidzi, ciagle z nim walcze :P no i spi na pleckach, na boczku za cholere i zaczela mu sie troszke splaszczac glowka :O wiec sobie siedzi w bumbo - smieszne ono jest, wyglada jak nocnik :P ale tu pediatrzy je polecaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze macie ochote wpasc na moje forum i mozna by tam załozyc taki topik, nawet przydała by sie jakas mama do moderowania :) tutaj czesto mi sie strona wiesza a fajnie byłoby z wami utzrymac kontakt www.psyche-soma.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) nie było mnie 2 dni i dzisiaj doczytuję :) karro super, że na basenie wam się podobało, już się nie mogę doczekać, kiedy z Wiki pójdziemy To jest link z pływalni, na którą chcemy iść, jest tam opisane, jak wyglądają zajęcia, z jakimi dziećmi iść itp. : http://www.swimmer.pl/ Brudzia dobrze, że z piersiami już lepiej :) Mamo Huberta i Oliwki mnie również wypadają włosy niestety, zrobiły się rzadkie i takie przyklapnięte :( Eryka witaj w klubie, też jestem strasznym żarłoczkiem, uwielbia jeść i powiem wam dziewczyny, że czasem potrafię zjeść więcej niż mój P :) A wszyscy mi mówią, że za chuda jestem i w sumie chciałabym przytyć ze dwa kilo, ale już taka moja uroda, ze nie da rady :/ Dziwnie ten świat urządzony :) Born2love Wiki też czasem possa smoczek, ale lubi, jak jest w czymś umazany :) tak to woli kciuka, a już wogle to kocha rękawki sweterków :) Kasinska, ja niestety nie mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo kleik daję Wiki łyżeczką :) a właściwie dzisiaj piła herbatkę u mojej mamy z kubeczka niekapka :) strasznie jej się podobało, chociaż czasem leciało za mocno :) stokrotko, moja Wiki też zazwyczaj budzi się 5-15 minut po tym jak wyjdę :) nie wiem dlaczego, ale powiem Ci, że na początku budziła się jak tylko kilka kroków od niej odesszłam :) Ale mój P się nie boi :) wprost przeciwnie, czasem potrafi lepiej ją zabawić niż ja :) jestem z niego strasznie dumna :) Majka ja też słyszałam o tych cwiczeniach, ale z tego co pamiętam, to są idealne, żeby wyrobić mięśnie, ale ciężko nimi spalić tłuszczyk. Ale to gdzieś przeczytałam :) Brudzia, ja też miałam cięcie :) choć Wiki malutka :) ale powiem wam, nie żałuję i jak będę znów miała \"rodzić\" to też w ten sposób :) już następnego dnia wstałam, a trzy dni później opiekowałam się małą, do domku wyszłam w 5 dobie :) Wczoraj zostawiliśmy Wiki z dziadkami na 2 godziny i strasznie się zbuntowała o to, prawie cały czas im płakała :/ oglądałam też zdjęcia mojego P jak był mały i mówię Wam Wiki to cały tata :) identyczne policzki, miny i nawet spali podobnnie :) Dzisiaj też byliśmy w podróży :) u drugiej babci :) jutro Wiki chyba będzie w ciągu dnia odsypiać te podróże :) bo mało co spała przez te 2 dni :) Dałam jej dzisiaj kawałek jabłuszka, żeby polizała, bo nie chcę jej wprowadzać jeszcze i wyciumkała go dokładnie, nie wiem w sumie, czy kawałka nie uskubała :) na początku się krzywiła, później jej smakowało :) Czy wasze dzieciaczki też reagują płaczem, kiedy przychodzi ktoś, kogo za dobrze nie znają, rozmawiają do niego albo próbują wziąć na ręce? Bo Wiki jak wczoraj byliśmy u dziadków to cały czas tak :/ Renika postaram się zajrzeć :) Buziaki dziewczyny, spokojnych snów i sorki, że zajęłam tyle miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×