Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (21tyg)....6600 (2700).....62cm ?? Koug.........Emilka.........23.08.08 (28tyg)....8245 (3245) .......75cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09.........(6m)8060 (2790)..67cm MaMani......Kornelek........02.09............7,700(3770) ...68cm onyx1....Maksymilian Mikolaj....02/09 (5m+)...7500(2980)....67cm Słonko_26 ......Lenka ..........02/09(18 tyg)......6680(3440).....66cm kasinska28.......Mateusz............05/09........7060(27 50).......67cm el79.............Arianna........06/09(19 tyg).....6100(3230).......62 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(19 tyg)...61600(3050).....62cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)......62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(18 tyg)...7000(3340).......66cm Dafodilek........Karolek........12.09(17 tyg)...6900(3400)........65cm kate562.....Marta.........13.09(16tyg).......7100(372 0)......66cm myszka5.........Dawid........14/09.(18tyg).....7840(4100 )....ok 66cm eMKa31........Hania.........14/09 (18 tyg)....5470 (3450).....ok.63 cm Brudzia......Paweł..............16/09..........8800(4750 ). ........69cm aga klee......Jakub...............16/09 ..............6700 (3170)...69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6990 (3920)......68cm sandra27....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(20tyg).....5800(3090)......66cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.....Francesco Jan.....06/104,5mc....7800(3500).........68cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(20tyg)...7950 (4360)....68cm Born2Love..........Tim.........30/09......4m5d.....8460( 4160).....66cm ewelinkas.......Jakub.....14/09..(18tyg).....8380(3160). .....69cm renika..........Bartłomiej.....29/9....4m4w....7600(3500 ).........? Zmieniam dane po wczorajszych szczepieniach ale na razie nic wiecej nie napisze bo maly juz domaga sie uwagi, wpadne potem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) uwielbiam Was czytac :) wczoraj poczytałam posty mamy H i O, karro i birki alez fajnie pisalyscie :) spacery, nowe mamy jakos mi tak milutko sie zrobiło ... karro Tytez mozesz miec Zosie :) ... no chyba ze sa te same nazwiska :o Brutta u nas tez jest radocha juz 3 dzien w wannie ... alez jest pluskanie :D Weider :) dzisiaj 6ty dzien :) Stokrotka a gdzie sie budujecie? my tez budujemy domek :) wow imprezka na pół roczku :) super :D ... bedzie duuuzo nowych zabawek :) Izabelcia ugotowalam ten squash (dynie) w normalnej wodzie, do miekkosci i ugniotlam, alez zajadał :) i kupka byla sliczna, zołciutka :) Eryko moj Mikolaj je 5 razy mleko, raz kaszke (kilka lyzeczek) i maly obiadek - te dodatkowe reczy to zeby nauczyl sie jesc i poznawal smaki-juz 3 tyg. podaje cos innego niz mleko :) ... powiem Wam ze te dodatkowe jedzonka niczego jeszcze nie zmienily, wciaz zjada mleko o tych samych porach :) uciekam do mojego piszczka :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ktora wersje weidera cwiczycie, ta z dniem przerwy czy bez ? Ja sie wlasnie nastawiam psychicznie :P zaczynam jazde od poniedzialku. Musze sobie wydrukowac schemat no i sie pomierzyc. Sprawilam sobie tez maszine do cwiczen :D orbitrek sie zwie :D tak wiec moj plan to weidera + 20 min na orbitreku na spalanie tluszczyku. Dobra, ide polatac na odkurzaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja mialam dzis za noc, mala sie budzila co 2 godz i wcale nie do jedzenia:( cos nie mogla spac, od 3 wlasciwie sie poddalam i zostala z nami w lozku i nawet u nas sie krecila, budzila, ona sobie to odespi w ciagu dnia, a ja niewyspana na maxa:( zaraz smigamy na spacer, choć dzis szaro u nas. eryko nam wychodzi 7-8 karmien piersia na dobę, oczywiscie czasami poje wiecej czasami mniej. karro ja cwicze weidera bez zadnego dnia przerwy. brutta mam do ciebie pytanko:) ile robisz tych rowerków? i jakie robisz przerwy miedzy seriami???? ja przez pierwsze 4 ćwiczenia to \"odpoczywam\" ale na rowerku wymiekam;) no i robie krótkie przerwy miedzy seriami. faktycznie emilka koug wysoka:) olenigo i widzisz sama poradziłąś sobie z dynią:) dodaj mu do tego ziemniaczka i tez bedzie dobrze, zobaczysz:) uciekam, zajrze pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryko u nas też 6-7 razy mleczko na 24h :) mamo HiO :) jestem z Tobą w nieprzespaniu :) Wiki też w nocy szalała :/ i też nie o cyca :) może to coś w aurze etc :) sama nie wiem :P poza tym dzis na rehab wielki ryk :/ spacery itp :) a zapomniałabym :) wyszłam dzisiaj z ośrodka w butach ochronnych i tak doszłam na przystanek :) dziwnie ludzie się patrzyli :) a ja nie wiedziałam o co im chodzi :) później chciałam dopompować i zamiast odkpiąć zakrętkę, wyciągnęłam cały wentyl i się dziwię, czemu się napompować nie da :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny a miał to być taki fajny dzień-robiłam pierogi ruskie i z jabłkami, sernik na zimno na deser,a tu taka po wizycie u lekarza:( od jakiś 3-4 tyg. miał ten liszaj na dłoniach i 2 plamki na buźce, maść którą przepisała dermatolog nie pomagała,a powiedziała, ze to nie skaza białkowa, a dziś się okazało, że tak Pawełek ma alergie:( muszę odstawić wszystko co jadł do tej pory, jabłko, zupka warzywa, kaszka :( a jak się okaże, że to coś w moim jedzonku,kurde, ale jestem zła i smutna :( dziewczyny, które już mają już starsze dzieci, miałyście z tym problem? mam smarować przez tydzień maścią:jedna na sterydach tylko cienko na miejsca chorobowe elosone i druga diprobaza?słyszałyście coś o nich? słuchajcie, myslicie,że mam ograniczyć swoją dietę drastycznie,czy na razie tylko mleko i przetwory, jaja,cytusy itp.??? bo lekarka powiedziała, że mam na tydzień odstawić posiłki Pawełkowi i smarować maścią tylko, a po tygodniu, jak liszajek zejdzie po maściach zacząc na nowo wprowadzać jabłko( najlepiej jeden rodzaj od gospodarza) i poźniej zupka itd. Przy okazji został zważony 10 kg:) dlatego poprawiam tabelkę Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (21tyg)....6600 (2700).....62cm ?? Koug.........Emilka.........23.08.08 (28tyg)....8245 (3245) .......75cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09.........(6m)8 060 (2790)..67cm MaMani......Kornelek........02.09............7,700(3770) ...68cm onyx1....Maksymilian Mikolaj....02/09 (5m+)...7500(2980)....67cm Słonko_26 ......Lenka ..........02/09(18 tyg)......6680(3440).....66cm kasinska28.......Mateusz............05/09........7060(27 50).......67cm el79.............Arianna........06/09(19 tyg).....6100(3230).......62 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(19 tyg)...61600(3050).....62cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)......62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(18 tyg)...7000(3340).......66cm Dafodilek........Karolek........12.09(17 tyg)...6900(3400)........65cm kate562.....Marta.........13.09(16tyg).......7100(372 0)......66cm myszka5.........Dawid........14/09.(18tyg).....7840(4100 )....ok 66cm eMKa31........Hania.........14/09 (18 tyg)....5470 (3450).....ok.63 cm Brudzia......Paweł..........16/09(24 tydz).....10050(4750 ).......71cm aga klee......Jakub...............16/09 ..............6700 (3170)...69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6990 (3920)......68cm sandra27....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(20tyg).....5800(3090)......66cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.....Francesco Jan.....06/104,5mc....7800(3500).........68cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(20tyg)...7950 (4360)....68cm Born2Love..........Tim.........30/09......4m5d.....8460( 4160).....66cm ewelinkas.......Jakub.....14/09..(18tyg).....8380(3160). .....69cm renika..........Bartłomiej.....29/9....4m4w....7600(3500 ).........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na moment bo jakoś nie bardzo mam ostatnio czas :( Jutro chrzciny :( Z a6w ruszam od poniedziałku - tak wiec Karro - kopniak ode mnie - startujemy razem. Ja nie będę robić przerwy na 7 dzień bo pewnie nie chciałoby mi się potem a tak, to ciurkiem może jakoś pójdzie Dawid ostatnio obudził się o 4 rano i do 5:30. Wzięliśmy go do nas i szalał po naszym łóżku - helikoptery robił - obracał się dookoła swojej osi i nas kopał.... Też ostatnio nie mógł za bardzo spać w nocy,.... Mam tylko jeszcze jedno pytanie. Ostatnio dodaje mu do mleka około 2 miarek (tych od mleka) sinlacu i jakoś tak mniej zjada. Nie wiem czy to przez to?? Ostatnie mleko daje mu około 23:30 - 24:00 a potem śpi do 8 lub 9 rano i wcale nie jest głodny. Ostatnie kilka dni po przebudzeniu wypija 120 - 140 ml a wypijał przecież już 210 - 230. Dobranoc Kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brudzia, przykro mi z powodu tej alergii. Mam nadzieję że szybko mu wszystko zejdzie Co do maści diprobase, to stosowała ją moja koleżanka - jej córeczka musiała ją używać i z tego co wiem, to pomagała. Nam lekarka też o niej wspominała i mówiła, że gdyby coś się pojawiło na skórze to mamy ją użyć, ale na szczęście nie było to konieczne jak dotąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam napisać, że Wielkoludek z Twojego Pawełka - duży chłopak :) My idziemy na szczepienie 17 marca to zaktualizujemy dane bo te w tabelce są z połowy stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobity widze ze nasze dzieciaczki sie zmawiaja, jak jedno nie chce spac to zaraz wszystskie :P my wczoraj mielismy przeprawe :O Maks zasnal o 19 i spal do 20, a potem sie obudzil i jazda az do 23 ... krecil sie, wiercil, kopal, gadal no normalnie jakby sie redbulla napil, taki byl pobudzony ze az zaczelam sie zastanawiac czy wypilam kawy za duzo czy co, ale nic z tych rzeczy .. potem jak juz zasnal budzil sie co chwile z placzem .. a moze to po szczepieniu ?? nie wiem Brudzia no to kicha ale nie rwij wlosow z glowy, to ze Pawelek teraz na cos zareagowal nie musi oznaczac ze bedzie alergikiem cale zycie, u malych dzieci takie historie sa najczesciej przejsciowe, trzymam kciuki aby tak bylo u was ! Myszka dzis wielki dzien, trzymamy kciuki za udana impreze :) napisz jak bylo My zaraz wybywamy ogladac mieszkanie jakie nam zaproponowala spoldzielnia, ciekawa jestem jak wyglada, potem napisze to papa milego weekendowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Nie mam za duzo czasu zeby sie teraz rozpisywac moze wpadne pozniej i wymodze z 2 stronki :) Dawno tu nie zagladalam bo mialam rewplucje w zyciu i musialam sie pozbierac a przy tym starac sie zachowac zimna krew zeby Nina nie odczula ile mnie to stresu kosztuje i jak bardzo nadszarpnieta jest moja psychika .Przeszlam w ciagu tych kilku tygodni bardzo wiele i jest mi trudno o tym pisac bo naparwde nie moge jeszcze dojsc do siebie po krótce powiem ze ludzie potrafia byc perfidni i okrutni . A z nowosci nie mieszkamy juz w Poznaniu przenieslismy sie na wies do moich rodziców i teraz czeka nas remont naszego nowego mieszkania a poki co zajelismy rodzicom najwiekszy pokój i tam pomieszkujemy. Jest naparawde fajnie bo mamy tu las i duuzo zwierza w których Nina jest zakochana :) Pozatym jest zawsze ktos z kim moge porozmawiac i o dziwo nawet mama mnie wspiera :) A Nina to juz duza dziewczynka :) Ktos pytal o posilki mleczne ja daje jej tylko 3 razy dziennie po 210-250 ml wiecej nie chce bo zdecydowanie woli obiadki i deserki ze sloiczka i jogurty misiowe . Jak sie okazalo pani doktor sie pomylila i moje dziecko nie ma zadnej skazy bialkowej .... pania doktor zostawie bez komentarza .... wiec teraz mamy mleko bebiko 2 zamiast bebilonu . pozatym mala jest pogodna wesola szczesliwa i zakochana w dziadku :) aaa i uporczywie cwiczy wymawiane slowa ba ba i ma ma ale tym razem to juz jest prawdziwe ma ma a nie takie ktore chcialam slyszec :) dobrze uciekam napisze mam nadzieje pozniej . pozdrawiam was wszystkie serdecznie i przesylamy mnostwo buziaków prosto z lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Niny dobrze, ze jesteś :) jejku brudzia strasznie mi przykro z powodu alergii Twojego synka, mam nadzieję, ze szybko mu przejdzie i wyrośnie z tego :) odstaw na początek mleko i wszysko z mleka :) białko z jajka też, żółtko można jeść :) cytrusy, orzechy, kakao :) to tyle, co ja musiałam na chwilę odstawić, bo też miałyśmy ten problem :) ale jak jakiś czas nie spotykała się z tym, po tym okresie zostało przyjęte z otwartymi ramionami :) wszystko oprócz mleka :) Myszko, Wiki też mało je z samego rana :) ma ważniejsze rzeczy do robienia :P później dojada kaszką z jabłkiem i jets ok :) w nocy za to się budzi, bo głodna, albo spragniona, nie wiem :/ Karo :) masz racje :P zmawiają się, albo wchodzą w specyficzne okresy :) Mamo Niny, przykro nam, ze przeszłaś przez to wszystko, ale mamy nadzieję, że teraz będzie już u was wszystko super :) dobrze, ze małej się podoba i ma kontakt z naturą, tylko na obre jej to wyjdzie, a i Ty pewnie po tym wszystkim odpoczniesz :) ściskamy Cie gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja walcze z migrenami ostatnio :( z niedzieli na poniedzialek mialam taka migrene,ze w poniedzialek do pracy nie poszlam. taki bol,ze az mnie na wymioty bralo. dzisiaj znowu bol na maxa,ale w pracy musze byc, choc tak marze o ciemnym pokoju i drzemce. u nas jak na zlosc slonce takie i sie od sniegu odbija,ze glowa juz od tego boli. migreny mam od dawna, jakies 15 lat wiec dla mnie to zadna nowosc,ale planuje wybrac sie do lekarza. jeszzce troche karmie piersia, ale chyba bede powoli konczyla bo musze cos dostac mocniejszego na migreny. Zoska mierzy 66 cm a wazy...musze przeliczyc na kilo :) Mamo Niny....calusy od nas i trzymaj sie dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabelcio wiem jaki to ból, mnie jeszcze sie mroczki robiły robiono mi tomografie ale ok, z migreny sie chyba nie da wyleczyc ale nie dokucza mi jak brałam leki to nie mogłam prowadzic auta, troche mnie ogłupiały, ale juz ok co do elosone ja dawałam Piotrkowi, smarowalam dwa dni z rzedu ale cienką warstwe teraz dostaje diprosolac na pojedyncze zmiany i elocom lotio na skóre głowy Barus sie obraził na łózeczko od dwóch dni nie chce w nim zasypiac, na rekach tak, przy cycu tak, w wózku tak...ale jak przecholuje to juz nigdzie nie chce zasnąć mamy juz dwa ząbki :) fajnie ti wygląda dokarmianie idzie ok, dzis cały słoiczek marchewkowej z patatolem zjadł, ale cyc najwazniejszy, jak zjadł sloik to mleko sciągnęłam mam teraz na kolacje dla niego :) czy wy tez macie czasmi dość? bo codziennie to samo... jak mam gdzies jechac do miasta to az wydarzenie sie z tego robi.. nie nie załuje ale powtarzalnoś czynnosci i bycie samej do popoludnia jest ... no własnie jest wiem wiem nie mam najgorzej, taka karo sama cały miesiąc dlatego podziwiam ją :) mam jakies cięzkie dni, zadna depresja ale jak mlody mi wył godzine bo nie chciał zasnąć to miałam dosc... uparłam sie ze ma zasnąć w łózeczku i przez to nerwy mialam postrzepione, a w wózku zasnął w 3 minuty wasze dzieci tez maja takie fazy? cos juz szło dobrze a tu nagle zwrot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renika, witaj w klubie przebywających od pół roku głównie z dziećmi :) na pocieszenie dodam, że ja przez miesiąc jestem sama z trójką, niewyróbka całkowita, szczególnie jeśli chodzi o logistykę, więc od dwóch tygodni pomaga mi pewna Pani i jestem mniej zmęczona i zestresowana, co jest pozytywne dla nas wszystkich..i czekam na mojego R. jeszcze 18 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Emka skad ja to znam to odliczanie dni :) Renika dzieki kochana ale nie ma co podziwiac, co drugi miesiac to laba :P Wspolczuje wam dziewczyny migreny to musi byc straszne :( Mamaniny fajnie ze sie odezwalas mam nadzieje ze dochodzisz do siebie po przejsciach .. a twoja cora przesliczna !! te wloski, no cudo :) A u nas wyglada na to ze 2 razy w tym roku polecimy do Stanow, hurra !! Tesciowie mieli do nas przyleciec w kwietniu ale zaproponowali ze nam fundna bilety zebysmy my przylecieli to wiecej osob z Nelsa rodziny zobaczy Maksia .. jak dla mnie miod malina, zadzieram kiece i lece :D no oczywiscie pod warunkiem ze do kwietnia znajdziemy mieszkanie :O trzymajcie kciuki !! Jak wypali to teraz w kwietniu do Michigan a w czerwcu na Alaske, jeny nie moge sie doczekac zeby sie w koncu wyrwac z domu Zjadlam dzis pizze i suszy mnie niemilosiernie pije i pije chyba na noc pozycze od Maksia pampersa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro...juz tak blisko nas, wpadaj do Minnesoty :) chciaz my tez planujemy waakcje, jezeli mozna to tak nazwac...wypad na 2 tyhodnie do rodziny i znajomych Nicka kolo Chicago. Bylas kiedys w Stanach? bo nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia tak, bylam juz. A jak juz bedziemy w Stanach na stale to na pewno sie kiedys odwiedzimy :D Niech sie Maks troche kultury nauczy od twojej grzecznej Zosi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta 🌼 brudzia nie załamuj sie ta alergią, może to tylko przejściowa reakcja. ja radze tak jak birka- odstaw ze swojej diety tylko alergeny [czekoladę, kakao, nabiał, cytrusy, orzechy, kiwi]. bedzie dobrze zobaczysz:) myszko mam nadzieję że chrzciny się udały, prosimy o relacje:) a co do mleka to nie wiem na jakim jest Dawid, ale są np bebiko, nan 2R juz z kleikiem, może takie dla niego spróbuj. karro fajnie ci z tymi wycieczkami wakacyjnymi, ja mam ten plus że mam rodzine praktycznie cała na miejscu, minus- nie ma do kogo latać na wakacje;) Mamoniny fajnie że sie odezwałaś, juz się martwiłam co tak nagle zniknęłaś, mam nadzieję, że wszystko u was dobrze, bądź dzielna kobitko, wszystkiego dobrego dla ciebie i Ninki 👄 renika każda z nas ma chyba takie chwile, Boże ja czekam do wiosny jak na zbawienie, zima działa na mnie strasznie:( powinnam przyjść na świat w ciepłym klimacie. a co do nerwów to mała w sobotę zrobiła mi akcję, Hubert był u babci, ja z mala w domu, maz w pracy. ja ja do usypiania o jej stałej porze a ta bunt, no to odpuscilam, pobawilam sie z nia, wymeczylam ja troche, znowu do spania a ta ryk i tak w kółko, az zostawilam ja w lozeczku bo nie moglam z nerwow, w koncu po wielkiej histerii usneła, spała prawie 2 godz. a ja miałąm wyrzuty, że się zezłościłam, przeciez dziecko to nie maszyna nie można nastawic i czekać żeby chodziło jak w zegarku :( wieczorem miałąm skiknąć na taki dzien kobiet z kumpelami, ale byłam jakas wypompowana po tej akcji małej i nie miałam juz ochoty. za to dzis spędzilismy miło dzień, była u nas moja mama prawie cały dzionek, po obiadku maz poszedł z mała na spacer, a my siup po sklepach trochę połaziłysmy, oczywiście dostałysmy tez po kwiatku od mojego M, nawet córci kupił :) dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamohuberta ja mam to samo ostatnio bunt przy zasypianiu a juz zasypiał sam mrucze spiewam i nic na rekach tak ja do łózeczka a ten w ryk czy mam brac na rece i odkładac? jemu o to chodzi... tak mi sie wydaje ale w wózku zasypia w domu... sama nie wiem ładuje łapy do buzi czyzby nastepne zeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam zoski dane. Tabela skopiowana z tej strony, mam nadzieje,ze nikogo nie wyrzuce i nie zmienie danych :) Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (28tyg)....7500 (2700).......66cm Koug.........Emilka.........23.08.08 (28tyg)....8245 (3245) .......75cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09.........(6m)8 060 (2790)..67cm MaMani......Kornelek........02.09............7,700(3770) ...68cm onyx1....Maksymilian Mikolaj....02/09 (5m+)...7500(2980)....67cm Słonko_26 ......Lenka ..........02/09(18 tyg)......6680(3440).....66cm kasinska28.......Mateusz............05/09........7060(27 50).......67cm el79.............Arianna........06/09(19 tyg).....6100(3230).......62 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(19 tyg)...61600(3050).....62cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)......62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(18 tyg)...7000(3340).......66cm Dafodilek........Karolek........12.09(17 tyg)...6900(3400)........65cm kate562.....Marta.........13.09(16tyg).......7100(372 0)......66cm myszka5.........Dawid........14/09.(18tyg).....7840(4100 )....ok 66cm eMKa31........Hania.........14/09 (18 tyg)....5470 (3450).....ok.63 cm Brudzia......Paweł..........16/09(24 tydz).....10050(4750 ).......71cm aga klee......Jakub...............16/09 ..............6700 (3170)...69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6990 (3920)......68cm sandra27....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(20tyg).....5800(3090)......66cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.....Francesco Jan.....06/104,5mc....7800(3500).........68cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(20tyg)...7950 (4360)....68cm Born2Love..........Tim.........30/09......4m5d.....8460( 4160).....66cm ewelinkas.......Jakub.....14/09..(18tyg).....8380(3160). .....69cm renika..........Bartłomiej.....29/9....4m4w....7600(3500 ).........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:D Wszysctkiego Naj naj naj!!!🌼:D Jakas taka zabiegana jestem i czasu brak:P:) U Nas pogoda do wielkiej DDDDDDDDDDDDDD.....................yyyyyyy:P Slonce przez piec minut 15min zawieji z mokrym sniegiem i to sie wtedy tak ciemno robi ze normalnie trzeba swiatlo w domu swiecic... dramat... Do tego wszystkiego (wychodzi na to ) ze na jakas rura poszla bo w holu cieknie nam po scianach pod lazienka :P ... i trza jutro zalatwic w agencji wszystko... Ja to juz mam wizje jak nam sufit na glowe leci:P:) mamo HiO- tzw. rowerek robie w sumie 10machniec... po 5 na kazda noge wychodzi... do 15stu ni podbijam:P podobnie jak Ty wymiekam na tym... A przerwy miedzy seriami robie takie 3-5minut... Wczesniej robilam wiecej;) Ja dzisiaj dzien 12sty... 3x10:P Rowniez robie plan \"a\" codziennie:) myszka-mam nadziejje ze chrzciny byly super:D Podaje dla Ciebie linka z tymi kosmetykami do wypadania wlosow: http://www.farmona.pl/pielegnacja-wlosow/radical/ mamoNiny-pozdrowienia dla Ciebie:) i pamiętaj ze po zlych chwilach zawsze przychodza te lepsze:) Karro-tylko pozazdroscic wyjazdow... Ja mam nadzieje ze tez kiedys pojade do stanikow:D Zawsze chcialam je pozwiedzac;) brudzia-dziewczyny maja racje... a taka alergia powinna zniknac jak Pawelek skonczy roczek... mnie takie sluchy doszly...:) bedzie dobrze:) ...i jutro znowu poniedzialek:P... ale ten czas zasowa!!!! Wam tez tak leci??? ..idę pomęczyć sadlo ktore sie zadomowilo na moim brzusiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi czy ja cos robie źle? jakis czas temu mlody zasypiał w dzien sam, w łózeczku..treaz łózeczko be ale powiem wam jak to robie i prosze o rade :) jak mija okolo 2 godzin i młody kwika idziemy do pokoju, jest chwile na rekach ale rozglada sie i wierci, wkładam do łóżeczak i placz a nie daj Boże wyjde to piszczy moze za wczesnie? ale zczyna trzec oczka ziewac... w koncu wyciągam go z łózeczka i chodze dalej za 10 min znowu i tak w kółko widze ze on che abym go wzięła na ręce jak juz mi sie uda go połozyc musze mu glosno mruczec... dzis po 20 min sie udalo... kiedys poprostu zasypiał ale wyczytałam ze dzieci teraz mocno sie przywiążują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mala tez nie tak latwo daje za wygrana. Ale ja jej nie nosze. Jak nie chce sama w lozeczku lezec to po prostu klade ja na naszym luzku, pomasuje brzuszek, poglaskam po glowce i sie uspakaja. Mysle ze wlasnie to jest wazne-zeby dzieciaczka uspokoic. Pozniej gdy zasnie to nakrywam ja kocykiem w naszym lozku lub przekladam do jej lozeczka:) Zawsze funkcjonuje. A zreszta teraz Twoj maly jst na etapie zabkowania chyba, co? Jesli tak to nie ma sie co dziwic niespokojnemu zachowaniu i checi bycia noszonym. Tylko nie przesadz z tym noszeniem bo potem nie dasz rady tego odwrocic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w którym moemencie moge przeholowac noszenie? kurcze moze masz racje jak bedzie plakał wezme, przytule, i połoze na łózku mysle zeby dac piers ale to byłoby potem klopotem uspokajac go piersią - bo tez sie nauczy tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renika moj maly zasypia niestety tylko przy piersi :O Eh moglabym epopeje napisac o tym jak probowalam nauczyc go spania w lozeczku .. powiem ci ze po wszystkich szopkach jego ze spaniem i tak teraz jest najlepiej, wole zeby troche pocyckal niz nosic 8 kg klocka choc oczywiscie wolalabym zeby zasypial sam , tylko nie wiem za bardzo jak tego dokonac .. Zazdroszcze mamom ktorych dzieci odlozone do lozeczka ladnie zasypiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Moja Arunia teraz potrzebuje duzo miejsca na podlodze bo kula sie po niej jak szalona nie wiem tylko dlaczego czasami przy tym placze no i raz wlozyla nozke do buzi bylo to tak pocieszne ze moglabym to ogladac non stop gdyby dalej tak robila dlatego zazdroszcze mamiehuberta ze ma ten widok na codzien :) Co do zasypiania u nas bez zmian klade mala w lozeczku i wychodze z pokoju, mala albo od razu zasypia albo chwilke poplacze albo sobie gada jak dla mnie ta metoda okazala sie najlepsza i przez to nie ma meczenia sie przy zasypianiu.W nocy tez naje sie i idzie do lozeczka i albo od razu spi albo chwilke pogada i zasypia dlatego ciesze sie ze to poskutkowalo bo na poczatku tez bylo bardzo ciezko naszczescie to juz odlegle czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tera zmi sie w miare udalo, na rekach widze ze podsypia, tuli sie :) i chwilke potem na łózku wtulił sie we mnie i zasnąl :) wygląda na to ze on potzebuje tak mysle wyciszenia przed zasnieciem... czyli ukochania przed karo rzeczywiscie przy piersi to i tak dobrze ze zasypia a nie lulany na rekach - u nas waga tez prawie 8kg ale wiecie co?> mój starszy zasypiał gdzie chciał, lulany, w kiwaku (lezaczek) w wózku i teraz jak sie kładzie zasypia w minucie czasami jest tak ze on lezy mowi Mama połóz sie ze mną, ja ide na chwile po cos albo ide sie szybko umyc wracam on spi... :) Bartek miał faze zasypiania sam, moze teraz potrzebuje wiecej czułości tulenia? Zaczynają nam dzieci pokazywac swoej uczucia, zachowania, sa w koncu odrębnymi osóbkami dzis mi sie udało, ale jak bedzie pozniej? wypróbuje metode wyciszania... zobaczymy ale dzieki za rade z utuleniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z innej beczki - zaczelam dzis weidera - jezus maria masakra jakas !!! Zdalam sobie sprawe jaki jestem cienki bolek :P Oj trzeba za kondycje sie wziac !! Czuje kazdy miesien a to dopiero 1szy dzien .. az wstyd ale wystarczy ze spojrze na oponke i motywacja wraca :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×