Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość asia 83
Zmykam bo mój mąż i syn domagają się uwagi :) Trzymajcie się i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 83
Pa Evi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez juz spadam, bo glodna jestem:) a moj malzonek w podrozy sluzbowej wlasnie wraca do kraka;)buzka wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
Evi 22 tak właśnie przegladałam wasz album baardzo fajne foteczki i synek:) tylko nie mogłam się przypatczeć do kogo synek bardziej podobny??? chyba do Ciebie, co??? bo widzę tatus brunet, mama blondynka? synek blondynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tratata dziekuje :) bardzo malo os mi to mowi :) synek niestety nie jest blondynem, moze na zdj tak wyszlo ale w rzeczywistosci ma dosyc ciemne czarne wlosy :( w dodatku oczy niebieskie tez ma po tatusiu ale charakter ma na pewno po mnie :) zreszta nie tylko to zapewne :) moj maly juz w lozeczku, ale z racje tego ze jest chory i dzis przespal w sumie pol dnia to nie wiem czy z tego bedzie spanie.... poki co cisza w jego pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz dodam nowe zdj ze swiat moze bedzie lepiej widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
eeeeeeeee...no nie teraz to widze wykapany tata ;) no i napewno jest podobny do babci:) pewnie teściowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi nic nie dostaam... załozyla mi tylko karte ciazy \"zebym miala jakis papierek\" :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
czemu zmieniłaś kolor włosów? w blond było też extra ;) ty bruneto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
Mamani:) a co napisała w tej karcie ciąży?? i widziałaś to usg faktycznie nic nie widziałąś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trata tak tesciowa :-D az tak widac podobienstwo 😠 heh :-P ale wloski i tak mu sie rozjasnily troche :) MaMani co za baba 😠 ja Wam powiem ze nie mam kart ciazy :-/ wszystki gin wpisal do kompa i na swoja karteczke i do kartoteki... a bylam wtedy juz w 7 tyg i wwsyztko ladnie potwierdzone mialam a dostalas skierowanie na badania? ja zawsze czy panstwowo czy prywatnie mialam karte A4 z opisem z usg opis byl tak po ludzku :) ze wszystko zrozumialam, nie bylo skrotow, tylko ladny opis plus zawsze 2 zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
mamani a co napisała w tej karcie ciązy? i czy widziałas usg., i faktycznie nic nie widziałąs, bo to już niby który tydzień miał być, to chyba juz powinnno cos byc widac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tratata zaluje troche ale chcialam "zaszalec" heh ale na 2 latka mam zamiar wrocic do poprzedniego koloru, bo teraz szybko widac moje jasne odrosty :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
evi22 no niestety teścioweczki sie nie wyprzesz ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani ale jak zakladaja karte to chyba dobrze wrozy? co na tej karcie masz napisane? masz ustalony termin porodu, ktory tydzien itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tratata :-D a Ty masz dzieci? moze przyszla wrzesniowka 2008????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi w karte wpisala tylko moje nazwisko i kazala poloznej wypisac wyniki badan. powiedziala ze to taka podkladka jakbym musiala miec zabieg :-o nie mam wpisanego ani wieku ciazy ani terminu porodu ani nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
no to wracaj stopniowo do blondu , bo jest ładniej :) ale to jest moja tylko ocena:) masz niebieskie oczy to blondyna jak nic do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
ja jeszczę nie mam:) ale już w drodze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczka mam jasno zielone :) ale duzo os mi juz mowilo ze ciemny mi nie pasuje za bardzo ale dziekuje za komplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
i znów dałam plame :) nie tak na serio to ładna dziewczyna z Ciebie i bardzo miła:) zresztą Mamani też jest kochana:) lubie was czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
23 sierpnia ale sobie latam tu itam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu plame ? :) ja mam na 20 sierpnia termin :) a sumie powinnam miec na 23 z ostatniej @ (16.11) fajnie ze mozna z kims milo pogadac :) ja tez wszystkie Was lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
że nie trafiam w kolory dziś:) no to ładnie , tez sierpnióweczka , Evi 22 a przybrałaś już na wadzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam kolory :) te na szczescie zawsze mozna zmienic :-P przytylam w ostatnich dniach chyba ze 2 kg :-o-ale czesto tak mam, ze raz 2 na plusie raz 2 na minusie a mialam przytyc gora 10 ,jak tak dalej pojdzie to znowu skoncze na 20-tu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×