Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

dopiero teraz doczytalam Mamani wspolczuje wizyty :-o co za \"lekarz\" 😡 ja juz od dawna nie mam zdrowia zeby chodzic panstwowo, razem z moja mama chodzimy prywatnie tylko do innego gina szkoda nerwow na panstwowa sluzbe, to ja juz wole stracic kase niz nerwy a nie mozesz awaryjnie isc do szpitala np wieczorem ze zle sie czujesz i tam zeby zrobili ci usg? moze wtedy trafisz na ludzkiego lekarza i zostaniesz przy nim? lece cos zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to widze ze nie tylko ja mam złe zdanie o lekarzach... wiecie co? poprostu mam chyba do nich pecha... ta moja juz sobie przygrala w poprzedniej ciazy jak mi w 35 tygodniu powiedziala ze jak nie chce rodzic w jej szpitalu to mam sobie chodzic do innego lekarza tam gdzie chce rodzic... i tak sie zastanawialam czy isc do niej czy nie ale mnie przekonala mama i maz... a teraz zalóje... no nic. czekam do jutra i nie bede dzis o tym nawet myslec bo sie zalamie... powiem wam jeszcze ze moja gin dzis duzo dzieci "usmiercila" bo przedemna kobieta wyszla cala zapłakana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem wam, ze ja tez chodze prywatnie do lekarza i w przychodni, ale on przyjmuje z nfz rano a po poludniu prywtanie, taka ma umowe podpisana. Ale tu dziala na plus, gosc jest typowo lekarzem z powolania, kasy nie targa, mimo ze specjalista. Zawsze sie do niego idzie na godzine, dba o kazda pacjentke na maxa, wizyta od 20 min do 30, zawsze ci doradzi, pomoze, bron boze nie zbywa, bo nastepna czeka, wszystko ma godzinowo ustalone:)ja osobiscie jestem nim zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 83
Witam przyszłe mamusie i GRATULUJĘ!!!! Też noszę w sobie fasolkę, która ma przyjść we wrześniu :) Ostatnią @ miałam 29.11. więc według moich obliczeń termin wychodzi jakoś na początek września :) Z niedowierzaniem patrzyłam na 2 kreseczki na teście. Generalnie miesiączkuję regularnie, w listopadzie @ spóżniła mi się kilka dni, ale przyszła, wiec w listopadzie nie ekscytowałam się kilkudniowym spóźnieniem. Zrobiłam test jakoś między świętami a sylwestrem bo niestety miałam zapalenie gardła i dostałam antybiotyk...i tak profilaktycznie kupiłam test....i zobaczyłam DWIE KRECHY!!! rano powtórzyłam i znowu 2 krechy...heh nie mogłam uwierzyć.... teraz jestem w 7 tc i w środe idę do lekarza na wizytę kontrolną bo trochę plamiłam i dostałam Duphaston.mam nadzieję, że wszystko będzie ok! Mam już synka i chciała bym żeby miał siostrzyczkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Asiu83!!!!!!!!!!!!Teraz juz napewno wszystko bedzie dobrze;)witaj wsrod wrzesniowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 83
Dziękuję :) Mam taką nadzieję..czego życzę sobie i Wam wszystkim !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika ja tez mam takiego lekarza ze wzgledu na to ze ciaza z Olkiem nie byla ksiazkowa i chyba zbnkrutowalabym jakbym miala placic co tydzien za wizyte :( a teraz prywatnie do mojego gina trzeba zapisywac sie z dwu miesiecznym wyprzedzeniem inaczej nie ma szans, oczywiscie to nie jedyny gin ktory przyjmuje prywatnie w naszym miescie, ale ma najwieksze wziecie mnie jako byla sasiadke zapisal wczesniej :) nie wyobrazam sobie czekac 2 mies :-o w ciazy z Olkiem bylam u pary ginow prywatnie i tylu rzeczy sie nasluchalam ze szok wiem wiem jak ciezko wybrac dobrego gina Mamani a nie boli Cie juz nic? bierzesz jeszcze jakies tabletki? dziewczyny kiedy macie kolejna wizyte u gina? czy tylko ja tak dlugo czekam? (06.02)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 83
Jeśli chodzi o relacje pies - dziecko to uważam, że są tego pozytywne strony. Mam spanielkę, która chyba już na zawsze zostanie szczeniakiem....tak wnioskuje, bo ma już 2,5 roku, a zachowuje sie jak mały rozbrykany piesek hehe. Mój synek i Kaya bardzo sie polubili, co więcej wspaniale się razem bawią, chociaż Filip czase pociągnie ją tu czy tam heh :) ogólnie polecam, jesli dziecko nie ma skłonności do alergii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi, to ja mam szczescie jednak ze mieszkam w Kraku i tu jest sporo lekarzy. Dzieki temu na wizyte umawiam sie kiedy chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja tez teraz licze na coreczke 🌻 ile ma Twoj synek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia napewno tam masz wiecej lekarzy ja w swojej okolicy mam chyba z 6-8 prywatnych, ale tylko ten jest tak oblegany, ogolnie do reszty mozna dostac sie na zasadzie dzis dzwonisz dzis przychodzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 83
Ma 2 latka i 2 m-ce :) Tak marzę teraz o córeczce :) Chyba jest kilka m-cy starszy od Twojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tak :) moj szkodnik skonczyl 21 miesiecy :) napisz mi czy Twoj synek jezdzi jeszcze w wozku? moj juz rezygnuje powli, ma dni ze kompletnie do wozka nie usiadzie, ale ja uwlebiam dlugie spacery i nie wiem czy majac 2 latka i 5 mies (bo tyle bedzie mial jak urodzi sie 2) bedzie zdalny do chodzenia bez wozka juz wogole niby kazdy mowi ze tak ale moja kuzynka wozila mala do 3 roku zycia, nie wiem czy to jej corka nie chciala chodzic czy to z wygody jej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika staram sie powiem ze z trudem dopalam sie na pierwsza wizyte dobrze ze mialam jego nr komorki, bo w recepcji kazali czekac na wizyte prawie 2 mies :-o a mowilam ze w ciazy jestem... a tak tel przedstawilam sie i wiedzial o kogo chodzi (bylam jego sasiadka kiedys) i tak dostalam sie i czekalam "az" tydzien moje 2 kuzynki (siostry) tez sa w ciazy, tez termin na sierpien/wrzesien oj bedzie wesolo latem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie fajnie, ze juz macie dzidzi...u mnie to pierwsze i starsznie mnie juz tlucze na dziecko...starosc nie radosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz widze ze z rozpedu gubie literki - wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 28 lat i starosc nie radosc? :-D moje kuzynki maja jedna 37 druga 34 i czuja sie bardzo mlodo zreszta tez tak wygladaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 83
Evi mój synek ma 26 m-cy i woli chodzic pieszo...zdecydowanie:) rozpiera go energia i ciekawość świata (własnie sterczy mi nad głową i mówi którym klawiszem mam klikać)....wszędzie chce chodzić sam i wszystko dotykać i wszystkiemu przyjrzeć się z bliska....to raczej mnie jest wygodnie wsadzic go do wozka bo wiem ze sie nigdzie nie rozpelznie jak ide np na zakupy... mysle, ze Twoj synek bedzie powolutku rezygnowal z wozka na rzecz biegania ...zobaczysz bedzie pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratata
no właśnie gdzie jest wasza tabelka dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 83
Monika 28 lat to doskonały wiek zeby zostac mamusia!! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia dziekuje :) ja tez mam taka nadzieje a spi Twoje dziecko jeszcze w dzien? sorki za te pytania :-P bo moj spi nawet 3 godziny, ale czytalam to juz niedlugo potrwa ten blogi stan :-P hej Slonce :) rozmawiajac z Wami mam wrazenie ze wszystkie jestesmy w tym samym wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie?????????Dzieki dziewczynki kochane:* a powiem wam, ze w tym 2008 roku na swiat przyjda pierworodni 70% moich kumpelek z rocznika:)niezle, hehe...bum tworzy kolejny bum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia 83
Evi różnie to bywa...zależy od dnia...wstaje tak po 8 więc nie narzekam :) jak się mu przysnie po poludniu to potrafi spac nawet do trzech godzin....za to wieczorem wojuje do pózna...wiec wolala bym czasem, zeby nie zasypial juz w dzien, a szedl po 19-ej spac...i miała bym wolny wieczór....co obecnie jest raczej rzadkością hehe młode mamuski duchem to mlode mamuski ciałem :) PAMIETAJCIE...liczy sie pozytywne nastawienie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia swiete slowa :) Slonce czesciej do nas zagladaj, ja czasami tez nie mam glowy - szkodnika na glowie raczej mam :-P nie no nie jest tak zle moj maly tez wstaje o 8 a najczescie to o 9-tej :) a spac chodzi zawsze o 20-tej i jak dobrze pojdzie to w dzien 3 godz spi, wiec maly spioch z niego- ale tak jest od urodzenia :) a tabelka jest chyba 2-3 strony dalej dopiszcie sie te ktore jeszcze z tym zwlekaja :) i napiszcie kiedy macie wizyte u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMIĘ.....WIEK.....MIASTO...OSTATNIA @...TERMIN PORODU MaMani..Paulina..21......Kraków....25.11............04.0 9 Evi_22...Ewelina..22....ok. Bydgoszczy..16.11.....20.08 Andusiaaa.Ania....24....Londyn.............29.11....05.0 9 Kasiutka3..Kasia...20...Warszawa.........20.11....27.08< br /> Jołasia ..Joanna ...31.. Warszawa .......25.11.07..... 31.08 ?? Anika3...Anita.....33...ok. Słupska.......25.11.07.......30.08 Aga_ja...Agnieszka...30...Kielce........01.12.07......08 .09 Monika_28...Monika...28...Kraków.......27.11.07.....03.0 9 wiewiorka2004...Sandra...20....Białystok...19.11.07....2 9.08?? ok sama wyszukalam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani mam pyt do Ciebie na tej wizycie dostalas jakis wypis z usg albo jakies zdj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz niedlugo\ ja czekam do lutego :-o ok mykam do synka i meza ;) do pozniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×