Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Slonko-pewnie juz w drodze do szpitala jestes...:) Trzymam kciuki... Izabelcia-Sliczny masz Skarb:) Wszystkiego najlepszego dla Was....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze przed komputerem i w biustonoszu liscie kapusty:) dziekujemy za gratulacje!!! jutro popracuje nad tym fotosikiem i musimy porobic wiecej zdjec bo jakos malo jak do tej pory. trzymam za was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia śliczną córcie macie 🌼 Mnie jak bolały piersi na początku ciąży to smarowałam kremem do biustu Perfecta Mama z Dax Cosmetix - on jest z wyciągiem z liści kapusty i pomagało, więc może Izabelcia spróbuj - zawsze to wygodniejsze niż liście w staniku ;) Ja też biorę oeparol i piję liście malin - zobaczymy czy to coś pomoże przy porodzie :) Wczoraj znów robiłam powidła ze śliwek :D Mąż już wyzywa na mnie, że się przemęczam a on w przyszłym tyg. ma daleki wyjazd i wolałby go nie przekładać ;) gdyby coś się ruszyło :D Ach te chłopy ... :D :D :D Lecę z Filipem na działeczkę pokąpać się w baseniku, bo piękna pogoda i pewnie znów nazrywam śliwek ;) hehe A Mała tak się rozpycha, że wczoraj nagrałam filmik jak mi brzuszek zniekształca i nóżki i rączki pokazuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko melduje ze u mnie nadal cisza. izabelcia Zosia jest przesliczna :) slodziaczek malutki :) Milego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Izabelcia sliczna masz coreczke :) Mnie nadal wszystko boli wczoraj mi chyba troche wod wycieklo ale jednorazowo i koniec. Przynajmniej tak mysle ze to byly wody tyle ze niewiele jakby ktos korek mi odkrecil na sekunde. Nie wiem czy to normalne. Pozatym u mnie nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po bradzo długiej nieobecnosci:) MaMani mam nadzieje ze mnie pamietasz:) 24.08.08 o 20.15 urodziłam synka:) w końcu:) Mały ma 56 cm i waży 3500. Dzieki bogu obyło sie bez pękania i nacinania dzieki czemu jestem wpełni sprawna. Dziewczyny jeszcze troche i wy bedziecie po wszystkim:) pozdrawiam serdecznie i przesyłam buziaki maluszkom:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dopisuje się do tabelki sanday1..............25........26.08.......Mateusz Monika_28..........29.......28.08.........Nikola MaMani.............22.......30.08..........Kornelek BETTY83.............24......1.09...........Kuba/Alicja mrs_ziec............28......1.09...........Hania mamahuberta......26......2.09...........Oliwia magia_..............31......3.09............Nicole sandra27...........28......3.09...........Daniel/Dominik MartaObdarta....27.......4.09..........Weroniczka Słonko_26 ........ 26 ...... 6.09 ........ Lenka Myszka5...........29.......10.09..........Dawid el79.................29.......11.09..........Arianna karro...............29.......11.09..........Maksymilian< br /> eryka..............28........13.09.........Laura/Sara/Ro ksana ewunienka24.....25........14.09.........Amira majka28..........30........18.09.........Ksawery marlenaaa.......20.........18.09........Damian aga(Gaga).......26...........18.09.......Filip aga...............25.........19.09........Jakub nina............. .30.........19.09 ........????? kasinska28......29.........20.09.........Jakub/??? magdae..........26.........20.09.........Cyryl ewa.z14.........29.........21.09.........Miłosz brutta...........28.........22.09..........?????? Misiaewelka…..25…………… ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; 22.09………….Konrad katharin........30...........08.09.........Maciej Sylcia 20.......35...........12.09..........Kris Imię.Mamy.........data.porodu........imię.Dziecka....... ....waga........wzrost Barwy Jesieni......24.07.2008.........Mikołaj......... ..........2000 ......47cm backspace82.....30.07.2008...........Mia................ .......2500.......47cm Evi_22..............03.08.2008.........Emilka........... .........2950........54cm Izabelcia78....23.08.2008.....Sophia.................... 2800.......53,3cm Koug......23.08.2008..........Emilka.................... .3245.......54cm wiewiorka2004....24.08.2008......Kubuś..............3500.........56 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie nic nowego. Wczoraj zle sie czulam, brzuch mialam twardy jak kamien ale nie mialam regularnych skurczy No prosze, jeszcze sie wrzesien nie zaczal a tu juz 6 rozpakowanych na topiku, Wiewiorka gratulacje 🌻 Slonko trzymaj sie nic nie piszesz to chyba rodzisz, jestesmy z toba 👄 Ja tez chce zobaczyc core Izabelci ale nie mam profilu na naszej klasie buuu :( Ide pod prysznic moze mi sie humor poprawi bo dzis to wstalam lewa noga chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju pamietam jak nasuwaczku bylo ze zostaly 3 miesiace i mi sie wydawalo ze tak blisko, teraz pokazuje 3 tygodnie a mnie sie wydaje ze to wiecznosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! wiewiórka serdeczne gratulacje!! a ja po nocnym fałszywym alarmie:( złapało mnie po 23 i to od razu na maksa!!! nie było akcji skurcz...odpoczynek...skurcz tylko skurcz..ból...skurcz...ból zdziwiło mnie to trochę, od razu odwołałam, że chcę rodzic :) bolało mnie jak cholera!! nie mogłam chodzic momentami, ukojenie przyniosło mi bujanie się na piłce i oddychanie, wzięłam magnez i weszłam do wanny i przeszło...ale ponad godzine myslałam że mi brzuch rozerwie, żadnych bóli kręgosłupa, tylko samiuśki dół brzucha. jutro idę do lekarza to zobaczymy co się dzieje. dzis czuję się w miarę, troche nie wyspana, od czasu do czasu zaboli mnie lekko brzuch. trzymajcie się dziewczyny dzielnie. magia to my bardzo podobnie, bo ostatnia miesiączkę miałam 24.11, termin z @ 31.08, a z usg 2.09, 5 09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczko gratulacje :* 🌼 el ja bym radzila iść do lekarza. jeśli to byly wody to niezaleznie od tego czy pocieklo niewiele czy wiele musisz to zglosić! mamo huberta bo cieple kąpiele powodują zanikanie skurczy i lagodzenie bólu. a na podtrzymanie skurczy najlepszy zimny prysznic :) jeju ale wam zazdroszcze dziewczyny. u was cos sie dzieje. prawie kazda z was ma juz jakieś skurcze czy bóle... a mnie nic nie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani tylko że ciepła kąpiel jest sprawdzianem, bo prawdziwych skurczy porodowych nie rozpedzi, z synkiem jak mnie złapało też poszłam do wanny i nic nie przeszło, wręcz sie nasilało, a teraz rozeszło sie po kościach :) ah i do kibelka tez mnie wczoraj pogoniło kilka razy, także może to juz wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej umnie dzisiaj śliczna pogoda i kombinuje co tu dzisiaj robic?może jakiś spacerek.Od wczoraj mam taką zgagę że szok,nic mi nie pomaga. Ja żadnych lisci malin,ani niczego w tym stylu nie piję. Mój mały chyba nie będzie za duży bo jak byłam na usg 3 tygodnie temu to wazył 2240 wiec teraz może z 3000 będzie ważył? Mój mąż jak sie urodził to miał 52 cm i 3200, a ja 58cm i 2900 więc niema pokim być taki duży:) Izabelcia oglądałam zdjęcia,śliczna ta wasza córeczka,taki aniołek:) wiewiórka gratuluje synusia!🌼 No,no lista rozpakowanych się zaczęła wydłużać:)ciekawe kto będzie pierwszą wrześniówką na liscie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bedzie tak jak mówilam. wszystkie urodzicie a ja zostane z brzuchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:) Wiewiorka-Moje gratulacje🌼🌼🌼 Mamani glowa do gory ostatnia nie bedziesz...:) Ja bede po Tobie...:D he he he Moj luby wlasnie sie mnie pyta kiedy przylatuje moja kochana przyjaciolka na porod z polski... Mowie do niego ze 18go a On do mnie; A to nie za pozno??? Nie sadzisz ze wczesniej bedziesz miala dziecko niz termin co Ci podali??? A ja na to ze nie wiem... Wszyscy wroza ze na dniach:) Tylko lekarze nic nie mowia:P:) Malenstwo wie ze mamusia jeszcze nie jest gotowa:);) Duzo rzeczy do zrobienia... Co do lisci malin to czekam na ppaczke z pol... Nie wiedzialam ze ta herbata taka nie wydajna:P Kupilam w polsce tylko paczke...ale tutaj po trzech herbatkach nie ma pol paczki:P Noc dzisiaj nie przespana a to dlatego ze snilo mi sie ze rodze...he he he... O 3.00 nad ranem pobudka i sleczenie nad gazetka w toalecie bo spac nie moglam:) Pogoda oczywiscie pod psem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiórka 🌼 gratulacje Ja dopiero wstałam. Miałam ciężką noc po tym spacerze wczorajszym. Wstawałam do ubikacji chyba z 5 razy i tak mnie wszytko bolało że myślałam że nie wstanę, nie mówiąc już o dojściu do WC... Tak mnie wszystko boli w pachwinach i krocze jakbym była połamana i ktoś mnie źle złożył :):( Teraz mam też takie wrażenie chociaż nie tak bardzo intensywne - mogę jako tako chodzić. Myślę dzisiaj o niewielkich zakupach więc może będzie powtórka z rozrywki..... Muszę dużo chodzić to może .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) No i rzeczywiście jest jeszcze sierpień,a my mamy kolejna mamę :) Gratulacje dla Wiewiórki :) 🌼 No, a ja wczoraj umyłam wszystkie okna w domu i nie miałam maleńkiego skurczu....chyba jednak nasze Kruszynki lepiej wiedzą, kiedy się na tą stronę brzuszka wybiorą :) Ja w każdym razie czekam, bo co zrobić, zniecierpliwienie nam nie pomaga,a wręcz odwrotnie :) Mamahuberta :) Ty już wczoraj miałaś test :) jejku, to musi być denerwujące,że se myśli,że to już,a jednak nie....ja miałam okres ostatni 26 listopada,więc podobnie i termin mam na 1 września z krótkiego cyklu lub na 5 września z 32 dniowego :) Wiem jedno,że to już niedługo, choć czasem nachodzą mnie myśli,że nigdy się ta moja córeczka nie urodzi i już zostanę z takim brzucholem.... Dziwne co????? Tez tak macie??????? Na szczęście dziś mam dobry humor, bo wczoraj to oj bez kija nie podchodź :) Jutro jadę na ktg- zobaczymy, czy coś wykaże.....przyjaciółka mówi,żebym na wszelki wypadek wzięła torbę do szpitala....ale ja nawet skurczy nie mam...no czasem mi brzuch na chwilkę twardnieje....może to są skurcze przepowiadające ???? Jak myślicie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) Tylko uważaj, nie przesadź z tym chodzeniem....bo wiesz....jeszcze troszkę masz czasu do terminu,a Twój Maluch przez to,że duży, to tak ci ciąży na pęcherz :) Chyba potrzeba nam dużo cierpliwości :) Tego ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta oj wyjdzie córcia niebawem na pewno :) ja tez myslałam że mnie juz nic nie chwyci a tu wczoraj nagle, mało tego wczoraj nic forsownego nie robiłam, a wcześniej były porzadki, okna, spacery....wczorajszy alarm był stresujący to na pewno:) teraz sobie siedzę i czuje sie juz inaczej zupełnie, co jakis czas dochodzi jakis sygnał z brzucha, boli przez chwile, zobaczymy czy się rozkręci czy nie... też mam jutro ktg i wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ja bym chyba torby nie brala tzn zalezy jak masz daleko do szpitala. ale przed terminem nikt ci porodu nie wywola a pewnie i w szpitalu raczej czekac na termin ci nie kaza bo niby po co jak wszystko bedzie ok to zrobia ktg i wypuszcza do domu :) kurcze ja tak pisze bo mam szpital pod nosem no ale jak ktos ma 2 godz drogi to też jest inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do uczucia ze ciaza nigdy sie nie skonczy to ja takie mam juz od jakiegoś czasu :D:D:D:D wczoraj w zoo czytalam sobie w opisie ze jakies tam kotki ( nie pamietam teraz dokladnie ktore) chodza w ciazy tylko 70 dni :D:D:D oj szkoda ze u czlowieka tak nie ejst. nasze maluszki mialy by już pol roku :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani :) ja mam jakieś 45 minut jazdy samochodem.Więc nie blisko nie daleko.Wiem,że nie wywołają porodu,ale tak się łudzę,że może coś się zacznie dziać....zobaczymy.A torba jest spakowana,więc nie zaszkodzi wrzucić jej do auta :) Mamahuberta :) no cóż....więc może ten aktywny sposób spędzania czasu będzie miał wynik kilka dni później....zobaczymy :) A Ty odpoczywaj teraz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja okna pomyłam już w tamtym tygodniu, posprzątałam wszystko co możliwe i nic.......... Znów łapię doła Znalazłam coś takiego Niekonwencjonalne metody wywołania porodu 1. Masowanie brodawek sutkowych. Pod koniec ciąży rzeczywiście może wyzwalać wydzielanie się oksytocyny, która powoduje skurcze macicy. 2. Stosunek płciowy. „Wykorzystywanie” nasienia mężczyzny do indukcji porodu znane jest już od starożytności. Sperma zawiera prostaglandyny, które powodują dojrzewanie szyjki macicy i wyzwalają czynność skurczową. Udowodniono również, że pobudzanie stref erogennych u ciężarnej wywołuje reakcję w postaci skurczów macicy, niezależnie od etapu ciąży. 3. Czasem w wywołaniu porodu pomóc może długi spacer lub ciepła (nie gorąca!) kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka :) zawsze można spróbować :) Ale u mnie raczej też nie działa....no, tylko masowania brodawek nie stosowałam, choć mój lekarz mi to sugerował....właśnie po tym można dostać silnych skurczów.... ale myślę,że najprzyjemniejszy z tego będzie sex....przy okazji z masowaniem brodawek :) Może dziś się zastosuje :) przed tym ktg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jestem zla...😡 Zlapalam jakiegos wirusa i nie wiem co robic a kolega ktory zna sie na tym do 17-tej pracuje:P Ze mnie zaden informatyk i pierwszy raz mi sie to zdazylo... No cos mnie normalnie trafi!!!!!!!!!!!!!!!!😠 Dziewczyny a tak odnosnie ciazy to ja proponuje nozki do gory i pelen relaks:D Zwlaszcza tym co maja jeszcze ze 2 i 3 tygodnie:) Mamahuberta-cos mi sie wydaje ze ty sobie prezent zrobisz na urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia coreczka sliczna!!! Wiewiorka gratulacje. Kolejna mamusia rozpakowana.Oby tak dalej dziewczyny! A ja sobie poczekam jeszcze...przynajmniej tak mi lekarz dzis powiedzial :( Na ktg dwa male skurcze, szyjka zamknieta chociaz krotka, zero rozwarcia, po prostu jedno wielkie nic! A na dodatek przez ostatnie dwa tygodnie przytylam dwa kilo!!! i juz mam 18 na plusie :( Poza tym nie moge w ogole sie ruszac, o chodzeniu nie wspomne-tak mnie boli krocze i pachwiny :( podejrzewam ze to moja wina, bo musialam dzis biec do autobusu...i to szybko biec, bo zobaczylam autobus jak bylam jeszcze jakies 100 metrow od przystanku no i skrzyzowanie bylo przede mna...Mowie wam jak sie ludzie na mnie patrzeli :P pedzaca trzymajaca sie za brzuch kulka :) Ale nie mialam wyjscia bo nastepny dopiero 40 minut pozniej byl. Jak wsiadlam do autobusu to nawet niezle, tylko troche sapalam,ale az bylam zdziwiona, ze mnie nic nie boli ani nic. Dopiero potem, jak polezalam na ktg to sie zaczelo i ledwo do domu wrocilam :( Takze dziewczyny robcie co chcecie zeby przyspieszyc ale Boze bron wam biegac... Takze Myszka mamy dzis to samo uczucie. Ja chcialam pomyc okna ale moja mama zabronila mi kategorycznie :P W poniedzialek przylatuje i chce ona pomyc mi okna :( Ja jej mowie, ze to podobno dobrze robi i przyspiesza a ona, zeby mi takie glupoty z tej glowy wylecialy...Ech te mamy.No i teraz nie moge umyc bo jak przyjedzie i zobaczy umyte to bedzie mi trula cale dwa tygodnie pobytu. Juz czuje ze bedzie \"fajnie\" jak przyjedzie..zapewne kaze mi tylko lezec albo siedziec i odpoczywac a ja szalu dostane nic nie robiac :( A slonko juz rodzi?? Mamani ja trzymam kciuki cobys nastepna bo to juz tuz tuz do terminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta:) Ty do eskulapa jedziesz prawde? to weź z sobą torbę:) bo ja mam termin na 28 września, a 26 mam przyjść na ktg, a 3 października na wywoływanie jakby co... no i widziałam się z dr Manderlą przedwczoraj (moja gin prowadząca jest na wakacjach, a coś się gorzej poczułam to poszłam do niego) i powiedział mi żebym na to ktg już torbę wzięła bo jak się da to będzie chciał poród wywołać:) więc torbę weź:) u jakiego lekarza byłaś tam na konsultacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×