Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobry chłopoczek

MEXX- co sadzicie o tej marce?

Polecane posty

Gość dobry chłopoczek

dość wygórowane cena - ale czy warto.przyznam sie ,ze bardzo podobajka mi sie meskie kolekcje .jakość wydaje sie w porządku ale ceny wygórowane za bardzo moim zdaniem ( plus ciuchy uszyte na białaorusi :-( ), sasadzam sie na wyprzedarz w mexxie - hihi, czy jestescie panie zadowolone z ciuchów tej marki i czy sa warte swej ceny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciuchy z mexxa sa dosc drogie dlatego korzystam z wyprzedazy, jestem bardzo zadowolona i dlatego mam w szafie kilka ciuchow tej marki, sa bardzo dobrej jakosci i maja fajny styl:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry chłopoczek
Dziekuje za opinie i czekam na kolejne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietne ciuchy, kolekcje Mexx'a sa zawsze udane. :) Latem byly Piekne sukienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexx addicted
rzeczywiscie, ceny często nie zachecają do niczego poza przymierzeniem :/ ale mexx'a tak lubię, że po licznych swoich poszukiwaniach polecam dwie rzeczy: po pierwsze outlety (np pod warszawa w piasecznie, to sie nazywa fashion house chyba), a po drugie sklepy internetowe, gdzie można również taniej kupić to, czego w outletach zwykle jest najmniejszy wybór, czyli buty (tu mogę polecić np http://www.schaffa.pl/produkt350.html). w każdym razie zdarzyło mi się już kupować np za 60 zl ciuchy z pierwotna cena 309, także warto trochę pokombinować, wg mnie ta marka jest tego warta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrotliwy
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harjle selesje
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×