Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PERMANENTNE RZĘSY

PERMANENTNE RZĘSY!!

Polecane posty

Gość gramfi
W Gdyni i Sopocie w Stylu robią rzęsy po 3-5 zl za jedną. Wyglądają super. Myję całą twarz żelem,ktory wcześnie stosowałam, razem z oczami . Mam je już 2 tygodnie i się cieszę. Potrzebna jest tylko szczoteczka do rozczesywania po myciu. Używam starą szczoteczkę po tuszu. Polecam. Gramfi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kizia mizia...
o suuuper w sopocie. a w gdańsku ktoś mogłby jakiś salon polecić?? czytałam gdzieś że najlepiej iść tam gdzie mają rzęsy nova lasch, bo są przetestowane czy coś. to podajcie coś w gdańsku. a ile kosztuje uzupełnianie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez słyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach te cudne rzęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no piszcie coś jeszcze
jestem strasznie ciekawe .podzielcie się swoiomi opniami, doświadczeniami na ten temat.ja planuję sobie zrobić na wakacje.i szukam dobrej kosmetyczki w gadńsku.ale była tu taka jedna wypoiedź że po roku oczy zrobiły się łyse> myślicie ż e to tym grozi??? błagam nie!!! to mija jedyna sznasa na moje wymarzone rzęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdura bzdura
te co pisza ze maja łyse powieki maja brak mózgu i w zyciu nie miały permanentnych rzes! nic sie nie dzieje, ja nosze juz rok, teraz miałam 2 miesieczna przerwe i nic sie nie działo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekasiek
czy ktos sie orirntuje gdzie w szczxecinie mozna profesjonalnie zromic prmamentne rzesy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Początkowo byłam bardzo chętna aby zrobic sobie permamentne rzęsy i zaczełam interesować się ta sprawą . I co najciekasze uważam iż ceny założenia takich rzęs są przesadzone. UWAGA Jeden z najdrozszych kursów wraz z sprzetem do wykonywania około 500 - 650 zabiegów kosztuje około 5000 zł Wiec dlaczego my may za założenie płacic od 300- 700 zł i do tego uzpupełnianie za 150 zł . Porpostu extra interes. liczac 5000:500 klientek to wychodzi 10 złoty takie koszty ponosimy na 1 klientke. Myśle ze najlepiej uzbierac i samemu iśc na taki kurs za zalożenie pobierac 100 - 150zł a uzupelnianie 50 i już mamy extra interes. Dlatego tez mam pytanie do was dziewczyny czy uważacie że to może byc taki hit jak poaznokcie żelowe. Jakie jest wasze zdanie na ten temat . pozdrawiam ANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie to taki hit, bo jest dużo droższe a po drugie nie wszystkim dziewczynom zależy na wygodzie i slicznym oku ;) Najmodniejsze będą tipsy i to te tandetne za 40zł u a'la specjalistki co nie ma o tym zielonego pojęcia. Nie orientujecie się gdzie można w Warszawie zrobić takie rzęsy ? Słyszałam, że koszt to 700-1200zł. Chciałabym taniej i w dobrym sprawdzonym miejscu. Zależy mi na widocznych, nie naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NASTĘPNA ZNAWCZYNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona333333
dzwoniłam w Poznaniu i dowiedziałam się,że mają rzęsy syntetyczne, trzeba co 2 tygodnie uzupełniać i cała akcja trwa 1,5 godziny a kosztuje 500 zł. Więc chyba to nie to o czym piszecie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelciaea
taniej jest przyklejenie kępek rzęs ale podobno niszczą sie przez to rzęsy naturalne. Czy któras z was miała takie , warto robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze66
dziewczyny! jest tak, nosze rzęsy marki hollywoodlashes juz od poczatku stycznia. wydatek 550 załozenie i co 2-3 tyg. uzupełnienie 150. zadowolona jestem umiarkowanie poniewaz rzesy czesto sie placzą i wyginają w rozne strony, robiłam w salonie firmowym w poznaniu. marke wybrałam przypadkowo. Mam prosbe do dziewczyn ktore maja rzesy unnej marki napiszcie jak sie spisują bo zastanawiam sie czy nie zmienic na inne, moze beda mniej kłopotliwe, jedno jest pewne ze to wielka wygoda bo juz od samego rana ładnie sie wygląda ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze Great Lashes
już ponad rok i nic takiego sie nie dzieje, wszystko jest w najlepszym porz/adku, dla mnie rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze66
z tego wniosek ze albo kosmetyczka je zle robi albo firma do du..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatricze66
poradz mi co robic...zmienic je na inne??? szkoda kasy ale moje wygladaja super tylko przez tydzien potem jest kłopot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukartka
ROSALINDA PACZEKO,ja sobie robie tipsy za 40 zl i sa super.lepsze niz z salonu i u pani specjalistki,ktora skonczyla kurs i ma certyfiakty i nie narzekam,sa sliczne.robie tipsy ponad 3 lata.zaliczylam wiele salonow i pan,ktore robia w domu,wiec mam jakies pojecie o pazurach i wole te 2,bo sie tak nie spiesza i maja lepsze podejscie do klienta z reguly, bo nie ida na akord.stawaiaj na jakosc.rowniez jesli chodzi o produkty do paznocki,bo w salonach grubo kroja za tipsy,bo musza oplacic sobie stanowisko i zus,a tipsy sa te same albo duzo gorsze,bo oszczedzaja na produktach i nie ma sie co oszukiwac.z reguly wieszaja psy tipserki z salonow na paniach,ktore robia w domach,a wczesniej w salonach robily kurs.tipsy za 40 zl sa takie same jak w salonie za 80 zl tylko,ze bez zusu i wynajmu stanowiska:)!!!wiecej obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bondi
kupiłam komplet materiałów do tipsów za 150 zł robię sama, czasami koleżance wystarcza na 2 lata dokupuję tylko klej, trzymają do 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiekasiek
chyba sie wam kolezanki temtyka pomylila my tu rzesach raczej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie ja moge
juz cos powiedziec na temat rzes, zrobiłam w Studio Urody Q10 metoda Great LAshes i jestem mile zaskoczona ich naturalnym wygladem i trwałościa, wyawało mi sie że to bardzo droga impreza, ale teraz moge stwierdzic że warta swojej ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhhghjgjgju77f
to robcie te kursy dziewczyny i ja chetnie do was przyjde zrobic taniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodynka....
no to którą firmę najlepiej wybrać , novalasch, great lasch czy inne lasch???? która najlepsza, kiedyś czytałam w gazecie, że najlepiej te pierwsze bo mają test. ale ceny też rózne widze tu podajecie, 500, 1000 to duża róznica. a jeszcze jedno pytanie, słyszałam ze są jedwabne i ....jeszcze jakieś. które lepsze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepsze rzesy
to Great lashes Alessandro, nosze je juz ponad rok i jestem bardzo zadowolona ale zaczełam od firmy NovauLashes i niestety nie trzymały sie, po raz drugi dałam sie skusic na great lashes i jestem im wierna . sa świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achhhhhhhhhhhhhhhh rzęsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze ktos robil
do Tewu Dziekuje Ci za adres,ja dopiero do Polski wrocilam.Nie robilam jeszcze rzes,a w miedzyczasie dowiedzialam sie,ze robia tez w Olsztynie " U Tomka" tam miesci sie jakis salon kosmetyczny,ale nie bylam jeszcze.Nie jestem z Olsztyna,ale pojade tylko nie mam telefonicznych namiarow i nie wiem jak zdaze z ustaleniem terminu. Moze Ty juz do tego czasu zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimmozza
zdecydowałam sie w koncu na przedłużenie rzęs i to była najlepsza decyzja mojego życia! Są wspaniałe! Polecam wam dziewczyny Panią kosmetolog Madzię ze studia Q10 na sląsku, na prawdę fachowo wykonuje zabieg i umie fajnie doradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×