Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PERMANENTNE RZĘSY

PERMANENTNE RZĘSY!!

Polecane posty

Gość PARIS26
Własnie takie miałam i mi odpadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZĘSKI SĄ POPROSTU
Wspaniałe! Wczoraj wróciłam z dwutygodniowych wczasów na Wyspach Kanaryjskich, opalałam sie , pływałam itp itd i ANI JEDNA MI NIE ODPADŁA, mam je już 5 tydzień i jest bez zmian , tak więc nie wiem co wy z nimi robicie że wam odpadaja. Tez sie sugerowałam waszymi wypowiedziami ale okazały sie byc nieprawdziwe zaryzykowałam wydanie 400pln i NIE ŻAŁUJĘ> wcale nie musiałam sie na wakacjach malować i to uważam za najlepszy plus rzęs Great Lashes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGATTA76
Ja też nie moge złego slowa powiedzieć, bo tez zrobiłam rzęsy na wakacje i ani jedna nie odpadła a wygoda jest rzeczywiście nie współmierna do ceny. Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZĘSKI SĄ POPROSTU
jestem ze śląska a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoląca się
a 200 zł na terenie śląska to cena do zaakceptowania (system NOUVEAU LASHES)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Słuchajcie dziewczęta,te rzęsy są super :-) Czy ktoś może polecić w Słupsku? bo nie słyszałam :-(,a chyba bym zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliwka
W Słupsku nic nie ma,nasze miasto jest zacofane,zero nowości:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa20
ja tez jestem z warszawy marze o tych rzeach sama chce sie przekonac na wlasnej skorze jak to jest je miec i ocenic ich plusy i minusy... ale cena w salonie heder w warszawie mnie pezraza bo pisza ze za spektakularne pernamentne rzesy tezba zaplacic 700 zl to bardzo duzo przeciez to sa tylko rzesy!!! bez przesady kto zna dobry salon ktory oferuje ta usluge w warszawie ale ma dostepne ceny plis odp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa20
sory za bledy rozpedzilam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie zdziraja na tych rzesach. Ja robie w anglii i place 200zl za zalozenie i 80 za wypelnienie. Wypelniam co 6 tygodni a efekt rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg,a gdzie robisz w anglii,bo ja tez tu mieszkam i zastanawiam sie nad tym zabiegiem,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka: robie w birmingham. Jezeli mieszkasz w poblizu to dam ci namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lipa,ja w londynie:-(szukam na necie,ale jakos nikt sie z polek nie oglasza,poszukam w coolturze,dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1124
A ja robię we Wrocławiu - 150 zł . Jak ktoś jest zainteresowany to proszę pisać na maila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada a gdzie robisz we wroclawiu?? i dlaczego tak tanio? Czy to na pewno jest to? jak dlugo ci sie trzyma? z jakiej firmy masz przyklejane te rzesy ze takie tanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bookmarks
Ja tam stawiam na jakość, raz sprobowałam taniochy i codziennie musiałabym chodzić uzupełniać, TYLKO GREAT LASHES są warte pieniędzy, poza tym znazlazłam gabinet na peryferiach śląska gdzie robią rzęski za 400 pln DOKŁADNIE te same co w katowicach za 700.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmxdmk
przedłużyłam sobie rzęsy w maju. efekt był tak spektakularny, że wstydziłam się wracać do domu. Następnego dnia wymalowałam tak mocno oczy do pracy, żeby odwrócić uwagę od rzęs, że chyba właśnie zaczęły bardzo zwracać uwagę......wyglądały bardzo ładnie i mniej więcej po tygodniu przyzwyczaiłam się do nich, ale co rano przeżywałam szok jak widziałam się w lusterku. No i przechodziłam katusze jak to opisała jedna z dziewczyn. Spałam w stresie, bo raz nieopatrznie spałam na policzku i rzęsy w jedym oku pozaginały mi się we wszystkie strony, bałam się myć oczy wodą bo jakoś nie ufałam, że mi nie odpadną, dlatego miałam zały czas wrażenie, że mam niedomyte oczy i wizję jakiegoś zakażenia. Bałam się zakładać ciasną w dekoldzie bluzkę i w ogóle takie zwykłe czynności przy twarzy zaczeły sprawiać mi trudność. Mimo to po miesiącu poszłam sobie uzupełnić i znowu wyglądały cudnie. Ale zauważyłam, że wyglądają ładnie tylko do kilku dni po przedłużeniu czy uzupełnieniu. Były wyczesane i idealnie podkręcone a potem mimo, że o nie bardzo dbałam jakoś traciły swój urok. Poza tym wpadałam w panikę jak mi jakaś wypadała i leciałam do lusterka sprawdzać, która śmiała i jak to teraz wygląda. Czasami oczy mnie swędziały, ale nie przez rzęsy tylko tak normalnie, jak każdego i siłą woli próbowałam to powstrzymać. w końcu w połowie lipca podjęłam decyzje o zdjęciu. Do gabinetu gnałam jak na skrzydłach bo już nie mogłam się doczekać jak będę godzianmi trzeć i myć wodą oczy i w końcu się wyśpię:D Po zdjęciu myślałam, że dostanę zawału - normalnie łyse oko!! zapytałam kosmetyczkę co ona mi zrobiła a ona mi pokazała moje zdjęcie sprzed. No tak, było to samo, ale wydawały mi się strasznie rzadkie, którtkie i jasne. Znowu się wstydziałam wracać do domu:) Ale nie żałuję, fajnie było mieć przez 2 miesiące takie mega rzęsy i czarować spojrzeniem. I jeszcze jedno - zabieg zakładania był taki przyjemny,że mogłabym zakładć co chwila:) najlepszy zabieg relaksacyjny!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whysky
Witam! Dziewczyny gdzie w Poznaniu można sparwić sobie takie rzęsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whysky
Witam! Dziewczyny gdzie w Poznaniu można sprawić sobie takie rzęsy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivis
a w krakowie? czy wiecie kto robi fajnie te rzęsy w krakowie? podajcie namiary i telefon ewentualnie, z góry dziękuję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia24 Kraków
Cześć dziewczyny.Jestem studentką kosmetologii.Zrobiłam kurs i posiadam certyfikat na wykonywanie jedwabnych rzęs Firmy Clarena.Mam na swoim koncie wiele zadowolonych klientek.Moja mama to pani po pięćdziesiątce i też jej dokleiłam rzęski.Wyglądają super.Jest 14 rodzai,każdy może sobie dobrać odpowiednią dla siebie długość.Wykonuję zabieg u siebie w domu w Krakowie.Moja cena to 200 zł. tel.503489746.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala- na zabieg mozesz przyjsc umalowana, ale osoba Ci go robiaca i tak bedzie zmywac Ci twarz. Poza tym ja nigdy moich nie malowala, bo sa tak spktakularne, ze bardziej sie chyba nie da :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Nakłoniłyście mnie- jestem umówiona na rzęsy 13.12... :) Pytanie do Was: Czym zmywacie makijaż- słyszłam, ze nie można używać niczego na bazie oliwki i alkoholu... Czy próbowałyście malować permanentne rzęsy zwykłym tuszem? I czy osiagnę taki efekt- http://www.kulczycka.pl/zdjecia/zdjecia/rzesy_400.jpg bo taki bym chciała... a może jak macie, to wrzucicie swoje fotki- chętnie obejrzę :) Całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×