Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PERMANENTNE RZĘSY

PERMANENTNE RZĘSY!!

Polecane posty

Gość stukrotka555555555
Dziewczyny kupcie sobie lepiej ten zestaw z allegro albo jakis inny.Poproście jakąś osobe ze zdolnościami manualnymi,to żadna sztuka podoklejać rzęsę do rzęsy. Wiadomo to jest jeszcze stosunkowo nowy zabieg i ceny są zawrotne.Tak samo było z przedłuzaniem włosów. ja sobie kupiłam taki zestaw w Usa ,za grosze,teraz mama mi zakłada.Są super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anielka 80
bez przesady odrostu na rzęsach nie widać, bo sa zbyt małe, Co do "cudownych" rad doklejania sobie rzes z allegro, to powodzenia! po pierwsze te rzesy to szajs a po drugie ten klej to mega szajs. jak chcecie dostac uczulenia i zamontowac sobie rzesy ze sztucznego tworzywa , bo z jedwabiem to one nie maja nic wspólnego no to super, tylko bedzieie wygladac jak z tipsami z kiosku. pełna klasa! ja tam wole jednak zapłacic ale miec zrobione profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka80
No to ja nie wiem. Może ja mam za cienkie i za jasne rzęsy, ale po miesiącu mam wyraźny odrost między czarną grubszą rzęsą sztuczną a moją własną. A dodam, że swoje mam średnie, ani bardzo jasne (jestem szatynką), ani bardzo cienkie. Ot, zwyczajne. Może to kwestia założenia? Teraz miesiącu na prawym oku zostało mi 5 doklejonych (z 30), na lewy lepiej, około 12. Wyglądam fatalnie. Już po tygodniu od założenia wiele rzęs odklejało się u podstawy, a trzymało w środku - musiałam je podważać paznokciem żeby odpadły, bo tak wisiały idiotycznie:/ Nie wiem co jest grane. Przedłużóałam w bardzo porządnym, renomowanym salonie polecanym też przez inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja po pierwszym załozeniu miałm chore oczy czerwone i piekły mnie jak zapalenie spojówek wiec czy z allegro czy w salonie to chyba bez róznicy ja miałm w salonie i co? koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem gdzie
wy to robicie, ale na jedno oko dokleja sie około 70 rzęs a nie 30 szt,sa dobierane do naturalnych, podkrecone bardziej lub mniej itp. ja robie Great Lashes od roku i nic takiego mi sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka80
Jakim cudem 70 na jednej powiece??? Ja mam około 30-40 i wrażenie, że już jest za dużo. Takie super gęste firanki wyglądają bardzo nienaturalnie. Ja zrobiłam tydzień temu drugi raz i już nie jestem tak bardo zadowolona jak za 1. razem. Chyba przywykłam. Zdecydowałam, że więcej nie robię, mam dość pieprzenia się z własnymi oaczami;-) Ciągle uważam jak śpię, pilnuję żeby nie trzec oczu, nie przytulać się twarzą do męża;-) A efekt przypomina zaledwie porządnie umalowane rzęsy własne, choć mocniejszego efektu i tak bym nei chciała. Nie warto wg mnie. Przynajmniej na razie. Za rok, dwa, jak ceny mocno spadną bo zrobi się to dużo popularniejsze, może do tego wrócę, ale teraz to był ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anielka nie przesadzaj!trzec oczu faktycznie sie nie powinno,ale i bez sztucznych rzes:)choc przyznaje ze ja to lubie sobie czsem w oku powiercic,ale we wszystkim sa dobre strony...np.oducasz sie wlasnie takich glupot jak grzebanie w oku:) ja tez za niedlugo bede robic drugi raz..to normalne ze ci zspowszednialy...:) ale zeby uwazac jak sie spi,albo przytula...?pierwsze dni owszem tak mialam,to troche jak kiedys z nowymi butami w ten pierwszy dzien...ale teraz tam smole:)sauna,solaria,baseny,jak sie popsuja to przeciez nie koniec swiata.Dodam ze mam juz ponad miesiac,takze sa przezedzone,ale i tak jakos spoko to wyglada.Nie uzupelniam,bo chce zrobic u kogos innego(drozszego)wiec czekam az wypadna i wtedy do dziela again:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memela
Ile kosztuje KOREKTA ? POPRAWKA ? bo to trzeba co 4 tygonie chodzic i poprawiac dla urzymania dobrego efektu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemesissaa
Ile kosztuje KOREKTA ? POPRAWKA ? bo to trzeba co 4 tygonie chodzic i poprawiac dla urzymania dobrego efektu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bondziorno
Ile kosztuje KOREKTA ? POPRAWKA ? bo to trzeba co 4 tygonie chodzic i poprawiac dla urzymania dobrego efektu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka80
U 250 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja płace 150 za korekte
Great Lashes, jestem zadowolona , mam ich na oku 60 i nic sztucznie nie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinkna755
poszukuje kogoś z łodzi kto robi przedłużanie rzęs na trwałe za przystępną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiecie moze
kto w zielonej górze robi takie rzesy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest HIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęski są suoer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam w łodzi kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzinka2
A może makijaż permanentny? Ja robiłam kreski i jestem super zadwolona.KOleżanka skusiła sie na brwi w tym samym miejscu w Krakowie tak ze bardzo polecam ten gabinet.Jakby ktoś zechciala namiary to piszcie na magda.pb@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka80
U mnie już po zabawie z rzęsami. Wkurzyłam się, gdy po kilku dniach od uzupełnienia (za 250 zł) zrobiła mi się dziura na lewej powiece - wypadło kilka rzęs na samym środku oka, miałam kępki po obu stronach, ale w środku szpara. Powinnam pewnie iśc to ponownie uzupełnić, ale już nie miałam do tego ani serca, ani czasu. Odczekałam 3 tygodnie, aż zostało parę smętnych włosków, wyskubałam je do końca i mam znowu własne oczy. Rzęsy krótkie, jasne, ale jaki komfort... Trę sobie oczy ile wlezie, wreszcie je porządnie umyłam, a nie tylko popacałam wacikiem z płynem micelarnym... Cóz, coś za coś. moze wrócę jeszcze do tej zabawy za jakiś rok, dwa, gdy ceny zrobią się normalniejsze. Teraz chyba żałuję, że się za to zabrałam, miałam co prawda przez 2 miesiące dłuższe włosy na oczach, ale też ubyło mi 750 zł, a to niemało. Starczyłoby np. na porządny makijaż permanentny. Cóż, mój błąd. Jeśli ktoś się waha, to ja odradzam. Ale może po prostu mam za słabe własne rzęsy, które nie były w stanie udźwignąć cieżaru kleju i grubego włosa. A może trafiłam na złe rzęsy lub kosmetyczkę. CIęzko powiedzieć. Pozdrawiam A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjjjj
Dziubuś czy możesz podać namiary do tej twojej pani od rzęs??? please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahZmieniłam
Extreme lashes na Great lashes i są o nieeeeebo lepsze! Dużo lepsza trwałosc! Na korekte chodze raz na 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impression Magdalena Hajok
Co wy ludzie gadacie! Idźcie najpierw na konsultacje z porządną stylistką rzęs. Możę wam uświadomi, dlaczego pierwsza rzęsa może już wypaść wieczorem w dniu wykonania zabiegu. Dotyczy Great Lashes -metoda jeden do jeden,,,,nieeeee kępki!!!!!!!!! Każda nasza rzesa ma swój czas życia, ok8 tygodni, czyli 2 miesiące. Jedna wypadnie wcześniej, druga w 8 tygodniu, na ich miejscce wyrasta nowa. Rośnie i rzeczywiście są odrosty, tak jak na wszystkich włosach naszego ciała. Gołym okiem nie jesteśmy w stanie sprawdzić która rzęsa zaraz wypadnie, więc aplikujemy jedną rzęse syntetyczną do jednej naturalnej, nawet tej starej, która straci zaraz swoją żywotność. Dlatego od zaaplikowania rzęś metodą jeden do jeden do wypadniecią wszystkich mija okolo 8 tygodni (czas życia jednej rzęsy).Dlatego, aby utrzymać ten sam efekt, należy uzepełniać co miesiąc. Jeżeli ktoś nie trze oczu, nie maluje ich, gdyż taki efekt mu wystacza, uzupelniamy je co 5 tygodni. Rzęsy wypadają nam stopniowo, więc nigdy łyse nie będziemy. Wiadomo,że po ściągnieciu rzęs, czujemy jak byśmy nie mialy oczu, ale to tyle złudzenie, przyzwyczajenie. Metoda GREAT LASHES , jak i konkurencyjne firmy, w swej ofercie różne długości, moc podkręcenia. Przed zabiegiem przeprowadzamy rozmowę z klientką o jej oczekiwaniach. Jeżeli ktoś ma efekt teatralny, oznacza to, że zostala mu zaaplikowana maksywmalna ilość rzęs, pewnie jeszcze tych najdłuższych, a gdy pomalujey je tuszem...możecie sobie wyobrazić te firany. To że Wam się nie podoba taki efekt, to nie znaczy że nie ma zwolennikow takich wachlarzy. Rzęsy aplikujemy w GRAT LASHES w ilości od 30 do 100 na jedno oko. Tutaj znajduje się oko koleżanki, która ma na razie tylko 25 rzęsek, czyli nawet nie minimum, dlugość 9,10,11 , www.tipsymagdy.blog.onet.pl ,,,,,,,,,,,,,,,,,,maksymalny to 13 mm. Spojrzcie jak oczko już ładnie wygląda,aby uzyskać naturalny wygląd zostawilismy 35 rzęs na jedno oko. Jest to skręt naturalny, gdy otworzy oko,sięgają prawie brwi. Miodzioo I NIKT NIE POWIE ZE SA SZTUCZNE,,,,,,,,,,www.tipsymagdy.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timeforcoffee
hej dziewczyny, a jak wygląda sprawa w olsztynie? wiecie moze? i moze któras z Was zrobiła ten kurs? niezły interes moze byc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RZĘSKI WYKONANE
przez Panią Madzię ze Studia Q10 sa przecudowne!!!!!!! Dzisiaj zrobiła mi zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs, wyglądają bardzo naturalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PARIS26
a ja nie polecam. Strata pieniedzy, robiłam u 2 osób i po tygodniu mi odpadły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może miałas jakis badziew
po Great Lashes to niemozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×