Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PERMANENTNE RZĘSY

PERMANENTNE RZĘSY!!

Polecane posty

Gość oczy
jestem zaineresowana Twoją usługą !!! Kiedy masz wolny termin? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczy
Własnie znajoma niedawno korzystała z Twoich usług i efekt jest niesamowity...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylka
Ciesze się że Ci się podobały....Możemy umówić się na wtorek ( w przyszłym tygodniu ) Daj mi adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagna
a moze ktos wie jaka kosmetyczka w Lublinie dokleja takie rzesy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emsii2
Sprzedam zestaw do przedłużania rzęs renomowanej firmy LASH BE LONG w bardzo korzystnej cenie 1500zł (cena zestawu w sklepie 2835zł) więcej informacji pod nr 504-172-129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AB-STUDIO
Witam serdecznie! Zapraszam wszystkich na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs w promocyjnej cenie 250zł do 10 kwietnia. Wszelkie zapytania proszę kierować na adres ania@abstudio.waw.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AB-STUDIO
Dodam, że salon znajduje się w Warszawie, dzielnica Targówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizazystka ze stazem
Gdansk - Trojmiasto Ukonczylam szkole wizazu i stylicacji w 2005 r - dyplom. Zakladam permanentne rzesy metoda 1:1 w promocyjnej cenie 200 zl !!! Zainteresowanym przesle zdjecia i wiecej info, piszcie na asiulka1976@gazeta.pl (na forum kafeteri jestem goscinnie) Pozd. Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie w Studio Kleopatra pani Magda robi świetnie zabieg przedłużania rzęs. W ogóle polecam to każdej z Was bo naprawdę efekty są oszałamiające :) Nie trzeba ich codziennie malować a i tak wyglądają jakby były pomalowane :) Jeszcze makijaż permanentny i w ogóle z kosmetyków do makijażu można zrezygnować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati22
Zapraszam na profesjonalne przedluzanie i zageszczanie rzes w Poznaniu. Metoda 1:1, posiadam certyfikat. odwiedz tez moja stronke i dowiedz sie wiecej www.twoje-rzesy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwag30
właśnie zrobiłam sobie rzesy jedwabne i super- bardzo starannie i w dobrej cenie 160 zł- dziewczyna z poznania jak chcecie namiar 508-29-87-86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka88
*meg* mogłabyś podać mi namiary na przedłużanie rzęs w Birmingham? Ja swoje robiłam w Polsce ale wymagają już uzupełnienia;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też słyszałam, że w tym studiu Kleopatra robią świetnie przedłużanie rzęs;) No i jak tak porównać z innymi salonami to dosyć tanio, ob niecałe 700zł. A faktycznie jest to jednak bardzo wygodne, no i za pomocą żadnego tuszu nie uzyska się takiego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedluzrzesy
Przedłużanie rzęs metodą Nouveau lashes Warszawa Centrum lub Ursynów. Założenie 250 zł uzupełnianie 100-150 zł Zapraszam www.przedłuzrzesy.pl Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam nigdy,że zdecyduje się na przedłużanie i zagęszczanie rzęs a jednak:) Odstraszało mnie to,że naczytałam się rożnych opinii jakie to nietrwałe , nienaturalne itp. Na pewno i takie przypadki się zdarzają,ale ja mam pozytywne doświadczenia. Moje rzęsy są super długie i lekkie. Co prawda pani robiła mi je przez 2 godziny,ale efekt jest perfekcyjny. Jeśli się wahacie to piszcie (kort2@o2.pl) prześle wam zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam o info KTO TO ROBI w STALOWEJ WOLI lub Rzeszowie. Taka wygoda to rewelacja, ale obawiam sie o jakość wykonania. Piszecie głównie o salonach w dużych miastach, gdzie jest możliwość wyboru kosmetyczki. Nie mogę jechać do Poznania ani Warszawy, tym bardziej że konieczne są uzupełnienia. Może kotoś mi pomoże znależć tę usługę w Stalowej Woli czy okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johhhanka
A czy nie najlepiej bedzie zrobić taki zabieg w sprawdzonym gabinecie ? http://www.elite.waw.pl/przedłużanie-rzęs/ tutaj przynajmniej mamy pewność co do samego wykonania i potem oczywiscie efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaPoznan
Doczepiłam sobie rzesy niby jedwabne u kosmetyczki w Poznaniu i po dwóch dniach musiałam je zdjąć ponieważ kiedy sobie je dotknęłam to mnie kuły w oczy i byly mega mega sztywne.Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie sobie na luz
z tymi sztucznymi rzęsami. Teraz na rynku są super odżywki,które wydłużają i wzmacniają naturalne rzęsy. Jest pełno pozytywnych opini! Ja sama jestem tego przykładem!:) polecam zainwestować w taki preparat,a będziesz miała rzęsy jak po przedłużaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Katrin1234
W Gdańsku Pni Monika mi przedłużała, trzymały mi sie 4 tygodnie:D dopełniałam też u niej :) mozna do niej na meila napisac bo numeru to nie wiem czy moge podac: eybeau@gmail.com jesli moge polecic rodzaj rzes to ja zdecydowanie wole syntetyczne bo te naturalne mi sie odksztalcaly podczas snu:-/ pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyczka:)
Witam, sprzedam kompletny sprzęt firmy Lash be Long do przedłużania i zagęszczania rzęs w korzystnej cenie. Okolice Warszawy. Informacje pod numerm tel. 602-706-495 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studiokleopatra
Studio Odnowy Kleopatra zaprasza Panie na profesjonalny zabieg przedłużania rzęs Xtreme Lashes metodą 1:1 Zabieg wykonywany jest przez stylistki posiadające certyfikat na poziomie zaawansowanym. Gwarantujemy Panią 100% zadowolenia!! Dobieramy indywidualnie do kazdej klientki długość i grubość rzęs jaki i stopień podkręcenia! W swoim asortymencie posiadamy również rzęsy kolorowe które pomagają wydobyć i podkreślić kolor oka. Dostępne są również cyrkonie ozdabiające rzęsy na specjalne okazje!! Przedłużając u Nas rzęsy można uzyskać efekt rzęs bardzo naturalnych lub też efekt bardziej teatralny. Pracujemy tylko na produktach firmy Xtreme Lashes!! Posiadamy klej specjalnie stworzony dla alergików!! Gwarantujemy dwu-godzinny relaks podczas aplikacji rzęs i przyjazną atmosferę! CENA PIERWSZEJ APLIKACJI RZĘS 300 ZŁ! CENA UZUPEŁNIENIA 150 ZŁ!! ZAPRASZAMY!!! ZAPISY I INFORMACJE POD NR TEL. 0-793-728-758 0-696-488-563 22-844-18-67 Studio Odnowy Kleopatra ul. Karwińska 44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Zapraszam na przedłużanie i zagęszczanie rzęs www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nie zabija sie koni
miałam szczuczne rzęsy,metodą 1:1 -nic nie czułam, że mam coś obcego na oku,rzęsy były miękkie,nie musiałam ich nawet specjalnie czesać,bo się trzymały jak trzeba, ale moim zdaniem miałam je za długie, chociaż prosiłam, żeby nie były długie i jakoś było ich za dużo-wyglądały jak dobrze wytuszowane problemy z myciem głowy, myciem twarzy, używaniem kremu pod oczy, nie robiłam sobie maseczek ani pilingu twarzy- bo nie chciałam zaszkodzić rzęsom (są wrażliwe na tłuszcz) miałam iść na uzupełnianie za trzy tygodnie, a po dwóch zaczęły mi mocno wypadać, nieco przerzedzone wyglądały lepiej-bardziej naturalnie, ale po kolejnych dwóch dniach wyglądały już nie wiadomo jak- gdzieniegdzie długie, w kącikach oczu krótkie... wzięłam szczoteczkę i je mocno czesałam, potem trochę pomogłam ręcznie i pozbyłam się ich wszystkich stwierdziłam, że to nie dla mnie- jak będę miała wielkie wyjście, to może skuszę się kolejny raz, ale żeby je w kółko przedłużać - to nie pójdę do tej samej kosmetyczki,bo ma zapisaną długość rzęs i na pewno będę chciałą krótsze- żeby było naturalniej nie maluję się mocno z wyjątkiem 'wielkich wyjsc', większą wagę przykładam do dbałości o skórę i tu sztuczne rzęsy mocno mi przeszkadzały w zabiegach kosmetycznych jeśli któraś od rana do wieczora nosi mocno wytuszowane rzęsy i jest przyzwyczajona do takiego wyglądu- to z przedłużania na pewno będzie zadowolona-po wstaniu z łóżka od razu super oko :-) aha-i miałam wrażenie, żemoje własne rzęsy są krótsze niż były wcześniej - ale to może kwestia odzwyczajenia regularnie robię hennę na rzęsy i pytałam kosmetyczki,czy to gwałtowne wypadanie rzęs po dwóch tyg. było może spowodowane ogólnym ich osłabieniem henną, ale powiedziała, że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużanie rzęs metoda 1:1, certyfikat ukonczenia kursu, wiele rodzaji rzes, zadowolone klientki. TANIO! tel.531241702, w dwóch miastach: Częstochowa i Opole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdlkj
a ja chciałam z całego serca polecić usługi Pani Magdy z Warszawy. robie u niej rzęski od pół roku i jestem mega zadowolona. Może zabieg nie trwa najkrócej bo ok 3 godzin ale jest za to mega dokładny. dodatkowym plusem jest to że Pani dojeżdza do klientek co w moim przypadku jest zbawieniem bo mam malutkie dziecko i niestety nie mogę sobie pozwolić za dłuższe samotne wyjście z domu jakby był ktoś zainteresowany to podaje numer 516188489. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarotka
Ja pierwszy raz robiłam rzęsy dwa dni temu, w tą niedzielę. Przyznam, że jeszcze się nie mogę przyzwyczaić. Oko wygląda bardzo ładnie, ale i naturalnie, bo dziewczyna, która zakładała mi rzęsy, zasugerowała, żebym na pierwszy raz nie szalała z długością, tylko najpierw sprawdziła jak w ogóle się czuję z tymi rzęsami. Bardzo jestem jej za to wdzięczna, bo mimo, że czuję, że mogłabym mieć je dłuższe, to jednak mogłoby to dla mnie być dyskomfortem. Po dwóch dobach od założenia wypadły mi dosłownie dwie rzęsy, a raczej odkleiły się, bo z policzka zebrałam tylko sztuczny włosek, bez mojego. Póki co jestem przewrażliwiona na ich punkcie, co chwila sprawdzam jak wyglądają i coraz bardziej mam ochotę na dłuższe:) To co jest mega uciążliwe - mycie twarzy. Peelingi, maseczki, oczyszczanie, mam na tym punkcie fioła, a te rzęsy jednak ograniczają. Mam wrażenie trochę zaspanego, niedomytego oka, bo nie mogę nawet porządnie z rana potraktować twarzy zimnym prysznicem. Dzisiaj rano pierwszy raz w sumie zmoczyłam rzęsy, schły z 10 minut, masakra. Lekko osuszałam je chusteczką, ale niewiele to dało. Poza tym nie wiem czy to kwestia lekkiego podrażnienia, czy mojej alergii na pyłki, która na wiosnę mnie zawsze atakuje, ale mam zaczerwienione oczy. Dzisiaj już nie mogłam się powstrzymać i użyłam kropli do oczu, chociaż ponoć to niewskazane. Ogólnie mam mieszane uczucia. Może za kilka dni wyluzuję z tymi rzęsami, zapomnę trochę o nich i zacznę normalnie funkcjonować, póki co, myślę sobie, że uzupełnię je jeszcze raz, jestem umówiona za 2 tygodnie, bo mam wyjazd i na wyjazd jak znalazł, a potem nie wiem czy nie poczekam aż odpadną i sobie odpuszczę. Nie da się ukryć, że to wygodne w kwestii makijażu, podkręcanie i tuszowanie rzęs zajmowało mi trochę czasu + makijaż oka, z 10 minut spokojnie. Teraz mogę nawet nie używać cienia i kredki, rozjaśniam tylko kąciki oka, a cały makijaż twarzy (podkład+korektor, brwi, róż) zajmuje mi 5 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja25lat
no ja mam spoko rzesy,nie zdecyduje sie. bijour,czy jakos tak... jesli kupicie czarna,oryginalna maskare, to uwierzcie - efekt jest masakryczny! rzesy DOSLOWNIE 3 razy dluzsze! teraz mam One by One maybeline satynowa i tak samo jest rewelacyjna. jesli ktoras sie nie zdecyduje na rzeski,to polecam te dwie maskarki. jak nei musicie-nie robcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiak05
A nie lepiej kupic jakas odzywke do rzes i brwi , zamiast je niszczyc w ten sposob ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz mocne
z natury rzesy nic im nie bedzie gorzej jak sa slabe i watle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×