Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PERMANENTNE RZĘSY

PERMANENTNE RZĘSY!!

Polecane posty

Hej u mnie w Brzegu ( woj.opolskie,miedzy Wroclawiem a Opolem) przdluzaja rzesy jakas nowa metoda, bo otworzyli nowy salon kosmetyczny.Niewiem jak sie ta metoda nazywa i ile kosztuje ale jak ktos bedzie zainteresowany to sie dowiem.pozdro z Brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUMPYGIRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko rzeski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super zrobiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnonet
A gdzie to zrobić w łodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZANELKA26
A gdzie we Wrocławiu miłe Panie polecacie? Ja napewno zrobie sobie w maju, ale jeszcze niewiem gdzie. Gdzie polecacie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka80
Ja mam takie rzęsy od 10 dni. Powiem Wam, że pierwsze wrażenie było wspaniałe, rzęsy równiutkie, bardzo długie, no cud miód. Mają podobno służyć do 2 miesięcy, ale czarno to widzę... Już teraz (po 1,5 tygodnia!) zaczynają się mocno krzaczyć, bo moje własne rosną, więc te doklejone tracą fason. Już nie są takie równo wywinięte, każda próbuje żyć własnym życiem. Krzyżują się, prostują, nie sposób nad nimi zapanować... Dodam też, że dbam o nie okropnie, pilnuję żeby nie spać na brzuchu (żeby nie odwracać głowy trąc o poduszkę), demakijaż robię płynem micelarnym omijając rzęsy (nie maluję ich oczywiście), ranna toaleta oczu to gimnastyka z wacikami i patyczkami nasączonymi płynem. Nie robię też kresek na gónej powiece żeby nie musieć ich potem zmywać. Cyrki są też podczas zwykłego przytulania się do męża, bo zamiast skupić się na nim myślę o pilnowaniu rzęs;) Chłop mi się zaczyna burzyć i żałować, że je zafundował, ale raz się nie pilnowałam i zatarł mi oko, co skońcyzło się utratą dwóch rzęs:/ No mówię Wam, wariactwo, trzeba cały czas się pilnować. Gdybym wiedziała wcześniej ile z tym cyrków pewnie nie zdecydowałabym się, ale teraz już raczej nie zrezygnuję i będę uzupełniać. Tak się przyzwyczaiłam do ich widoku w lusterku że moje łyse oczy wprawiłyby mnie teraz w przygnębienie;) A moje własne rzęsy wcale nie były takie ostatnie, tyle że delikatne i cienkie... Podsumowując - warto, pod warunkiem że jest się uważnym, zdyscyplinowanym, nie robi się mocnego makijażu oczu i nie ma zwyczaju często i intensywnie szaleć w łóżku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady nic nie jest na
wiecznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka80
Na wieczność nie, ale na kilka tygodni mogłoby być, bo tanie nie jest. Ale powtarzam - warto, bo efekt jest wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiajaca
A jakiej firmy sa najlepsze? Bo zamieram sobie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POPIERAM PRZEDMOWCZYNIE aNILEKE CHYBA) MI CHYBA ZAKLADALA SLABA PROFESJONALISTKA 200 FUNTOW TE KTORE SA DOBRZE DOKLEJONE 1 DO JEDNEGO SA SUPER ALE CZASEM SIE MACHNELA I ZROBILA 1 DO 3:( I WIDAC TAM WIAZKE KLEJU KTOREJ NIE MOZNA SIE POZBYC I KTORA MNIE OSLABIA!! ROBILAM EXTREME LASHES JAK ROBILA TO GLUPIE UCZUCIE JAKBY CI RWALA TE RZESY I COS KABINOWALA PRAWIE ICH NIE DOTYKAM,NIE PRAWDA JEST ZE MOZNA Z NIMI ROBIC WSZYSTKO TRZEBA BARDZO O NIE DBAC I NIE ZAPOMINAC SIE!!NIE TRZEC OKA PO WSTANIU NA PRXYKLAD:) NA POCZATKU XZULAM SIE Z NIMI SZTUCZNIE ALE TERAZ NIE WYOBRAZAM SOBIE OKA BEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzęsy Great Lashes sa
najlepsze, misłam kiedys Xtreme lashes ale bez porównania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka80
Ja mam zdaje się 3D lashes czy jakoś tak... Podobno najnowsze, ale nie wiem czym róznią się od innych. To chyba kwestia nazewnictwa tylko i producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja mam pernamentne rzesy juz jakis miesiąc codziennie wykrzywiaja sie we wszystkie strony nie mozna ich czesac i kiepsko to wyglada czy wy tez macie taki problem? Prosze o radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigmma dokladnie tak jest mysle ze to moze sie dzieje jak sie przesadzi z dlugoscia...ja mam 13tki.. jest dzien ze jakos sie uloza fajnie i bezproblemowo a w inny sie upra i w te strony co nie trzeba ida...czasem sie tak zlepia w kilka ze az boil ale jakos bez nich to sobie teraz nie wyobrazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Impression Magdalena Hajok
Ja w mojej ofercie mam najleppsze GREAT LASHES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka80
A czym sie roznia te pani great lashes od np. 3D lashes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfsdfdd
nie robcie tego.... to szajs. mtylko wam wlasne rzesy powypadaja... widzialam to kiedys na jednej murzynce i to wyglada OKROPNIE, sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luccccy
Gość hihihihihihihihiihihi
Pelaśśśka Też jestem ciekaw czy ten zestaw do przedłuzania jest w miarę ok. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka80
Dziewczyny, w życiu nie przedłużycie same sobie rzęs... Komuś to jeszcze, po wielu próbach, ale sobie -w życiu. To jest strasznie skomplikowana robota, kosmetyczka zakładała mi je przez 3 godziny pęsetami. Sama robiłabym to chyba z tydzień, w dodatku połowa rzęs byłaby źle przyklejona. No way. Niestety. Pojutrze idę na pierwsze uzupełnianie. W chwili obecnej wyglądam strasznie, na prawym oku zostało 9 doklejonych, na lewym więcej, ale widac duże odrosty, rzęsy przestały być wywinięte, krzyżują się, sterczą jak igły na choince:/ A to dopiero miesiąc noszenia... Uzupełnianie ponad 200 zł. Ale się wkopałam. No ale przez pierwsze 2-3 tygodnie było powalająco... Chlip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissy
ja nie mam zadnych odrostów, a na korekte chodze raz na 2 miesiace i płace 150pln. uwazam ze Great Lashes sa` super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka80
Kissy - rzęsy Ci nie rosna?:) Jak farbujesz włosy to tez rraz na całe zycie, bo nie odrastaja? heh:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie cio to chyba zalezy jak ktos to zrobi bo u mnie to wyglada na niektorych jakby sie odklejaly ale nie chcialy puscic do konca,moze to nazywacie odrostami???po za tym to co na nich widzimy zalezy od naszego kolorku rzes moje sa identyczne jak te lashes.. u mnie ceny wachaja sie od 70 funtow do 250....ja zrobilam za 150 i zaluje ze nie wydalam wiecej bo moze by byly ladniejsze...ale to byla jedyna pani ktora dojerzdzala do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies miesiac temu robilam rzęsy koszt 650 zł i cóz piekne były tylko tydzien poźniej zaczeły sie wyginac kazda w inna stronę ,czesac ich nie mozna bo wypadaja na potęgę wiec efekt jest tylko chwilowy nie bardzo ma sie to do takiej kasy jaka trzeba za nie zapłacic poxniej za 3 tyg. trzeba płacic znowu za dopełnieni jakies 150 zł przy dobrych wiatrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anielka80
U mnie uzupełnienie 260 zł... Ja się zatrzelę, miałam nadzieję że 150. Szukałam innego salonu, ale w Krakowie mało ludzi to robi i ceby są jeszcze wyzsze niż w moim:( Chyba zrobię jeszcze raz jutro a potem sobie już daruję... Przeczekam ten początkowy szał, potem może ceny spadną. Bo wydawać 260 zł co miesiąc na coś tak nieznacznego jak rzęsy to jednak ekstrawagancja...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×