Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PERMANENTNE RZĘSY

PERMANENTNE RZĘSY!!

Polecane posty

Gość mat--ylda2
Dokładnie dobrze napisane. Oprócz tego jeszcze trzeba powiedzieć ze duże znaczenie ma również to jak wykonywany jest sam zabieg. Jesli stylistka używa dobrego kleju, dobrych rzęs, to nic po ich odpadnięciu czy zdjęciu się nie stanie, i nasze naturalne rzęsy nie beda osłabione. Tu mozecie przeczytać równiez jak wygląda sam zabieg http://www.przedluzanierzes-warszawa.pl/przedluzanie-zageszczanie-rzes-warszawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jol-an-ta84
rzeczywiście bardzo wiele zależy od samych rzęs, ale także od kleju , najważniejsze, żeby nie oszczędzać na preparatach ponieważ potem są tylko problemu, ja najczęściej zaopatruję się w sklepie www.abclashes.pl , tam mają wysokiej jakości rzęsy i kleje, w dobrych, aczkolwiek niewygórowanych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszą metodą w tej chwili na piękne rzęsy jest REVITALASH ! Nie ma nic lepszego , przez ostatnie lata wypróbowaliśmy już wszystko co jest na rynku w Polsce , przedłużanie rzęs ? Zdecydowanie nie polecam , bardzo osłabia naturalne rzęsy , mieliśmy w naszym salonie przedłużanie , efekt świetny zaraz po przedłużeniu, ale po paru tygodniach naturalne rzęsy tragedia , wypada 50 % rzęs. Wycofaliśmy się z przedłużania natychmiast. Od 2 lat stosuję na sobie i na klientkach mojego salonu Revitalash, efekt jest niewiarygodny ! Piękne i długie rzęsy ! Odżywka naprawdę godna polecenia , zresztą niech się wypowiedzą osoby które stosowały revitalash , na kilkadziesiąt osób, które poddały się takiej kuracji w moim salonie , wszystkie panie były bardzo zadowolone :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uzywam
revitalash, rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nosy chyba roznie,
tez tak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkaplater
revitalash trzeba stosowac z przerwami!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooelek
bellisana ma w ofercie makijać permanentny i wiem po sobie, że efekty są bardzo zadowalające, rezultat rzeczywiście widoczny, oko ładnie podkreślone, są dokładni i profesjonalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiaa988
Ja jestem po Nouveau Scarze i też jestem bardzo zadowolona, nie mam gabinetu ale robie to po koleżankach. 30 minut i gotowe. Trzeba tylko uważać dwa dni po aplikacji. Efekt jest świetny i rzęsy naprawde wyglądają rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggda234
W zeszłym roku stosowałam Revita Lash i po kilku miesiącach dostałam takiego uczulenia, że szok. Miałam napuchnięte powieki jak dwa balony, a potem skóra mi popękała. Rzęsy rosły, ale strasznie dzikie. Musiałam dać sobie spokój. Nie wiem na czym polega siła tej całej Revita Lash, bo nie tylko ja się uczuliłam ale większość moich koleżanek. Słyszałam, że formuła jest zbyt mocna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwoska
Dziewczyny ja musze Wam powiedziec ze wybrałam szkolenie Nouveau Scary, bo podobał mi się efekt rozdzielonych, nieposklejanych rzęs. Sama Scara też nie szczypie jak w innych firmach. Dzięki temu mogę aplikować na rzęsy dolne. Super, że firma stawia na jakość aplikacji. A to sie przekłada tez potem na ilość klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathinkaa
Dziewczyny a czy można wykonać metodę 1 do 1, a na dolne Nouveau Scarą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonilka8
Jak najbardziej. Sama aplikuję rzęsy metodą Nouveau Lashes od 2007 roku i wiem, że jak są w sposób poprawny przedłużone wszystko jest ok. Oczywiście jak przychodzi do mnie klientka i prosi o nie wiadomo jaki efekt, a rzęsy ma marne – to tłumaczę jej grzecznie co mogę zrobić i dzięki temu klientki są zadowolone i ja też, bo nadal chodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathinkaa
To co trzeba powiedzieć to ze maja dobra cena produktów, pakietu i szkolenia, a marka z najwyższej półki. Pakiet i szkolenie w promocji 1299 brutto. Spokojnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski jak już robicie sobie tak dlugie rzęsy,które wiadomo wyglądają nienaturalnie,bo naturalnie dlugi są tylko u niektórych dzieci,to chociaż ich nie tuszujcie maskarą,bo wtedy efekt jest komiczny.No każda laska,która widziałam wyglądała jakdrag queen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny napiszcie prosze gdzie zrobie rzesy metoda 1:1 w brzegu,moze znacie kogos kto robi prywatnie i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammmoska
A nie mozecie sie zdecydować na LVL. Tutaj można nadać kształt rzęsom. Efekt rewelacja, moje klientki bardzo zadowolone. Spokojnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennneloppka
Ja własnie teraz zastanawiam sie czy nie zdecydowac sie na taka metodę. Bo efekty z tego co widze są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiosaska
Jesli masz okazje to mozesz też przeciez pójsc na odpowiednie szkolenie. Ja wybrałam szkolenie LVL efekt utrzymuje się aż do 8 tygodni. Klientki bardzo zadowolone, lączę ten zabieg z NouveauScarą i efekt rewelacyjny. , Rzęsy podkręcone, dłuższe, efekt grubszych rzęs no i ładnie zdyscyplinowane. A to przekłada sie tez na zadowolenie moich klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolalojallna
Ja jestem kosmetyczką i wykonuje taki zabiegi, wiec moge sie w tym temacie wypowiedzieć. Najpierw wykonuje się zabieg LVL podkręcenie rzęs a następnie można zastosować aplikację NouveauScara - efekt rewelacyjny, klientki bardzo zadowolone. I coraz chętniej decyduja sie na takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiscie dziewczyny. Te metody świetnie sprawdzają się i cieszą dużym zainteresowaniem u osób starszych u których inne metody nie wyglądały dobrze z racji słabszej kondycji rzęs z powodu wieku. I musze przyznac ze również w swoim salonie mam coraz więcej takich klientek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klloska
Oj an pewno wyglada to super. Zresztą ja widze po swoich klientkach ze naprawde jest bardzo duze zainteresowanie dokładnie własnie taka metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilia222
Ja wiem po sobie ze jesli juz chce mieć piekne rzesy to jade do mojej ulubionej stylistki Pani Kamilii na Wolę. Po prostu tutaj wiem ze na 100% ten zabieg bedzie idealnie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq7281
Ja mam pytanie odnośnie uzupełniania rzęs: czy ten zabieg kosztuje tyle samo co pierwotne zakładanie przy pierwszym zabiegu czy jest to może tańsze? ;) bo zastanawiam się czy oplaca sie je robić, skoro trzeba wykladac jakies 400zl co trzy tygodnie.. Proszę o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihanna1500
Witam ja też chciałam sobie zrobić przedłużanie rzęs w Łodzi i koleżanka poleciła mi Piotrkowską 232 ( mam tel 722291319) ale nie znam nazwy gabinetu wiec wam nie podam :( kolezanka robiła tam rzęsy 2D czyli do jednej naturalnej miała twie takie cienkie rzesy przyklejone i ma bardzo gęsto tych rzęs :) i płaciła 170 zł . Czy ktoś tez był w tym miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam! Efekt właściwie żaden, praktycznie jak po hennie. Nie warto. Zrobiłam raz i więcej nie skuszę się. Naprawdę, zero efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Jestem kosmetyczką i wiem jak piękne rzęsy są ważne dla kobiet. Najlepiej, gdy naturalnie mamy piękne długie rzęsy, dlatego najlepszym sposobem na efektywny wzrost i pogrubienie rzęs jest ich odżywienie i pobudzenie do wzrostu. Z czystym sumieniem mogę zarekomendować odżywkę miralash. Po kilkutygodniowej kuracji tą odżywką można cieszyć się naturalnie długimi i gęstymi rzęsami. http://track.miralash.pl/product/Miralash/?pid=164&uid=43324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×