Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 4543543

co najbardziej postarza kobiete ?

Polecane posty

Gość gość
otłuszczona,nieumięśniona sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny każda polke postarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne ja mam nadwagę mam 37 lat i dają mi zawsze 10 lat mniej .nie wiem dlaczego??? biust mam duży i piękna nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coś w tym jest, że nasze nawyki skutkują, jak będziemy wyglądać, ja zauważyłam, że mnie bardzo mocno postarzały okolice oczu. Opadające powieki, dodawały mi lat. Dlatego zdecydowałam się na ich plastykę u dra Piotra Osucha, przyznam, że bardzo mnie zaskoczyły efekty, wyglądam teraz znacznie lepiej i odzyskałam młodzieńczy wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EMPiria  prowadzi w Rybniku wielotorową, innowacyjną terapię antynikotynową metodą HappyEnd.  Fundamentem tej autorskiej metody jest kompleksowe podejście do uzależnienia poprzez jednoczesne zastosowanie kilku najnowocześniejszych i najskuteczniejszych strategii trwałego i łatwego uwalniania się od nałogu tytoniowego. Wyeliminowanie uzależnienia następuje w wyniku pracy ze świadomym i podświadomym umysłem pacjenta. Metoda ma podstawy naukowe: bazuje na faktach, wynikach badań, logicznych argumentach i wnioskach z eksperymentów . Nie ma tu żadnych trików, magii, sztuczek, czy oszustwa z pseudo cudownymi gadżetami, medykamentami lub metodami odwykowymi działającymi na zasadzie placebo. Zasadnicza część sesji jest oparta o terapię behawioralno – poznawczą. Po obnażeniu  wszystkich  iluzji i błędnych przekonań na temat powodów palenia, które tkwią w umysłach palaczy usuwane są przyczyny  sięgania po papierosy. Następnie uświadamia się palaczowi, na czym polega i jak przebiega  mechanizm uzależnienia od nikotyny. Zrozumienie tego mechanizmu jest warunkiem koniecznym łatwego wydostania się z pułapki nikotynowej. Równolegle, przy wykorzystaniu najefektywniejszych technik stosowanych w psychoterapii rozwiązuje się sedno problemu - uzależnienie psychiczne. Następuje ugruntowanie w podświadomości podjętej decyzji uwolnienia się od nałogu. Wyeliminowanie wszystkich lęków związanych z rzucaniem palenia pozwala przeciąć liny trzymające palacza w nałogu i osiągnąć taki stan umysłu w którym  nie ma on ochoty ani potrzeby, by zapalić.  Rzucenie palenie okazuje się łatwe, bez żalu, tęsknoty i strachu,  gdyż nie wymaga żadnych poświęceń.

Na zakończenie, dla osób zdecydowanych dodatkowym wzmocnieniem efektu , przeprowadza się seans profesjonalnej i w pełni bezpiecznej hipnozy terapeutycznej, która jest pełnoprawną metodą psychoterapii. Podczas lekkiego transu hipnotycznego, w którym pacjent ma całkowitą kontrolę nad własnym ciałem, zostają zaindukowane w podświadomości sugestie i wizualizacje uwalniające od nałogu nikotynowego.

Podczas jednodniowej 5- godzinnej sesji terapeutycznej oprócz przeprogramowania umysłu następuje przebudowa schematów myślenia i zasad postępowania, dzięki czemu pacjent jest w pełni przygotowany na wszystkie scenariusze zdarzeń i ewentualne pułapki związane z kontaktami z innymi palaczami, nawykiem palenia i „wyzwalaczami okazji”. Przy użyciu naturalnych metod (lub/ i najnowszych osiągnięć w farmakoterapii – opcjonalnie!!!*) pacjent bez żadnego problemu i bez tycia radzi sobie z resztkami głodu nikotynowego i przechodzi kurację oczyszczenia organizmu z toksyn.

Palacz definitywnie wyzwoli się z nałogu, jeśli zastosuje się do kilku prostych zasad, które otrzyma wraz kluczowymi założeniami terapii w „karcie ex-palacza”. Najbliżsi/ rodzina uczestnika terapii otrzymają specjalny list wraz z listą zachowań pożądanych i niepożądanych, instrukcjami wparcia palacza i głównych zasad działania HappyEnd.

Istotą Happyend jest nauka czerpania radości i dumy z procesu rzucania palenia. Każda myśl o papierosie zamiast przygnębienia będzie uszczęśliwiać pacjenta i wprawiać w cudowny nastrój z faktu bycia wolnym od nałogu tytoniowego.

Podczas  sesji przeprogramowania umysłu posługujemy się językiem obrazowym,  prostymi przykładami i związkami przyczynowo – skutkowymi. Kwestie medyczne, chemiczne, biologiczne pomija się lub sprowadza do niezbędnego minimum. Terapia prowadzona jest w miłej, kameralnej atmosferze, w tle gra przyjemna muzyka, a pacjenci mogą palić papierosy!. Na koniec sami decydują, czy i kiedy chcą wypalić ostatniego .

Dr Ewa Mura-Pancerzyńska – była nałogowa palaczka

Tel. 696 366 884          www.empiria-terapia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Niewyleczony trądzik i to co pozostawia na skórze. Warto zawczasu się go pozbyć. Sporo o samej dolegliwości i sposobach na nią znajdziecie na jakpozbycsiepryszczy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Moje cienie pod oczami udało mi się usunąc dzięki zabiegowi princess rich. Wcześniej wyglądałam bardzo źle i strasznie mnie to postarzało. Zabieg robiłam w klinice MTT Estetica w Krakowie https://www.mttestetica.pl/ i polecam, bardzo dobrze tam robia zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spalaj tłuszcz podczas snu !!!

Nowe badania działają polecam gorąco !

Spadłam 10kg w miesiąc nic nie robiąc nie wstydzę się już rozbierać biust sie podniósł 🙂

gestyy.com/ey9UzF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spalaj tłuszcz podczas snu !!!

Nowe badania działają polecam gorąco !

Spadłam 10kg w miesiąc nic nie robiąc nie wstydzę się już rozbierać biust sie podniósł 🙂

gestyy.com/ey9UzF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×