Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anabelka

co sadzicie o moich piersiach?

Polecane posty

Gość 42 42
anabelka ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak**
anabelko, nie przejmuj sie, masz duze piersi, powinnas tylko je ujedrnic, moze kup sobie dobre kosmetyki do pielegnacji biustu, a takze moze sprobuj tego: http://surya.kasia.w.interia.pl/new_page_1.htm dziewczyny zachwalaja ten masaz, podobno b. dobrze wplywa na jedrnosc piersi, nie lam sie, glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci właśnie w ogóle nie są obiektywni. A my krytykujemy bo jest co krytykować, jak Ci to przeszkadza to mogłaś nie wrzucać tego zdjęcia tutaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
no wlasnie bez stanika ani rusz.. czyli wg kobiet sa obrzydliwe.. wg facetow normalne.. i wg niektorych dziewczyn tez normalne :) milo to slyszec:) fakt,malo o nie dbam,nie stosuje zadnych kremow ujedrniajacych itd,bo nie stac mnie na to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sa takie zle, duze po prostu... obwisle?? to oczywiste, ze nie beda takie ladne, jedrne i sterczace jak mniejsze czy sztuczne... i sztuczne... moze stosuj jakies kosmetyki, ujedrniajace albo cos... nie polecam operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42 42
anabelka dlaczego nie napiszesz ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
mam 21 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak**
ale ten pasek na c**** porazka po prostu, tomku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zawsze takie były
?:O ile masz lat? czemu tak rozchodzą się na boki?:O może masz nieodpowiednie staniki? bardzo są rozlazłe ile masz centymetrów pod biustem i w obwodzie piersi i jaki rozmiar stanika nosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
fakt...piekne piersi ma ta dziewczyna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42 42
anabelka nei trzeba kupowac kremow.Wystarczy codzienny masaz pod prysznicem,naprzemienny natrysk od dołu piersi,zakonczyc jak najzimniejsza woda.potem wklepac zwykły krem niwea,a pzoa tym chyba nosisz nieodpowiednie biustonopsze bo masz jakeis krosty na piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42 42
Przykro mi anabelko ale jak na 21 lat to masz brzydkie piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
pod biustem 94, w biuscie 112, a staniki rozne..najczesciej 95B... albo 42/44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masaze i kremy pomoga na ujedrnienie skory, na lepsze ukrwienie, ale NIE PODNIOSA TAKICH OBWISLYCH PIERSI!!! Z choinki sie urwalyscie czy co??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
krosty mam na caly mciele... stosuje naprzemienny prysznic..i zawsze smaruje sie nivea soft.. i jak widac,juz nic nie poradze na te moje piersi..chyba ze schudne do kosciotrupa i wtedy beda male ale idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42 42
nie trzerba piersi podnosic,bo one sa za duze aby sie podniesc ,ale trzeba wyrobic sprezystosc i radziłabym Ci cały czas nosic stanik,nawet w nocy do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak**
95B? Chyba powinnas kupowac staniki o wiekszej miseczce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak**
to wtedy niestety by Ci dopiero obwisly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42 42
jezeli amsz krosty na całym ciele tzn.ze albo źle sie odzywiasz i brakuje Ci jakichs witamin lub nosisz nieodpowiednie ubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussan
zadbaj o nie bo za kilka lat będziesz miała placki.Ja zawsze narzekałam ze mam za małe,nawet jak chłopak twierdzi że mu się podobają,bo są jędrne.Wiem teraz o co mu chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zawsze takie były
no tak myślałam, że nosisz niewłaściwy rozmiar stąd pewnie taka deformacja, bo u tak młodej osoby takie piersi...:O powinnaś nosić rozmiar 90 DD lub 90 E koniecznie zmień biustonosze by nie pogłębiać tak swojego problemu w ogóle to spore masz gabaryty, jestes przy kości? bo tak tylko na zdjęciu to tego az tak nie widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42 42
ja mam 85 dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu duże cycki :d Nie wiem o co ta draka :D Z racji zawodu duzo cycków widziałam i te są całkiem normalne choc pewnie nie wygrałabyś konkursu \"miss mokrego podkoszulka\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
nie kupuje po rozmiarze,tylko zawsze przymierzam i to co pasuje kupuje,i to najczesciej rozmiar 95B.... nie bede spac w staniku;/ moja skora i tak jest podrazniona od ciaglego noszenia biustonosza...czesto mi sie robi kreska pod piersiami od stanika...wiec w nocy daje im odpoczac a czasami robie cwiczonko- naprezam rece przed soba i troche miesnie cwicze,ale to nie pomaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jussan
a bym doradziła ćwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×