Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anabelka

co sadzicie o moich piersiach?

Polecane posty

Gość TO NIE SA DUZE PIERSI
ANABELKO ALE TY NIE MASZ DUZYCH PIERSI .NORMALNE..TYLKO LEKKO OBWISLE.KTO CI POWIEDZIAL ZE MASZ DUZE ??SLYSZALAS TAK KIEDYŚ OD KOGOŚ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
tak,od wsyztskich dziewczyn,ktore sa albo plaskie,albo maja takie co tylko w dloniach sie mieszcza....a nie wylewaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes super
pod każdym względem w moim typie co oryginał- to nie sylikony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CO WY PISZECIE WSZYSTKIE
wG mnie są super i TAKIE KOBIECE..BOSKIE!I NATURALNE. WIDZIALAM MILION INNYCH PIERSI Z RACJI TEGO ZE PRACUJE PRZY OBSŁUDZE RENTGENU KALTKI PIERSIOWEJ I NAPRAWDE MASZ SUPER PIERSI PORÓWNUJĄC Z PRZECIETNYMI POLKAMI KTÓRE PRZYCHODZĄ DO RENTGENU. KOCHANA A NIE MOZESZ DAC FOTKI JAK WYGLADAJA W STANIKU TE PIERSI?? DAJ DZIS ALBO JUTRO JAK NIE DZIŚ FOTKE W STANIKU..PEWNO APETYCZNIE WYGLADAJA W NIM :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
moge dac w biustonoszu :) w biustonoszu (teraz juz wiem ,ze za malym,a raczej wsyztskich za malych) ladnie sie repzentuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
a drogie tam sa biustonosze??? gdzie jest bracka dokladnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra zapodaj w staniku
NO TO ZApodaj jakies fotki w biustonoszu .to nic ze za malym :):)napewno slicznie sie prezentują w staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo raanyy
wgmnie są ok---wcale nie klapy rozlazle, ale normalne jedrne cyce. Ale rozmiar B to chyba za malo--jamam o wieeele mniejsze , a nosze B. Ladnie wyeksponowac w staniku i juz. Mialam kiedys kolezanke--cyce jak Twoje, wieksze nawet i klapciate, a lapala na nie chlopow, az sie kurzylo. Lącznie z moim, ale to juz inna historia. Zadbaj tylko o odpowiednie nawilzenie, bo skora i tak mui je dzwigac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anabelko kochana - masz duży biust, a taki duży biust nigdy nie będzie idealnie jędrny i \"stojący\"! Po prostu on sam dużo waży, a mięśnie go podtrzymujące nie są na tyle silne. Może spróbuj wykonywać ćwiczenia wzmacniające te partie mięśni? Jakieś pompki, ćwiczenia z hantlami/butelkami z wodą? I na 100 procent nie masz rozmiaru B! Ja mam B a biuścik raczej marny. :) Masz biust podobny do mojej mamy, więc chyba D. Podobno mierząc biustonosze najlepiej jest się trochę pochylić, by biust \"wpłynął\" w miseczki. I nic nie może uwierać ani wypływać pod pachą.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
no faceci chamsko komentuja na ulicy w lato moje piersi-wiadomo, bluzki z dekoltem,wsyztsko widac... nawet stare pryki bezczelnie cos mowili;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra zapodaj w staniku
CARMEX JAKI DUZY BIUST ??GDZIE TY WIDZISZ DUZY BIUST??NORMALNY JAK PRZECIETNA POLKA ROZMIAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avocado jest niestety dość drogie, ale pracują tam bardzo fachowe sprzedawczynie. Nie musisz kupować, spróbuj poprzymierzać dobre rozmiary (powinni mieć też staniki brytyjskie, więc wiedziałabyś czego szukać netowo. Sklep jest na Brackiej 2, obok Placu Trzech Krzyży. Ale właśnie sobie przypomniałam o nowym sklepie, Peachfield. Sklep jest co prawda netowy, ale jak się skontaktujesz z właścicielką to pewnie bez problemu umówisz się na przymierzanie. Dziewczyna jest z Wawy, tu masz kontakt: http://www.peachfield.pl/o_nas.html Sprzedaje staniki brytyjskie, będzie potrafiła doradzić. Wyszukiwarka wyrzuca sporo staników w Twoim hipotetycznym rozmiarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmhmmmm
anabelka --- ten stanik jest faktycznie za maly staniki przy duzych piersiach musi miec szerokie ramiaczka aby dobrze podtrzymywal piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
szerokie ramiaczka mi sie zeslizguja zawsze:( mam taki jeden, ma ok. 2,5 cm szerokosci ramiaczko i ciagle mi sie zsuwa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanik przy dużych piersiach może mieć ramiączka o szerokości żyłki wędkarskiej. Biust ma stać na obwodzie a nie wisieć na ramiączkach (one mają nosić nie więcej jak 10% ciężaru piersi). A stanik faktycznie dużo za mały:końce fiszbin nie przylegają do klatki między piersiami (w dobrym muszą przylegać), biust bardzo bułkuje nad krawędzią miseczki i pod pachami (gdybyś podciągnęła bardziej ramiączka to byłoby to jeszcze bardziej widać)... Aha, i jak będziesz szukać nowego rozmiaru to żadnych takich gąbkowańców. Tylko miękkie na fiszbinach wchodzą w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
jakiech gabkowancow??? to sa najzwyklejsze miseczki...amm jeszcze biustonosze z takimi sztywnymi miseczkami... ale jezlei chodzi o zwykle biustonosze to odpadaja,nie lubie takich materialowych, bo mam wrazenie ze moje piersi sa bardzo podatne wtedy na uraz,wies zjak ktos cie szturchnie mocno,i zachaczy i piers to chociaz "ta niby gabeczka" zamortyzuje uderzenie ale ja tylko miseczki nosze :( a biust sie wylewa,bo mi puchnie od tabsow;/ naszczescie mam wiekszy biustonosz a fiszbiny dotykaja ciala(te w srodku,tego nie widac,ale tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
wiem, teraz juz wiem ,ze 90 DD :) za jakis tydzien wybiore sie na zakupy...jak tylko uzbieram wystarczajaca ilosc pieniedzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo wygląda jak taki ze sztywnymi, gąbkowanymi miseczkami ;) A wydaje mi się, że jak będziesz miała dobry biustonosz, zbierający biust do kupy, nie dyndający etc. to nic mu nie będzie grozić. Dziewczyny z Lobby z dużo większymi biustami tylko miękkie noszą i innych nie chcą ;) Aha, z tańszych staników jest polska Melissa jeszcze, szukaj tam 85G/90E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
ale ja nie lubie biustonoszy bez fiszbinow i miseczek..mam takie 2 biustonosz ei one mi starsznie splaszczaja biust i zmniejszaja... powiadasz ze melissa.....i dlaczego taki rozmiar? a to avocado napraawde jest dobre? bo masz racje,chyba czas zaczac dbac o te dyndalki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melissa? rzeczywiście spory wybór, ceny ok! ale rozmiarówka??? dotychczas głównie kupowałam staniki z anglii, tam mój rozmiar nie dziwi (70H) ale z melissy, jesli jeszcze kiedyś zamówię to chyba J :p ale może nie będę musiała, bo może wcześniej uda mi się zoperować... anabelko, KONIECZNIE musisz zadbać o biust! tak mało pań ma dobrze dobrane biustonosze, a to w przypadku kobiety PODSTAWA!!! jak byłam w Twoim wieku,potrafiłam nie dojadać, na uczelnię chodzić pieszo i inne takie oszczędności, ale najlepszy z możliwych -dostępnych biustonoszy, musiałam kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
juz wiem dlaczego nisialm 95B... bo to ostatni raz jak sie mierzylam byl 2 lata temu..i nie pomyslalam,zeby znow sie mierzyc i dopasowac biustonosz tylko kupowalam pamietajac poprzedni...i nie zauwayzlam nawet ze krzywde sobie robie :( no to ja wlasnie zaczynam szukac bielizny nowej:) podobaja mi sie te anglielskie ale sa starsznie drogie i nie wiem jak zamawiac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wtrace sie
Anabelko, masz dopiero 21 lat , powinnas zadbac o swoj biust i w pierwszej kolejnosci zmien biustonosz tak jak ci radza dziewczyny. nie obawiaj sie biustonoszy z obwodem 85 . ostatnio bylam z mama na zakupach i wlasnie kupila biustonosz z takim obwodem chociaz pod biustem ma 96, biustonosz jest miekki i piersi bardzo ladnie w nim leza i stoja (chociaz bez stanika wygladaja jak 2 nalesniki;)). z tego co zrozumialam to kupujesz biustonosze tansze, zainwestuj w dobry biustonosz a wtedy nawet 85 nie bedzie ci kaleczyl skory:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
dzieki za rady :*** teraz wiem,ze mialyscie racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GJJ
AUTORKO KOCHANA A CZY TEN STANIK POMARANCZOWY TO PUSCHUP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE bez fiszbinów. Z fiszbinami jak najbardziej. Tylko materiał miseczek miękki, bez żadnych gąbek, puszapów czy usztywnień :) Avocado jest dobre, Melissa też (lepsza od Triumpha), i firmy brytyjskie (Freya, Fantasie, Panache) - omówienia producentów na biuściastych sygnaturki :) Gruby miś, Melissa ma miseczki większe trochę niż firmy polskie i Triumph, choć mniejsze od brytyjczyków.Tu jest porównanie: http://spreadsheets.google.com/pub?key=pxpi6szJEGjb8-r-aEKk9Hw&gid=2 A w zestawieniu z ofertą w naszych bieliźniakach to rozmiarówkę mają ogromną ;), tym bardziej, że wprowadzają obwody 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×