Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anabelka

co sadzicie o moich piersiach?

Polecane posty

Gość GJJ
CO TO ZNACZY ZE NOSISZ STANIKI Z MISECZKAMI ??CO TO TE MISECZKI NIBY ??HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashantiii
best bra czytam twoje wypowiedzi i sie bardzo zdziwilam chyba mam totalnie niedobrane biustonosze pod biustem mam 74 cm a w obwodzie 90 cm z tabelki ze strony bellisimy wychodzi ze powinnam nosic rozmiar 75 c ale jest on an mnie za maly!! staniki kupuje te ktore na mnie pasuje z reguly 80 D wiec juz sama nie wiem jaki mam wybierac rozmiar???? prosze o rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem best bra
ale wg mnie powinnas szukac stanikow z obwodem 65 ewentualnie 70 przy nierozciagliwych stanikach , miseczka E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie 75C i nie żadne 80 (aż boli jak się czyta ;) ) A przed tabelką na bellissimie napisano: " Pamietaj, ze obwod biustonosza jest elastyczny i rozciaga sie wiec jesli Twoj obwod pod biustem wynosi np. 75cm wybierz biustonosz conajmniej o obwodzie 70cm. Moze rowniez okazac sie, ze przy niektorych modelach wymagany bedzie w tym przypadku obwod 65cm." I tak otrzymujesz 70D/65E brytyjskie. W normalnych sklepach możesz spróbować 70D/E, ale znając dostępne u nas firmy obwód będzie za luźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
zauwayzlam,ze te sklepy-melissa i avocado nie maja wcale ladnych biustonoszy;/ ani kolorow;/ a ja lubie pastele:)i wzorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to angliki, przejrzyj brastop, figleaves, bravissimo etc. Wzorki to chyba bardziej Kalyani i Freya, nie wiem, ja wzorków nie lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashantiii
ale dziewczyny jakis rok temu nosilam 75 potem ciut mi wypelnil siem biust:p i stare staniki byly na mnie ZA male!!!! ZA MALE :o wiec jakim cudem moge nosic 70 lub 75 ??? kupowalam ostatnio 2 staniki bo juz nie mialam w czym chodzic i tAK Z PRZYZWYCZAJENIA WZIELAM 75 I CISNELO MNIE OKROPNIE WIEC NIE LAPIE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem best bra
wiesz co, mi ostatnio best bra tez pomagala i tez nie chcialam jej uwierzyc i co..... poszlam do sklepu, wzielam pare modeli w rozmiarze polecanym przez best bra i nagle z mojego 75b zrobil sie 70d, chociaz pod biustem mam 78cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashantiii
MISECZKI MIALAM PRZY 75 c ALE BRALAM TEZ d moze sprubuje 70 lub 75 ale E? HMMM POJDE DO SKLEPOW I POPRZYMIERZAM MOZE COS:) INNY PROBLEM JEST TAKI ZE U WIEKSZOSCI MODELI PASEK TEN Z TYLU BARDZO PODJEZDZA MI POD LOPATKI po prostu nie trzyma sie na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne sutki masz tylko
a cycki duze, naturalne, nie podoba mi sie jajowaty kształt no ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem best bra
skoro podjezdza ci az pod lopatki to znaczy ze obwod jest za duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda evilstory
myslę,że są nienajgorsze.... tylko za daleko od siebie rozmieszczone... ale taka juz pewnie ich natura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
listopad89- nie mojej babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea25
Wogole dziewczyno jesli masz zdrowe i nie chlopiece piersi to powinnas dobrac dobry stanik i sprawa gotowa co ze kobiety Ci marudza wbij w nie. Faceci wola naturalne !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
Lea-teraz juz wiem,ze one sa takie brzydkie,bo zly stanik dobieralam.... i przez moja glupote sa teraz takie jakie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befrwiugpfbuhqwbv
Ludziska! Piersi ma dziewczyna normalne, obfite i super!! Co wy myslicie, ze grawitacja nie ma tutaj zastosowania, naogladaliscie sie (nie wszyscy) silikonowych lal i nie wiecie jak naturalne cialo wyglada. Jak dla mnie spoko. Jedynie brodawki za duze, ale spox;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
powiedzcie mi, a czy takie piersi jak moje nie sa bardziej narazone na jakies zmiany komorkowe???? bo czesto mam siniaki na nich i boje sie,ze w koncu cos sie z tego rozwinie.... w sumie czasami jak tak sie badam,to wyczuwam takie niejednolite zgrubienia,ale to chyba tkanka tluszczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ona ano
wyglądaja jak piersi 40-letnije kobiety po paaru ciążach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsd
spojrzałam na nie okiem kobiety - są brzydkie. Spojrzałam na nie okiem mężczyzny - są ciężkie, obfite, podniecające. Kobiety są estetkami, inaczej patrzą, wiec tu odpowiedzi będą raczej nieprzyjemne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa25
Bez przesady. Są całkiem ok. Przecież nikt nie jest doskonały. Żadnej operacji nie rób bo nie trzeba. Wcieraj codziennie balsam ujędrniający i ćwicz mięśnie klatki. Naprawdę są ok, ludzie mają gorsze problemy. Ciesz się, że nie masz nowotworu piersi czy innych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
wiem,najwazniejsze ze zdrowe sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija jadowita
mam ladniejsze dzieki bogu, bym sie pochlastala jakbym miala takie jak twoje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anabelki
a czy moglabys umiescic fote bez podniesionych rak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
moglabym,ale to bedzie okropny widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWIEM CI SZCZERZE
NIE BEDZIE OKROPNY..I TAK CIE NIKT NIE ZNA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×