Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anabelka

co sadzicie o moich piersiach?

Polecane posty

Gość POWIEM CI SZCZERZE
czego sie boisz?opini ludzi którzy i tak cie nie znają ??ja ma gorsze piersi od twoich .wieksze i obwisle jak uszy jamnika ale wale to bo najwazniejsze ze mój mąz to akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filozof z Grecji
''Udowodniono naukowo że krytykowanie ciała innych podnosi samoocenę osobie krytykującej, zwłaszcza anonimowych krytyków ponieważ myśli ona że z jej opinią liczą się inne osoby i uważają ją za godną zaufania. W ten sposób leczą swoje kompleksy i czują się lepsze od innych'' Swoją drogą zabawne jak działa podświadomość człowieka, że osoba pisząca głupoty nie zauważa tego tylko jest pewna że jej sąd jest obiektywny.A teraz podnoście nieświadomie swoją samoocenę i krytykujcie mnie ile chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonia
wg mnie są ładne i wcale nie wisza tak jak sie spodziewalam tego.mile zaskoczenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonia
wstyd sie przyznać ale choc jestem mloda i mam duzo mniejszy biust niz ty to niestety bardziej mi wiszą ..:( musze jeszcze dodac ze lepiej wygladaja niz na zdjeciu z podniesonym łapkami i w staniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
melonia, ale jak male /mniejsze piersi moga bardziej zwisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MELONIA
Kochana anabelko jasne ze mogą . przyczyna jest taka ze zle dobieralam staniki i czesto chodzilam bez stanika..i teraz są zwisle jak cholera.ech twoje to są fajne przy moich . mam mniejsze od ciebie na bank wiec sama pomysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
to ja tez amm zle dobrane staniki, 8 za malych;/ wiec musz ew nich pochdozic troche i dobrac w koncu kilka porzadnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfds
jako facet powiem ci, ze masz cycki do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj ..
jako kobieta powiem ci jednak ze masz cycki super.helool podszywacze górą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
czyli sa i faceci ktorym sie nie podobaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfds
mowie co mysle, mialem napisac, ze sa piekne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
nie...pewnie nie podobaja ci sie pulchne kobiety i cale ich cialo...dlatego rozumiem twoje zdanie...i szanuje... wiem ze nie ejstem idealna, ale na operacje mnie nie stac by polepszyc ich wyglad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a od czego takie duze brodawki sie robia??? ode sie tak rozciagaja czy to juz genetycznie uwarunkowane jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze...chce wiedziec jak jeszcze mozna porpawic wyglad takich obwislych piersi,i splaszczonych....... no i czy napewno zamiawianie stanikow z Anglii jest odbrym rozwiazeniem,bo co jak sie oakze ze sa zle dobrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka maja
kobieto ales ty niemadra masz normalne cycki .... nie porownoj sie do cycek z CKM u ! evelaaaa okropne masz te sutki !!! TAKIE DUZE ROZLAZLE COS OBRZYDLIWEGO! ciekawe co ty masz obrzydliwego .... ? jestem pewna ze cos sie znajdzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinka maja
chyba nie msz faceta onie wuwilbiaja takie cycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodynka...
nie są złe, w staniku pewnie wyglądają bardzo ponetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
anabelka a jakie nosisz biustonosze? to przedewszystkim zalezy od idealnego doboru biustonoszu. jesli nosisz z miekkiego materiału albo sportowe to nic dziwnego że się "rozlazły" polecam biustonosze typu push-up które podnoszą piersi i ładnie je modelują są wtedy okrągłe a nie obwisłe no i koniecznie z przerwą między piersiami a nie materiałem na 5cm :( np coś w tym rodzaju ;) http://www.intymna.bptnet.pl/lupo/5623.jpg http://www.intymna.bptnet.pl/lupo/7123.jpg http://www.intymna.bptnet.pl/mardo/Nike3.jpg a unikaj takich http://www.intymna.bptnet.pl/gaia/mama3.jpg http://www.intymna.bptnet.pl/gorsenia/4023.jpg http://www.intymna.bptnet.pl/mardo/anitabia3.jpg zobacz nawet na zdjęciach jaka jest różnica w rozstawie piersi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacki
Jestem mężczyzną i uważam. że twoje piersi są piękne, naturalne, duże, takie jak lubię, a nie jakieś sterczące krosty o rozmiarze AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA78
Witam wszystkich.Dołączę się do dyskusji o pięknie piersi.Ja na szczęście mam czym oddychać rozmiar stanika 85D. I już na wstępie nie zgodzę się z milianną że takie staniki będą dla ciebie odpowiednie.Powinnaś iść do dobrego sklepu z bielizną np Thriumph a tam panie dobiorą ci odpowiedni rozmiar i fason stanika.Jeśli chodzi o ujędrnianie to polecam krem do biustu Mustella .Stosowałam go i efekty były.Jest to co prawda krem dla kobiet w ciąży i matek karmiących ale to chyba nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można tak krytykować? Chyba co niektorzy muszą się dowartościować, bo mają małe i zasuszone rodzynki. Masz duży biust, na który działa grawitacja. Ja nosze 80 D i też nie sterczą jak silikonom w gazetach. Fajne są!! Kup sobie super seksowny stanik, bluzka z dekoldem. Masz co pokazywać. Co do kremików ja ostatnio zaczełam używać Oriflame i jestem bardzo zadowolona. Polecam też znaleść faceta, który codziennie będzie Ci mówił, że jestes piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety fizyki nie da sie obejsc i taki biust wazy swoje i ciagnie w dol :O przede wszystkim wygladaja tak jakbys nie nosila stanika. maja podluzne rozstepy jakby od wyciagniecia w dol. Musisz z takim duzym biustem codziennie miec na sobie porzadny biustonosz. Zobaczysz poprawe jak ponosisz dobrze dobrany. tutaj gdzies best bra podaje namiary na strone stanikomanii. Dobierz sobie rozmiar bo tam jest bra fitter i kup dobry biustonosz. Poza tym odzywiaj skore jakim balsamem dodatkowo bedziesz masowac biust. Zawsze nakladaja krem czy balsam od dolu ku gorze - przeciwnie do grawitacji. No i cwicz. Cwiczenia na biust sa bardzo proste a daja ladne efekty bo wzmacniaja miesnie dookola biustu unoszac go troszke. I nie dawaj tu zdjec bo niektorzy robia sobie posmiewisko z twojego problemu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabelka
kochani ...mam 80 G,75 GG/H i nosze takie staniki z bazaru bo mnie poprostu nie satc na nie z lepszych firm :( i takich miekkich nie nosze,bo mi splaszczaja biust,nie podtrzymuja w ogole piersi i brzydko wygladaja,wole takie wlasnie push upy:( a rozstepy pojwily mi sie nagle w okresie dojrzewania.... brodawki tez sa za duze do rozmiaru piersi,nie wiem,tak jakby piersi mialy rosnac ,ale juz nie rosna :( stosuje czasami jakies kremu ujedrniajace do biustu,ale na cwiczenia nie mam czasu:( czasami jak sobie przypomne po kapieli,to zrobie takie naprezajace,ze reka na reke i naciskam,i napinam miesnie,ale to rzadko :( dziekuje wam za rady... a z facetem sie ostatnio rozstalam i zaden juz mnie nie chce.... jestem poprostu za gruba :( a inni chca tylko do lozka wskoczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysl tak :( staraj sie zrobic codziennie choc mala rzecz. i z czasem bedzie lepiej ;) a faceci jeszcze sie pojawia w twoim zyciu :) dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA78
Kochana Anabelko może cię to zdziwi ale w Thriuphie możesz kupić naprawdę dobry stanik za jakieś 30 zł.Nie będzie to co prawda piękny koronkowy biustonosz ale wydaje mi się że powinnaś mieć CHOCIAŻ JEDEN dobry stanik.Głowa do góry.Ja też mam duże brodawki i mój mąż je uwielbia.I jeszcze powiem ci jedno.W czasie karmienia piersią brodawki stają się bardziej wyciągnięte i wyglądają na dużo mniejsze.W moim przypadku tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA78... ale best_bra,kiedys tu pisala ze w triumhpie nie ma wcale dobrej bielizny..ja tylko taz tam kiedys kupialm staniczek jak bylam malolata:) a etraz to mi sie podbaja wlasnie ze sztywnymi miseczkami,pieknymi wzorami i koronkami :) sowja droga,jaki masz rozmiar biustu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA78
do groosia: Ja przeważnie kupuję w Thriumphie bieliznę już od lat.Rozmiar mam 80-85 C ale jak byłam w ciąży a potem karmiłam to też tam kupowałam 85 D i dzięki dobrym stanikom i kremom mój biust wygląda ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANKA78
co do dużych rozmiarów w Thrumphie to są napewno dostępne E DD i H

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×