Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Anna 24

DOBROSŁAWA imię dla córeczki, co sądzicie? jakie skojarzenia?

Polecane posty

Właśnie! Ja też uważam, że Dobrosława jest brzydkie, a jakoś nie nazwałam swojego syna Dżesika! :) Ani Alanek! Ale autorka zrobi, co chce - pytała o opinię, to ją wyraziłam. Tak, jak pretrensjonalne były i są Dżesiki, tak samo stają się Dobro- i Wiesławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imie obrzydliwe wstydzilabym
sie go uzywac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tamm
Dobrosława imie jak imię miałam kolezankę w podstawówce miała na imie dobrosława. Jakoś nikt nie robił z tego problemu, nikt ie szydził, nie wyzywał, a była to szkoła na wsi.... Teraz mam uczennicę ma na imie ...Dobromiła! i też nikt nie robi problemu... Uczcie dzieci tolerancji! to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.Jak beda do niej mowic gdy dorosnie,w koncu dziecmi jestesmy bardzo krotko.Jestem na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
Mam w rodzinie kuzynkę Dobrosławę. Imię jak imię, kwestia gustu. Wolałabym nazywać się Dobrusia niż jak ktos tu proponował Urszula. Dla mnie to jedno z najkoszmarniejszym imion, a innym się podoba. A co do dzieci w przedszkolu - dzieci same z siebie nie wpadną, że imie jest dziwne póki nie dowie się tego od rodziców. Widzę po moim synku, dla którego Kasandra czy Cyprian są takimi samymi imionami jak Kuba czy Oliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci w przedszkolu raczej jeszcze są na to za małe ale w podstawówce to już na pewno. Przeciez jest tyle pięknych imion dla dziewczynek. Dlaczego akurat to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź co bądź nie chciałabym mieć na imię Dobrosława. To imię jest mi obojętne, nie jest szczególnie upokarzające ani jakoś szczególnie mnie nie razi, ale wolałabym być Angeliką, Sandrą, Nikolą aniżeli miałabym mieć na imię Dobrosława. Nie twierdzę, że dzieci w szkole będą się śmiały, bo dzieciom to jest raczej obojętne. Przeboleli Franciszka, Stanisława, Antoninę, to i Dobrosławę przeboleją, pytanie tylko czy córce to imię się spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze Nikola czy Sandra
ma być ladniejsze od Dobrusi?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też chyba bym wolała być Dobrusią niż Sandrą czy inną Samantą, ale to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak: Dobrosława srednio mi się podoba :O Dobrusia już jakoś przyjemniej brzmi w każdym razie gdybym miała wybierać między DOBRUSIĄ a np. NIKOLĄ czy WIKTORIĄ to wybrałabym DOBRUSIĘ - bez dwóch zdań ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika Nikola Dżesika
pjenkne, śliczniutkie:D takie hamerykanskie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porownywac wiktorie do
nikoli to chyba przesada-wiktoria to stare imie, ze 100 temu mnostwo kobiet je nosilo w polsce ja tez, tak jak niezdecydowana mama, wolalabym byc sandra czy nikola niz dobroslawa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa Młoda Mężatka
Szczerze mówiąc nie podoba mi się ani trochę :( osobiście nie chciałabym mieć tak na imię... ale to kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również mi się nie podoba, choć pewnie byloby bardzo oryginalne, bo niewiele dziewczynek nosi teraz to imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie bez wyobrażni !!!!!! dlaczego nie Dobrosława ?!!! Ja własnie dam tak mojej córce na imię !!!! Przynajmniej żle sie nie kojarzy tak jak np. Kuba z koniem czy tez max z psem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonx
A JA MAM DOBROCHNA ZDROBNIALE DOSIA DOSKA-JESTEM ZASZCZYCONA TYM IMIENIEM ZADNE TUZINKOWE ALE NASZE SLOWIANSKIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam naimię Aurelia i też wszyscy w rodzinie zastanawiali się jak będe czuła się z tym imieniem. Najbardziej martwiła się babcia bo jej zdaniem powinnam być Zofia Anna Katarzyna. Ale ja nie mam nic do tego imienia. Jestem Aurelia Zofia Klara. Mam 18 lat i wsród Karolin i Olek jestem jedyną Aurelką. Właśnie urodziłam córeczke i ma na imię Lea. To sprawa rodziców jakie nadają imie dziecku. Moje jest świetne i jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawekslawek
No i w koncu moje upragnione, jeszcze nienarodzone tez bedzie nosilo to co prawda nietuzinkowe ale nasze slowianskie imie... DOBRUSIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Bardzo ładne imię.Ale nie wszystkim musi się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrusia666
Mam na imie Dobrosława i bardzo cieszę się z tego imienia moja siostra ma na imie Nadzieja a brat Kordian wszyscy sie cieszymy z tych imion wole miec te niz te najzwyklejsze np. sandra, wiktoria, weronika bylabym po prostu najzwyczjniejsza i przecietna w czasach jak bylam w przedszkolu mowili, ze mam piekne imie w nastepnych klasach w szkole również:) nie rozumiem o co chodzi tym ktorym sie nie podoba to imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imie Dobrosława i bardzo cieszę się z tego imienia moja siostra ma na imie Nadzieja a brat Kordian wszyscy sie cieszymy z tych imion wole miec te niz te najzwyklejsze np. sandra, wiktoria, weronika bylabym po prostu najzwyczjniejsza i przecietna w czasach jak bylam w przedszkolu mowili, ze mam piekne imie w nastepnych klasach w szkole równieżusmiech.gif nie rozumiem o co chodzi tym ktorym sie nie podoba to imie. x Idjotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra ma na imie Nadzieja Nadzieja na rozum twoich tępych, zakompleksionych starych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobruska tak mialana imie corka pewnegj rodzinki mieszkajacej na naszym osiedlu , rodzinka wyzej srala niz d**e miala , Dobrusia miala zakaz zabawy z nami lata 80 mama nauczycielka ojciec budowlanka wlasny "byznes" lsaka chodzila po osiedlu jak paw w nowych dzinsach z rajchu z lalka barbie pod pacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20.55 nikt normalny nie daje tak na imię dziecku, widać że czegoś im brakowało, ale żeby dziecku taką krzywdę robić, by własne kompleksy leczyć, to trzeba być straszne perfidnym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobruśka
Ja sama mam na imię Dobrosława... Moje imię nie jest powodem drwin. Zawsze kiedy komuś się przedstawiam słyszę że mam piękne, dość oryginalne imię, a jedyne co jest kłopotem to to, iż wiele osób nie rozumie za pierwszym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na imię Dobrosława i mam ponad 30 lat. Jestem mega dumna z imienia,jakie noszę. Jako dziecko miałam momenty i zazdrościłam dziewczynkom mającym bardziej pospolite imiona,ale na dzień dzisiejszy nie zamienilabym go na żadne inne. Imię jest na swój sposób "magiczne"... ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie tłumacz ze magiczne, dla mnie jest ohydne i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może: Dagmara, Jadwiga, Izabel, Bogna, Daria, Alina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrosława...ludzie nie zyjemy w sredniowieczy żeby takie imiona nadawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×