Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

a myślałam, że nic nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi... ale ta ślepota jest bliska osiągnięcia tego celu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
taki1 jaki Ty jestes romantyk;)ja tez tak chce książe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie coś trafi... może napiszę jakąś wypocinkę bo nic tu po mnie... nic nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym miała złotą rybkę, która spełniałaby życzenia pierwszym by było takie bym potrafiła odgadywać Twoje pragnienia... abym zawsze wiedziała czego potrzebujesz i dlaczego mówisz, że dla mnie miłości nie żałujesz... drugie również związane byłoby z Tobą a dokładniej... bym zawsze była dla Ciebie tą właściwą osobą... pierwszą o której będziesz myślał gdy oczy otworzysz i ostatnią o której pomyślisz zanim do snu się ułożysz... a jakie byłoby trzecie życzenie???? związane byłoby z nami... i z naszymi w duszy cichutko skrytymi pragnieniami... żebyśmy zawsze mieli odwagę by wyjść naprzeciw uczuciu pięknemu i nigdy nie powiedzieli że nie jesteśmy godni oddać się całkowicie jemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MJFTREVGYU
Bucuś udalo Ci sie w koncu zbajerować Wampirzyce, że uwazasz ze zycie jest piekne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę... wyłączyłam na 10 minut komputer i coś zobaczyłam... taki-------> nie mogę Ci oddać Twojej duszy.... wybacz...:( jeśli chcesz mi ją zabrać to musisz siłą...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Trzymam za Was kciuki Bucuś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Proszę, proszę... Kilka dni nie odwiedzałam topicu, bo niestety bylam w szpitalu, a tu widzę, że między niektórymi miłość kwitnie :) Cieszę się bardzo i życzę Wam wszystkiego naj... [serce} P.s. Dziobalko jesteś świetną kobitą :) Nie dziwie się, że Taki 1 jest Tobą zauroczony. Podoba mi się Twoje poczucie humoru, no i oczywiście Twoje wiersze... Gdyby nie to, że jestem kobietą, to kto wie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pozostaje mi nic innego jak tylko podziękować 🌼 ale ja nie jestem jakaś wyjątkowa... jestem zwyczajna.... i jak każdy ....mam swoje odchyły i wady :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucus ja Cie obronie;)W niedziele sie spotkamy to pogadamy;) śpiąca;) - kocham Cie- po albańsku - Te dua po angielsku - I love you po arabsku - Ohiboka po bułgarsku - Obiczam te po chińsku - Wo ai ni po czesku - Miluji te po duńsku - Jeg elsker dig w esperanto - Mi amas vin po estońsku - Mina armastan sind po filipińsku - Mahal ka ta po fińsku - Minä rakastan sinua po francusku - Je t´aime po grecku - S´agapo po hiszpańsku - Te quiero po holendersku - Ik houd van jou po islandzku - Eg elska thig po irlandzku - Taim i\' ngra leat po japońsku - Watakushi wa anata o aishinasu po łacinie - Te amo lub Vos amo po niemiecku - Ich liebe dich po portugalsku - Te amo po rosyjsku - Ja ljublju tiebja po rumuńsku - Te jubesc po serbsku - Volim te w suahili - Nakupenda wewe po szwedzku - Jag älskar dig po turecku - Seni seviyorum po węgiersku - Szeretlek po włosku - Ti amo NAJWAZNIEJSZE ABY ZROZUMIEc.. ---pamietasz tamten topik...--tam sie zaczeło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timbaland - Apologize Trzymam się twojej liny Wysłałaś mnie szesc stóp pod ziemię Słyszę co mówisz, lecz nie mogę wydobyć z siebie głosu Twierdzisz, że mnie potrzebujesz A potem idziesz i tak niszczysz mnie Lecz poczekaj... Mówisz mi, że ci przykro Nie myślałem, że mógłbym to zmienić Powiedzieć Że za późno już na przeprosiny, za późno Powiedziałem, że za późno na przeprosiny, za późno Zniósłbym kolejną szansę, zniósł upadek Zastrzeliłbym się dla ciebie I potrzebuję cię tak, jak serce potrzebuje bić (Ale to żadna nowość) Kochałem cię żywym ogniem Teraz on zmienia się w smutek, a ty mówisz... "Wybacz" jak anioł - niebiosa pozwoliły mi myśleć, że nim byłaś Ale przykro mi Za późno już na przeprosiny, za późno Powiedziałem, że za późno na przeprosiny Za późno już na przeprosiny, za późno Powiedziałem, że za późno na przeprosiny Powiedziałem, że za późno na przeprosiny Powiedziałem, że za późno na przeprosiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×