Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość ksieżniczka z łodzi
ej książe jest mój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Twoim miejscu nie byłabym tego taka pewna:P:P:P a poza tym to ja pisałam o moim... a mój jest jeden...taki jeden...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowa zaimki rzeczowniki przymiotniki wykrzykniki pytajniki ale,gdy mówisz o miłosci nie patrz do słownika niech dusza mówi za Ciebie K.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Dziobalko--kiedy bedzie ksiąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby moja dusza miała powiedzieć sama za siebie powiedziałaby słowa które zabiłyby Ciebie... które już piękne same w sobie by były ale dusze nie tylko nasze tak podle by zraniły... a ona ranić nie chce kogoś, kto zupełnie na to nie zasługuje... kogoś, kto Twojej miłości bardziej potrzebuje... więc każę jej milczeć... zęby zaciskam w dłoni nakazuję mojej duszy milczenie bo gdyby zaczęła mówić czego pragnie przyniosłaby tylko cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://xasiulkaax.wrzuta.pl/audio/gG0JwCyPSS/ pozwól mi płakać nie przez Ciebie to przez życie, które mnie przytłacza przygniata ogromnym głazem a Ty w mojej głowie wciąż obrazem który sama wytworzyłam i przez który się w życiu zagubiłam... idę siebie poszukać coś co stworzyłam spróbuję dyskretnie oszukać uda się??? nie uda... przecież sama pisałam, że w życiu zdarzają się cuda:(:(:( miłego dnia życzę wszystkim... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
:(książe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe... aż tak za nim tęsknisz????:P czekaj bo nie mogę na to patrzeć... zaraz dołączysz chyba do nas nieszczęśników:( zaraz Ci napiszę kiedy będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
moja poczta jest pusta,a ja nie mam w pracy gg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o so chodzi???? zaraz Ci napiszę kiedy on będzie bo chyba jakieś sprawy pojechał załatwiać no.... przecież nie można tak cały dzień przed komputerem siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziobalko gratuuuluję setnej stronki!!!! 🌻 🌻 🌻 mam nadzieję że szmpan w lodówce się chłodzi:) ja też tęsknię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×