Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Gość ksieżniczka z łodzi
:(do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór... taki jeden człowieczku nie smuć się... dlaczego wszyscy muszą mieć dzisiaj humor do bani... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie było warczenie tylko zwrócenie uwagi... ja nie obgaduję tej Pani ta tym ani innym topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani Dziobalkowej. Zwracam honor i przepraszam.Wybacz starszej samotnej pani, rozumiesz...z braku milosci czlowiek robi sie zmierzly i zly na caly swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bóg dał mi skrzydła, bym na nich wzleciał. Bóg dał mi szczęście, bym je odczuwał wiecznie. Bóg dał mi łzy, bym od nich był mokry. Bóg dał mi mą pasję, bym nad ziemią poruszał się. Bóg dał mi duszę artysty, by na papier spadały me myśli. Bóg dał mi delikatne serce, bym potrafił kochać Cię. Bóg dał mi uśmiech, by świeciło słońce. Bóg dał mi wiersze, byście zrozumieli mnie. Bóg dał mi duszę, bym mógł patrzeć. bardzo Bogu za to dziękuję. Lecz Ty, dajesz mi więcej..." :(:(:( musiałam to wkleić bo jakieś takie śliczne to jest... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://gothic17.wrzuta.pl/audio/i8q83gzVJo/ mój los moje życie mówią... ale czy na pewno? jak zdecydujesz tak będziesz miała mówili... ale czy na pewno? wiara nadzieja miłość póki będą istnieć powiadali nie umrzesz i Ty... i Twoja dusza... ale czy na pewno? właśnie wiara nadzieja miłość mnie przydusza... ugniata moje ciało jak ciasto na pączki które ugniata się jak najdłużej by było jak najlepsze ale przychodzi moment kiedy jest już wyrobione... a moja wiara nadzieja miłość??? wiecznie jakieś takie niedokończone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×