Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

mój obraz jaki chciałabym byś widział oczami swojej wyobraźni: obraz onieśmielonej dziewczynki, zawstydzonej kobiety, opętanej tym, czego wypowiedzieć nie potrafiła... abyś wyraźnie odróżniał koronki na kopercie kołdry i w różowym świetle lampki, wśród pomiętych poduszek widział zawsze moje niemal dziecinne kruche ciało... i aby tego obrazu wiecznie Ci było za mało... abyś zawsze widział jak przypadasz do mnie ustami pełnymi uwielbienia... aby nigdy nie było kresu... kresu naszego istnienia... całując każdy mięsień... każdy włos... powtarzał zawsze dwa słowa ...jesteś moja, moja.... a ja będę Twoja... w wyobraźni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za czym tęsknisz kochanie? za wirtualnym słowem które każdego dnia do Ciebie wypowiadałam? wirtualnym dotykiem mojej delikatnej dłoni, którą każdego dnia Cię dotykałam? wirtualnym sercem które z wyrazu [ serce ] każdego dnia składałam? wirtualnym pocałunkiem który zawsze na dzień dobry i na dobranoc Ci ofiarowywałam? wirtualnym wierszem który w chwilach uniesienia dla Ciebie pisałam? nie smuć się... myślisz że mi nie jest smutno??? ale nic się nie zmieniło przecież... my nadal jesteśmy wirtualni... wirtualni... ale nadal My...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej;)dla rozruszenia Moje ręce przesuwają się w dół po Twoim ciele; Najeżdżają na piersi, zatrzymują się na nich i chwilę je masują. Przez materiał koszuli wyczuwam jak gwałtownie sztywnieją Twoje sutki. Jednocześnie nachylam się do karku, czujesz na sobie mój oddech i zapach. moje rece czule przesuwają się po brzuchu . Nasze usta stapiają się w namiętnym gorącym pocałunku, W końcu spotykają się nasze rozszalałe języki, Moje palce pocierają już wilgotny materiał Twojej bielizny Ściągasz bluzeczkę. Na widok tych cudownych krągłości nachylam się bardziej i zatapiam w nich głowę. Błagasz bym dotykał Twojej rózyczki napęczniałej od podniecenia Obsypuję pocałunkami brzuch i łono poruszające się w rytm coraz szybszego i głębszego oddechu. Mmmmmm, jesteś pyszna, Kochanie. Zaczynasz swój taniec, wijesz się z rozkoszy Coraz głośniej jęczysz Coraz silniej przyciskasz rękami moją głowę do rozognionego ciała. W końcu Twoje ciało wypręża się jak łuk, do granic wytrzymałości,. Scałowuję z Ciebie kropelki potu powstałe z podniecenia i rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucusiu ja tak sobie myślę że ta twoja kobietka której głosem chciałeś się przypodobać doceni te twoje piękne opowiadania... fajne są... myślę, że moje przebijają 1000 razy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze to widzę jeszcze się dziwię Jak w niemym kinie widz Życie na niwie niezbyt prawdziwej ostry dla serca wikt Z wierszy przeważnie bardzo poważny ckliwy tren Znów szron na szybie a ja tym tkliwiej Zaśpiewać tobie chcę Że: Bywam sam na sam Z tobą bo tylko ciebie mam Dla której wszystko i nic Której oczu i lic chociaż tęsknię nigdy więcej Bywam sam na sam I to mój wierny fart I mówią o nim linie na dłoni śpiewa wiatr. Jakoś nie wyszło ze złotą rybką Czas nie chciał dla mnie stanąć I można błysnąć tu złotą myślą lecz woli milczeć Amor Szukałem przecież po całym świecie siódmego nieba Dziś dawnym echem z dna swoich piekieł Chcę ci zaśpiewać Że: Bywam sam na sam... Było co było zdarzeń zawiłość Magicznych spięć szarada Na taką miłość tak się złożyło że tak się właśnie składa Jedną nadzieję mam że się śmiejesz gdy proszę przebacz I że mój Boże na twojej drodze Stanę by już nie śpiewać Że: Bywam sam na sam... Czyżykiewicz http://www.wrzuta.pl/audio/xyFXAqyymu/miroslaw_czyzykiewicz_-_sam_na_sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×