Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

wiadomość od Twojego księcia: mam Ci przekazać że będzie popołudniu, na razie nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
do 15-tej zdąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję malutka 🌼 nie piję alkoholu... ale piccolo jest... ;-) ja to chyba zaraz umrę z tęsknoty:( ale cicho... nikomu nie mówcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym to faktycznie można zrobić imprezkę... dziś wieczorem... okazji a okazji... setna stronka... dzięki Wam wszystkim więc jest co oblewać a poza tym muszę chyba smutek swój utopić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
wieczorem nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zostawiaj mnie... czy słyszysz ten dźwięk dzwoneczków? najpierw ledwo słyszalny, tak że trudno rozróżnić czy łowi go słuch... czy też rozbrzmiewa on we wspomnieniach... powoli wlewa się w ciszę nocną... wzmaga się... ucieleśnia... i oto już dzwoneczki rozbrzmiewają blisko... wyraźnie... spójrz na mnie... chyżo biegnę drogą zakręcam... słychać głuche po miękkim śniegu skrzypienie... nie odkładaj mnie w zapomnienie... spoglądaj na mnie... to nic że jestem blada... Twoje uczucie mojej twarzy nowy kolor nada... znajome kroki... słyszysz... przyjechał inny pociąg... ale dlaczego ja nie chcę do niego wsiąść??? brakuje mi powietrza... teraz zamieć wali mi prosto w twarz... pokochaj proszę.... pokochaj choć raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
:( gdzie On jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boshe... no przecież pisałam Ci że jest zajęty... napisz dla niego jakiś wiersz... albo nie wiem... zajmij się czymś... kiedy będziesz czekała to czas będzie wolniej płynął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
nie umiem wierszy pisać,chciałam tylko z nim pogadac i dowiedziec sie czy spacer aktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczucie bezsilności wydobywa się z mojej duszy wznosi się niczym woda, wylewając z brzegów najbardziej dręczące ze wszystkich uczuć... i dwoma różnymi językami dwóch różnych dusz pochłania łapczywie powietrze by nie udusić się znów.... dusz, które same do siebie mówiły i same do klęski siebie wzajemnie doprowadziły.... tymi samymi słowami rozmawiały.... więc jak można było przeoczyć tę ostatnią chwilę???? nie można było jej zapobiec??? uciec od niej... jak można było doprowadzić do tego że już nie jest ważne czy mogę Cię dotknąć czy mogę spojrzeć realnie... jak można było doprowadzić do chęci kochania wirtualnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to musisz poczekać aż wróci... a jeśli nie zdąży to przekaże mu, że czekasz na wiadomość 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
fajnie ze sie znacie;)bedziesz moim szpiegiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wyjątkowo Ci pomogłam bo nie jestem, w stanie słuchać cały dzień Twojego jęku że za nim tęsknisz... bo to jeszcze bardziej by mnie przybiło:( ale to pierwszy i ostatni raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwile mam takie pytanko czy dla Was tez ma znaczenie głos faceta?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Dla mnie nie ma:)liczy sie charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bucuś.... jakbyś usłyszał mój to chyba byś się rozpłynął... jesli chodzi o mnie to dla mnie nie ma to zbytnio żadnego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie... zmniejszyły mi się literki i cholercia nic nie widzę... jak mam je znowu powiększyć???? ale same się jakoś tak zmniejszyły... oj...pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×