Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

Krzysztof Kamil Baczyński Pioseneczka Kto mi odda moje zapatrzenie i mój cień, co za tobą odszedł? Ach, te dni jak zwierzęta mrucząc, jak rośliny są — coraz młodsze. I niedługo już — tacy maleńcy, na łupinie z orzecha stojąc, popłyniemy porom na opak jak na przekór wodnym słojom. Czerwień krwi dziecinnie się wyśni jako wzdęte policzki wiśni. Metal burz się wywiedzie na nowo zapienioną dmuchawca głową. A łez grzmot jak lawina kamieni w małe żuki zielone się zmieni i tak w wodę się chyląc na przemian popłyniemy nieostrożnie w zapomnienie, tylko płakać będą na ziemi zostawione przez nas nasze cienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowcapozytywek
chciałbym pomóc. lubię słuchać. sprawdź czy potrafię Ci pomóc. spróbuj zaufać drugiemu człowiekowi. pisz kiedy chcesz i o czym chcesz.. zaskoczysz się. świat jest przecież pełen niespodzianek. lowcapozytywek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ja już jestem taka pijana albo nie wiem... :( ja nic nie rozumiem z tego co zostało napisane po moim ostatnim poście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmmmmmmmmniammmmmmmmmmmm pycha.... hlip hlip.... obejdę się smakiem ponieważ swój tort już dawno zjadłam.... a zjadłabym drugi z przyjemnością ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pij chłopie--->kiedys bedzie lepiej,a gdzie nasz chomiczek? śpiąca TY mnie rozbrajasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Książę za picie za moje zdrowie... wypij dużo żebym była bardzo zdrowa;-) a poza tym to uprzejmie proszę o to byś nie pisał więcej takich głupot jakie napisałeś ponieważ takie słowa sprawiają mi straszną przykrość. nic więcej na ten temat nie mam do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam rozbrajam tak zaraz.... przecież nic złego nie robię... nawet na słowa uważam by nie prowokowały ;-) ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowcapozytywek
lowcapozytywek@gmail.com piszcie. pomogę. wysłucham. zaufaj a otworzysz się na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łowcapozytywek
lowcapozytywek@gmail.com piszcie. pomogę. wysłucham. zaufaj a otworzysz się na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm czy to będzie wstyd jeśli napiszę że jako blondi świeżo farbowana nie potrafię? 👄 :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie przestaniesz mnie tak rozbrajać to nie od 11-go dnia będę Twoja tylko już od wczoraj :P:P:P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×