Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

książę-----> niestety nie aż 16 :P taki----------> kiedy będziesz? tylko weź dużo piasku ze sobą...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezme duzo:)zasypiemy ich smutki?naszych nielubiących sie kłótników?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak... zasypiemy wszystko ;-) moje i Twoje..... i ich.... nielubiących się, ciągle kłócących, spóźnionych kochanków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, my o tym wiemy doskonale 🌼 to widać na odległość... nawet ja w mojej wiosce maleńkiej dostrzegłam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale im sie wydaje ze nikt nie widzi nasze topikowe dzieci...śpiąca pomozemy im?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak mielibyśmy im pomóc? jestem zdania, że jeśli sami sobie nie pomogą to nic i nikt im nie pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jesli tak uważasz;)ale zal mi ich ogien i ziemia;) My sobie sami dajemy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi ich nie żal... takie to piękne... ta ich zabawa... czy wiesz co to będzie oznaczało jeśli pewnego dnia ten ogień i ziemia kiedyś się spotkają w realu i dogadają??? że nawet wirtualne może się stać realne... piękne...po prostu piękne to będzie... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki--------> myślę Uwaga (ponieważ to bardzo rzadko mi się zdarza:P:P:P) myślę, że nie powinniśmy ingerować... 🌼 ale to jest moje zdanie... 👄 a Ty zrób jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie się wydaje że chcą mi się wydaje że chcą oni mówią że nie chcą a jak jest w rzeczywistości????? myślę (uwaga!!!:P), że uczucie o którym piszemy nie byłoby takie skomplikowane gdyby nie było prawdziwe. jesteśmy w wirtualnym świecie. tu mogą napisać wszystko. a gdyby nie czuli do siebie nic zachowywaliby inaczej. ale nie pytaj jak ponieważ ja bredzę dzisiaj ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, ja po angielsku nie mam w zwyczaju wychodzić z imprezy... zwłaszcza dla mnie zorganizowanej ;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli my sie mylimy ona odgania rywalki(potencjalne] on sie kłóci bez powodu z bucem i pije tez bez powodu;) super ale jestesmy niemądrzy Kasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×