Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

mam nadzieje ze wamp sie smiertelnie nie obraziła,ale chciałem dobrze:( książe tez nas juz olewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ale mówiłam żebyśmy się nie wtrącali... sam to pieknie ująłeś kiedy chodziło o nas... że to jest nasza bajka i my sami decydujemy o jej przebiegu... a oni mają swoją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem,ale jakos mnie napadło ksiaze juz sie nie bede mieszac spiąca mam minusa u Ciebie Kasiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego minusa??? ja się w takie rzeczy nie bawię... każdy popełnia błędy... mniejsze, większe... najważniejsze chyba jest to, żeby się na nich uczył... i nie popełniał tych samych... a Ty wcale nie musisz myśleć i robić tak jak ja myślę i robie... he eh nawet lepiej jeśli nie bedziesz tak robił.... wyobraź sobie blond i bloni z małymi główkami :P Boshe.... to byłaby katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wyrozumiałosc;) jestes cudowna wiesz?szczera a to cenie najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płynie czas, jak rzeka wciąż rozdziela nas. Chciałbyś coś zmienić lecz często brak Ci sił. Dla siebie żyć! A przecież mógłbyś dzielić z kimś, To co sam czujesz, kiedy radość w sobie masz. Ref. Jeśli tylko chcesz, to drugiemu coś od siebie daj. Bo prawdziwy życia sens, dawać innym to, co dostać sam byś chciał. Wiecznie sam! Przez palce umykają dni. W pogoni za szczęściem, zgubiłeś siebie gdzieś. Twardy jak głaz, a płaczesz, gdy nie widzi nikt. Daj sobie szansę, żeby poczuć życia smak. Ref. Jeśli tylko chcesz, to drugiemu coś od siebie daj. Bo prawdziwy życia sens, dawać innym to, co sam byś dostać chciał. I wtedy zrozumiesz wreszcie, że prawdziwym szczęściem jest Umieć komuś szczęście dać. Bo ważne są tylko te chwile, dla nich właśnie żyjesz, więc Może dziś, właśnie dziś: ODNAJDZIESZ ŻYCIA SENS!!! Ref. Jeśli tylko chcesz, to drugiemu coś od siebie daj. Bo prawdziwy życia sens, dawać innym to, co sam byś dostać chciał. Jeśli tylko chcesz, to drugiemu coś od siebie daj. Bo prawdziwy życia sens, dawać innym to, co sam byś dostać chciał. http://milenka13.wrzuta.pl/audio/arsJQcuKdN/ryszard_rynkowski_-_anita_lipnicka_beata_kozidrak_-_jesli_tylko_tego_chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wamp widzisz i juz po swojemu wytłumaczyłas moje słowa---nie jestes beznadziejna;) a Ty sercojadzie----jestes cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam wszystkich ale jednak muszę się już położyć... dół się znacząco pogłębił :( będę jutro... dobrej nocy taki----------------> dobranoc ❤️❤️❤️:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz...... tutaJ moge napisac---- MOJA MOWA BEDZIE krótka BEDZIE BOLAłO JAK MNIE WYWALISZ ZE SWOJEGO OGRóDKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesadzasz...czym ja Cię ranię? czy to jest taka kolej rzeczy że teraz mam zgłupieć? jeśli tak....powiedz... zgłupieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co napisałem w mailu robi sie nie aktualne wirtualne uczucie jest chyba silniejsze bo szybciej sie rozwija wiec jesli nie chcesz nie czujesz wibracji napisz to teraz...Dlatego krzyczałem na wampa bo boje sie ze TY tez sie wycofasz... szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy Ty jesteś trzeźwy??? masz gorączkę??? mam być szczera??? dla mnie to nie jest miejsce na szczerość... napisz wszystko ze szczegółami w miejscu w którym będzie miało to dla mnie wartość a odpowiem Ci szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×