Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

no bo to takie nierealne sie wydaje,ale tyle osób to przezywa ze chyba to nie jest dziwne ze i mnie trafiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ze nie jestem burak. A czy zadziorny i dumny? nie wiem. A z wiara w siebie to tak zaczynam wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.wrzuta.pl/audio/gAwyuImsvl/ weź moje ciało podnieś z ziemi tylko zrób to delikatnie potem rozbierz do naga i połóż na tarczy rozłóż ręce moje i przytwierdź do niej... tak bym nie mogła się nawet poruszyć... a potem zacznij do mnie mówić... spróbuj moje serce wzruszyć... mów do mnie szczerze w żadnej chwili nie okłamuj i patrz mi prosto w oczy z żadnym słowem się nie hamuj... zniosę wszystko wysłucham wszystkiego a potem dopiero stwierdzę czy jesteś lepszy od najlepszego... a kiedy skończysz do mnie mówić zacznij moje ciało całować całuj lekko, namiętnie bym mogła stwierdzić czy nie będę żałować kiedy szczerze napiszę co czuje moje serce i czy faktycznie nie na żarty w Twoim brzuchu dziurę wiercę.... a kiedy skończysz całować moje aksamitne ciało znowu do mnie mów... zapytaj czy wystarczy już czy za mało.... a jeśli moja ciało szepnie, że tego właśnie chciało... zdejmij mnie z tarczy do której mnie przytwierdziłeś i już będziesz wiedział czy Ty także mnie zauroczyłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Witajcie;) wreszcie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
pa;) wiec sami znowu książe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
rodzinka:(cały dom pełen dzieci...totalny chaos,ale lubie dzieci wiec przezyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×