Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziobalka

Dziobałkowy Świat

Polecane posty

ja nie chcę Cię zniechęcać...;-) ja chcę Cię tylko poinformować, że jeśli będziesz chciała zmienić faceta to sama go zniechęcisz:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do prostych słów.... w życiu częściej ich używamy niż takich skomplikowanych... ale nie mam zamiaru dyskutować na ten temat... mogę słuchać czego chcę, tak jak i Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mówiłam...;-).. to najgorsze co można zrobić... pomyśl czy Ty byś chciała żeby on Ciebie zmieniał??? Książę my się wcale nie kłócimy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
dobrze dobrze jak chcecie to tak myslcie;) a muzyka disco polo?przemilcze to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
Juz sie bałam ze uciekłes;) czekam na piosenke jakąs dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
smacznego;)to ja ide popracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś zmęczony... chory... położyłeś się do łóżka... gorączkowo przywarłeś do mojej dłoni przybliżyłeś cichutko twarz do mojej skroni potem położyłeś głowę na moich kolanach i zamknąłeś oczy... zasnąłeś... snem spokojnym... zaśnij... co się dzieje potem wyjaśnij... odwróć do mnie twarz swoją płomienną, która radością będzie dla mnie w świecie dręczących Cię halucynacji... jak miło mi będzie zobaczyć taką twarz... prostą i łagodną... tak bardzo wiarygodną... przyciśnij policzek do mojej ręki.... i powiedz cichutko.... że jesteś zmęczony... że jesteś chory... bardzo zmęczony.... ale nie dzisiejszym dniem tylko życiem... poddaj się uznaj się za zwyciężonego a ocalę Cię tylko ja jedna mogę to zrobić... tylko ja jedna mogę pokazać Ci to coś... coś innego.... coś wyjątkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
u mnie:( spotkałem sie przypadkowo z moją dziewczyną i powiedziała mi gorzką prawde o mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
nie:(no troche mnie ponosi jak laska mnie olewa ale potrafie byc uczuciowy i miły w łózku jestem rewelacyjny,a Wamp tez powiedziała ze jestem dupkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksieżniczka z łodzi
litosci z tymi piosenkami....Och nasza kolezanka twierdzi ze nie mozna zmieniac faceta wiec to one są beznadziejne nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że jestes rewelacyjny w łóżku to raczej jest istotne w 50 %... chyba że jesteś z kobietą tylko dla sexu... no to wtedy 99% nie chcę jej usprawiedliwiać ponieważ jej nie znam ale mogę wyrazić swoje zdanie od kiedy pojawiłeś się na topiku i mimo, że dużo nie rozmawialiśmy to wybacz szczerość ale takie było również moje pierwsze wrażenie, że jesteś typem mężczyzny który za ważniejsze uważa swoje myślenie i swoje słowo a kobiety to raczej się nie liczy... mam nadzieję, że się za to nie obrazisz ale wyraziłam swoje zdanie... nie uszanowałeś jej prośby żebyś dał jej czas... ale miłość jest szalona i nie idzie jej zrozumieć... więc Twoje zachowanie jest uzasadnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prośbę taką maleńką i proszę ją uszanować księżniczko z łodzi... Wamp nie jest beznadziejna i to sobie wbij do główki. poza tym ok.... nie lubisz słuchać takich piosenek??? rada: zwyczajnie ich nie słuchaj... :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
blondi:(smutne ale tak całkiem dupkiem nie jestem?;) ksiezniczko jak jeszcze cos napiszesz na moją laske i wampa to ja cie zaczne zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
Przybij 5 blondi,a swoją drogą z Wampem nie zaczynaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zdajesz sobie sprawe ze jesli chcesz zmienic clowieka to juz nie bedzie ten czlowiek co wczesniej. Chcac na sile zmienic cos zmieniamy tez inne cech. To jest taka reakcja lancuchowa. Pozatym nie mam 15 lat zeby mozna bylo ksztaltowac moj charakter. Czlowieka trzeba zaakceptowac takim jakim jest. Zmiany czasem przychodza same ale nie na sile. Wiem po sobie. A Kasia i Beata sa cudownymi kobietami. Co do muzyki kazdy ma swoje upodobania. Ja slucham wszystkiego. Nawet Bethowena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak ja mam zacząć z Wampem kiedy ja jestem kobietą.??? ja mam takiego ;-) i on mi wystarczy 🌼 ps. nie oceniaj tego co napisałam prosze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucccccccccccc
to było do ksieżniczki;)nie do Ciebie blondi myslałem ze nigdy tego nie napisze----przybij 5 książe jak sam sie nie bede chciał zmienic to mnie nikt nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×