Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25-latkaaaa

Panowie, co powiedzielibyście, gdybyście spotkali ...

Polecane posty

Gość wstydze sie zalogowac
czemu nie spisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nie wiem, czy smoki istnieją - żadnego nie widziałam... ale 25-letnie dziewice to nie bajka - wiem, co mówię... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym sie ucieszyl
...o ile nie bylaby jakas maszkara ani idiotka albo taka co to dopiero po slubie... ale jesli dziewczyna chce czekac na wasciwego faceta nawet tak dlugo to szacuneczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooooo//
25 lat i dziewica??? albo brzydka albo pojebana albo zakonnica - innego wytlumaczenia niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooo
jak dziewczyna ma zasady to moze bez problemu mieć te 25 lat i być dziewicą i wcale nie musi być brzydka czy naprawde dla Was, Mężczyźni to ze kobieta ma 25 lat i jest dziewicą jest równoznaczne ztym ze coś z nią nie tak (fizycznie albo psychicznie)??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytujące...
wcale tak nie musi być, że 25letnia dziewica musi mieć coś z psychiką, musi być brzydka, albo mieć "zacofane" zasady, ja znam taką 25latkę, jest bardzo pociągającą, piękną osóbką i zdziwieniem było to,jak się okazało, że nie współżyła jeszcze... oglądają się za nią prawie wszyscy faceci, ma mnóstwo znajomych-facetów(aby nie było, że jakoś unika kontaktu z nimi), imprezuje, chętnie mówi (w zaufanym groni naturalnie) o swoich fantazjach..., a odpowiedz na ten stan rzeczy jest jedna- nie spotkała jeszcze nikogo z kim mogłaby rozpocząć współzycie, bo wie, że to u niej wiąże się m.in. z uczuciami, emocjami, musi to czuć... jej wybor i sznauje to w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do irytujące...
ale taka dziewica pewnie piescila sie nago z facetem (petting), uprawiala moze nawet oral, wiec juz prowadzi jakies zycie seksualne. co innego dziewica, ktora nawet nigdy stanika przed facetem nie zdjela i nie widziala faceta bez majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytujące...
szczerze... dla mnie ona jest dziewica, bo nie miała pełnego stosunku, ale w takim razie trudno mi się wypowiadać i na pewno trudno uwierzyć, że 25letnia dziewczyna w jakikolwiek sposób nie miała kontaktu z facetem, nawet po przez pocałunki i delikatne pocałunki, to chyba niemożliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka xyz
Ja mam 24 lata jestem dziewicą. Tylko raz się całowałam z facetem, nalegał na więcej, ale ja jestem cholernie nieśmiała dlatego więcej się z nim nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do irytujące...
wiesz co innego przytulania i pocalunki, a co innego sciagania bielizny i figle na golasa. dla mnie dziewczyna, ktora figlowala na golasa z facetem to nie jest 100% dziewica, seks to nie tylko stosunek, oral czy petting dla mnie to tez seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do irytujące...
takich dziewic, co uprawialy juz wszystko poza stosunkiem moze byc sporo calkiem w wieku 25 lat, ale czyste i niewinne one nie sa. co innego dziewczyna, ktora sie tylko cawala, ale do zabaw na golasa nigdy nie doszla jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panienka xyz
Ja musiałabym takiego faceta kochać i to bardzo, tylko w takim przypadku rozebrałabym się przed nim. A tak tylko dla zabawy, to nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do irytujące...
to jestes szanujaca sie kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irytujące...
każdy ma swoje zdanie na temat... nie wiem czy ona figlowała na golasa, czy w sukience, czy w koszulce...ale dla mnie jest dziewicą.... myślę, poza tym, że jej osoba(jej sposób bycia itp.) raczej mówią, że nie pozawala sobie na zbyt "intymne igraszki" z nowo poznanymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do irytujące...
to najlepiej wierzyc, ze nie zdejmowala bielizny przed zadnym facetem i na zadne palcowki, zabawy penisem, lizanie cyckow bez stanika nie pozwalala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie12
a co powie facet 40letni gdy dowie sie, ze spotyka sie z 25letnia dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40-letni pan.
Ja bym się bardzo ucieszył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co 25 letnia dziewica...
...ma niby robic z 40-letnim facetem??? to juz nie ma mlodszych na tym swiecie??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie12
jak to co ma robic - budowac szczesliwa przyszlosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×