Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25-latkaaaa

Panowie, co powiedzielibyście, gdybyście spotkali ...

Polecane posty

Ale sobie pogadaliście = Aramis z 25 latką! O czym tu jeszcze tak pisać i posać, przecież na Twoje pytanie zostało już udzielonych kilka wyczerpujących odpowiedzi, co jeszcze można napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielb.pończoch ---> zauważ, że my już właściwie nie piszemy na temat topiku - temat został niejako odsunięty na bok ale że się pogawędka przeciąga (schodząc na motoryzację :P ) to chyba nic złego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak sobie gawędzimy, jak zwykle na ~10 stronie topiku :) Będę niedługo leciał (kapiel i potem kimono) więc już nie będę przeciagał.. na pewno też masz coś do zrobienia :) moze zaglądnę kiedyś zobaczyc inne opinie.. albo Ona zajrzy na mój topik :P ...inne określenia? :) ?? dobra, nie przeciągam :P :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zauważyłem, że odbiegliście już dawno od tematu. To nic złego, masz rację, ale skoro macie taką silną potrzebę pogawędzenia sobie we dwoje to wymieńcie się adresami e mail lub gg i tam możecie szaleć do woli, ok? Pozdrawiam Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aramis, a no, mam do zrobienia i to duuużo... ale na dziś już skończyłam, bo mnie oczęta bolą od tego komputera :( więc przyszłam tylko zobaczyć co nowego w temacie i się pożegnać Niom, inne określenia- inne niż te, które podałeś... ;) ale nie zdradzę jakie :P DO wielb.pończoch Tomek, a przeszkadzamy Ci tym gawędzeniem tutaj??? Chyba nie... ;) Jako, że dyskusja jest otwarta, każdy może się przyłączyć - Ty też :) Życzę dobrej nocki, Panowie 🖐️ (być może do jutra! ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście okłamywałem sam siebie z tym "iściem" spać :classic_cool: nie zdradzisz? :P .... czemu? .... .... poczekamy :P Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aramis, szkoda Twojego czekania... to są moje, tylko moje i wyłącznie moje określenia i się nimi nie dzielę z nieznajomymi i już :P hihi Dlaczego? Bo jak je zdradzę / podzielę się nimi, to już nie będą moje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a adres to z kodem pocztowym podać??? :P nie tak na forum... ;) a co do cytatu... zobaczymy w najbliższych dniach.... (choć niezbyt optymistycznie się to przedstawia 😭 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>25-latkaaaa Ale ja juz nie jestem nieznajomy :classic_cool: (no i na zachód od Wisły :P) >>> a.27. też masz kryteria :P co, przeprowadzisz sie w razie czego? :P a nie lepiej to po kolorze włosów, figurze albo piersiach klasyfikować? :classic_cool::classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aramis, jesteś, jeśteś.... :P a co do kryteriów to hmmm, można by nad tym dyskutować... klasyfikować kobiety po kolorze włosów czy piersiach to je uprzedmiotowywać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiiidzę :P ale fakt faktem, że tak się właśnie dzieje... :( widzę że zmieniłeś opis... ja słyszałam w wersji o Żen-szeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. to ze tak sie dzieje to wina biologii - albo nie wiem czego - i chyba sie tego nie przeskoczy :o Ja ja przykład wręcz automatycznie patrzę za czarnulami - i to też się zmieniło kilka lat temu, przedtem był blond. Wiem ze to dziwne :) (Oczywiście jak fajny blond czy jakikolwiek inny to też :P ale jesli chodzi o \"złapanie wzroku\" to long black zdecydowanie) Poza tym faceci podobno mają 8x więcej hormonu we krwi od kobiet - biologia - i dlatego tez troche jest jak jest... że latamy (przepraszam - latają :P) z ozorami :classic_cool: Stary opis juz się z lekka wytarł - ja słyszałem cytat o marchwii, ale fakty faktycznie :) mówią o żeń-szeniu - może i racja, zaraz będzie poprawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
taka tzn jaka?Ja mam juz 25 lat i maiłam dopiero 2 partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nieśmiało zasugeruję, że tu chyba o mnie chodzi :classic_cool: tj. że choć też 25 to jeszcze z żadnym mężczyzną nie spałam... Ups! Nie! Inaczej! ...bo spać to spałam :P "tj. że choć też 25 to jeszcze z żadnym mężczyzną nie współżyłam..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
a ja współzyłąm juz z dwoma facetami i było super zanim wyjde za mąż moze jeszcze zdąze miec 3 ale najwazniejsze ze mam juz jakies doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zanim wyjde za mąż moze jeszcze zdąze miec 3 ale najwazniejsze ze mam juz jakies doswiadczenie" ?????????? :O Hmmm, naprawdę uważasz, że doświadczenie w sexie to najważniejsza życiowa umiejętność i najważniejszy atut do udanego małżeństwa??? Doświadczenie się przydaje - fakt; a sex w małżeństwie to ważna sprawa - nie zaprzeczam.... ale ja mam troche inne aspiracje życiowe a zanim wyjdę za mąż mam nadzieję/zamiar nabrać jeszcze lepszej wprawy w gotowaniu czy pieczeniu ciast (choć kurą domową nie będę), znaleźć świetną pracę i zrobić / nauczyć się jeszcze kilku innych rzeczy - bo w małżeństwie przydają się też inne atuty... :P A jak spotkam odpowiedniego faceta, to nabiorę i doświadczenia i wprawy w sexie (pojętna uczennica jestem :classic_cool:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
Ja juz umiem gotowac i piec tez sie dokształcam w tej materii ale w topiku mowa nie o gotowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że nie ale od tematu topiku już odeszliśmy... A skoro już trzymasz się \"zasad\", to co wspólnego z tematem topiku \"Panowie, co powiedzielibyście, gdybyście spotkali 25-letnią dziewicę?\" ma Twoje zdanie \"Ja mam juz 25 lat i maiłam dopiero 2 partnerów\"??? :O No ale, mniejsza o to... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic bym nie powiedział tylko uciekł gdzie pieprz rośnie, bo znałem taką 25 letnią dziewice, tzn byłem z nią do 25 lat i dziewicą to ona była tylko z posiadania kawałka błony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że znałeś jedną taką niby-dziewicę nie oznacza, że wszystkie takie są... ja przez słowo dziewica rozumiem że dziewczyna nie uprawiała ani sexu oralnego ani analnego ani żadnych "palcówek" nie miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinikahxc
Aramis nie odpowiedziałęs czy chciałbys zone co miała tylko 2 partnerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 25-latkaaaa
a jak dziewczyna robila facetowi dobrze raczka, macala sie z nim na golasa, brala wspolne prysznice to twoim zdaniem ciagle jest 100% dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma za co :) A tak szczerzej.... to czasem Was podglądam :P (podczytuję) troche... Wracając do Twojego poprzedniego wpisu to Ty już nie zwalaj tak wszystkiego na tą biologię i hormony :P wg. mnie połowa to psychika (psychologia) i stąd u Ciebie to long black :) heh, a ja dokładne przeciwieństwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 25-latkaaaa
a jak dziewczyna robila facetowi dobrze raczka, macala sie z nim na golasa, brala wspolne prysznice to twoim zdaniem ciagle jest 100% dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×