Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25-latkaaaa

Panowie, co powiedzielibyście, gdybyście spotkali ...

Polecane posty

Cały ten problem dziewictwa jest chyba nieco wyolbrzymiony. Można się tego pozbyć przecież na drodze niekonwencjonalnej :P nie będę podawał przykładów jak, inwencja należy do zainteresowanych i spontanicznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtyihninbiobjnih nih
nie no 25 to jeszcze ok ale juz 30 lat dziewica to 1. zakonnica ktora wybrala taki model zycia-spoko, jej wybor, ma misje, szanuje 2, dziewczyna ktora ma nasrane we lbie i przebiera bo nikt jej nie pasuje,bo facet ma 176 a nie 185, bo facet zarabia 2 tys a nie 3, bo jest brunetem a nie blondynem 3. lesbijka-jej wybor, szanuje 4.osoba oziebla, aseksualna, maly procent ludzkosci tak ma-trzeba zaakceptowac 5. kobiet ktora wiaze sie z kims i czzeka 2 lata na seks, nie przesadzajmy, wskazkiwac do lozka komus po 1 randce to przesada ale trzymac faceta na odleglosc 2 lata to choroba, kazdy normalny czlowiek teskni za czuloscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na podobną okoliczność ułożyłam dziś ten oto wiekopomny wiersz:classic_cool: To już setne urodziny! Wyjmij bobra spod pierzyny, odsuń na bok pajęczynę i wyciągnij swą rączynę. A jak zrobisz sobie dobrze i pogłaszczesz się po bobrze, pomyśl o mnie, moja miła. Żem tak dobrze Ci życzyła:P Ale to miał być wiersz na urodziny, także raczej przeczytaj go jak dobijesz do tej 30.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtyihninbiobjnih nih
6 laska ktora siedzi non stop wdomu a jak wychodzi to zgrywa cnote a tu czasmai trzeba usmiechnac sie do chlopa, pokazac zabki, poflirtowac a nie siedziec skulona pod stolem albo laska ktora czeka na ksiecia na rumaku a czasami warto wejsc na jakies forum, czat, tam tez bywaja fajni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jajaaaa -> "problem"??? dla mnie nie dziewictwo jest problemem a raczej to, jak Wy na to Panowie reagujecie - jak widzisz dla niektórych 25-letnia dziewica to od razu jakaś nienormalna musi być - takiej właśnie reakcji się boję "Pozbywać" się tego nie będę i już bo to nie jest ani kalectwo ani jakaś wsydliwa choroba, którą należałoby leczyć... thtyihninbiobjnih nih - zgadzam się ze wszystkimi podpunktami, choć z małym zastrzeżeniem co do ostatniego: różnie bywa - zależy od wieku, częstotliwości spotkań, tego, jak bardzo zaawansowana jest dana znajomość i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A był tu taki Janusz, który w połowie drogi miał się spotkać z wybranką z netu. Ale nic się nie odezwał i nic nie zrelacjonował. Pewnie skończył podle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deska - wierszyk super!!! gratulacje, jeśli Twój :D wyślij go też tej, co to się deklarowała, że chce pobić rekord w byciu dziewicą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtyihninbiobjnih nih
ale chyba przyznasz ze jak laska jest z facetem 2 lata i widza sie non stop i on chce seksu a ona czeka to juz to nie jest zdrowe albo go nie pragnie albo ma jakies dziwne zelazne zasady ze po slubie a po slubie moze byc tak ze bedzie trsgedia w lozku i malzenstwo sie rozpieprzy seks jest wazny w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25-latkaaaa , ja nie mówię, że to kalectwo czy coś podobnego. Ale taka myśl poprostu, że może się byś bez tej błonki lepiej poczuła, przed pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtyihninbiobjnih nih
I nie zawsze utrata dziewictwa to bol. Wiem, ze duzo lasek ma ta ze nawet kropli krwi nie ma i nie czuja nic. Wiec sceny niczym z amerykanskiego serialu dla nastolatek gdzie ona sie wije i jeczy bo ja boli podczas 1 razu mozna wsadzic do wora na smieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtyihninbiobjnih nih
trzeba tylko zwiewac od facetow ktorzy szybko zadaja pytanie czy jestes dziewica bo niestety duzo jest takich debili, ktorych kreca dziewice , przeleca i zostawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo tez tak mam
tez podobny wiek... i tylko sie zastanawiam, ktoremu by sie oddac, bo samej coraz ciezej... cos nie tak tam... czegos brak... ale wytrzymuje.... czy to znaczy, ze moj temperament jest lichy? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jajaaaa - z błonką czy bez i tak będę dziewicą! dla mnie dziewica to nie taka, która posiada błonkę, ale taka, która nie wpółżyła.... Jeśli dziewczyna ma przerwaną błonę np w wyniku badania ginekologicznego to i tak jest dziewicą - i o takie dziewicwo mi chodzi a nie o panienki co to anal, oral itp ale "błonkę mam" :P Z resztą ta błona mi w niczym nie przeszkadza - odbiegliśmy od tego o co pytałam, a pytałam o reakcję mężczyzny a nie na to, czy mam się rozdziewiczyć czy nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtyihninbiobjnih nih
z twej swojej blonki robisz wielkie halo 2 sek i juz jje nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtyihninbiobjnih nih
a co do panienek co oral i anal robia( zabrmzialo to ironicznie w twoich ustach) to badz pewna, ze kazdy facet kocha dobrego loda i super anal a jak bedziesz sie z nim kochala po bozemu to cie zdradzi bo bedziesz nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo tez tak mam
i moim zdaniem powinien jednak wiedziec, bo jednak ten 1 x jest wazny dla Ciebie... a on powien sie tym bardziej o to postarac... by tak bylo. choc z drugiej strony dla kazdego bedziesz pierwsza i powinien sie starac... tak jak ty:) hmm powodzenia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie robię żadnego halo - to mi tu proponują jej usunięcie albo radzą, że nie będzie bolało itp - a ja jej nie chce usuwać i nie boję się ewentualnego bólu (lub nie) czy też krwi pytałam o to, jak zareagowalibyście, Panowie na taką informacje.... Wyobrażcie sobie, że jesteście jakiś czas z dziewczyną, normalną!, pytacie o poprzednich partnerów a tu się okazuje, że choć ma 25 lat... nic! (t.j. zero sexu, pieszczoty - a i owszem) Co byście pomyśleli/zrobili/powiedzieli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaboga co za temat
ja bym pomyslal, z ema jakies ukryte wady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thtyihninbiobjnih nih czytaj do końca wypowiedzi - napisałam, że te panienki nie są dla mnie już dziewicami a nie że oral czy anal to coś złego - wszystko jest dla ludzi ale dla mnie dziewica to taka, która nie uprawiała żadnego sexu: ani oralnego ani analnego ani tradycyjnego... (a wszystko a propos tyc porad, żebym sobie błonę przerwała i będzie "po problemie")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo tez tak mam
25 latkaaaaaaaa kazdy pomysli co innego!!! jeden, ze sie szanujesz, cenisz i nie oddasz pierwszemu lepszemu, a drugi, ze cos nie tak... po co sobie tym glowe zaprzatec? heh mam ten sam problem ale juz olewam wszystko... a pewnie powiem... w najbardziej goretszym momencie,,,,, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od faceta. jeden by sie ucieszyl, bo nie mial nigdy dziewicy, a inny by zwial bo juz przez to przechodzil:P a tak powaznie wszystko zalezy od laczacego was uczucia i od...faceta:) i czy chcesz pobic jakis rekord z tym swoim dziewictwem. 25 lat to nie przelewki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich doświadczeń wynika, że żaden normalny, normalnie poznany facet się o takie rzeczy nie pyta. Zresztą tego sie nie ma wypisanego na czole, poza internetem nie mówię o tym nikomu i to jest moja sprawa. Prędzej czy później moim zdaniem powinnaś mu o tym jakoś powiedzieć, tzn. nie musisz go brać na poważną rozmowę, tylko tak normalnie, no... I nie musi być wprost. Bo skoro dla Ciebie to jest ważne, to dla niego też będzie. Tak jak Ty cała. Ale temat jest bez sensu, bo akurat użytkownicy tego forum zareagują tak, a ktoś inny inaczej. Skąd wiesz, ze Twój wybranek zareaguje jak osoby z forum? Oby tak nie było:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty pieprzysz!!! Ty Agata nie masz przecież żadnych doświadczeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naughty women -> proszę nie próbować wpędzać mnie w dołki :P nie, nie zamierzam bić rekordów z drugiej strony też nie zamierzam wyjść dziś na ulicę i prosić pierwszego-lepszego żeby mnie przeleciał bo ot, 25 mi stuknęło... Temat nie jest bez sensu - wiem, że nie ma uniwersalnej odpowiedzi na to, jak facet zareaguje, ale że temat dla mnie ważny, chciałam poznać opinie Panów... (szczerze mówiać miałam nadzieję że choć 2-3 odpowie a tu proszę - miłe zaskoczenie - pełny przekrój męskich reakcji :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl sama
Odwróć role: to ty pytasz faceta czy jest prawiczkiem a on odpowiada, że Tak - co sobie wtedy pomyślisz, on ma 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! a czy ja mówię ze ma jakieś :P ja chce tylko wbić jeden odstający gwoźdź co myśli że jest lepszy niż reszta PŻ z netu :classic_cool: kozo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×