Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25-latkaaaa

Panowie, co powiedzielibyście, gdybyście spotkali ...

Polecane posty

uuuu proszę jak wpadamy w patetyczny ton :classic_cool: a teraz mi powiedz co ma do tego twój wnerw ??? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wałek
coś sie dzieje z forum w tym topiku nie widać postów po 20:32 u mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luz luz idę już spać ;) dziś już wystarczy hardcore-u :) miłej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto chodzi spać o 20
????:O Juken, myśleliśmy, że już jesteś w gimnazjum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak będziesz brał 2500 zł do ręki w wieku 23 lat to pogadamy :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiann
czesc 25- latko jak dla mnie to jest wielki plus tylko postaraj sie byc bardzo aktywna, musisz sprawiac wrazenie bardzo napalonej i takiej ktora az sie pali zeby to zrobic i juz sie nie moze doczekac wlasnie zeby sie kochac z tym pierwszym , nie musisz wcala byc w tym dobra jak maszyna bo wiadomo trzeba sie wprawic ale najwazniejsza jest wlasna inicjatywa i checi bo jesli bedziesz bardzo pasywna, ospala i sprawiala wrazenie malo zainteresowanej to caly czar dziewictwa prysnie poniewaz przejdzie mu przez glowe mysl ze moze rzeczywiscie bedziesz przyslowiową kłodą i do seksu bedzie cie trzeba zaciągać wołami( wypowiadam sie bo spalem z kilkoma tzw. starszymi dziewicam i wlasnie tak je postrzegam sa dziewice klody ktore sa dziewicami poniewaz seks jest dla nich na szarym koncu i dziewice ktore bardzo tega chca , sa napalone i az je skreca zeby wkoncu to zrobic i te pierwsze sa do bani a te drugie to marzenie kazdego faceta ) z tego co piszesz to widze ze jestes z tych drugich, wiec nie przejmuj sie bedzie super ps. zazdroszcze temu ktorego wybierzesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę tego pisać
ale jak ktoś twierdzi że 2500 to luksus i jeszcze sie tym chwali to dopiero przegrał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze to napisać
:P A dlaczego trzeba "sprawiać wrażenie" podnieconej, czy udawać to?:O Nie przyszło wam do głowy, ze niektórzy mimo dziewictwa naprawdę mają jakiś temperament. Moze tylko sa nieśmiali, ale po co cokolwiek udawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę to napisać --> nie czepiajmy się słówek - autorowi pewnie chodziło o to, żeby nie hamować się z okazywaniem swoich odczuć, podniecenia, żeby nie grać cichej i zakompleksionej myszki, ale żeby śmiało pokazać, że to, że nadal jest się dziewicą wcale nie oznacza oziębłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mi sie wydaje, ze tak naprawde jesli Cie kocha to nie bedzie to dla niego problem moze lekkie zaskoczenie ale napewno nie zniecheci go to ani nie odrzuci a byc moze ze wrecz bedzie dumny z tego...jak sie kogos kocha to takie rzeczy sie nie licza jak doswiadczenie itp przeciez wszystkiego sie mozecie nauczyc razem on moze Cie nauczyc...a co do tego podniecenia to mnie rozbawiliscie przeciez po co ma udawac jak go kocha to i tak bedzie podniecona ludzie ale jestescie przedmiotowi....to ze jest dziewica nie znaczy ze nie ma popedu!!! jedno Ci powiem, ze jesli Cie wysmieje ( w co szczerze watpie jesli jest powaznym facetem ) to znaczy ze nic do Ciebie nie czuje i nie zalamuj sie tylko zostaw go i olej widac byl nic nie wart...( ale nie sadze zeby tak sie stalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damiann
ja nie mowie o udawaniu tylko po czym mozna poznac czy dziewica to plus czy minus, jesli laska 25 lat nie miala w sobie faceta i nadal nie jest zbytnio napalona, malo aktywna i leniwa to juz z gory mozna powiedziec co to za typ kobiety (sa to kobiety w jakims stopniu aseksualne) radze poczytac w internecie o tym typie ludzi) kto mial stycznosc z takimi to wie ze zycie erotyczne z nimi jest bardzo ale to bardzo nie udane, wiem bo sam bylem w zwiazku i z jednym typem i z drugim wiec juz teraz po pierwszym bzykaniu bede wiedzial czy jest z nia cos nie tak czy wrecz przeciwnie (.......nie mowie oczywiscie o mlodych dziewicach ktore przewaznie ida do lozka zeby miec to juz za soba i sa malo dojrzale przez co ich biernosc i lek jest uzasadniona) ale kobieta po 25 roku juz powinna wiedziec na co ma ochote i co lubia faceci, jesli nie wie i nadal nie zalezy jej zeby sie zabardzo wysilic to kochanką bedzie napewno bardzoooo bardzo kiepską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no spoko ale to o czym piszeci
e jest dośc oczywiste... Poza tym to raczej zależy od tego, co lubią ludzie w związku. Wiadomo, że nikt sie nie będzie kochał tylko na leżąco i nie wydając z siebie nawet mruknięcia, za ojczyznę itd. Ale w sumie anal nie jest chyba obowiązkowy, żeby być aktywnym seksualnie:O Chyba, ze o czyms nie wiem i nienadstawianie odbytu uchodzi za oziębłość:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damiann, nie musisz tmaczyć, ja zrozumiałam o co Ci chodziło :D a to właśnie ja zadałam pytanie z topiku ;) PS.dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek21
Ja myśle, że facet się ucieszy, powinien... ja bym się ucieszył, bo gdyby już doszło do sexu to wiedziałbym że jestem kimś wyjątkowym... + za wytrwałość:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiało idź sie jebać i nie zastanawiaj sie co ktoś o tobie pomyśli; śmiać sie z czystości?! Ale bawisz się chociaż mychą :o , swędzi cię czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieje nudą i fredi nie wiem, czy to późna pora czy co, ale nie wiem o co chodzi w Waszych wpisach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauroczonyy
czesc 25 latko sory ze jestem taki bezposredni ale bardzo chcial bym sie z toba kochac mam ciemna karnacje ,188 cm wzrostu, fajnie umiesnione i opalone cialko bez tluszczyku (bardzo zgrabny tyleczek, fajna klatke i kaloryferek na brzuchu) zauroczylem sie twoimi postam i chcialbym sie spotkac ps. to nie jest podpucha jesli mialabys ochote to napisz czy jest szansa zebysmy sie poznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×